Facebook Ailesi

Custom Search

10 Ekim 2016 Pazartesi

Zeynep Turan 10-16 Ekim 2016 Haftası

Zeynep Turan

Astrolog Zeynep Turan 10 - 16 Ekim 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu haftanın gündemi; kişiliğinin materyalist yönü ön plana çıkacak. Bu hafta maddi olarak özgürlüğünü eline almak isteyeceğinden iş bulma, borçlarını kapatma gibi konularda harekete geçeceksin. Elindeki fırsatları değerlendirirken hırsına yenik düşmemeni öneririm.

İçin içine sığmıyor!

Salı günü karşıt burcun Terazi de konumlanan Merkür ile Jüpiter sayesinde küs olduğun evlilik yolundaki ilişkine yeni bir perspektif yaratabilirsin. Eğer yalnız bir Koç burcu isen bu ayın sonunda artık bir ilişkiyle el sıkışabilirsin. Alışkanlık haline gelen bazı ilişkilerin için ise düzenlemek ve önünün açılmasını istiyorsun. Ancak bu duygu yoğunluğu seni strese sokacak, olumsuz hislere kaptıracak türden bir yoğunluk değil!  Seni olumlu yönde etkileyecek bu açı ile için içine sığmayacak ve duygularını sevdiklerinle paylaşmak, onlarla daha derin duygusal bağlar kurmak isteyeceksin. İhmal ettiğin sevdiklerinin gönlünü almanın ve ufak sorunlarınızı çözmenin tam zamanı!

Dolunay ile tazeleneceksin!

Oldukça fırtınalı geçen ve etkilerini hala tam olarak üstünden atamadığın Eylül ayını nihayet geride bıraktım tam derken, ayın en etkili gününe hazırlanmalısın.  Pazar günü burcunda gerçekleşecek olan Dolunay ile tam bitti dediğin konular yeniden gündeme geliyor. Uranüs ile ilişki kuran bu etki sayesinde alışkanlıklar ve uzlaşma yoluna gidilebilecek konular gereksiz yere tırmana bilir.  Özellikle evliliğinde problem yaşayan bir Koç burcu isen bugün özellikle derinlemesine konulara dalmamanı öneririm. Beklenmedik tepkiler ve gereksiz heyecanlar yaşanabilir. Aile ortamında, ev düzeninde istediğin şeylerin bir türlü yerine gelmemesi isyan edecek boyuta sokuyor seni.  Bu günlerde geçmişten üzerine yük olan tüm defterleri kapatmak isteyebilirsin. Bunu yaparken sağduyulu olmanı öneririm.

Boğa Burcu

Bu haftanın gündemi; şaşırtıcı haberler getirmesi olası gökyüzü sayesinde bu haftan oldukça yoğun geçecek, hazır ol! Ancak gergin ve uykusuz gecelere de hazırlık olmalısın. Anlam veremediğin bir kaygı hali ve tahammül edemediğin kişilerden son derece rahatsızlık duyabilirsin.


Ekim ayının en güzel gününe hazır ol!

Haftanın ikinci günü 11 Ekimde olumlu bir gökyüzü hâkim. Yönetici gezegenin Merkür ile Jüpiter kavuşum yaparken uzun zamandır görmediğin, hasret kaldığın arkadaşlarınla buluşmanı, bir araya gelmeni sağlıyor. Eğer artık hayatıma kolay kolay birini alamam kalıbından hala kurtulmadıysan bugünlerde tesadüfe inan derim. Hiç ummadığın bir cevreden sana kısmet var. Üstelik sosyal statüsü ve yapısal olarak duruşu sana çok iyi gelecektir. Eğer ilişkilerinde aradığını bulamayan evli bir Boğa isen inatlaşmak uğruna adım atacağın konulara dikkat etmelisin.  Çarşamba günü Eylül ayından beri üzerinde çalıştığın borçlar, yatırımlar, vergi, banka hesapları düzenlemeleri gibi konular bugünlerde bir sonuca varacak ve gelirini arttırma odaklı olacaksın.

Telaşlı bir hafta sonu etkisindesin.

Cumartesi günü hayatının akışını ya da seyrini değiştirecek olaylar yaşaman mümkün. Geçmişten gelen bazı hataların yüzüne vurulması bugün tahammül edebileceğin bir durum değil. Sırf bu yüzden öfkeli ve inat tavırlar sergilemen mümkün. Bir gün öncesinden itibaren etkisini gösteren aslında bir Dolunay’dan bahsetmek isterim. Bu Dolunay yapısı itibariyle durumları ve toplumsak şartları sorgulatacaktır. Senin de hayatının merkezine aldığın işin ve ilişkilerin konusunda sınayabilir. Koç burcunda yaşanacak Dolunay, maceraya atıldığın konularda nasıl sahte destekler yaratıldığını görüyorsun. Yani arkadan konuşan insanların sözleri kulağına geliyor. İşten çıkmana neden olan patronun aslında senin arkandan iş çevirdiğini duyman yakın çevrene karşı da güvensizlik duymana neden olacaktır.

İkizler Burcu

Bu haftanın gündemi; pek çoğumuz gibi senin için de Ekim ayı birçok açıdan Eylül ayının bir devamı gibiydi. Ancak artık bu hafta gerçekleşen Dolunay ile Eylül ayının etkilerinden kurtulacak, başını geleceğe çevireceksin! Bazı konularda aydınlanmak sana her koşulda iyi gelecektir.

Haftanın ilk günleri sana yardımcı!

11 Ekim tarihini senin için bir anlamı olabilir. Özel bir parti ya da organizasyon gibi… Buralarda karşılaşılan eski dostluklar ve sevgili dediğin bir kişi yeniden aklını başından alabilir. Merkür kendini zevk gezegeni Terazi burcuna bırakmışken bir de üstelik Jüpiter ile kavuşması var. Olan ilişkilere diken yeni birlikteliklere de endam katacaktır. Emeklerinin boşuna geçmediğini göreceğin günler yaklaştı. Uzun bir aradan sonra iş hayatına geri dönüş yapman rakiplerini huzursuz edecektir. Çok iddialı konuşmalar ve yenilikler peşinde olman beklentileri büyütecek. Haftanın ortasına gelindiğinde iş, ticaret ve adalet konusunda ön plana çıkan konulara odaklanmak isteyeceksin. Maddi kazançlarını arttıracak alternatifler geliştirirken güven ilişkisi de kurman zor olmayacak.

Dolunay, finansal konuları gündemine taşıyor…

Hafta sonu Cumartesi günü Güneş Uranüs ile karşıtlık yaparken bir anda gündemin değişebilir. İletişimde ana gündem maddesi bilgi alışverişi olacak. Anlamak idrak etmek ve algılamak gibi konular ile başını yorarken ikili ilişkilerde yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için de çabalaman gerekebilir. Pazar günü gökyüzünde meydana gelen Dolunay, 16 Ekimde meydana gelirken, gelecek haftayı da etkisine alacaktır. Bu günlerde alacağın kararlar, sosyal hayatında etkili olacak yenilikler çok önemli olacaktır. Geleceğini de şekillendirecek yöntemlere karar verebilirsin. Eğe yeni bir ilişkinin içinde isen olan biteni görmek, karşındaki kişinin niyetin sorgulamak daha kolay olacaktır.

Yengeç Burcu

Bu haftanın gündemi; Dolunay ile silkelenecek ve uzun zamandır aklının bir köşesinde olan planların için harekete geçeceksin.  Evlilik konusunda endişelerin ortadan kalkarken bir düzen tutturmak konusunda toparlayıcı olacaksın.

Çalışkan bir döneme çalışma odanı düzenleyerek başla!

11 Ekim’de Merkür ile Jüpiter olumlu bir etki bırakıyor. Terazi burcunda yer alan bu iki gezegen için kariyer alanında planlama yapmak ve fırsatları yakalamak senin açıdan olumlu gelişecektir. Geçmişte belki de büyük hayal kırıklıkları yaşadın şimdi bu konular yeniden açılabilir. Ancak haklı olana hakkı da verileceğini bir kenara koymalısın. Her açıdan sosyal ilişkinde seviyeyi korumak ve kontrolcü olmak isteyeceksin. Bu açıdan yeni girdiğin çevreye karşı da temkinli davranmak isteyebilirsin. Çarşamba günü özellikle, kuşkucu yapından uzak durmanı tavsiye ederim. Bu bir gönül kırıklığı da olabilir çok inandığın birinin arkandan konuşması da… Olası çatışmaları kalıcı sorunlara dönüşmeden çözümlemek emin ol senin elinde. Bu günlerde gelecek planların için ortamını düzenliyorsun. Hatta yeni mobilyalar alarak işin ucundan bizzat tutuyorsun.

Hafta sonunda Dolunay var!

Bu hafta sonu etkisini gösterecek olan Koç burcundaki Dolunay kendisini birkaç gün önceden hissettirecek. 2011 yılına geri dönecek kadar dostluklarını, elini kolunu bağlayan ilişkiler ve büyüttüğün meseleleri yeniden düşünmene teşvik edebilir. Belki bu dönem yeni bir işe girmiştin ya da kendi işini kurmak için bir atılım yapmıştın, işte bugün aynı şeyleri yaşamamak için eline fırsatlar geçecektir. Hafta sonu biraz daha ilişkileri sorgularken bulabilirsin kendini statün, cevrede uyandırdığın intiba, başarma azmin ile yeniden yaşamını kurgulamak kendine güvenini artıracaktır. Arkadaş meclisinde aranan biri olman,  ayrıca güvenilirligin her zamankinden daha çok onurlanmana neden olucak.

Aslan Burcu

Bu haftanın gündemi; sana iyi haberlerim var. Bu haftadan itibaren ayın çok daha renkli ve hareketli geçecek. Dolunay ile birlikte sen de yeni bir döngüye giriyorsun, Eylül ayının sıkıntılı gündemini arkanda bırakıyorsun. İş hayatında seni kısıtlayan süreç artık sona erecek.Her açıdan rahat nefes almana yarayacak bir aşk kapını tıklıyor!

Bir kaçamağı hak ettin, öyle değil mi?

10 Ekimde Ayın konumu karşıt burcunda yer alıyor. Uranüs’ün ruhu bu hafta sosyalleşeceğini üstüne basa basa söylüyor diyebilirim. Kendini doğaya atmak, yeni şeyler keşfetmek ve deneyimler yaşamak için yerinde duramıyor musun? Enerjik, araştırmacı, maceracı ruhundan etkilenecek ve rutin hayatına bir ara verip harekete geçme, dünyayı keşfetme isteğiyle dolup taşacaksın. Ay içgüdülerini, yeni çevrelere seni angaje ederken yeni deneyimlere karşı olan isteğin artacaktır. Bu hafta içinde yurtdışı seyahatlere çıkmak, sonbaharı keşfedeceğin ve yeni kişilerle tanışacağın yolculuklar yapmak için seni çağırıyor.

Hazır ol, sosyal ortamlara iddialı bir geri dönüş yapıyorsun!

Ekimde Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, seni dar alanda sıkıntıdan kurtarmaya geliyor! Bu hafta sürekli kalabalık ortamlarda bulunmak, yeni kişilerle tanışmak, sanatsal ve kültürel aktivitelere katılmak isteyeceksin. Aynı zamanda eğitim ve yurtdışında bulunmak gibi fikirler de geliştirebilirsin. Eğer bir yol ayrımında isen kendi fırsatlarını yaratmak için seçeneklerimi sorgulayacaksın. Bu enerjin sosyal ortamlarda ve yakın çevrende de etkili olacaktır. İnsanlar bu dönemde seninle zaman geçirmek ve aşk açılarına bir çözüm bulmak isteyebilirler.

Başak Burcu

Bu haftanın gündemi; yeni bir döngüye giren gökyüzü gibi sen de hayatında yeni bir sayfa açacak ve pişmanlıklarını, kararsızlıklarını geride bırakarak geleceğe doğru cesur bir adım atacaksın. Bazı şeyler bu hafta rayına oturacak gibi. Bu durum maddi açıcan rahatlamana neden oluyor.

Hafta sonu seni dolu bir gündemle karşılıyor!

11 Ekim’de yönetici gezegenin ile Jüpiter kavuşum yapıyor. Öncü bir burçta etkili olması Salı gününden itibaren aşkın için ve sosyal hayatın için harekete geçmek, kararlar vermek ve mevcut sorunları çözmek için enerji dolu olacaksın. Aynı zamanda özellikle ailendeki büyük bireylere finansal konularda büyük bir yardım edebilir, onların uzun zamandır uğraştığı bir sorunu pratik bir yöntemle bir hamlede çözebilirsin. Her ne kadar pratik ve başarılı olsan da bu günde sinirlerine hâkim olamayabilir, her şeyin üst üste geldiğini düşünerek sinirini aile üyelerinden çıkarmaya çalışabilirsin.

Duyguların mantığını işgal edebilir…

16 Ekim günü ise Dolunay’la birlikte çok aceleci olmamanı ve her adımını dikkatlice düşünmeni öneririm. Duygularının ağır basmasının olası olduğu haftanın son günlerinde aşk veya iş hayatınla mantığını kullanarak karar vermekte zorlanabilir, duygularına söz geçiremeyebilirsin. Bu yüzden kararlar vermeden önce sorunlarını çözmeni, sinirlerini bozan şey her neyse onun üzerine gitmeni öneririm. Geleceğe doğru bir adım atmakta sabırsızlandığını biliyorum, ancak unutma ki temiz bir sayfa açmak için ilk önce geçmişine dair sorunlarını çözmen gerekiyor. Aksi takdirde bu sorunlar her ne kadar küçük de olsalar gelecekte peşini bırakmayacaklardır. Sakin ol ve sorunlarını çöz, bu şekilde daha sağlıklı, yeni bir başlangıç yapacaksın.

Terazi Burcu

Bu haftanın gündemi; düşüncelerin ve kararların konusunda endişeler taşıyabilirsin. Ancak çabuk toparlanacağını da söylemeliyim. Çünkü bazı şeyler bu dönem tamamen senin iyiliğine işliyor. Ve her şeyin sonunda yeni haftanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksın!

Merkür ve yönetici gezegenin seni yükseltiyor!

Bu hafta özellikle telefon trafiğin durmak bilmeyecek. 11 Ekim’de burcunda yerleşen Merkür ve yönetici gezegenin kavuşum yapıyor. Koşturmalı geçmesine neden olurken bu etki aynı zamanda popüler kimliğini de ortaya çıkaracaktır. Eğer bu hafta doğum günün ise çok şanslı olduğunu söylemeliyim. Sevdiklerinden büyük, değerli hediyeler alırken bir yandan sana yapılan jestlerin haddi hesabı olmayacak. Aynı etki ile iş görüşmelerin, yeni birileri ile tanışman, sevgide hem tutku hem de huzur en güzel noktalarda yaşanabilir. Bu açının da sana verdiği enerji ile hayatında memnun olmadığın her şeyi değiştirmek ve yenilemek istediğin bir motivasyonla dolup taşacaksın. Dolunayın cesaretinden etkilendiğin bu haftada özellikle finansal konularda cesur inisiyatifler alabilirsin.

Finansal konuları gündemine taşıyor…

16 Ekimde meydana gelen Dolunay karşıt burcunda gerçekleşirken ailenin maddi konularla ilgili şaşırtıcı haberler alabilirsin. Bir yandan ödemeler, zevk için harcanan paralar ve ortak paylaşılan paralar eşinle aranda problem yaratabilir. Eğer sevgilinle ilgili şüphelerini yenemiyorsan, bu günlerde ve sonraki haftanın içinde ilginç haberler alabilirsin. Bir yandan rekabet halinde olacağın bir günde yaşayacaksın. Bir arkadaşına karşı ya da bir çifte karşı çocukların eğitiminden tut da güzelliklerine kadar enteresan konuşmalar geçebilir. Geçmişteki bir iş bağlantısından ya da çok eskiden iş başvurusunda bulunup artık cevap beklemeyi bıraktığın bir yerden görüşmeye çağırılabilir, hatta bir iş teklifi bile alabilirsin!

Akrep Burcu

Bu haftanın gündemi; eğitime başlayacak, seyahat edecek ya da kendi işini kuracak bir Akrep burcuysan, senin için destekleyici etkileri barındırıyor. Bu dönemde, hayal ettiklerini gerçekleştirmek istiyorsan, baskıcı tavırlar sergilemektense uzlaşmacı ve yapıcı davranman gerekebilir.

Yargılardan uzak…

 Canın ne çekerse onu yapmak ve koşullarını karşındaki kişiye göre belirlemek isteyebilirsin. 11 Ekim’de Merkür zekâ ve iletişim becerilerini daha çok yaşayacağın özgürlük alanı oluşturuyor. Terazi burcunda ve Jüpiter ile kavuşum yapıyor. Gerçekleşen bu etki, duygusal yaralarına merhem olacak. Evli Akrep burçları, adalet ararken bitmek üzere olan bir ilişki içinde olanlar ise radikal kararlar alabilirler. Evlilik kurumunu kutsal gören biriysen, aileni korumak için elinden geleni yapacaksın. Yargılardan uzak durmak isteyeceksin bu yüzden de vereceğin kararlara insanların saygı duymalarını da bekliyorsun

Kalbin yeniden çarpıyor.

Kalbi boş olan bir Akrep burcuysan, seçimleri senin ruhunu anlayan insanlardan yana yapmayı tercih edeceksin. 16 Ekim’ de gerçekleşecek olan Dolunay geçmiş konuların üzerini kapatırken, kalbinin kapılarını da sonuna kadar açacak. Eğer geçmişinde, iş yerinde ilişki yaşamış biri isen yine gündemine böyle bir konu gelebilir. Yani çalışma alanında sana birinin aşkını ilan etmesi söz konusu olduğunu vurguluyor gökyüzü. Ama unutma, Ekim ayı rotasını öncelikli hedefin denge olduğunu işaret ediyor.

Yay Burcu

Bu haftanın gündemi; insanların birbirini yanlış anladıklarını görmen seni ikili ilişkiler açısından endişelendirecek gibi. Sıra dışı veya insanlık yararına fikirlerin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzunda aynı oranda artıyor.

İşe koyulma vakti!

Uzun zamandır normal seyrine dönen Merkür ile yönetici gezegenin kavuşum yapıyor. 11 Ekimde Salı günü finansal olayları yönetmek, terfi haberi almak, eğer öğrenci isen tez ekstra burs almak ya da ödenek kazanman mümkün olabilir. Bu etki sana işlerini yoluna koyman, uzun zamandır yapman gereken planları organize etmen için artık zamanın geldiğinin sinyallerini veriyor. Örneğin, uzun zamandır yapman gereken ancak ihtiyacın belgeleri hazırlamak için bir türlü gerekli zaman ve motivasyonu bulamadığın okul veya iş başvurun için bu hafta harekete geçebilirsin! Eğer araba almak ya da evini değiştirmek istersen bu günlerde yapacağın görüşme yapacağın kişiler sana güven veriyor.

16 Ekim’de Dolunay, güç göstergesine hazır ol!

Evet, bu hafta sonu sıradan olayların yaşandığı bir günü işaret edebilir. Dolunay öncü bir burçta meydana gelirken kalabalıklar arasında değerin ortaya koyuyorsun. Eğer şehir dışında isen organizasyonunla, aile içinde isen kararlarınla, sevgilinle birlikteysen hedeflerinle dikkat çekeceksin.. Değişken bir burç olman ve meraklı yapın sayesinde Dolunayın büyüsüne kapılabilir, aldığın hareket etme içgüdüsü ile farkına varmadan hedefinden uzaklaşabilirsin. Özellikle borçların, yatırımların, ödemelerin gibi maddi konularda birkaç gün daha oldukça dikkatli olmalı, her şeyi iki kere kontrol etmelisin. Yapmanın olası olduğu hesap hataları seni sonradan uğraştırabilir!

Oğlak Burcu

Bu haftanın gündemi; bu hafta senin için bir solukta geçip gidecek! Tüm gezegenler bu sıralar anlaşmış gibi hareketli ve bir yandan düşünceli olmana neden olabilir. Düşüncelere dalmadan önce kendini ve kontrolünü kaybetmemeni öneririm.

İşyerinin parlayan yıldızı sensin!

Gökyüzünün nihayet sana karşı sergilediği eziyetli davranışların ardından, Ay Kova burcunda yardımına koşuyor. Bu açı sosyal ortamlarda kendini en iyi şekilde, en güzel özelliklerini ön plana çıkararak temsil etmeni sağlayacak. Ayrıca bu dönemde Merkür Terazi seyirinde devam ederken iç dünyanla yaşadığın kopukluklar, anlam ve duygu karmaşalarından da kurtulacaksın. Soyut ve ruhsal kavramları daha iyi kavrayabileceğin bu günlerde bu fikirleri karşı tarafa aktarmada da sorun yaşamayacaksın. Gökyüzünün sana sunduğu bu telafi avantajını kariyerinde kullanmanın tam zamanı! Bu hafta kariyerinde sürpriz yeniliklere hazır olmalısın! Üst düzey bir yetkili tarafından fark edilip promosyon ya da terfi alabilirsin!

Dolunay ile yenileneceksin!

15-16 arası hafta sonu hem Uranüs etkili hem de Güneşin konumu rahatlığına düşkün bir pozisyonda bu da toplum önünde aykırı kaçacak durumlar oluşmasına neden oluyor. Sonbahar ekinoksu ile yeni bir mevsime geçişin ardından Dolunay ile birlikte, ayın en umut verici, ruhumuzu yenileyecek günlerine giriyorsun. Bu ay ise gökyüzü adeta senden af diliyor, seni tekrar ayağa kaldırmak için elini uzatıyor!  16 Ekim günü Koç burcunda gerçekleşecek Dolunay ile özellikle iletişim kaynaklı sorunların sona erecek. Karşı tarafla inatlaşmalara bu vesile ile son verebilirsin.

Kova Burcu

Bu haftanın gündemi; mantık hataları nedeniyle zor durumlar yaşayabilirsiniz. Ancak aynı zamansa sıra dışı veya insanlık yararına fikirlerimizin ön plana çıkabileceği, sosyalleşme arzumuzun artacağı bir haftadasın.

Üzerinde mistik bir hava var…

11 Ekim Salı günü Ay’ın burcunda yer alması seni mistik, gizemli yapısından etkilenecek ve gerçekçi yapını birkaç günlüğüne dolaba kaldıracaksın. Ruhunun ve hayal dünyanın bilinmezliklerine doğru bir gezintiye çıktığın bu dönemde psişik hislerin güçlenecek ve daha önce fark etmediğin, gözle görülemez şeyleri ve olayların farklı boyutlarını inceleme fırsatın olacak. Perşembe günü sosyal ilişkilerinde oldukça aktif olacak, girdiğin kalabalık sosyal ortamlarda karizmanla herkesi büyüleyeceksin! Özgürlük hissiyle dolup taşacak ve anı doyasıya yaşamak isteyeceksin, bir anın diğer anını tutmayacak diyebilirim! Planlarında ani değişikliklere gidebilir, sıkıldığın anda bir şeyi bırakıp hemen başka bir şeye geçmeyi isteyebilirsin.


İddialı ve kararlı bir Dolunay!

16 Ekim’de bir öncü burç olan Koç’ta gerçekleşen Dolunay cesur, iddialı ve yenilikçi atmosferiyle seni de öncü tavırlar sergilemeye yönlendiriyor. İletişim telafisi niteliğinde olan bu döngü sırasında iletişim kabiliyetini etkili bir biçimde kullanabilecek, sorunların çözümünde aktif bir rol alacaksın. Ancak bu döngünün bir öncü burçta gerçekleşmesi iletişimlerde sertlikler olabileceğine işaret ediyor. Mesafeli olduğun insanlarla aynı iş ortamında karşılaşabilirsin. Dolunay yaralarını sarmak için hazır bekliyor ama bu yardım elini nasıl kullanacağın biraz da sana bağlı! Yapıcılığa ve çözüme odaklanırsan bu döngüden maksimum verimi elde edebilirsin.

Balık Burcu

Bu haftanın gündemi; bu haftaya da Dolunay etkisi ile dopdolu bir gündem ve beklenmedik gelişmeler ile giriş yapıyorsun. Haftanın ilk günleri her ne kadar stresli geçecek olsa da hafta sonu uzun zamandır aradığın dinginliğe kavuşacaksın!

Bu hafta oldukça düşüncelisin…

11 Ekim Salı günü mistik duyguların ve bilinçaltının burcu olan Terazi’de hareket eden Merkür ve Jüpiter kavuşumu sayesinde kendini biraz sıkıntılı ve bunalmış hissedebilirsin. Bu sıkıntının sebebinin romantik kaynaklı olması ise oldukça olası. Eşinle ilgili ufak bir sorunu gözünde çok fazla büyütmüş ve bu duyguları içinde uzun zamandır biriktirmişsin. Sana tavsiyem ise bu duygularını partnerinle içtenliğinle, yapıcı bir şekilde paylaşman. Her şeyin üst üste geldiğini hissettiğin bu günde tam anlamıyla bir drama kraliçesi olacaksın! Sana tavsiyem; dışarı çık, para harca ve hiç yapmadığın şeyleri yap.

Sürprizler kapını çalıyor…

16 Ekim Pazar günü gerçekleşecek olan Dolunay ile gelecek haftaya beklenmedik gelişmelerle başlayacaksın. Bu gelişmeler ile nerdeyse Ekim ayının gündemini dolduracak ve oldukça yoğun bir program ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksın! Dolunay döngüleri genellikle gizli kalan şeylerin gelişmelerin habercisidir, bu yüzden bu beklenmedik gelişmelerin ikili ilişkiler ve sosyal cevreden kaynaklı olması oldukça olası. Yurtdışından gelen bir haber, ailende mirasla ilgili gelişmeler olabilir. Detaycı ve plancı kişiliğin ile bu ani gelişmelere hazırsın yakaladığını hissederek gereğinden fazla stres yapabilirsin. Sana tavsiyem bu stresli günlerinde alternatif tıptan yararlanman. Farklı tedavi yöntemleri stres dışında diğer kronik sorunlarına da iyi gelebilir. Doğanın mucizevi etkisine güven!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder