Facebook Ailesi

Custom Search

24 Ekim 2016 Pazartesi

Zeynep Turan 24-30 Ekim 2016 Haftası Burçlar

Astrolog Zeynep Turan 24 - 30 Ekim 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu haftanın gündemi; aile bireyleri ya da kardeşlerle ilgili uzun soluklu sorunların çözüm yoluna gitmeye başlamış olabilir bile... Bu kafanı bir nebze olsun rahatlatmaya yardımcı olduysa o zaman bu hafta yeni gelişmelere hazırlıklı ol derim. Aynı zamanda maddi gelişmelerin ön plana çıktığı bir haftaya giriş yapıyorsun.

Zor bir Pazartesi!

Ekim’in son günleri nispeten taşların yerine oturmaya başladığı günleri işaret ediyor. Haftanın ilk günü Merkür, Satürn ile 45’lık oluştururken sakinliğini korumakta zorlanacağın durumlarla karşılaşabilirsin. Bir yandan da Ay Aslan burcunda hareket ederken bugünlerde özellikle sevgilinle ya da çalışma arkadaşınla kendini anlamsız gerginliklerin içinde bulabilirsin. İşleri yetiştirememe kaygısını da üstüne eklenince normalde hiç üstünde durmadığın konularda öfke patlaması yaşayabilirsin. Özellikle sevgilinle olan ilişkin bir dargın bir barışık duruma gelebilir.

Mükemmel üçlü” diyeceğin bir hafta sonu!

Hafta sonundan önce Cuma günü Güneş, Merkür kavuşumu özel anlaşmalara işaret ediyor. Eğer ailesinden uzakta yaşayan bir Koç burcu isen içinde onlara karşı büyük bir özlem duyabilirsin. Eğer kendi ailesi olan bir Koç burcuysan,  bugün onlarla program organize edebilirsin.  Ayrıca hafta sonu akşamları arkadaşlarınla bir planın varsa iptal ederek, evde yalnız bir akşam da geçirmek isteyebilirsin. Kısacası senin için bugün aile ve ev hayatı ön planda olabilir. Pazar günü yaşanacak Yeniay, adeta 8. evini etkisi altına alırken miras, ortak mallar konusunda beklenmedik konular gündeme gelebilir.

Boğa Burcu

Bu haftanın gündemi; kendini yeniden keşfettiğin önemli bir döngüden geçiyorsun. Evet, değişimin hayatın bir getirisi olduğunu tam anlamıyla öğrendiğin ve hayata geçirdiğin önemli günlerdesin. Bu hafta ise çevrendeki bazı insanların ısrarcı bir tutum sergiledikleri konularda farklı amaçları olduğunu keşfedebilirsin.


İkili ilişkilerini yokluyorsun.

Ekim’in son haftasında Salı günü karşıt burcuna gecen Merkür, tam her şey yoluna girmeye başlıyor derken ikili ilişkileri şöyle bir yoklayabilir. Mesela bir dargın, bir barışık ya da ailelerin olaylara fazla müdahale ettiği bir ilişki yaşayan Boğa burcuysan, etkisini hafta ortasına kadar hissedebilirsin. İşyerinde ise içine attığın duyguların dile gelebilir. Hem de en sert bir şekilde!  Ortağı olan Boğa burçları için de durum aynı… Karşıt burcundaki Merkür etkisi ilişkileri revize ederken pek de kibar davranmayacak. Gayet cebbarsın; hayatındaki hastalıklı, kısıtlı ve sığ düşünen insanlara karşı tepkilerin daha keskin bir ifade ile gösteriyorsun.

Dolu dolu bir hafta sonu!

Bu hafta sonu seni yoğun bir gündem karşılıyor demek yanlış olmaz. Ay Terazi burcunda hareket ederken etrafındaki herkesin de gündeminin de yoğun olduğuna tanıklık edebilirsin. Geçmişe dair yarım kalan bir ilişkin varsa, bugünlerde onunla geçmişe dair konuşarak duygularınızı yeniden canlandırabilirsiniz. Yeniay ayın son günü karşıt burcunda gerçekleşirken bulunduğun pozisyona karşı bakış açın değişebilir. Evli ya da ilişkisi olan Boğa burçları ise ufak kıskançlıklara dikkat etmesi gereken bir döngü… Gökyüzü ayrıca bir anda gündemin değişeceğini gösterirken kişisel konulara dalmanın da bir bencillik oluşturacağını vurguluyor. Dünyanın gündemi karışırken tv başından ayrılmak istemeyebilirsin.

İkizler Burcu

Bu haftanın gündemi; Ekim ayının senin için emeklerinin ve çabalarının fark edileceği bir ay olduğunu belirtmiştim. Ayın son günlerine yaklaşırken yaratıcılığın sayesinde yükümlülük olarak gördüğün işleri de kolay yoldan, pratik bir şekilde hallediyorsun.

Sorumlulukların konusunda sahiplenici olmalısın…

“Ben işleri iyice boşladım” diyen bir İkizler burcuysan, 24 Ekim’e dikkat et derim. Ne sen birine laf et, ne de laf edenlere tepki göster. Merkür, Satürn 45’lıgı meydana gelirken unutulan sorumlulukları yüzüne vurabilir. Yöneticinle fikir ayrılıklarına düşmen bugünlerde çok kolay… Eğer işveren pozisyonundaysan, çalışanlarını düzensizlikle suçlayabilirsin. Aynı şey evli İkizler için de geçerli. Her şeyin üstüne kalması, başkalarının arkasını toplamak isyan etmene sebep olabilir. Hafta ortasına doğru hedeflerin bir nebze değişiyor. Aynı meslekten olan kişilerle benzer platformlarda savaşmak ya da kendini göstermek zorunda kalabilirsin.

Hafta sonu iletişim skalanı geniş tutmalısın…

Hafta sonu Cumartesi günü 29’ünda Ay Terazi burcunda hareket ederken gün içerisinde yaptığın işlerin hızlı sonuçlar getirmesini bekliyor olabilirsin, keşfetmeye meraklı ruhun sabırsızlanıyor olabilir. Ayın son günlerinde işe yarar bazı konulara yönelmek ve zamanını boşa geçirmek istemiyorsun. Yeniay Pazar günü sezgileri kuvvetli bir etkiyle gündemi sarsabilir. Bu durum etrafındakilerle eğlenceli bir iletişimin sağlarken, bazı detaylara da takılabilirsin. Ama bugünlerde farklı insanlarla iletişim kurmayı da deneyebilirsin. Ayrıca bazı duygularını aile bireyleri ile de paylaşıyorsun. Bir yandan başka hayatlar ve tecrübeler ilgini çekiyor.

Yengeç Burcu

Bu haftanın gündemi; kafanın içinde dönüp duran meseleler var olmaya devam ederken, kendi çizgilerinin dışına çıkmayı çok tercih etmiyorsun. Ancak bu hafta problem teşkil eden konulara bardağın dolu tarafıyla bakmayı deniyorsun. Güven ihtiyacın bir kez daha sana yönünü gösteriyor.

 “Aşkın mantığı olur mu? Olur”

Salı günü Akrep Merkür’ün etkisine giriyor. Ve Ekim’in son haftasına ruhunu veriyor adeta. Bu etki “aşığım aşık” diyen Yengeç burçlarının daha mantıklı düşünmesini sağlayabilir. Eğer geçen ay ortalarında birinden hoşlanmaya başladın fakat uygun ortamı bulamadıysan, sürpriz bir şekilde aranda bir bağ kurulabilir. O kişiyle aynı olmak zorunda değilsin, kendinizi öncelikle bu kalıplardan kurtarmalısın. Haftanın ortasına geldiğinde hayat sana küçük bir sürpriz yapabilir.  Çarşamba günü evli Yengeç burçları için de yine geçen ay başladıkları bir işi bitirmeleri için güzel günler aslında. Örneğin hukuksal konular, davalar veya borçlar gündemini oluşturuyorsa büyük bir çoğunluğunu halledebilirsin.

Sevgiline karşı biraz toleranslı olmalısın…

Hafta sonu Ay Terazi burcunda hareket ediyor. Cumartesi günü olaylara daha hassasiyetle yaklaşabilirsin. Bu hassasiyetin ikili ilişkinde anlaşmazlıklara sebep olabilir.  Ev ortamında ise aile büyükleri, çocuklar, eş gibi bireyler gün içerisinde daha çok ön plana çıkarken adeta klasik bir hafta sonu yaşayabilirsin. Aile içerisinde hemcinslerinle birlikte hareket edebilir, onlardan bazı konularda fikir alabilirsin.  Pazar günü Yeniay meydana gelirken,  özellikle ani kararlara yönelmemeni tavsiye ederim. Ancak Kasım ayı için kendini hedeflerine odaklanmış hissedeceksin.

Aslan Burcu

Bu haftanın gündemi; planlarını hayata geçirmekte hiç zorlanmıyor ve elde ettiğin sonuçlar seni bir hayli tatmin ediyor. Hal böyle olunca motivasyonun ve şevkin de bu hafta daha çok artıyor olacak.

Her şey mükemmel olması için…

Etrafındaki herkesi organize etmeye çalışman Pazartesi gününden yorulmana sebep olabilir. 24 Ekimde gerçekleşen Merkür-Satürn 45’lığı eşlik eden Ay’ın burcunuzdaki konumu gün içerisinde sorumluluklarını, görevlerini yerine getirmek adına üstün bir çaba sarf edeceğini vurguluyor. Ufak tefek sorunlar karşısında dahi patlamaya hazırsın. Bir yandan bazı planlarında değişiklik yapmak zorunda kalabilirsin. Kusursuzluğu dair beklentilerini haftanın ilk günlerinde düşük tutmanı öneririm. Haftanın ortasına geldiğinde sert iddialı konuşmalara şahit olabilirsin. Yazdan itibaren ortada kalan meseleler bugünlere taşınabilir.

Hafta içinin stresini hafta sonu atacaksın!

Huzurlu bir hafta sonu istiyorsun. Ay Terazi burcunda hareket ederken, ona eşlik eden sert bir açı da var.  Yaratıcı, duygusal tarafın ön planda olduğu, sahiplenici bir ruh hali olan bir hafta sonu sen bekliyor. Arkadaşlarını evinde ağırlamak isteyebilir ya da aile bireyleri keyifli bir program yapmayı seçebilirsin. Bugünlerde yaratıcılığın da ön planda. Pazar günü meydana gelen Yeniayın etkisiyle birlikte farklı fikirlerini, üretkenliğe dönüştürüp günlük yaşamında sorun oluşturan konulara pratik çözümler oluşturuyor. Birilerine yardım etmek ya da toplumsal duyarlılığını ortaya çıkarmak senin farklı bir yanını ortaya çıkartıyor.

Başak Burcu

Bu haftanın gündemi; bu hafta da uzun zamandır içinde bulduğun durumların olgunlaştığı ya da keskin bir sonuca vardığı bir gökyüzü karşılıyor seni. Ne istediğini bilen bir tutum sergilemen cevrene karşı bir mesaj niteligi oluşturacaktır.

Karamsar düşünmek için bir kıvılcım bile yeter!

25 Ekim, Salı günü Merkür, Akrep burcunda konumlanırken özel hayatında sevgilinle, en yakın dostunla olan ilişkinde “acaba”ların çoğalacağını işaret ediyor. Olmuyor, yürütemiyoruz deyip bir anda çok keskin kararlar alabilirsin. Ama unutma; bu döngü gönül meselelerinde önemli kararlar almak için hiç verimli değildir! Hafta ortasında işine müdahale eden insanlara karşı diş biliyorsun. Bu dönemlerde istikrarı elden bırakmak istemiyorsunuz. Önemli toplantılar ve kazanımlar söz konusu, kaçırdığın fırsatların alternatifleri oluşuyor.

Keyifli bir hafta sonu!

Ekim ayına oldukça güzel bir kapanış yapıyorsun. Ay Cumartesi günü Terazi burcunda hareket ederken aynı gün gökyüzünde gündemi değiştirecek etkilere sahip. Öncü burçların hâkimiyeti hafta sonu, aklındaki planları iptal etmene sebep olabilir. Ama bugünü mutlaka değerlendirmeni tavsiye ederim. Yaratıcılığının ön planda olduğu Pazar günü Yeniay gökyüzünde semalarında oluşuyor.  Hayal ettiklerini üretkenliğe çevirebileceğin aktivitelere mutlaka dâhil olmalısın. Ayrıca bugün çevrende son zamanlarda davranışlarına anlam veremediğin insanlarla ilgili farklı şeyler fark edebilirsin. İçgüdülerine güven...

Terazi Burcu

Bu haftanın gündemi; meydan okumaktan hiç vazgeçmiyorsun! Biraz söylenmeyi bırakıp, gökyüzünün hayatında sana somut getirileri olacak bir haftaya odaklanalım. Finansal konular gündeminde yer alırken, maddi anlamda belli başlı düzenlemelere gitmek isteyebilirsin.

Haftanın ilk günleri gergin geçebilir!

24 Ekim Pazartesi günü Merkür, Satürn 45’lığı hızlı alınan kararlarda düşünmeden hareket edilen davranışlara işaret ediyor. Burcundan ayrılmaya hazırlanan Merkür, iletişimin halinde olduğun bazı insanlarla gün içerisinde konuşmaların çabucak tartışmaya dönebileceğini de vurguluyor. Salı günü Ay Başak burcunda hareket ederken haftanın bu ilk günlerinde kafana koyduğun ne varsa yapmaktan çekinmeyebilirsin. Bu çok sinirlendiğinde tepkini açıkça göstermekte olabilir! Tuttuğunu koparak bir durum da olabilir. Bir yandan iyi niyet gördüğün insanlara karşı sempatik tavrın ve yaklaşımın da var.

Hafta sonu konuşmalarda yanlış anlaşılmalara dikkat!

Cuma günü Güneş, Merkür kavuşumu ile hafta içini kapatırken hafta sonuna başlamak kolay olacak. Kafan oldukça yoğundur. Yeni anlaşmalar ya da görüşmeler yaparak tatilin keyfini çıkartmak istiyorsun.  Öte yandan Pazar günü meydana gelecek Yeniay şimdiden kendini kararlarınla göstermeye başladı bile. Bugünlerde iletişim konusunda hassas diyaloglar oluşabilir. Kendini insanlardan soyutlamak istersen çevren bunu anlayışla karşılayacaktır. Dışarda zaman geçirmek yerine uzun zamandır aklında olan aktivitelere yönelmek ve yaşamına yenilik kazandırmak isteyeceksin. Eğer aşk için umudun hala taşıyorsan bu özel kişiyle Yeniay’ın etkisiyle birlikte olumlu gelişmeler var.

Akrep Burcu

Bu haftanın gündemi; düşünceler değişiyor ama bunu hayata geçirmenin ne kadarı mümkün? Haftanın son günü burcunda meydana gelen Yeniay bazı konularda fikir değişikliğine gitmeni sağlıyor. Aslında tüm haftanı nerdeyse etkisi altına alan kararlılığın seni huzurlu kılıyor.

İyi niyetli bir yaklaşım!

Yoğun bir hafta seni bekliyor. Ekim son haftasına damgasını vuran ise 25 Ekim’de Akrep burcuna geçen Merkür etkisi olacak. Kendini iletişim anlamında revize etmek isterken, çevrendekileri de kırmamaya özen göstermen gerektiğinin vurgusunu sana yapacaktır.  Arkadaşlarınla yaşadığın iç savaş, bu günlerde aleni bir hale gelebilir. Sorunun kimde olduğu değil, çözümün ne olduğu odaklanmak isteyeceksin. Yüreğinin sesini duyup, sana ideallerine ulaşmak adına ön ayak olan etkiler söz konusu.  Bazı konularda isteklerinin gerçekleştiğine tanıklık edebilirler. Eğer istersen kırgınlık yaşadığın, küs olduğun insanlarla arandaki meselelere bir sünger çekmek isteyebilirsin.

Ekim ayının 5 yıldızlı günlerinden biri!

Ekim ayının son hafta sonuna hızlı bir kapanış yapıyoruz. Cumartesi günü Ay Terazi etkisindeyken beklenmedik olaylara açık olmalısın. Sevdiğin kişinin kaprisi, yanlış anlaşılan sözler ve plansız yapılan davetler her şeyi bir anda çorba edebilir. Ancak eğer bu hafta senin doğum gününse yaratıcı, sıradan hediyeler alman mümkün. Uzaktan gelen paketler, kartlar ya da tebrik mesajları beklentinin üzerinde heyecan duymana neden olabilir.  Özellikle sanatçı olan Akrep burçlarını çok yakından ilgilendiren bugünlerde ilham perileri seninle olacaktır. Yeniay burcunda meydana gelirken 1. evini etkisi altına alıyor ve değişim, farklı olmak senin için ön koşul haline geliyor. Geçmişi bitirmek bugünlerde senin için çok kolay olacak.

Yay Burcu

Bu haftanın gündemi; bu hafta ailenin gündeminden ve etraftan biraz uzaklaşıp, kendine daha sade ve hafif bir program yapıyorsun. Bu döngü yeniden motive olmana ve kendine bazı itiraflarda bulunmana da yardımcı olacaktır. Unutma; omuzlarında sandığın yük aslında yüreğinden taşanlar…

Gündemin kalabalık ama bu hafta kendinle ilgileneceksin…

25 Ekim’de Akrep burcunda meydana gelen hareket hem maddi hem de manevi anlamda “nerede” olduğunu düşünmene neden olacak. Kazançlarını sorgulayabilir, sana yetip yetmediğinin analizini yapabilirsin. Gökyüzü aynı zamanda hiç beklemediğin insanların arkandan çevirdiği işleri ortaya çıkarabilir. Düşman olmak sana göre değil belki ama arana mesafe koymak isteyebilirsin. Bazı insanların çıkar ilişkilerine kafa takabilirsin. Günlük hayatına etkilerinin yanı sıra, kariyer hayatına da önemli yansımaları olacak Çarşamba günü geçtiğimiz haftalarda iş hayatındaki dengeleri oturtmana yardımcı oluyor. Aynı zamanda sosyal hayatında insan ilişkilerine bir anlam vermeye çalışıyorsun.

Kafanı dinlemek istiyorsun!

Gökyüzü Cumartesi günü erken saatlerde rahatlatıcı aktivitelere dâhil olmanı destekliyor. Öte yandan harcamalarına dikkat etmen gereken bir gündesin. Bir yandan Mars, Uranüs birbirine zıt gidiyor ve beklenmedik bazı siyasi gelişmelere de neden olabilir. Toplumu da ilgilendiren ortak problemlere sende kafa yoruyorsun. Bu yüzden bazı programlarını iptal etmen bile söz konusu. Pazar günü beklenmedik arkadaş toplantılarına hazır ol derim. Hafta içi göz ardı ettiğin bazı dostların sana çat kapı beklenmedik sürprizler yapabilir. Ertesi hafta kararlarında etkili olacak bir Yeniay’da söz konusu. Kişisel bakımına da daha çok zaman ayırmak istiyorsun.

Oğlak Burcu

Bu haftanın gündemi; uzun zamandır çevreni genişletmek, kendine yeni bağlantılar oluşturmak hatta kısaca biraz kabuğundan çıkmak istiyorsun. Ekim ayının bu son haftası seni harekete geçirecek. Farklı kalabalıklara dâhil olabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsin.

Sevdiğin kişiyle ilgili bazı sorunlar iyice gözüne batabilir…

24 Ekim Pazartesi günü Merkür, Satürn 45’lık oluştururken iş hayatında kafanın karışacağı bazı gelişmeler olabilir. Bunu iyiye yorabilirsin çünkü beklenmedik bir teklifler karşı karşıya kalıyorsun. Ancak farkında olmadan etrafında rakiplerin olduğunu da gözlemlemek sinirlerini bozabilir. Bu döngü eğer bulunduğu yerde mutsuz olan biri içinse; aniden işten ayrılıp, farklı bir sektöre geçebileceğin gibi yakınlarınla ekstra işler yapabilirsin. Sevgilinle ise bu günlerde yoğunluk nedeniyle görüşmelerin kısıtlanabilir. Gereksiz kıskançlıklar, bencil istekler, empati kuramama gibi sebepler seni oldukça düşündürecektir.

Kendi isteklerini gözetebilirsin!

Bu Cumartesi Ay Terazi burcunda hareket ederken başkalarına ayak uydurmaktan ziyade daha çok kendin ne istediğine odaklanabilirsin. Aile bireyleri ile ilişkilerin hassas bir dengedeyse bu konuda çok fazla inatçı davranmamanı tavsiye ederim. Aksi takdirde duygusal yoğunluğun yersiz tepkiler vermene sebep olabilir. Ayrıca bu haftayı kesinlikle evde geçirme. Dışarıda olmak sana kendini daha iyi hissettirecektir. Hiç istemeyerek gittiğin bir düğün daveti ya da bir arkadaş toplantısı beklediğinden daha çok eğlendirebilir seni. Bu tarz davetler almadıysan kendine güzel bir deniz kenarı yürüyüşünü ya da bir spor programını çok görmezsin, öyle değil mi?

Kova Burcu

Bu haftanın gündemi; kurallara ve yaptırımlara tahammülünün olmadığı bir döngüden geçiyorsun. Şunu sormakta da haklısın ”madem isyan bayrağı kaldırdım, neden bir şeyler yapmak için motive olamıyorum?” Merak etme  bu haftadan itibaren çözüme kavuşuyor bazı şeyler.  Bu zamana kadar emek sarf ettiğin konularda, hak ettiğini alıyorsun.

Gerginliğini etrafa yansıtmamaya özen göstermelisin!

Gökyüzü haftanın ilk günlerinde (özellikle Pazartesi günü) plansızlığı, kararsızlığı, aksilikleri günlük hayatın bir parçası haline getirmeye aday! Tam anlamıyla gergin bir Pazartesi olabilir. Ay karşıt burcunda hareket ederken bazı konuşmaların planladığın gibi gitmediğini fark edebilirsin.  Komşularınla, arkadaşlarınla ve çalışma ya da okul hayatındaki arkadaşlarınla anlamsız sorunlar üzerine tartışmalar yaşayabilirsin. Fakat bunları çok büyütmemeni öneririm. Çünkü Merkür Akrep döngüsünde olduğu Salı günü, gökyüzünün gerginliği hepimize yansıyacaktır. Özellikle göz önünde olduğun bugünlerde bazı meseleleri kişiselleştirmek yerine daha profesyonel düşünmelisin. Emin ol; bunu yapmanın sana olumlu geri dönüşleri olacaktır.

Sosyalleştiğin bir hafta sonu seni bekliyor!

Ay Terazi burcunda gezinirken bu hafta sonu kendi kabuğuna çekilme ihtiyacı hissetsen de gündemin buna pek izin vermeyeceğe benziyor. Belli alanlarda enerji sarf etmek,  sosyalleşmek, yeni bir şeyler öğrenmek adına duyarlılığın arttıracaktır. Rekabetin ön planda olduğu ortamlardan ve git-gel’li ilişkiler içerisinde olduğun insanlardan uzak durmak ise bugün kendi adına aldığın en sağlıklı karar olabilir. Ayrıca bugünlerde de yaratıcılığın da ön planda olan bir Yeniay etkisine hazır ol… Hayal gücünü yansıtabileceğin her alanda verimli sonuçlar alabileceğine emin olabilirsin.

Balık Burcu

Bu haftanın gündemi; iç dünyanda kopan fırtınalar, bir yandan günlük yaşamında meydana gelenleri anlatmaya yetersiz kalıyor. Ama bu döngü aynı zamanda uzun zamandır belki de Mart ayından beri sürekli kafanı kurcalayan konularla ilgili hiç olmadığın kadar kararlı ve kendinden emin hareket etmeni sağlıyor.

İsabetli kararlar alıyorsun.

Bu haftanın en önemli gündemini oluşturan iki olay var. Biri Merkür Akrep burcundaki hareketi. Salı günü seyahatler, yurtdışı bağlantılı konular, anlaşmalar ya da olduğun ortamdaki düzenlemeler ön planda olacak.  Uzun zamandır bir türlü ifade edemediğin konular bu sayede doğru adrese ulaşıyor. Eğer öğrenciysen sunumun, çalışıyorsan projenden geri dönüşümler alıyorsun. Hiç hesapta olmayan bir takım harcamalar yapabilir, ani alınan kararlar sonradan düşünmene neden olabilir. Bir yandan gözün pek, korkusuz ve geleceğin için iyi olabilecek iş fırsatlarını değerlendirmek istiyorsun. Çarşamba günü ailen ya da sosyal hayatın senin için önemli olacak. Onlara yardım etmek, onlar için koşturmak konusunda gönüllüsün.

Yolculuk yapıyorsun!

Ay Terazi burcunda hareket ederken ufak çaplı seyahatler sıklaşacak gibi. Bunları planlaman, organize etmek ailenden bir parça uzak kalmana neden olabilir. Fakat bu seyahatlerin sana önemli getirileri olabilir… Organizasyon işleriyle ilgilenen bir Balık burcuysan Yeniay 30 Ekimde bu durumunu olumlu destekliyor. İşte bu haftanın diğer önemli gökyüzü olayı Akrep burcundaki Yeniay. Hafta için de kararlılıgı taçlandıran düşünceleri oluşturuyor. Eğer çocukları olan bir Balık burcuysan bugünlerde onlarla küçük duygusal sürtüşmeler yaşaman mümkün, dikkat! Ayrıca bu hafta sonu zamanın olursa dostlarınla açık iletişim kurmaya özen göstermeni tavsiye ederim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder