Facebook Ailesi

Custom Search

26 Eylül 2016 Pazartesi

Zeynep Turan 26 Eylül-2 Ekim Haftası Burçlar

Zeynep Turan

Astrolog Zeynep Turan 26 Eylül - 2 Ekim 2016 Haftalık Burç Yorumları


Koç Burcu

Bu haftanın gündemi; diğer yarınla buluşmana neden olacak etkilere hazır olmalısın. Değerli zaman geçirmenin kıymetini bilen sen özellikle çevrene ve çocuklarına zaman ayırmakta özen göstereceksin. Kendini motive edecek bazı yöntemler denemelisin.

Kasırga haftasına hazır ol…

Pazartesi güne Güneş-Jüpiter kavuşumu ile karşıt burcuna etkisi ile başlıyoruz. Eğer gündem senin için iş ve kariyer olarak başlıyorsa bugünlerde önemli anlaşmalar ve yurtdışı bağlantıları ülke bazında takip etmeni öneririm. Nihayet uzun zamandır geri hareketine son vermeye çalışan bir gezegenden bahsetmek isterim. Plüton! Toplumsal duyarlılığına rahatlık kazandıracaktır. Yardım etmek, STK kuruluşlarında aktif olmak senin için heyecan verici bir hale dönüşebilir.

Geçmiş defterleri tekrar açılıyor…

Bu hafta sonu Ekim ayının ilk gününü karşılıyorsun. Hayat enteresan dedirtebilecek bazı kapanmış defterlerin yeniden açılabileceğini görüyorsun. 1 Ekim Yeniay ile karşıt burcunun etkisine girerken geçmişte yaptığın hatalarla tekrar yüzleşebilirsin. Eğer mesele aile küslükleri ise artık tatlıya bağlanacak durumlar gelişiyor. Kendine zaman ayırmak, hayatına yenilik yapmak ön planda olacak. Özellikle bu hafta sonu ve ardından etkisini gösterecek değişimlerin için ciddi adımlar atıyorsun. Bu yarım kalmış bir eğitim olabilir ya da kariyer… Eğer bekâr bir Koç burcu isen bazı önemli adımlar atmana ramak kalmışken şansını kaçırmak istemeyebilirsin. Gerginliğin nispeten gidiyor ve olaylara bakışın biraz daha esnek bir hale dönüşüyor.

Boğa Burcu


Bu haftanın gündemi; sana sıkıntı veren, sürekli uğraştığın sorunlarından tamamen kurtulma vakti oldukça yaklaştı! Hem sosyal statü hem de çevre olarak önemli kazanımlar elde ederken, geçmişi irdelemek artık senin için daha rahat ve kolay olacak. Kimseyi dinlemek değil insanların seni artık dinlemesine önem vermelisin.

Engelleri aşmak kolay olacak.


Pazartesi ve Salı günü senin için ilginç birkaç günü temsil ediyor. Güneş ile Jüpiter kavuşumu yönetici gezegeni ortak olan Terazi de etkili olurken hem aşkta hem de kariyerde kazandığını görüyorsun. Eğer uzun süredir uzaktan bir aşk yaşıyorsan artık hasretlik bitiyor. Bugünlerde aynı zamanda çevre şartlarını yeniden değerlendirmen mümkün olacak. Belki de uzun zamandır hasretini çektiğin iş koşulların değişebilir ya da gelişmeler buna yönelik olabilir.  Eğer çalışan bir Boğa isen bu hafta süresince işyerinde her zaman yerine getirdiğin günlük rutin görevlerin ağır ve sıkıcı gözükecek. Ayrıca birlikte çalıştığın kişilerin üzerine çok fazla geldiğini hissedebilir, onlara karşı tavır takınabilirsin.

Sakin ol ve derin derin nefes al!

Bu ay biterken haftaya önemli bir gökyüzü etkisi ile başlıyoruz. Öncü burç Terazi de meydana gelen Yeniay, 6. evinde etkili olurken geçmişte yaşadığın bir sağlık sorununun tekrar nüksetmesine sebep olabilir. Ya da telaş edeceğin küçük bir sağlık problemi ile uğraşabilirsin. Aynı zamanda zevk ve popülerlik açısından sosyal çevrende gündemini koruyorsun. Eğer aşk için telaş etmezsen karşına çıkacak bu kişiyi beklemeni öneririm. Bu günlerde acele etmen maalesef yanlış tercihlere neden olabilir. Sana bu hafta sağlıklı düşünebilmen adına detaylara çok yoğunlaşmamanı, her şeye negatif bir bakış açısıyla bakmamanı öneriyorum. Sadece arkana yaslan ve sakin ol!


İkizler Burcu

Bu haftanın gündemi; büyük özverilerde bulunduğun bu dönemde kendi isteklerin yerine çözüm ve sağduyuya odaklanıyorsun. Merkür artık sana uzaklardan bakmaya başladı ve iletişimde sadece problem yaşayanın sen olmadığını görmen kolaylaşıyor. Her zamankinden daha cesur olduğun bir haftaya merhaba diyebilirsin!

Hayat yaşamın anlamıyla birlikte güzel!

Pazartesi günü Güneş, Jüpiter ile kavuşum yapıyor. Jüpiter’in Terazi burcundaki seyrini burada hatırlatmakta fayda var. Flört, eğlence, aşk, cinsellik, sanat ve hobileri temsil eden 5. evinde gerçekleşecek bu etki ile bu konulardaki duygu ve düşüncelerini çok daha açık bir biçimde gözlemleyebilecek ve dışarıya yansıtabileceksin. Eğer bekâr bir İkizler isen, bu hafta kalbini aniden birine kaptırabilirsin! Eğer uzun zamandır seni yoran, sorunlu bir ilişkin varsa artık yeteri kadar özveride bulunduğuna ve başka insanların sorunlarıyla daha fazla uğraşmak istemediğine karar verebilirsin.

 Sosyal ortamlarda adından bahsettiren kişi sensin!

1 Ekimde yaşanacak bir Yeniay ile etkisini göreceğin bir güne geçiriyorsun. Etkisini uzun süre hissedebilirsin. Bir ay boyunca sosyal ortamların gözdesi sen olacaksın! Oldukça dışa dönük olduğun bu dönemde sürekli arkadaşlarınla dışarda gezmek, aktiviteler düzenlemek isteyeceksin. Üzerindeki bu pozitif enerji ile arkadaş ortamlarının da aranılan kişisi olacaksın! Sosyalleşmeye, hobilerine ve yeni insanlarla tanışmaya oldukça açıksın, kim bilir belki de rüyalarını süsleyen, hayallerindeki sevgilinle bu günlerde tanışırsın!  Ancak sosyalleştiğin bu günlerde yeni tanıştığın insanlara dikkat et, aranızda senin düşündüğünden daha fazla şeyler yaşanabilir!

Yengeç Burcu

Bu haftanın gündemi; iş ve kariyerini ilgilendiren koşullar ön planda olacak. Bu aslında nispeten güzel bir etki, yeni iş teklifleri ile karşılaşabilir, yükselmeni sağlayacak koşullar oluşabilir. Yalnız kararsız kalabilir, ne yöne gideceğini bilemeyebilirsin. Özellikle ev-iş arasında denge kurmak ve otorite figürlerle ilişkilerde ve iletişimde stresten, fevrilikten uzak durmalısın.

Aileni ve evini mercek altına alıyorsun…

Mars, karşıt burcun Oğlak’ta Salı günü işle alakalı finansal anlamda destekler sunuyor. İş bağlantıları konusunda oldukça keyifli bir Eylül ayının son günlerini yaşıyorsun. Bazı kararların Ekim ayının ilk haftasını da etki altında bırakmana neden oluyor. Evde yeni bir düzen kurmak için yaptığın planlar eleştirilebilir. Tavsiyem; çocuk odasını onlarla tartışarak çözmen yönünde olmalı. İkili ilişkilerinde hassas olan duygularını tamamıyla ortaya dökmeye meyilli olduğun bu dönemde, politik olmakta zorlanıyorsun. Büyütmeden, profesyonel hayatına yansıtmamanı öneririm.

Ekim ayına girerken!

1 Ekim itibariyle gümden ve havan da değişiyor. Terazi burcunda yaşanacak Yeniay ile aile hayatını ve yaşadığın alanı adeta mercek altına alacaksın. Duygularının her zamankinden daha yoğun olduğu bu dönemde, özellikle yaşadığın alan ile ilgili kendi içinde ciddi sorgulamalar yaşayabilirsin. Ev düzeninde değişiklikler yapabilir, çalışma ortamını kendi koşullarına göre düzenlemeye karar veriyorsun. İlişki açısından yalnızlık çekmiyorsun ancak sorumluluklar kısmında aynı düşüncelere sahip değilsin. Boş zamanlarını değerlendirmek için kafana koyduğunu yapmak için kendine para biriktirmek isteyebilirsin. Kesinlikle üretmek istiyor ve bir işin ucundan tutmak açısından atılımlar yapmak isteyeceksin.

Aslan Burcu

Bu haftanın gündemi; kısa sürede çok fazla şey başardın ve sade, mütevazı tavırların sayesinde bu başarıların daha da büyüdü. Artık son iki yıldır seni meşgul eden sorunlardan kurtuluyor ve refaha çıkıyorsun. Bu hafta muhalefet yönün baskın olacak.

Doğallığın arkasına sığınmak!

Pazartesi günü 26 Eylülde Güneş, Jüpiter ile kavuşum yapıyor. Bu döngüde yakın çevrenle senin aranda problemler oluşturabilir. Duyguların öncelikle sabit ve olduğundan daha bireysel olabilir. Bu da iş çevrende muhalefet yönünü ön plana çıkartıyor. Aynı zamanda yanlış anlaşılacağın konuşmalar ya da kararlar alman birlikte çalışacağın insanları da etkileyecektir. Eğer ilişkinde bir yol almak istiyorsan, bazı alışkanlıklarını ya da takıntılarından vazgeçmelisin. Eğer uzun zamandır aklındaki planı gerçekleştiremediğini düşünüyorsan bu günleri kaçırma derim. Şansın kariyer ve yeteneklerin konusunda oldukça açık!

Terazi burcunda Yeniay, temizlik zamanı gibi…

Bu hafta sonu etkisini gösterecek olan Terazi burcundaki Yeniay, Ekim ayınındı ruhunu belirliyor. Uzak akrabalarla ilişkilerde dikkatli olunması gereken bir süreçtesin. Bazı sözler, dedikodular canını sıkabilir. Bunun yanı sıra, eğitim, yayıncılık, akademik eğitim, web sitesi, internet gibi konularda ilginç fırsatlar var. Tanıtımla ilgili konularda iş yapan bir Aslan isen oldukça ön plana çıkacak işler gerçekleştirebilirsin. Aşk ilişkilerinde sürpriz fırsat ve tekliflerle karşılaşabilirsin. Yakın çevrenle girebileceğin tartışmalarda muhalefet yönünü törpülemeye ve karşı tarafı dinlemeye çalış.

Başak Burcu

Bu haftanın gündemi; 2015’den bu yana sevdiğin insanlar için birçok özveri ve fedakârlıkta bulundun ve bu koşuşturma arasında kendi isteklerin hakkında düşünmek için bile zamanın olmadı. Şimdi ise kendine hizmet etmeye başlayabilirsin! Bu hafta ortaklaşa gelirlerini arttırabileceğin fırsatlarla karşılaşabilirsin.

Bu haftanın gündemi: finansal konular!

Pazartesi günü odaklanmak istediğin konular yer değiştiriyor. Önemli toplantıların ya da iş görüşmen varsa sabah saatlerinde iptal mesajı alabilirsin. Böylelikle uzun zamandır vakit ayırmadığın kişisel bakımına ve birkaç sonbahar alışverişi planlayabilirsin. Güneş, Jüpiter kavuşumu aslından maddi anlamda desteğini senden yana kullanmanı sağlıyor. Çok istediğin ama bir türlü neticelenmeyen bir işin için alternatifler gelişebilir. Bu etkiyle birlikte maddi anlamda bir sorumluluk veya yükümlülük altına girebilirsin. Salı gününden itibaren bazı aile odaklı destekler yaşanabilir. Bu sayede yapmak istediğin araba değişikliği gerçekleşebilir.

Yakın ilişkilerin cesur sınavlara tabi tutuluyor!

1 Ekimde Terazi burcunda bir Yeniay gerçekleşecek. Eğer ortaklıklar söz konusu ise finansal konular üzerinden gerginliklerden uzak durmanda yarar var. Özellikle aile ve kardeşler arasında anlaşma yoluna gitmen için olumlu etkiler de var. Eğer uzun süredir aradığın işi bulamıyor ve mutsuz isen, bu gün kendine zaman ayır ve cv’ni güncelle. Diğer haftaya da etkisi olacak kariyer evinde olumlu gelişmeler var. Yeniay, sana ilişkilerin hakkında yeni bir bakış açısı sunuyor. Tüm dengelerin değişebileceğini tekrar tekrar vurgulayan bir gökyüzü söz konusu… Eğer ilişkilerini sorguladığın bir dönemde isen sevgiline karşı gereğinden fazla acımasız olmamanı tavsiye ederim.

Terazi Burcu

Bu haftanın gündemi; güneş burcunda seyir ederken, yılsonuna kadar devam edecek etkide önemli kişilerle buluşuyorsun. Hem iş hem de sosyal açıdan önemli bir süreçtesin ve her adımını mutlulukla, büyük bir zevkle geçirebilirsin. Sorumlulukların gözünü korkutmasın! Bu dönem senin için oldukça iyi gelişmelerin habercisi.

Bir değişikliğin zamanı sence de gelmedi mi?

Pazartesi günü ayın 26’si haftaya oldukça olumlu bir enerjiyle başlıyorsun. Güneş, yönetici gezegenin Jüpiter ile kavuşuyor. Ayrıca burcun artı bir favori etkisinde çünkü şans gezegenin sırtında desteğini hiç bırakmıyor. Eğer kendi işini yapan bir Terazi isen bu hafta işlerin artacak ve kazancın normalden çok daha fazla olacak. Eğer kurumsal bir şirkette çalışıyorsan da bu hafta lider kişiliğin ve pratik iş bitiriciliğin ile göz önünde olacak. Ayrıca bu günlerde hem dış görünüşün hem de kişiliğinle ilgili yapacağın yapıcı değişimlere işaret ediyor. Sonbahar ve kış dönemini daha verimli geçirmek için hayatında alternatifler oluşturuyor ve destekleniyorsun.

Bir olgunlaşma dönemine giriyorsun…

Geldik öz burcunda gerçekleşen Yeniay’a…1 Ekimde tüm ayı içine alabilecek kuvvette bir korkusuzluk hâkim oluyor. Artık bir olgunlaşma dönemine giriyorsun. O eski patavatsız, sabırsız tavırlarını törpüleyeceğin bu dönemde dış dünyaya karşı daha duyarlı olmaya başlıyorsun. Artık eskisi kadar benmerkezci olmayacak, diğer insanların istek ve ihtiyaçlarını daha fazla göz önünde bulunduracaksın. Eski arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin.  Onlarla tekrar görüşmek kendini iyi hissettirecek. İkili ilişkiler, ortaklıklar, evlilik dâhil her türlü sözlü anlaşmalarda kalpten inandığın konular gündemde olacak. İkili ilişkilerinde beklentilerin net olacak. Bu günlerde eleştiriye açık olman ayrıca sana çok şey katacaktır.

Akrep Burcu

Bu haftanın gündemi; sadeliğin ve mütevazılığın başarılarını büyütürken bir yandan insanları daha da yakından tanımana yardımcı olacak. Sen de biliyorsun ki zoru başaran her zaman eleştiri oklarına maruz kalır. Bu hafta son 2 yıldır üstünde durduğun, önemsediğin birçok konuda refaha çıkıyorsun.

Bu hafta odak noktan sensin!

Haftaya Pazartesi günü Güneş, Jüpiter kavuşumu ile başlıyoruz. 26 Eylülde sonbahar planlarını yapmak üzere bazı konular şekilleniyor. Artık eski olandan bir fayda gelmeyeceğini sende biliyorsun. Bunca tecrübenin izinden kendine yeni bir yaşam planı yaratmak istiyorsun. Bu günleri daha çok plan ve program üzerine şekillendirebilirsin. Ancak boş durmak yok! Eski ya da kalıcı ilişkilerini kullanarak aklındaki iş planını düzenlemek isteyeceksin. Eğer iş arayan yeni bir mezun Akrep isen, alanının dışında başvurular yapmak zorunda kalıyorsun. Bu senin keyfini anlık bile olsa kaçırıyor ancak önüne açılan fırsatları şu anda göremiyor da olabilirsin.

Yeniay ile birlikte hayallerin yol alıyor.

Bu hafta sonu meydana gelen Yeniay,  özellikle kişisel bakımın ve sağlığın konusunda sana uyarılar yapıyor. Son zamanlarda aklını öyle şeylere yönelttin ki gerçekten yorgunluğun fiziksel bedenine geçiyor.  Arkadaşlarınla aranda anlaşılmaz bir çekişme varsa iletişimde alışverişler sıklaşabilir. Anlayış ve özveri yeniden ikili ilişkileri toparlamana neden oluyor. Gelelim evli Akrep burçlarına, özgün ve yaratıcı olman ilişkide durgun giden yönleri şifalandırıyor. Ancak yabancı ilişkiler, yükseköğretim gibi konularda tıkanmalar ve zorluklar yaşanabilir. Yorulmadan mücadele etmeyi becermelisin. Kendini sağlık açısından riske sokacak sporlardan uzak durmalısın.

Yay Burcu

Bu haftanın gündemi; kim olduğuna değil; çözüme ve sağduyuya odaklanmak istiyorsun. Şimdi kendi döngüne hizmet etme zamanı… Eski “sen” ile yavaş yavaş vedalaşmaya başla! Çok uzun bir süredir ailen ve sevdiklerinin işleri için koşuşturmaktan, kendine dönüp bakma zamanın olmamıştı. Artık kendine zaman ayırmanın vakti geldi.

Haftanın zarafetinden faydalanıyorsun.

Bu hafta Pazartesi, 26 Eylülde gerçekleşen Güneş, Jüpiter kavuşumu davranış ve alışkanlıklarını düzenlemeni sağlıyor. Kendine yoğunlaşmaya tekrar fırsat bulduğun bu dönemde içindeki değişim hissine karşı koymamanı öneririm. Eğer kariyer açısından dertlerin son bulmadıysa, memnun olmadığın bir yerde olmak istemeyeceksin. Bu yüzden kendinden emin olmak isteyeceksin. Eğer yarım kalan eğitimin, projen varsa geri dönüşler için araştırmalar yapıyorsun. Sana sakin olmanı öneriyorum,  bir Yay olarak değişime açık, esnek bir yapın var. Gerekli kişilik değişimlerinin altından başarıyla kalkabilirsin! Örneğin gereksiz endişe yapmayı bırakıp biraz rahatlayabilirsin.

Duygular pervane!

Cumartesi 1 Ekim yeni bir aya giriyoruz. Terazi burcunda gerçekleşecek Yeniay ile birlikte maddi konularda gelişmeler var.  Bir gün önce aldığın haberler odaklanman gereken konuların artacağını gösteriyor. Eğer bir düzen oturtabilirsen hem çalışmak hem de eğitimine devam etmek isteyeceksin. Kendini olduğundan daha özgür ve sıradan hissetmenin zaman geldi. Eğer ilişkilerinde bu güne kadar aradığını bulamadıysan kalbini heyecanlandıracak biri ile tanışman mümkün. Ailen ve çocukların arasında denge oluşturmak biraz zor bu günlerde. İletişim becerini kullanmanı tavsiye ederim. Yeniayın etkisi ile olumlu bakış açını çevrene de yansıtıyorsun.

Oğlak Burcu

Bu haftanın gündemi; Her şeye rağmen stres yönetimini kontrol edebilirsen, bu günleri kendi adına avantajlı kapatabilirsin. Sevdiklerine bu günlerde zaman ayırman onları da mutlu ediyor. Cesur ataklarda bulunman çevrendeki bazı insanlara da cesaret veriyor.

Şöhret zor iş!

Haftanın ilk günü Güneş ile Jüpiter bir araya geliyor. Özellikle çalıştığı alanda belli bir üne sahip bir Oğlak burcuysan bu hafta hareketlerine her zamankinden daha çok dikkat etmelisin. Unutma ki her şey için ödenmesi gereken bir bedel vardır; başarılı ve ünlü olmak da her zaman ön planda olmayı gerektirir. Yani insanlar sürekli senin hakkında konuşacak! Burcunda etkili olan Mars hemcinslerinle aranda saygınlık uyandıracağın sosyal durumların içine gireceğini gösteriyor. Senin ilişkiler hakkındaki duruşun yakın çevreni de etki altına bırakıyor.

Sırları saklayabilmek konusunda emin misin?

Her ne kadar kişisel detayları vermeyi aslında sevmesen de yeni tanıştığın birine tüm hayat hikâyelerini ve sırlarını anlatırken bulman oldukça olası! 1 Ekimde meydana gelen Yeniay, yeni tanışacağın insanlara ve çevreye işaret ediyor. Bu açık yürekliliğin bazı kişilere garip gelebilir. Doğal olacağım derken yanlış anlaşılmak istemezsin değil mi? Dış imajını temsil eden bir etki altında olacağını belirtmeliyim. Bu yüzden bu hafta sonu özellikle kendini toplumda nasıl taşıdığına; insanlarla neleri paylaşıp neleri gizlediğine dikkat etmeni öneririm. Örneğin, yaşadığın en son kalp kırıklığını herkes bilmek zorunda değil! Herkesin senin kadar iyi niyetli olmadığını bilmelisin.

Kova Burcu

Bu haftanın gündemi; her zaman olduğu gibi, senin başarılarını çekemeyen insanlar var. Ancak bu insanlara da olgun tavırlarınla gerekli cevabı verdin. Bu hafta biterken yeni bir ay başlıyor olacağız ve sen üzerine yük olan birçok farklı konuda olumlu gelişmeler yaşayacaksın. Kafanı boşaltmak adına kendine yeni yollar ve hobiler edineceğin günler yakındır.

Karamsar etkilere son vermelisin…

Haftanın ilk günlerinde olumlu bir gökyüzü hâkim. Pazartesi günü motivasyonun güçlü ve elinde toparlaman gereken bir iş yükü olmasına rağmen sakin ve tedbirlisin. Eğer evde yapman gereken işler varsa yardımcı olması için eşine ya da çocuklarına talepte bulunabilirsin. Satürn yönettiği Oğlak burcu Mars’ın etkisine giriyor. Bu da senin bazı konularda şans elde edeceğini, kariyer açısından farklı fırsatları elde edebileceğini gösteriyor. Herkesin kıskanacağı, uzaktan baktıkları yerlerle iletişime girmen bu günlerde senin için çok kolay!

Kendini yorgun hissetme, ne olur!

Bu haftanın gündemi: arkadaşlık ilişkileri ve kariyer!

Bu hafta sonu yeni bir ayın da başlangıcı. Ekimin ilk saatlerinde Yeniay ile güne başlıyorsun. 9. evini etkisi altına alan Yeniay seyahat ve arkadaşlarınla zaman geçirmek ön planda olacak.  Bu yeni ay ile birlikte, kafanı boşaltmaya imkân sağlayacak yeni oluşumların içinde yer almak isteyeceksin. İş ya da sosyal açıdan olsun bol bol gezmek, alışveriş yapmak, yeni trendleri yakalamak sana hayatınla ilgili zevk alanları oluşturacak. Mesleki olarak kendine yeni fırsatlar yaratman mümkün, yurtdışını bu açıdan zorlayabilirsin. Eğer medya, yayıncılık gibi konularda ilerlemek istiyorsan şimdiden söylemeliyim; yolun açık! Arkadaşların arasındaki rolün ise terapistlik olabilir! Özellikle evli olan arkadaşların, seninle dertlerini paylaşıyorlar.

Balık Burcu

Bu haftanın gündemi; istikrarlı ve olgun tutumunun meyvelerini alacağın zamanlardasın.  Bu hafta gerçekleşen Yeniay ile birlikte artık kendi döngüne hizmet edeceğin bir döneme giriyorsun. Bu günlerde  odak noktan para, para, para olabilir.

Kendinin farkında olmalısın!

Pazartesi günü gerçekleşen Güneş, Jüpiter kavuşumu, maddi açıdan şansını zorlamanı sağlıyor. Çalışmadan kazanılan paralar ve ödüllerin yanı sıra nafaka, vergiler, borçların geri alınması, ailenin ve eğer evliysen eşinin parasal durumunu da temsil eden gelişmeler olacak. Seni güncel maddi durumunu sorgulamaya iterken, bir yandan çevrendeki diğer insanlara göre ne kadar şanslı olduğunu düşünebilirsin. Düşüncelerine esneklik kazandırmak istiyorsun çünkü uzun zamandır kendini bu kadar özgür hissettiğin bir dönem olmamıştı.  Bu günlerde arzuların, duygusal tatminin seni ilişkilerine karşı yapıcı kılıyor.

Yeniay, duygularını da revize ediyor.

1 Ekimde Terazi burcunda bir Yeniay gerçekleşecek, uzun zamandır arkadaşlık ilişkisinde oluşan gerginliklere son vermek istiyorsun.  Aracı olacağın durumlar var. Aynı zamanda miras, ortak mallar konusunda kardeşler arasında adalet tezgâhı oluşturmak isteyebilirsin. Beklemediğin fırsatlar karşına çıkacak, maddi teklifler mutsuzluğunu bir anda alıp götürecek. Eğer bir öğrenci isen eğitimine aile desteği ya da varlıklı bir yakınından burs alarak çözebilirsin. İstediğin freelance çalışma tipi ise bu konuda yeteneklerin sayesinde ekstra teklifler alabilirsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder