Facebook Ailesi

Custom Search

3 Ağustos 2016 Çarşamba

Zeynep Turan Ağustos 2016 Burçlar

Zeynep Turan

Astrolog Zeynep Turan Ağustos 2016 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Ağustos ayında hiç beklemediğin insanlardan büyük destekler görmeye hazır ol. Uzun süredir beklediğin, sonuçlanamayan bir beklentinle ilgili somut gelişmeler yaşayabilirsin. Son 2 aydır kendi ifade etmeye çalıştığın tüm konularda büyük çözümlerin kendi kendine gelecek olması işini kolaylaştıracak.

Hiç beklemediğin insanların kendi kendilerine çektikleri setleri anlamak için uğraşırken, bir de iş yerinde yükselen tansiyonu yönetmeye çalıştın. Artık zihninin sana oynadığı oyunlardan, tuzaklardan kurtulmanın vakti geldi!

AŞK

Aradığın aşk, belki de çok yakınında…Ağustos ayında, uzun bir aradan sonra hava grubu burçlarda yaşanacak tutulmadan geçecek olman, eğer yalnız bir Koç burcu isen yıllar önce tanıdığın ama bir sebepten ayrı veya arana mesafe giren biri ile ilişki yaşayabileceğini vurguluyor.

Aslında bakarsan, son 7 yıldır birbirinden değişik insanları tanımana rağmen istediğin gibi sahiplenmediğini düşünüyor olabilirsin. Bugüne kadar kalbine giren insanların seni hak etmediğini, verdiğin değerin karşılığını göremediğini düşünüyor olabilirsin. Her şeyin bir an önce olup bitmesini isteyen ruhunu bu ay hiç durduramayabilirsin.

PARA

Öğrendiklerin geleceğine yön verecek!Hayat sana kariyer anlamında bu yıl çok şey öğretmiş olmalı. Ağustos ayının ilk günlerinden itibaren işlerinde güveneceğin kişiler tarafından destek göreceksin.

2 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşen Yeniay, senin için de değiştiren bir döngüyü işaret ediyor. Bu döngüde yarım kaldığını düşündüğün işlerini tamamlayabilirsin.

23 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna geçiyor, çalışma alanında daha titiz ve detaycı yaklaşacağını vurguluyor. Titiz ve detaycı tavrın hayatının her alanına yansıyacak.

SAĞLIK

Güneş 5. evinde hareket edecek. Bu da gündelik hayatında küçük sakarlıkları getirebilir. Hızlı bir ay geçireceğin için küçük kazalara karşı dikkatli olmalısın.

Boğa Burcu

Hayatını adeta ince bir oya gibi gözden geçirdiğin bir aya hazır mısın? Büyük dönüşümlerden geçmeden önce insanlar fark etmese de istem dışı ilk yaptığı düşüncelerini ve çevrendekileri tek tek gözden geçirir. Sende böyle bir aya başlıyorsun. Güneş Aslan burcunda hareket ederken, alacağın kararları ayın ortalarındaki tutulma ile daha net görebileceksin.


AŞK

Bu gerçekten ben miyim? Yorgunluklarının üstesinden gelebilecek gücü ancak hayatındaki ilişki dışındaki konuları hallettikten sonra bulabileceksin. Ağustos ayının son haftasında, kafan rahatlayacak. Böylelikle sevdiğin kişiyle daha kaliteli zaman geçireceksin. Onunla yaptıklarını, aktivitelerini planlarken, gözlerinin içine bakıp, kollarında uzun uzun dinlenmek isteyebilirsin.

Sabit fikirli tarafın bazı doğrularından vazgeçmeni engelliyor. Eylül ayı gelmeden, ilişkindeki sorunları en aza indirmelisin. Çünkü 30 Ağustos’ta başlayacak Merkür gerilemesi iletişimini oldukça zorlayabilir.

PARA

Kendi kabuğunu kırıyorsun! Yılın en keskin tutulmasının sabit burçlarda etkili olduğunu düşünürsek, toprak burcunun fikri değişmez yapısı, kendine göre doğrularını mutlaka her yerde muhafaza eden tarafınla birlikte artık yeni bir döneme giriyor. Özelikle iş çevrende hem cinslerinle yaşadığın tatsızlıkları ve akıl almaz rekabeti daha farklı yollarla çözmeyi deneyeceksin.

18 Ağustos’ta Kova burcunda gerçekleşen Ay tutulması, kariyer, şöhret, başarı ve yükselme gibi konularda seni yükselişe götürebileceğine işaret ediyor.

SAĞLIK

Strese bağlı kronik rahatsızlıkların bu ay artabilir. Sindirim sistemleri ve bel, boyun fıtığı gibi sağlık sorunların varsa tedavini aksatmaman gereken bir döngüdesin.

Nefes alacağın bir aya başlamaya hazır mısın? Son 9 aydır kendini anlamakta güçlük çektiğin, birde üstüne hayatına farklı bölümleri dâhil etiğin bir sürecin yorgunluğunu atacağın bir aya giriyorsun. İş ve özel hayatında verdiğin mücadelenin karşılığını fazlası ile alacaksın.

Aslan burcunda, 2 Ağustos’ta meydana gelen Yeniay, dönüştürücü etkisini sana da sunacak. Eksilerini de artılarını da sana apaçık gösterecek.

AŞK

Kederlerin de bir sonu var…Bugüne kadar savunduğun doğrularının, ilkelerinin tam aksinin içinde kendini bulmak büyük bir kargaşa yaşamana sebep olmuş olabilir. Öyle ki son yıllarda en çok ağladığın ayları bile yaşamış olabilirsin. Kendine haksızlık yaptığın hissinden kurtulacaksın. Ne zaman mı? 2 Ağustos’taki tutulmanın sana büyük yardımı olacak.

Güneş’in Aslan burcundaki heybeti sayesinde kalbini acıtan duygulardan kurtulabileceğini işaret ediyor Ağustos ayındaki gökyüzü konumları. Yüreğinin derinlerinde hissettiğin kırgınlıkların acısını bir bir çıkartabileceksin…

PARA

Tebdili mekânda ferahlık vardır!Uzun zamandır, işlerinle ilgili yaptığın planları hayata geçiremiyorsan şimdi tam zamanı! Rahat bir nefes aldığını hissedeceksin. Beklemenin, beklentilerin verdiği yorgunluğu bir solukta atacaksın.

Bu ay yurtdışı seyahatlerin artabilir.Mekân değiştirmenin sana ne kadar iyi geldiğini anlayacağın bir zamandasın.

Ruhsal olarak kendini geliştirebileceğin bir döngüdesin çünkü Satürn 13 Ağustos’ta ileri gidiyor. Satürn’ün bu hareketi eğer kafanda kendinle ilgili planların varsa gerçekleştirebileceğini işaret ediyor.

SAĞLIK

Temmuz ayında iptal olan seyahatlerin varsa psikolojik dengeni biraz sarsmış olabilir. Bıraktığın bazı alışkanlıklara tekrar başlayabilirsin.

Yengeç Burcu

2016 yılının senin için başından itibaren sıra dışı geçtiğini hiç inkâr edemem. Bir de üstüne, sevdiğin insanların son 3 aydır yaşadığı bütün sıkıntılarından dolayı kendini adeta evrilmiş gibi hissediyor olabilirsin. Herkesin derdine derman olmak için koşturduğun bir döngüden geçtin. Ya sen? Kendini dinlemeye, zaman ayırmaya hakkın olduğunu düşünmüyor musun artık…

İnsanların yaptıklarına artık son aylardaki kadar takılmayacaksın. Bir de üstüne hiç kimse hedeflerinden seni vazgeçirmeyecek. Hayatın ertelenmeyecek kadar kısa olduğunu daha iyi anlayacağın bir aydasın.

AŞK Su aksın, yolunu bulsun!

2 Ağustos’ta gerçekleşecek Yeniay, senin için yapıcı etkileri de beraberinde getiriyor. Yarım kalan duyguların gün yüzüne çıkacak. Su aksın, yolunu bulsun!

Hayatının bu döneminin, sürekli değişen ve gelişen bir süreç olduğunu unutma, derim. Değişim, seni korkutmasın çünkü yaşayacağın her şeyi olumlu anlamda dönüştürmek senin elinde olacak.

18 Ağustos’ta, Kova burcunda yaşanacak Ay tutulması, sana yılın en renkli zamanını yaşatacak. Bu Ay tutulmasının cesur ruhu, tabii ki ruhuna da yansıyacak. Aşkta hiç olmadığın kadar radikal kararlar alabilirsin.

PARA

İşlerinde daha detaycı olacaksın! 2 Ağustos’ta yaşanacak Yeniay, 8. evinde etkili olacak. Ortaklı işlerden veya miras yoluyla kazançlar elde edebileceğini işaret ediyor. Gök kubbe, büyük işlere imza atabileceğin bir zamanı vurgularken, yaptığın işte bir ödül, prim vb. kazanç elde edebileceğini ifade ediyor.

23 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna geçiyor. Bu da; titiz, kaygılı ve mükemmeliyetçi bir ruh haline vurgu yapıyor! Maddiyata bağlı güven hissine düşkünlüğün artabilir.

SAĞLIK

Ağustos ayının gündeminde hava grubunda hareket hiçbir gezegen olmayacağı için özellikle de ilk haftalarında enerjinin az olduğunu düşünebilirsin. Bu dönemde hızlı kilo alıp, verebilirsin.

Aslan Burcu

Hayatının değişebileceği bir döngüye girmeye hazır mısın? Son 1,5 yıldır yaşadığın bütün olumsuzlukları geride bırakmaya başlıyorsun. Ağustos ayı hem kendi zaferlerini yazacağın bir ay hem de doğum günü hediyesi gibi gelecek haberlerle dolu olacak.  Mutluluğunu paylaşmak için bu sefer daha temkinli ve dikkatli olacaksın!

AŞK

Zamanın ruhunu yakala! Gök kubbe, hızına yetişmekte zorlanacağın bir ayı seriyor ayaklarının altına. Sana da zamanın ruhunu yakalamak kalıyor. Üzerinde kontrol sahibi olmadığın bir şey için çabalamaktansa, gerçekten kontrol edebileceğin duygulara yönelmeye karar veriyorsun!Böylelikle hayatında inanılmaz değişimler gerçekleştiğini gözlerinle göreceksin.

18 Ağustos’ta yaşanacak Ay tutulması ise ilişkilerinde idealist bir tavra bürünmeni sağlayacak. Bugüne kadar eksikliğini çektiğin ne varsa bir bir çıkaracak gün yüzüne. Kim ne istiyor artık bir kenara bırakma vakti. Gökyüzü “Ben” demenin zamanı olduğunu gösteriyor sana.

PARA

2 Ağustos’ta burcunda gerçekleşen Yeniay, istisnasız aranan bir yönetici olmanı, kıymetli bir çalışan haline dönüşmeni sağlayacak. Kariyerinde ağustos ayı, senin için parlak günlerin geldiğinin habercisi oluyor.

23 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna geçiyor. Çalışma alanında gösterdiğin özen bu döngüde bir kat daha artacak. Aile bütçesi planlaması yapmak isteyebilir, tatil harcamalarını gözden geçirebilirsin. Tatil harcamalarının ve alış verişlerinin arttığını düşünüp kemer sıkma politikasına gidebilirsin.

SAĞLIK

Ağustos ayında burcunda gerçekleşen Yeniay, diyet programınla ilgili uzun soluklu bir plan yapabileceğini vurguluyor.

Başak Burcu

Gökyüzü, Başak burcunda hareket ediyor bu ay. Seni de hem ön plana çıkartıyor hem de son aylarda yaşadıklarının şifacısı oluyor. Farkındalık yaşadığın son iki ayı, şans gibi görmesen de aslında büyük şans… Çünkü insanın kendi ruhunu aynada görmesi kadar güzel bir şey olmaz. Şimdi hayallerini ve neleri değiştirmek istediğini çok iyi biliyorsun. Jüpiter’in misafirliği biterken, kendin için büyük işler başarmış olmanın tadını çıkarmanı tavsiye ederim.

AŞK

Zihnini yönetmen gerek! Hayatta değerli olan hiçbir şeyin mücadelesiz kazanılmadığını en iyi bilenlerdensin kuşkusuz. Ama artık biraz da kendi içine dönmenin vakti gelmedi mi? Korkularını oluşturan şeylerin çoğunu senin zihnin üretmiyor mu? Tam da şimdi o telefonun başından kalkma zamanı! Arayacak mı, aramayacak mı diye beklerken, aklına en kötü senaryolar geliyor olabilir. Ayrıldığın kişide hayallerin, kalbin, umutların kalmışsa bile hala hayattasın, o yüzden umut bitmedi… Sosyal medyada onu sürekli takip etmek sadece yaşadığın acıyı uzatmaya yarayacak.

30 Ağustos’ta ise Merkür burcunda! Bu da demektir ki; yönetici gezegenin iletişimi ve gücünü zirveye çıkaracak. Kendini bugüne kadar olmadığı kadar net ifade edecek ve rahatlayacaksın. Çünkü Merkür sana aslında sahip olduğun cesareti yeniden hatırlatıyor.

PARA

Zafer en çok azmedenindir!

18 Ağustos’ta kendi sınırlarını aşarken, büyük iş teklifleri alabilirsin.Ticaret ve yönetme açısından oldukça verimli bir ay seni bekliyor. İdare etmek, çalışanlar ile uyum ve yenilik arayışın seni farklı metot arayışlarına itebilir. Yeteneklerini bir araya getirmek için çabalaman takdir edilmeni sağlayacak.
23 Ağustos’ta yaşamını temsil eden Güneş, senin burcunda! Bu da; doğruyla yanlışı ayırma yeteneğinin daha da parlayacağına işaret ediyor.

SAĞLIK

Kronik bir rahatsızlığın varsa ayın ilk iki haftasında kontrollerini aksatmamanı öneririm.Güneş 12. Evinizde hareket ederek kendini ne kadar ihmal ettiğinin farkında mısın?

Terazi Burcu

Hayatı akışına bırakıyorsun… Son zamanlarda kendini ruhsal anmada büyük sorgulamalara soktuğunun farkında olmalısın.  Er ya da geç başına gelenleri insanlardan uzaklaşarak düşünmen gerekiyordu. Temmuz ayı tam da böyle bir ay olmuş.

AŞK

İçimdeki rüzgâr beni nereye götürecek? Son yıllarda hayatından çok kişiyi uzaklaştırmış olabilirsin.  Hayatını yaşamak isterken, bazı insanları idare etmekten sıkıldığını fark ettiğini vurguluyor gök kubbe.  2 Ağustos’ta ki Yeniay, artık bir şeylerin değişmesi gerektiğini fark ettirecek ve harekete geçeceksin. Cesaretin çevrendekileri şaşırtırken, bazı kişilerin tavırlarına kökten çözüm getireceksin. Farklı bir ülkeye ya da şehre taşınma fikri için acele etmemen gerektiğini vurguluyor gök kubbe. Kalbinin sesi git diyecekse de sen aklını dinlemeyi tercih ediyorsun. Eğer evli bir Terazi burcuysan, temmuz ayında yaşadığın aile yaşantındaki tüm çatışmalar yerini sükûnete bırakırken, uzlaşmacı tavrın ile gönülleri fethedeceksin. Özellikle aile ve yakın akrabalarla gerilen ipler yerini kuvvetli bir iletişim biçimine çevirebilir. Ayrıca kendi kendine ‘haklıydım ben’ demek yerine fikirlerini daha net ve rahat anlatacağın günler kapıda! Eğer bekâr ve kalbi boş bir terazi burcuysan, iç sorgulamalarından biraz daha sıyrılacaksın. Bu ay senin için son iki aya göre nispeten daha sakin ve uyumlu geçecek. Kişisel sorunlar açısından verimli bir döneme giriyorsun.

PARA

Çalışma hayatında beklediğin gelişmelerden, güven esasına dayalı ilişkilere kadar her şeyi yeniden inşa etmeye cesaretin olacak. Yapıcı yönün ayın ilk iki haftasında öne çıkıyor. 18 Ağustos’ta Kova burcunda yaşanacak Ay tutulması, toplumsal olayların artabileceğini ve karışık bir döngüyü işaret ediyor. Bu döngüde işinle ilgili farklı plan ve projelere sahipsen, hemen bir atılım yapmak riskli olabilir. Var olan kaynaklarını, birikimlerini de doğru yerlere yönlendirmelisin. Gök kubbe, ağustos ayında çok fazla harcama yapmaman konusuna dikkat çekiyor.

23 Ağustos’ta Güneş Başak burcuna geçecek. Bu da, başarılarınla anılacağın bir aya işaret ediyor! Başarılı olduğunda çocuklar gibi şen oluyorsun aslında ama Güneş Başak burcunda olduğu için mütevazı ve naif bir tutum sergileyeceksin.

SAĞLIK

Bu ay, hızıyla seni de çok etkileyecek! Ani seyahat planları, spontane biçimde katılacağın organizasyonların sayısı bir hayli fazla olabilir. O yüzden dikkatsizlikten kaynaklanan küçük kazalara karşı önlem almalısın. Bu ay, bedenine, sağlığına çok dikkat edeceğini vurguluyor gök kubbe.

Akrep Burcu

Son 6 aydır ilişkilerinde öyle olaylar tecrübe ettin ki, şimdi oturup düşündüğünde gerginliğin ve şüphenin dışında olayların üstüne gitmekten başka hiçbir şey göremiyor olabilirisin. Evet, güçlüsün hemde her zamankinden daha fazla ama gücü nasıl kullanacağını bilmen ayrıca önem kazanacak. 2 Ağustos’ta meydana gelen Yeniay, senin için de dönüştürücü bir etkiyi işaret ediyor.

AŞK

Zamanın hızını yakalayacaksın! Tabii güzel ve tutkulu günleri de bu ay içinde yaşayabileceğini bilmelisin. Hayal ettiklerini verecek ağustos ayı sana… Birilerine ne kadar merhametli de olsan “oh” dedirtecek.

Maceralarla dolu ağustos, önce ilişiklerinde sonra görünüşünde hiç olmadık kararlar almanı sağlayacak. Radikal kararlar almak benim için çok zor diyorsun belki ama bu ay tutkularının, isteklerinin ve en önemlisi yaşam enerjinin önünde kimse duramayacak. Çünkü sadece sevgi dolu bir bakışın bile insanın hayatını ne kadar değiştireceğini göreceksin.

Son 1,5 yıldır ilişkilerinle ilgili yaşadığın olumsuzlukları geride bırak diyor gökyüzü! Beklediğin, özlemini çektiğin o “aşk” bu ay karşına çıkacak. Önemli olan onu fark edebilecek bir ruh halinde olacak mısın?

PARA

Parasal anlamda büyük kararlar alırken, harcamalarında da geçen ay çok dikkatli olmamış olabilirsin. Bu ay senin için çok önemli kazanımlar var ve bunları kaçırmak istemiyorsan, ağustos ayının senin için getirilerini iyi değerlendirmelisin. Dolayısıyla dikkatli olman gereken günleri unutma.Kamuda ya da kurumsal bir firmada çalışıyorsan, hiç beklemediğin değişim ve dönüşümlerin yaşandığını görebilirsin bu ay.

SAĞLIK

Bir süredir çocuk sahibi olmakla ilgili bir hayalin varsa, bu ay hoş bir sürprizle karşılaşabilirsin. Bu sebepten beslenme alışkanlıklarına ya da eşinin sağlığına dikkat etmelisin.

Yay Burcu

Son 3 aydır kendine hep aynı soruyu soruyor olabilirsin… Ne yapmalıyım? İşte soruların cevabını alacağın ay kapıda! Ağustos ayı beklentilerini yükseltmekten korkmayacağın bir ay olurken, şüpheci tarafın her zamankinden çok daha fazla çalışacak.

AŞK
Karışık günleri aklınla çözeceksin…Ne pahasına olursa olsun bozulan ilişkilerini toparlamak ve aile birliğini oluşturmak senin için bu ay daha önemli olacak. Duygusal açıdan sakin kalman, eşin ya da sevgilinin olumlu yaklaşım sergilemesini sağlayacak. Suların durulmasını sakince bekleyeceksin…

Ağustos ayı itibariyle, artık özel hayatını daha sağlam bir ruh haliyle değerlendirmek isteyeceksin. Eğer beraberliği olan bir Yay burcuysan; ilişkiye dair sorumluluklarının daha da azalacağını, rahatlayacağını ve kendini daha az baskı altında hissedeceğini söyleyebilirim.

PARA

Sorumlulukların artacak! Çalışma azminin olacağı ve para kazanmanın öneminin artacağı bir ay olacak senin için ağustos. 2 -16 Ağustos tarihleri arasında Yeniay’ın etkisiyle çalışma hayatında farklı fikirlere açık olacaksın. Değişmeyeceğine inandığın konuların ne kadar değiştiğine tanıklık edeceksin. Hayata ve insanlar bambaşka bakma şansı veriyor sana ağustos ayı.

Eğer anlaşma aşamasında olduğun işlerin varsa; büyük işlere imza atabilir, başarılarınla konuşulabilirsin. Ayrıca bu Ağustos ayı özellikle başkalarının doğrularına uyum sağlamakta zorlanacağına işaret ediyor!

SAĞLIK

Ağustos ayında beden sağlığınla ilgili somut sorunlar yaşamasan da, kaygıların artabilir. Ağlama krizlerinle baş edemediğini düşünüp, içsel sorunların olduğuna kanaat getirebilirsin.

Oğlak Burcu

Kendine çektiğin çizgiler seni belli bir kalıbın içine sokuyor ve bunun önemli olduğunu düşünüyorsun, evet. Ama bu çizgileri aşıp sana kim yeni bir şeyler katabilir? Buna ne zaman izin vereceksin? Gel, bu Ağustos’ta bir de tualdeki farklı renkleri görmeyi dene. Güvenmeden yaşayamayız ama bir gün dengelerinde değişebileceği ihtimalini her zaman göz önünde bulundurmalısın. Unutma, tecrübe dediklerimizin büyük bir kısmı yaşadığımız hayal kırıklıklarıdır.

AŞK

Aşk hakkında düşünmek bile seni yoruyor mu? O halde biraz relax…Ağustos ayının modu aslında senin için biraz da böyle. Seni yoran düşüncelerden arınıp, “ilişki” odaklı iletişimlerden ziyade daha hafif ve eğlenceli ilişkileri gündemine taşıyabilirsin. Venüs ayın ilk günlerinden ayın sonuna kadar Başak burcunda olacak. Gerçi Venüs Başak burcunda hareket ederken sana ince eleyip, sık dokutturmayı da ihmal etmeyecek. Ama dediğim gibi karşı tarafı hemen sevgili adayı olarak değil, önce bir arkadaş ya da ortak bir şeyler paylaşabileceğin biri olarak görme eğiliminde olabilirsin.

PARA

Bir bütçe planı çıkartman şart!Ağustos ayının maddi anlamda teması; elindeki parayı yönetmek. Bu ay gerek maddi anlamda paylaşım içerisinde olduğun gerek maddi kaynaklardan elde ettiğin geliri çok iyi yönetmen gerekebilir. Anlayacağın sadece ilişkilerinde değil, bu ay sana ait olan ne varsa koruyup, kollamak ve o konuda istikrarı sürdürmek adına hareket edebilirsin.

Eğer seni daha iyi bir noktaya götüreceğine inanıyorsan, risk almaktan kaçınmazsın. Ve seni tanıyan herkes kolay kolay risk alan biri olmadığı bilir. Bu ay ise ufak tefek riskler almayı seçeceğin bir gökyüzü gündemi hakim.

SAĞLIK

Duygularını kolay kolay belli eden biri değilsin. Arka planda tuttuğun konuların etkileri ruhsal olarak Ay Tutulmasıyla sana yansımaya başlayabilir. Kısa bir tatil sana iyi gelebilir.

Kova Burcu

Özgür olduğunu bilmek sana iyi geliyor. Belki de son iki aydır yaptığın ufak çılgınlıkların sebebi, bundan iyice emin olmak istemenden kaynaklanıyordur. Kafandaki düşüncelerin ağırlığı seni son zamanlarda biraz uçlarda gezinmeye itti, kabul et! Ağustos ise sana bu konuda biraz çeki düzen vermeye geliyor. Ve bunu uzun vadede radikal değişikliklerle destekleyerek yapacağa benziyor. Yani bu ay sana biraz nerede durman gerektiğini göstermeye hazırlanıyor.

AŞK

Belirsizliklerin insanı değilsin! O halde aşk hayatında somut gelişmelere hazır ol.Hatırlarsan geçtiğimiz ay aşk hayatın adına yılın en önemli günlerinden geçtiğini belirtmiştim. 7.evinde toplanan gezegenler, Temmuz ayında seni beklemediğin insanlarla iletişim haline sokmuş olabilir. Fakat 2016 yılının aşk hayatınla direk olarak etkilediği, yılın en önemli günü şüphesiz ki 3 Ağustos. Aslan burcunda gerçekleşecek Yeniay, Venüs ile birlik yapıyor ve hayatına yeni heyecanlar sokmaya hazırlanıyor. Ayrıca bu Yeniay’ı özel yapan, burcunda gerçekleşecek yılın ikinci Ay Tutulmasına uzanan yolda başlangıç niteliğinde olması. Bekar bir Kova burcuysan Temmuz ayında aşk hayatındaki ufak tefek kıpırtılar, net

Ayın sonlarına doğru gökyüzünün gündemi hızlıca değişmeye başlıyor. 30 Temmuz’da aşk gezegeni Venüs Terazi burcunda hareket etmeye başlıyor. Ay ortasında yaşadığın duygusal yoğunluk, bu tarihlerde nispeten hafiflemeye başlarken sevgilinle ya da eşinle güzel bir tatile çıkmak sana iyi gelebilir.

PARA

Gelecek kaygısı, seni uzun vadeli maddi planlar yapmaya itebilir!Öncelikle şunu belirtmeliyim; 5 Ağustos Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle gökyüzünde 8.evine yönelik yoğunluk artıyor. Bu da önümüzdeki günlerde ortak mallar, miras, mal-mülk, birikim gibi temaların daha çok ön plana çıkacağını işaret ediyor. Özellikle son zamanlardaki gelişmeleri de göz önüne alarak kendini güvence altına almak adına hareket edebilirsin.

Mart ayından bu yana geri giden Satürn, 13 Ağustos itibariyle düzeliyor. Yaptığı işi büyüten, abartan biri hiç olmadığın için mütevazı tavrın sorumluluklarını önemsemiyor gibi gözükmene neden olmuş olabilir. Fakat bu durum, bu tarih itibariyle düzeliyor. Otoriter figürlerle iletişimin artarken, karşına yeni fırsatlarda çıkabilir.

SAĞLIK

Kendine daha fazla vakit ayırmaya çalış. Stresin hayatında uzun süre barınmasına izin verecek biri hiç değilsin. Bu ay ayın 5’inden itibaren seni sıkan konularla yüzleşme konusunda daha cesursun. Mutlaka değerlendirmelisin…

Balık Burcu

Ağustos ayı kendi ruhundaki prangaları çözerken aslında sorunun sadece para ya da hayatındaki eksikler olmadığını fark etmene de sebep olacak.  Geçmişine dair sorunlarını daha farklı gözle bakmaya başlayacağın Ağustos ayı, minnettar kalmana ve kendini boş yere üzüldüğün konuları görmene yardımcı olacak. Henüz ayın ilk günlerinden gündemini değiştirecek bir hareketliliğe dâhil olabilirsin. Kafandaki tüm soruları Ağustos ayında çözebileceksin.

AŞK

Yılın aşk hayatın adına en özel ayı Ağustos! Geride bıraktığımız günlerde ne yaşamış olursan ol, aşka dair umutlarının tazeleniyor ve beklentilerin artıyor. 5 Ağustos itibariyle aşk gezegeni Venüs, Başak burcunda ve senin ise 7.evinde hareket etmeye başlıyor. Bu tarihten itibaren adeta kalbinin attığını yeniden hissetmeye başlıyorsun! Özellikle ilişkisi olan ya da evli olan bir Balık lburcuysan. Venüs’ün desteği ilişkine güç katarken, aranızda süregelen bazı sorunları da çözmene yardımcı oluyor. Ağustos ayında partnerinin bazen pek te tutarlı davranmadığı düşüncesine kapılabilirsin ve bu durum seni biraz rahatsız edebilir. Eğer bekar bir Balık burcuysan, şimdiden kendini taliplerinin artmasına alıştır derim! Dikkat çekiyorsun ve sana yakın olmaya cesaret edemeyenlerin şaşırtıcı itiraflarıyla karşılaşıyorsun.

PARA

Ağustos’a hiç program yapma! Mülakatlar, toplantılar gündeminde…“İş konusunda bir türlü şansım yaver gitmiyor” diye düşünen bir Balık burcuysan, hiç endişelenme! Çünkü Ağustos senin ayın…  2 Ağustos itibariyle Mars, kariyer evin olan 10.evinde hareket etmeye başlıyor. Aylar önce yaptığın bir iş başvurusundan çağırılabilir, “hiç umudum yok” dediğin bir iş alanında şansın dönebilir. Anlayacağın iş konusunda seni güzel bir süreç bekliyor. Eğer iş değiştirmek istiyorsan da bu ayı iyi değerlendirmeni tavsiye ederim. Hırsların pekişirken, normalde zorlanacağın işler dahi bu dönemde sana cazip gelebilir.

SAĞLIK

18 Ağustos’ta gerçekleşecek Ay Tutulmasının ruhsal etkileri üzerinde baskın olabilir. Bu süreçte kaygı, iç sıkıntısı vb durumlar tecrübe edebilirsin. Ayrıca bu dönemde ortaya çıka diğer rahatsızlıklarını da göz ardı etme derim. Ufak bir tatil ya da eğer imkanın varsa denizle daha iç içe olduğun alanlarda bulunmaya çalış.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder