Facebook Ailesi

Custom Search

3 Ekim 2016 Pazartesi

Zeynep Turan 3-9 Ekim 2016 Haftalık Burçlar

Astrolog Zeynep Turan 3 - 9 Ekim 2016 Haftalık Burç Yorumları


Koç Burcu

Bu haftanın gündemi; Ekim ayının bu ilk günlerinde kendini hala Eylül ayının konularıyla uğraşırken bulabilirsin. Motivasyonunu kaybetmeye yakın olduğunu hissediyor olabilirsin ancak unutma ki bazen en güzel başlangıçlar en keskin bitişleri gerektirir.

Yakın ilişkilerinde tehlike çanları çalıyor…

Pazartesi günü, ayın konumu Akrep burcunda yer alıyor. Uzun zamandır kendi içine kapanmış, ev-iş ya da ev-okul yolu dışında doğru düzgün dışarıya bile çıkmamaya başlamıştın. Bu durumun farkına ise sosyal hayatının yeniden canlanmaya başladığı bu günlerde varacaksın. Eğer yalnızlıktan sıkıldığını düşünüyorsan hayatına bu günlerde yeni birinin girmesine izin veriyorsun. Tanımaktan ne kaybederim dediğin yeni bir çevreye de sahip oluyorsun. Ancak sosyal hayatında bir yandan kibirli ve öfkeli davranışlar sergileyen kişilerle karşılaşman da mümkün.

Havada aşk kokusu var!

Cuma günü Merkür, karşıt burca geçiş yapıyor. 7 Ekimde iletişim konulu her meselen yol alıyor. Üstelik gireceğin çevre ve yeni tanışacağın kişiler çok önemli olacak. Bu hafta sonu mutlaka dışarı çık ve ailenle bir aktivite yap. Yakın bir şehre küçük bir gezi organize edebilir ya da en azından onlarla beraber sinemaya gidebilir, bir yemek yiyebilirsin. Kısacası, ruhunu ve zihnini dinlendiren ve seni huzurlu hissettiren bir şey yapmalısın… Artık Eylül’ün sert rüzgârları geride kalıyor, bunu mutlaka kutlamalısın! Eğer bekâr bir Koç burcu isen bu hafta sonu seni heyecanlandıracak ve kalbinde uzun zamandır hissetmediğin dalgalanmalara neden olacak biriyle tanışabilirsin!

Boğa Burcu

Bu haftanın gündemi; Ekim ayına nispeten daha yumuşak bir gökyüzü ile giriş yaptın. Kendine temiz bir sayfa açabileceğin bu yeni ayda, uzun zamandır aksaklıklarla karşılaştığın, ilerleme kaydetmekte zorlandığın konularda önünü açacaktır.

Çok sosyalsin!


3 Ekim’de Ayın konumu karşıt burcun Akrepte yerleşiyor.  Bu günlerde sosyal güdün tam anlamıyla zirve yapacak! Aynı zamanda zevkine düşkünlüğün de artıyor ve sürekli kalabalık arkadaş gruplarıyla vakit geçirmek, yeni insanlarla tanışmak, şehirdeki bütün aktivitelere eşlik etmek isteyeceksin. Eve girmek istemediğin bu günlerde kalabalık toplantılar, geziler, film izleme geceleri gibi ortak planlara her zamankinden daha çok dâhil olabilir, kendinle yalnız kalacağın bir an bile bulamayabilirsin. Tanıştığın yeni kişilerle uzun süren dostluklar kurabilirsin.

Artık rahat bir nefes alabilirsin!

Haftanın ortasına doğru Eylül ayından kalan bazı belirsizliklere son vermeye hazırlanıyorsun. Bilinçaltının karanlık sularında verdiğin bu mücadele aşkta kazanmana neden oluyor. Artık önünü daha net bir şekilde görebileceğin, duygularını çözümlemekte zorlanmayacağın günlere giriyorsun. Yorgunluğunu atmak için birkaç günlüğüne zihnini rahatlatacak hobilerine yoğunlaşman iyi bir fikir olabilir. Cuma günü Merkür yolculuğunu Terazi burcuna çeviriyor. Daha yapıcı, daha rasyonel olurken hafta sonu tanışacağın kişilerle iş konuşmaktan ve derdini anlatmak da geri durmuyorsun. Eğer yeni mezun bir Boğa isen ilgi duyduğun alanlarda kurs, seminer gibi etkinliklere katılabilirsin. Bunun için bütçe oluşturmak için hafta sonu çalışacağın işler yapmak isteyeceksin.


İkizler Burcu

Bu haftanın gündemi; insanların senin hakkında ne düşündüklerine değil kendi düşüncelerine odaklanmalısın. Öç almak yerine kendi yoluna bakarsan daha kazançlı olduğunu görüyorsun. Bu sana önemli bir adım attırıyor ve önceliklerini kendin için kullanıyorsun.

Bilinmezlik dolu kapıları aralıyorsun…

Yönetici gezegenin Merkür ile Uranüs 150’lığı, ayın 3’ünde belirsiz olarak düşündüğün konulara ışık veriyor. Kariyer ya da duruşunla ilgili bazı değişiklikler yapmak istemen yeni değil. İşini bırakabilirsin, başka bir sektöre geçebilirsin, eğer iş sahibi isen ofisini satışı da gerçekleşebilir. Ancak toplumsal duyarlılığın yine çok yüksek elindeki imkânları paylaşmak ve evsiz kalan bir arkadaşına kapı açabilirsin. Derinlerde sakladığın duygular ve gizemli ilişkin birileri tarafından fark edilebilir. Gizli bilgiler bu dönem başına dert açabilir.

Mantık gezegeni Merkür, keyif yapmak için Terazi burcunda.

Cuma günü Merkür Terazi burcunda, 7 Ekimde nostaljik bir etki ile geçmişten özlediğin fırsatları yakalamana neden oluyor. Eski bir tanıdık sayesinde iş bulabilirsin. Yıllar önce bıraktığın mesleğine geri dönmek için fırsatlar oluşabilir. Bu günlerde uzun zamandır görüşemediğin ancak çocukken çok yakın olduğun bir kuzeninle iletişime geçebilirsin. Bu, senin için sürpriz bir gelişme olacak ve seni geçmişi ve geçmişten bu yana değişen her şeyi düşünmeye itecek. Deneyimlediğin bu süreç etkisiyle ile duygusallaşabilir, yakınlarına özen göstermek, onların dertlerine çare olmak isteyeceksin.  Ani gelişen seyahat yeni bir ev ya da iş anlamına gelebilir.

Yengeç Burcu

Bu haftanın gündemi; uzun vadeli etkileri olacak kararlar vereceksin ve gündemini şekillendiren önemli etmenlerden hayatına şekil vermen kolaylaşıyor. Gücünün farkına vardığın doğru ancak aşırıya kaçıyorsun. Güç elde etmek aciz kalanı ezmek zorunda olmadığını biliyorsun.

Seni yakından ilgilendiren konular var.

Haftanın ilk günü 3 Ekimde meydana gelen Merkür-Uranüs 150’lığı işlerin planlandığı gibi gitmemesine neden oluyor. Henüz haftanın ilk günü olmasından dolayı biraz bu duruma canın sıkılabilir. Ancak iptal edilen organizasyonlar sayesinde farklı fırsatlar yakalıyorsun. Özellikle medya, iletişim, reklam, sinema gibi sektörlere ilgin varsa bu günlerde yeni projelere adım atman mümkün.  Salı günü gökyüzünün gündeminde iş hayatında rekabetçi bir döneme girdiğin işaret ediyor. İş arkadaşlarından beklenmedik hamlelere tanık olabilir, kendini hiç beklemediğin bir anda bir üstünlük savaşına sürüklenmiş halde bulabilirsin.

Sürekli ben, ben, ben diyorsun…

Cuma günü ayın 7’si önemli bir süreç yaşıyorsun. Eğer estetik, sanat, müze, araştırma ve tarih gibi konularda çalışmak ya da yüksek lisans gibi akademik çalışmalara katılmak istiyorsan. Sana bu dönemi kaçırma derim. Belki fırsatlarını kaçırmamak için önceden kayıt yaptırman ya da koşullarını öğrenmeni de tavsiye ederim. Sürekli kendine odaklanmak ve şımarmak istiyorsun. Hayat seni yordu bu doğru. Hem kendi içinde yenilenmek hem de başka insanlara ihtiyacın olmadığını göstermek için oldukça bireysel davranışlarda bulunuyorsun. Hafta sonu özellikle ilgi duyduğun konulara yöneliyorsun. Belki uzun süreli belki de kısa dönemlik bir yurtdışı bağlantılı iş üzerine odaklanabilirsin.

Aslan Burcu

Bu haftanın gündemi; hem yaşam hem de düşünme tarzında köklü değişikliklere gittiğin, yapıcı bir gelişim sürecinde olduğun bu dönemde birçok değerli tecrübe ediniyorsun. Ekim ayını daha olgun bir Aslan olarak karşılıyorsun ve bu ay senin için edindiğin yeni bilgileri test eden bir sınav niteliği taşıyor…

Ekim’e damgasını vuracak gündem: finansal konular!

Pazartesi günü 3 Ekimde meydana gelen Merkür, Uranüs 150’lığı uzun zamandır yoğun ve bunaltıcı olan gündemini nihayet geride bırakacağını işaret ediyor. Toplum önünde olacağın özel işler yapabilirsin. Ancak hırslarına yenik düşmemeni öneririm. Kendini ön plana çıkartırken istemeden bazı arkadaşlarını değersizleştirebilir, gereksiz düşmanlıklar kazanabilirsin.  Özellikle de uzun zamandır uykularını kaçıran, seni ne yapacağım diye düşünmeye iten maddi sıkıntıların bir çözüme kavuşuyor.

Gözün aydın, iletişim konusunda becerilerin artıyor.

Evet yanlış duymadın, 7 Ekimde Terazi burcuna geçiş yapan Merkür sayesinde aklındaki fikri uygulama şansı buluyorsun. Sonunda mesleki açıdan rahat bir nefes alabilirsin. Özellikle eğitim içerikli konularda kazanç elde etmen mümkün. Eğer ekstra para kazanmak ve harçlık biriktirmek istersen genç öğrencilere özel dersler verebilirsin. Bir süredir miras konusu olan bir mülkün satışı konusunda uzlaşmalar gerçekleşiyor. Yabancı uyruklu kişilerle tanışmak ya da flört etmen mümkün olabilir. Haftanın son günlerinde yaz aylarından bu yana uğraştığın işleri sorgulamaya kalkabilirsin. Örneğin arkadaşlarının son zamanlarda sana karşı ilgisiz olduğunu düşünebilirsin, bu da seni sosyal medyada sitemkâr mesajlar atmaya itebilir. Özellikle aşk hayatın hakkında seni bunaltan kararsızlıklar yaşayabilir, yeni tanıştığın bir kişiyle ilişki yaşamak isteyip istemediğine bir türlü karar veremeyebilirsin.

Başak Burcu

Bu haftanın gündemi; ayakları yere daha sağlam basan bu yeni Başak ile Ekim ayını kendinden emin bir şekilde karşıladın. Gereksiz ayrıntılara artık kafa yormadan önüne bakmak istiyorsun.  Kariyerin için önemli olan bazı gelişmeleri kaçırmak istemiyorsun. Önemli olan bu hafta işlerine odaklanmak olmalı.

Yönetici gezegenin Merkür, Uranüs ile anlaşıyor!

Yönetici gezegenin Merkür ile Uranüs’ün 150’lık yaptığı Pazartesi günü, acil toplantılar ve düzenlemen gereken günlük konular seni bekliyor. Eğer uzun zamandır bugün gerçekleşecek toplantıyı bekliyorsan beklediğin ekip dışında birileri ile muhatap olmak seni sıkacak. Konuyu tam olarak aktaramamaktan mutsuz olabilirsin.  Senin için gergin bir ortam olmasa da sosyal hayatının büyük kısmını geçirdiğin yerde gerginlikler söz konusu olabilir. Toplumsal olarak insanların yorgun ve öfkeli olduklarını gözlemleyebilirsin.

Eski resimler, eski eşyalar, pişmanlıklar…

Eski kafalı bazı kişilerden ya da aile büyüklerinden duruşun ve tarzınla ilgili tepkiler ile karşılaşabilirsin. Uzun saçlarını kıp kısa kestirmek, saç rengini değiştirmek gibi radikal tavırların isyan gibi algılana bilinir. Bu günlerde evini temizlerken eski eşyalarına denk gelebilir ve geçmişe doğru uzun, duygusal bir yolculuğa çıkabilirsin.  7 Ekim Cuma günü,  kazanç, maddi değerler konusunda beklentilerin karşılandığını görüyorsun. Eğer bugün bir iş görüşmesi yapacaksan karşındaki kişi ile diyalogların çok zekice, sağlıklı ve yapıcı olacaktır. Merkür’ün konumu sana ve genel atmosfere ortaklıklarda kolaylıklar sağlıyor.  Bu günlerde sanat ve yazı işleri gibi konulara da meyillin artacak.

Terazi Burcu

Bu haftanın gündemi; yeni bir ay olan Ekim ile yeni başlangıçlar için geç kalmış olmadığını gösteriyor. Hazır ol, bu haftada yılın oldukça hareketli geçecek ikinci dönemine start almış oluyorsun.

Sinirler fora ancak gönlün sakinlikten yana!

Pazartesi gerçekleşecek olan Merkür-Uranüs 150’lığı haftaya kendinden emin ve cesur adımlar ile girdiğini işaret ediyor.  Eğer çalışan bir Terazi’ysen bu hafta, önemsediğin ve göz ardı edemeyeceğin aksaklıklar konusunda ekip çalışmasına giriyorsun. Kimsenin dayatmasına bugünlerde ihtiyacın yok! Gereksiz konuşmalar ve abartılı iş yükünden sakınan arkadaşlarınla biraz aran bozulabilir. Ancak disiplinli oluşun ve yenilikçi bakış açın yabancı ortaklı bir firmada çalışıyorsan dikkatleri üzerinde toplatıyor. Salı günü, entelektüel bakış açını sosyal alanına da yansıtıyorsun. Yardımsever yönün sayesinde varsa kardeşlere ya da aile bireylerinden genç insanlara faydan dokunuyor.

Müjde, Merkür burcunu misafir ediyor!

7 Ekim Cuma günü, iletişim ve zekânın gezegeni Merkür burcunda hareket etmeye başlıyor.  İletişim yeteneklerini ortaya koymanın tam zamanı diyebilirim. Eğer bu tarz bir iş alanında çalışıyorsan herkesten bir parça daha dikkat çekebilirsin. Hem teknolojiye hâkim olman hem de yaratıcı yönün doğru adreslerde olabilmeni kolaylaştıracak. Eğer yönetici pozisyonunda isen vereceğin kararlar herkesi ilgilendirecek. Başkalarının hakkını kollamak ve yardımcı olmakta işin popüler boyutuna işaret edecek. Aynı zamanda sevgilin ya da eşinle de anlayışlı bir o kadar da arzulu bir birlikteliğin temellerini yeniden kuruyorsun. Eğer yeni bir ilişki için kararsız kaldıysan üşengeçliğin başına dert açabilir.

Akrep Burcu

Bu haftanın gündemi; yeni bir aya girdin. Ancak bu, Eylül’deki defterlerin kapandığı anlamına gelmiyor! Eylül’de girdiğin bu süreç Ekim ayında da devam edecek ve bu hafta seni kafandaki sorulara bir cevap bulmaya zorlayacak.

Dengeler değişiyor!

Oldukça yoğun bir gündemle karşıladığın Pazartesi günü Merkür ile Uranüs 150’lığı dikkatli ve özenli olman gerektiğine vurgu yapıyor. Bazı şeyleri kabullenerek yola çıkman aslında doğru yolda olduğunu da gösterecek. Özellikle iş ve kariyer odaklı konularda kendine güvenini çevrene göstermen gerekir. Henüz daha Pazartesi bitmeden işlerin yükü aslında seni şimdiden yormaya başladı bile. Bu yüzden plan ve program yaparak günlük konuları düzenlemek sana da iyi gelecektir. Bu günlerde kendine zaman ayırmak isteyeceksin, her gün dolap karşısında kıyafet seçerken, saçlarını ve makyajını yaparken her zamankinden daha çok zaman harcayabilirsin! Ayrıca evine mum, resim tabloları, vazolar gibi hoş bir görünüm kazandıracak aksesuar alışverişleri yapmak isteyebilirsin. Özellikle eşinin ya da sevgilinin ailesi ile ilişkilerine gereğinden fazla kafa yormaya yatkınsın bunlarla boşuna zaman harcamamanı öneririm.

Gözün aydın, Merkür ruhuna iyi gelecek!

7 Ekim Cuma günü senin günün olacak diyebilirim! Her şeyin belirsiz bir sis bulutu altında olduğu fikrini artık çok geride bırakıyorsun. Motivasyonunu bozacak etkilerden uzak durmayı tercih edebilirsin.  İletişim yönün olumlu ilerlerken, yazı yazmak ve akademik çalışmalar yapmak sana ayrıca zevk verecektir. Eğer yeni bir iş için başvuruda bulunduysan çok keyifli bir görüşme ve sonuç alman mümkün. Yeniliklere karşı cesaretinin tam olduğu bu dönemde başlangıçların her zaman zor olduğunu bilsen de bir adım atmanı tavsiye ederim. Yeni bir eğitim programına başlayabilir, kariyerine bir ara verip yurtdışında bir dil kursuna gitmeye karar verebilirsin! Verdiğin büyük kararları sevdiklerinle de paylaş, onların desteğinin sana cesaret vereceğinden emin olabilirsin.

Yay Burcu

Bu haftanın gündemi; bu hafta eski gücünü toplamaya başlayacak, yeni bir aya girmenle birlikte üzerindeki yükün hafiflediği hissederek rahatlayacaksın.

Savaşçı gezegen Mars seni elinden tutup ayağa kaldırıyor…

4 Ekim Salı Ayın konumu Akrep burcunda yer alacak. Bu etki sana destek olacak ve eski gücünü geri kazanmana yardım edecek.  Kariyer açısından sana ihtiyacın olan mücadele gücünü aşılıyor. Son zamanlarda hayatınla ilgili birçok sorun, aksaklık ve olumsuzluklarla baş etmek zorunda kaldın. Kendini karamsarlığa iten iş hayatında ya da sosyal yaşamında yenilenmeler var. Geçmişte kaybettiğini düşündüğün itibarini geri kazanıyorsun. Ekim ayı her ne kadar Eylül’ün bir devamı gibi olsa da yine de arında kalanları toparlamak daha iyi olacak. Özellikle işyerinde nefes alacak zamanın bile olmayabilir, ama programlı ve düzenli çalışarak her şeyin üstesinden geleceksin.

Gökyüzü bu hafta senin için güneşli ve masmavi!

 7 Ekim Cuma günü iletişim gezegeni Merkür, Terazi burcunda yer alıyor.  Bu gün kendini geçmiş ilişkilerin hakkında düşünürken, “Keşke şöyle yapsaydım!” diyerek geçmiş olayları irdelerken bulabilirsin. Ancak yine de olumlu bir ruh halinde olmana neden gelişmeler var. Eski hatalarım dediğim konuları artık üzerinden atıyorsun. Yeni bir ilişkinin içinde isen harika bir etkileşim de söz konusu olacak. Soğuk havaların etkisini hissetmeye başladığımız bu günlerde kışlık kıyafetlerini tekrar ortaya çıkarabilir, dolabını düzenleyebilir, gerekiyorsa kışa hazırlık için alışveriş yapabilirsin.

Oğlak Burcu

Bu haftanın gündemi; anlaşmazlıklar bitiyor; “Aşk o kadar da acı bir şey değilmiş” diyorsun… Bir süredir kafana taktığın konular, üzerine hemen hemen her gün ve her gece düşündüğün ne varsa artık onları geride bırakabileceksin. Bozulan uyku düzenine kavuşabilir ve “Oh, uzun zamandır böyle uyumuyordum.” diyebilirsin.

İşler yolunda!

Pazartesi günü, Merkür ile Uranüs 150’lığı detaycı bir bakış açısı ile haftaya başlamana neden oluyor. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp, her söylenenin altında bir mana arayacağın bir döngüye girebilirsin. Uzun zamandır içinde tuttuğun ne varsa sözünü sakınmadan karşı tarafa iletebilirsin. Bir süre insanlardan uzak kalmak isteyebilir, kafanı dinlemek isteyebilirsin. Bu döngüde içinden hiçbir iş yapmak gelmeyebilir; sabahtan akşama kadar uyumak isteyebilirsin. Yuva, ev düzeni, annelik, örf ve adet gibi konular gündemine gelir oturabilir. Bu döngüde kimseyle iletişim kurmak istemeyecek kendini tamamen ev düzenine adayacaksın.

Sezgilerin kuvvetlenirken, duyarlılığın da artıyor!

7 Ekim Cuma günü, iletişimde becerilerine yenisini katıyorsun. İş ve kariyerini, eğitimini ilgilendiren konularda bilgi alış-verişleri oldukça ön planda olacak. Yeni iş teklifleri ile karşılaşabilir, üstlerle ilişkiler ön planda olacaktır. Kariyerine ilişkin önemli kararların alınabileceği bir süreçtesin. Mesleki iletişim, mesleki öğrenim bu dönemde önemli olacaktır. Aynı zamanda ortak zevkleri paylaştığın eşin ya da sevgilinle birlikte etkinlik ya da kısa dönemli bir seminer programına katılmak isteyebilirsin. Temiz kalbin bir süredir zor giden aile ilişkilerine de kucak açmana neden oluyor. Özellikle baba ve kardeşler arasındaki dengeyi oturtmak için elinden geleni yapıyorsun.

Kova Burcu

Bu haftanın gündemi; gökyüzünün desteğine sırtını dayayıp biraz soluklanmayı ve dinlenmeyi hak ettin. Bu hafta ise gökyüzü sana sabırlı olmayı öğretecek. Aynı zamanda beklediğin haberlerin müjdesi ile hayatında eksik gördüğün konulara yönelecek imkânların olacak.

İsteklerin başladığın noktaya geri dönüyor…

4 Ekim Salı günü gökyüzüne hâkim olan Ayın konumu, Akrep burcunda hırslarını ortaya çıkartmanı sağlıyor. Eğer geçmişten gelen kişiler ile bir hesabın varsa bu günlerde eski konuları bir daha açılmamak üzere kapatabilirsin. Ayrıca beklediğin haberlerin gelmesi yakındır. Aile ve arkadaş yaşamında olumlu etkiler var. Herkes senin iki dudağının arasından ne çıkacağına odaklanmak üzere. Hem akıl vermek hoşuna gidiyor hem de işe yaraması seni sevindiriyor. Bu günlerdeki yeteneklerin aslında mevcut iş düzeninden seni uzaklaştırıyor. Aklında danışmanlık yapmak, seyahat ve organizasyon gibi konularda kafa yormak gibi planların olabilir.

İletişim gezegeni Merkür bu haftadan itibaren Terazi döngüsünde!

7 Ekim Cuma günü, Merkür güzelliği ile dillere destan Terazi etkisinde yer alıyor. Hem estetik, hem de sanata dair iletişim ağlarında aktif rol olabilirsin. Sonunda rutinine girecek konulara hâkim oluyorsun ve sorumlulukların artık bugünden sonra sana zevk vermeye başlıyor. Özellikle işyerinde aktif olacağın bu günlerde orijinal fikirlerin üst düzey yöneticiler tarafından fark edilecek ve takdir toplayacaksın. Geçtiğimiz günlerde özellikle aile içinde yaşadığın iletişim problemleri bu hafta sona eriyor. Yapıcı davranışların ve anlayışlı tavırlarınla geçtiğimiz haftalarda kalbini kırmış olabildiğin aile büyüklerinin  gönlünü alacaksın.

Balık Burcu

Bu haftanın gündemi; plancı ve detaycı kişiliğin ile en küçük sorunu bile en ince detayına kadar irdeliyor ve bir çözüm üretiyorsun. Zor geçen bir Eylül ayının ardından, daha sakin geçecek yeni bir aya girdiğin bu haftada emeklerinin karşılığını almaya başlayacaksın.

İşyerinde büyük gündemlerin yaşandığı bir hafta seni bekliyor…

Haftaya Pazartesi günü gerçekleşecek olan Merkür, Uranüs 150’lığı ile başlıyoruz.  Bu açı seni yakından ilgilendiriyor çünkü teknolojinin gezegeni olan Uranüs, yeni olana da meraklı olacağını gösteriyor. Gizemin ortadan kalkacak ve önemli bir bilgiye ulaşacaksın. Bu bilgiyle ne yapacağını detaylı bir şekilde düşünmeli, kiminle paylaşıp paylaşmayacağına dikkat etmelisin. Sahip olduğun bu bilgi işyeriyle ilgili ortaya çıkmasının istenmediği bir hata, bir sır, ya da rakiplere karşı stratejik bir plan olabilir.

Güzelliğin gezegeni Terazi ilişkilerini toparlıyor!

7 Ekim Cuma günü Merkür gezegeni Terazi burcunu mevkiinde misafir etmeye hazırlanıyor.  Zihninde bir aydınlanma hissedebilir, ilişkilerini sorgulamaya başlayabilirsin. İlişkilerin hakkında deyim yerindeyse gözünün açıldığı bu dönemde yakın arkadaşın olduğunu düşündüğün insanların arkandan konuştuğunu ya da aranızda geçen konuşmaları  başkalarına aynen aktardığını keşfedebilirsin.  Şimdi yanında Terazinin desteğiyle bu durumu profesyonelce ve soğukkanlılıkla yönetebileceksin, özellikle de gündeminden seni kıskanan hemcinslerinle olan ilişkilerin olacak diyebilirim. Hafta sonu, karar almak için iyi bir dönem olabilir. Zor giden evliliğine bir renk katmak ve farklılık yaratmak için iletişimdeki esnekliğini kullanacaksın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder