Facebook Ailesi

Custom Search

31 Ekim 2016 Pazartesi

Zeynep Turan 31 Ekim-6 Kasım 2016 Haftası

Zeynep Turan

Astrolog Zeynep Turan 31 Ekim - 6 Kasım 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu haftanın gündeminde; tam bir sorunu hallettim derken, peşi sıra yenisinin eklenmesi de cabası. Adil ve anlayışlı olduğunu bilen herkes, senden yardım istemek için yanında beliriyor. Rahatlamak için sanki bu günleri bekliyordun!

Vezir olma zamanı!

Merkür nihayet Pazartesi gününden itibaren rotasını Küzey Ay Düğümü ile birleştiriyor. Bu da uzun zamandır beklenti içerisinde olduğun statünün, mevkinin ve icraatlarının gerçekleşeceği günlere vurgu yapıyor. Özellikle bu hafta hiç beklemediğini bir yerden para gelebilir. Ay ortasına kadar etkisini koruyacak bu döngü özellikle finansal anlamda kendine bir bütçe hazırlamak isteyen Koç burçlarına oldukça yardımcı olacaktır. Eğer bugünler aşk konusunda şansının döndüğünü düşünüyorsan, yanılmıyorsun demektir.

Seni geren insanlardan ve ortamlardan uzak dur derim!

3 Kasımda meydana gelen Merkür, Plüton 60’lığı gün içerisinde etrafındaki insanlarla ilişkilerini uyum içerisinde yürütmekte zorlanabileceğini, sık sık fikir ayrılığına düşebileceğini vurguluyor. Bu hafta içi  kafanı rahatlatabileceğin bir programa ayırmak sana oldukça iyi gelebilir. Bu yılın başından beri sıradan olduğunu düşündüğün bazı ilişkiler kopma noktasına gelebilir. Seni heyecanlandıran artık başka şeyler var. Girdigin arkadaş cevresi, ilgi duydugun konular hep sana heyecan veriyor. Motivasyon katıyor.  Hafta sonu gündeminde bolca konuşma var; Yakın akraba veya yakın arkadaşının ailesi ile ilgili önemli, hiç beklenmedik olaylar söz konusu olabilir.

Boğa Burcu

Bu haftanın gündemi; cömertliğin öyle savruk derecesinde ki; diğer insanlara ‘güzin abla’lık yapmaktan kendi problemini çözemez oldun. İçinde neler biriktirdiğini duymak için bir süre yalnız kalmaya ihtiyacın olacak. Yazmaktan, kitap okumaktan hoşlanan sevgili Boğalar, iletişim trafiğine kendi özel ihtiyaçlarını sığdırıyorlar.


Geride bıraktığın bir Yeniay var!

Bir gün önce karşıt burcunda maydana gelen Yeniay, seni peşim hükümlü olmaktan alıkoyuyor. Pazartesi günü bu yeni düşünceyle hareket etmen sana çok şey kazandıracaktır. Hem sosyal çevren de hem de iş alanında alt yapını düzenliyorsun. Bazı ilişkilere güle güle demek senin için bu hafta daha kolay olacak. Haftanın ortasından itibaren organizasyon alt yapılı bir mesleğin var ise konuşulacak işlere de imza atabileceğini işaret ediyor. Sana tavsiyem bu döngüde sadece kendi geleceğine odaklanman.

Yapıcı olmak, beklediğinden de güzel gelişmelere yol açabilir...

5 Kasım Cumartesi günü yönetici gezegenin Venüs, Uranüs ile üçgen açı oluşturuyor. Duygusal meseleler üzerine sorun yaşadığın insanlarla bu döngüde aranı düzeltmek adına hareket edebilirsin. Yapıcı bir ruh hali ile hareket etmek etrafına hakim olan plansızlığın üstesinden gelmeni sağlayabilir. Görev bilinciyle hareket edip hafta sonu içerisinde tüm işlerini tamamlayabilir; hafta sonu akşamları hiç iş bırakmayabilirsin. Bu hafta içerisinde iletişim araçlarına dair yaşadığın problemlerde senden daha tecrübeli insanlardan yardım istemeni öneririm. Eşinle de uyumun bu dönem insanların dikkatinden kaçmıyor.  Yakın arkadaşlarının rahat tavırları, onların ahlak kavramlarını sorgulamana neden olabilir. Bu devirde kimseye güven olmaz sözünü sık sık söyleyebilirsin.

İkizler Burcu

Bu haftanın gündemi; Bir süreden beri sallantılı bir ruh halinden yakınıp duruyorsun değil mi? Haydi, içini ferahlatacak bir haber vereyim o zaman sana... Bu duygu yoğunluğuna ve seni doğru - yanlış kavramlarına sürükleyen duygular artık son buluyor. Bulunacağın çevre bu günlerde sana motivasyon kazandırıyor. Ekstra işler alman da mümkün.

Bakış açını güncelliyorsun!

Kasım ayı rüzgarını henüz ilk haftadan estirmeye başlıyor. Bir gün önce yaşanan Yeniay hala etkisini göstermeye devam ediyor. Kararlı yapını ortaya koyarken aslında bir yandan insanları anlamaya yöneliyorsun. Hafta başında düşüncelerinin ve gündeminin değişmeye hazır bir yoğunluk seni bekliyor. Arkadaşların, ortak zevkler, sevgilinin sana karşı yakınlaşmasını akşamlarını bile dolu dolu geçirmene neden oluyor. İlişkilere bakış açını istemsiz olarak güncelliyorsun. Özellikle bu tarihlerde sık görüştüğün insanların yaptıklarını iyi gözlemleyebilirsin.

Kasım ayı çok hareketli!

Haftanın geri kalanında ise hayatını şekillendirecek  yatırımlar ve tanışmalar mümkün olacak. Uzun bir aradan sonra ilk kez bu kadar kendini güvende ve garantide hissedeceğin Ayın konumu, Oğlak sayesinde boşa kürek çekmediğini göreceksin. Cuma gününü böyle bir husur havasında kapatabilirsin. Cumartesi ise manevi vurguları olan bir gökyüzü hakim. Özellikle fikirlerine paralel faaliyetlerde bulunabilirsin. Hiç denemediğin alanlarda hobiler geliştirebilirsin. Özellikle ilişkisi olan İkizler burçlarına bu döngüye çok dikkat etmelerini öneririm. Hafta sonu eften püften konulara takılabilirsin.

Yengeç Burcu

Bu haftanın gündemi; “Başarıya giden yolda her şey mübahtır” diye kendine sık sık öğütler verirken bulabilirsin.  Bu hafta plan dahilinde hareket etmen, doğru çizgilerle seni amaçlarına ulaştırıyor. Tıkandığın konu her ne olursa olsun, bu düzenle birlikte kaldığın yerden devam etmen kolay olacak.

Yakın dostlarınla daha çok bir araya gelebilirsin!

1 Kasımda meydana gelen Güneş, Neptün üçgeni Salı günü kalabalıkların arasına karışmanı sağlıyor. Kendini ifade etmek konusunda belirli noktaların var. Bu dönem isteklerini yazılı olarak dile getirmek kolay olacak. Bu durum hem mesleğine hem de akademik çalışmalar yapan bir Yengeç isen etkisi olacaktır. Bu günlerde altıncı hissin oldukça kuvvetli senin hakkında konuşanları duyuyorsun ancak politik olmaktan yanasın.  Haftanın ortasında önümüzdeki günlerde arkadaş ya da gün içerisinde yoğun görüştüğün insanların davranışlarına takılabilirsin. İnsanlarla kendini fazla karşılaştırıyorsun bazen, kabul et.

Kasım hayatına farklı renkler katabileceğin bir ay!

5 Kasımda meydana gelen Venüs, Uranüs üçgeni önümüzdeki günlerde aniden küçük çaplı bir seyahat organize etmene neden oluyor. Aile içinde baskı kurabilecek davranışlar sergileyebilirsin. Katılacağın sosyal ortamlardan çok çabuk sıkılacağın için çevrendekilere “haydi gidelim” lafını sıklıkla söyleyeceksin. Aynı konuları dinlemek seni sıkıyor değil mi? Özellikle, bu tarihlerde çevrendeki insanları yapmacık bulabilirsin. Aşk hayatının birkaç gün durgun gitmesine bile tahammülün yok. Sevgilini kırdığın zaman, kaybetme korkusunu en derinlerde hissediyorsun. Bu dönemde eğer bir kulübe üye olmak istiyorsan; biçilmiş bir dönem senin için. Eğer eğitim ile ilgili bir girişimde bulunmak istiyorsan yeni destekler söz konusu olabilir.

Aslan Burcu

Bu haftanın gündemi; sen büyük keşiflerin insanısın bu sıra dışı bakış açın, ele avuca sığmayan fikirlerin ve yeniliğe açık oluşun en göze çarpan özelliklerin diyebilirim. Radikal değişim ve dönüşümler için kafanı yormak isteyeceksin. Ancak bir türlü üzerinden atamadığın rehavete bir son vermelisin artık. Kıpırdanmalı, ruhunu yeniden canlandırmalısın.

Rutin kelimesi sana çok uzak…

 31 Ekimde, Merkür aklını yönetirken Küzey Ay Düğümü  gündelik yaşamına çözümler bulmana yardımcı oluyor. Kariyer hayatında birden yıldız gibi parlayabilir, iş hayatında meydana gelen zorlukların üstesinden kolayca gelebilirsin.  Bir yandan da inatçı, dediğim dedik ve ciddi bir tavra bürünmene sebep olabilir etkiler içindesin. Bu tavrını özellikle de iş hayatında sergileyeceğin için, yöneticilerinle ya da iş arkadaşlarınla yaşanabilecek fikir çatışmalarına dikkat etmelisin. Şüpheci yönün ağır bastıkça, arkandan iş çevrildiğini düşünebilirsin. Sorumluluklarını paylaşmayı becerebilirsen konumun her ne olursa olsun, iyi bir öğrenci olabileceğini de göreceksin.

Aşk, kapıyı çalmaz...

Haftanın son gününü yepyeni bir gündemle kapatıyor gökyüzü. Özellikle Pazar günü Ay karşıt burcunda yer alırken kendini özgür, bağımsız, aynı zamanda sıradan olmadığını ispatlayacaksın. Kasım ayının bu ilk haftalarında hiç beklenmedik bir ilişkinin kapına gelecegini vurguluyor. Fakat dikkat aşk konusunda fazla idealist biri değilsin ama Aynın konumu dengelerin değişmesine sebep olabilir. Aniden girdiğin bir ilişki beklenmedik noktalara varabilir.

Başak Burcu

Bu haftanın gündemi; başına gelen her türlü mevzudan bir ders çıkarma kabiliyetin, kendine bahşettiğin bir lütuf gibi.  Bu hafta beklentilerin bir değil birden fazla, ancak gerçekleşmesini istiyorsan bir an önce ayağa kalkıp hareket etmelisin. Daha önce kaçırıp pişman olduğun fırsatları bu kez yakalamanın vakti.

2016’ya sıradan bir vedada bulunmayacaksın!

Henüz Ekim ayının bitmesine bir gün varken Pazar günü meydana gelen Yeniay’ın etkisinde olduğumuzu söylemek isterim. 31 Ekim bu yüzden bize şimdiden yeni bir dönemin ve ayın başladığını gösterecek.  Hem özel ilişkilerinde hem de ekonomik boyutta değişimler seni bekliyor. Ama bunları yapan sensin, karar verende, bu yüzden tüm sürece hakim olmak isteyeceksin.  Eğer yeni biriyle tanıştıysan etkisinde kalman mümkün. İlişkini sorguluyorsan kendini tamemen bu dönem işlerine ve yeni projelere adayacaksın.  Haftanın ortasından itibaren ikili ilişkilerde karşı cinsle ilişkilerin, sözlü iletişimin biraz daha tutkulu ve davetkar olacaktır.

 “Beklenmeyeni beklemek”

Cumartesi günü ayın 5’inde Venüs, Uranüs ile üçgen oluşturuyor. Duygusal meseleler üzerine sorun yaşadığın insanlarla bugün aranı düzeltmek adına hareket edebilirsin. Yapıcı bir ruh hali ile hareket etmek güne hakim olan plansızlığın üstesinden gelmeni sağlayabilir. Hafta sonu ise artistik uğraşlar içerisine dahil olabilir, çok renkli, çok hareketli insanlarla bir araya gelebilirsin. Bu transit aslında beklenmedik sürprizlerin de habercisidir... Seyahat programlarını bir anda kötü hava şartları yüzünden iptal etmek zorunda kalabilirsin. Ya da bazı programlarını tamamen ev faaliyletlerine ve sevdiklerinle geçirebilirsin.

Terazi Burcu

Bu haftanın gündemi; Kasım ayı geçmişte seni kıskanan, hakkında dedikodu yapan insanlarla aynı ortama girebileceğini vurguluyor. Rekabet iyidir, tabii bu bahsettiğim; kimsenin aleyhine işlemeyen, dürüst bir rekabet ortamı olursa. Bu hafta temkinli ve açık göz olman konusunda gökyüzünden uyarılar olabilir.

Mazeretlere karnın artık tok!

Gökyüzünün oldukça hareketli olduğu bir haftadasın. Henüz ayın bitimine bir gün var ama Kasım ayı başlamış gibi. Ay Akrep burcunda hareket etmeye başlıyor. Bugünden itibaren günlük hayattaki hareketlerin hız kazanırken, neyin nerede olduğu ile ilgili kafa yormak asla istemeyeceksin. Yalnız bir Terazi burcuysan bu durumu fazla dert etmeyebilir, sosyal hayatına daha çok dâhil olabilirsin. Geçmişten hayatına geri dönmek isteyen insanları, kibarca dönüşü olmayacak bir yolculuğa uğurlayabilirsin. Her ne kadar tepkili konuşma konusunda farklı kabiliyetlerin olsa da bu sefer kırmayı değil karşı tarafa artık senin için hiçbir şey ifade etmediğini hissettireceksin. Kısacası geçmiş ile helalleşmek bu tarihlerde senin için çok kolay olacak.

Maddiyat mı yoksa imkânları mı seni heyecanlandıracak!

5 Kasım Cumartesi günü Venüs, Uranüs iletişimi sayesinde fikirlerin ve caziben ön planda olacak. Senle ilgilenen bir kesim var birde senin ilgini çeken birileri. Bu durum seni hafta sonu oldukça yoğun ve meşgul yapacaktır. Entelektüel faaliyetlerde bulunman, değişimden nasbini alarak farklı konulara ilgi duyman da mümkün. Değişimin bir parçası olarak pratikte bunları uygulaman için uygun ortamlar yaratabilir. Öte yandan önümüzdeki günlerde para konularındaki hedeflerin çok üst seviyede iken ulaşabileceğin kaynakların verilerini iyi değerlendirmelisin. Yurtdışı ilişkileri olan bir Terazi burcu isen, eğitimde ya da uzmanlık konunda kazançlı çıkacağın yolculuklar gündeminde olabilir.

Akrep Burcu

Bu haftanın gündemi; duyguların sular seller gibi, içinden her an taşmaya hazırlar. Fırtına öncesi sessizliği gibi şu aralar hayatın, doğal olarak; senin de ruh halin bu hafta bu durumu yansitacak. Güçlü duruşun ve sakinliğinden ödün vermek istemediğini gökyüzü işaret ediyor.

İletişim problemlerini onarmayı hedefleyen bir hafta!

31 Ekim Pazartesi itibariyle gökyüzünün ve Kasım ayının gündemi şekil almaya başlıyor. Bir gün önce yaşanan Yeniay etkisiyle kucak kucağa kalıyoruz. Burcunda meydana gelirken yaşamda adım atmak istediğin konuları da sınamana neden olacak. Arkadaşlar, kariyerin, eğitimin hep ön planda olacak. İş yerindeki problemleri ve iletişimde zorluk yaşadığın kişilerle aranı düzeltmene yardımcı oluyor. ilişkinde adeta “Kasım da aşk başkadır” havası estirirken, bu döngüde sevgilisi ile küs olan bir Akrep isen, barışmanın ne denli güzel ve iyileştirici bir duygu olduğunu anlayacaksın. Ailende sana çok emeği geçmiş kişilerle ilişkilerini yeniden düzenliyorsun.

Aşkta kazanan olduğun günler!

Hafta içinin son günü  Ay Oğlak burcunda hareket ederken işe odaklanmak sosyal hayatında kazanmana neden oluyor. Aynı zamanda duygularına hakim olamayabilirsin. Yani bu hafta; aşka vurgu yapan bir gökyüzü ile başlayıp yine aşkla bitiriyorsun. En verimli olduğun konularda başarılar elde ediyorsun. Eğer bu hafta doğum günü kutlayan Akrep’lerden isen iletişim yönün çok kuvvetli oluyor.  Aynı zamanda bu dönemde birlikte çalıştığın insanlarla uyum içerisinde hareket etmek, kafanın rahatlamasına da yardımcı olacaktır. Eğer kalbi boş olan bir Akrep burcuysan, sürpriz aşk çalışma ortamından biriyle gelebilir. Özetle; sıra dışı günler seni bekliyor...

Yay Burcu

Bu haftanın gündemi; kendini esen rüzgarlara bırakmaya hazır olmalısın. Zaman senin lehine doğru işlemeye başladı çünkü. Son aylarda, ‘kafa yapıma hiç uygun değil’ dediğin insanlarla muhatap olmak zorunda kaldın ancak Kasım ayı itibariyle kendi rüzgarını estirmeye başlıyorsun. Anı gelişen olaylara karşı uyanık davranıyorsun.

Bazı şeylerin göründüğü gibi olmadığını anlayacaksın!

Ekim ayını uğurlamaya bir gün kalmışken gökyüzünde Merkür, Kuzey Ay Düğümü etkisi söz konusu.  Geçmişle yüzleşmek yerine yoluna bakmak için işine ve sosyal ortamına odaklanmak isteyeceksin. Sonbahar kendini artık kış’a hazırlarken senin için sosyal olmak, yeni arkadaşlar edinmek ve zevk duygudun alanları takip etmek çok kolay olabilir. Haftanın ortasına geldiğinde biraz daha detaylara takılmaya başlayabilirsin. Ele aldığın her konuya ciddiyetle yaklaşıp, olayın iç yüzünde aslında farklı şeyler olduğunu anlayabilirsin. Bu durum özellikle arkadaşlık ilişkilerinde kendini gösterecektir. Çok yakın bir dostunla alakalı bazı gerçeklere ulaşabilir; ona olan bakış açın tamamen değişebilir.

Geçmişte aldığın kararları gözden geçirebilirsin!

5 Kasım Cumartesi günü Venüs, Uranüs üçgeni bu hafta sonu gündemin üzerinde büyük oranda belirleyici bir transit. İnançların, değer yargılarının sorgulanmaya başlandığı bu transitle sende geçmişte aldığın bazı kararların çok ta sağlıklı olmadığını düşünebilirsin. Bu sebeple yeni kararlar almaya yönelebilirsin ama yine acele etmeni tavsiye etmem. İlişkisi olan bir Yay burcuysan sevgilinle farklı olduğunuz konularla ilgili karşı karşıya gelebilirsiniz. Aynı zamanda bu günlerde ekstra etkinliklere katılmak, hayatının önemli alanlarıyla iligli kararlar almak önemli olacak. Eğitim, güzellik konulu meseleler ağırlık veriyorsun.

Oğlak Burcu

Bu haftanın gündemi; yaşamına yön vermek adına, belirlemek istediğin keskin görünümlü değişim istekleri hala sürmekte. Mecbur kaldığın, kopamadığın, sıyrılmak istediğin hatta değiştiremediğin her ne varsa gergin bir ip üzerinde sıralı dizilmiş halde bekliyorsun.

Çok düşünmeden karar alma!

Yoğun gelişmelerle dolu bir haftaya hazır mısın? Haftanın ilk gündemini 31 Ekim’de Ayın Akrep burcunda yerleşmesiyle aşk hayatına ayırıyorsun. Aynı zamanda eğer çocukların varsa ailene ve onlara dair konularda sık sık detaylarla uğraşman gerekebilir. Sevildigini bildiğin gibi sevmekte senin için bir o kadar önemli olacak. Çocuklarla ilgili konularda ise onların eğitimi ve esktra talepleriyle uğraşmak durumunda kalıyorsun. Bu konularda aldığın kararları yeniden değerlendirebilir, hatta farklı kararlar almaya gidebilirsin. Özellikle ilişki sallantıda olan Oğlak burçları bu dönemde çok keskin bir son getirebilir ilişkine…

Hafta sonuna farklı bir gündemle giriş yapıyorsun!

Cumartesi günü aşk tanrıçası Venüs, Uranüs ile üçgen oluşturuyor. Ciddi yaklaşımların yanında dünya zevklerin, ilgi duyduğun alanlar gibi konularda yenilik arayışın olacak. Toplumda önemli isimleri ya da mevkileri olan kişilerle bir araya gelebilirsin. Sergi, etkinlik, sıradışı konularda eğitim gibi mesleler ilgini çekiyor. Bu durum aslında tüm Kasım ayını etkisi altına alacak gibi.  . Yakın arkadaşların arasında bazı dedikodular da duyman mümkün. İnsan ilişkileri senin için bu günlerde çok önemli. Huzur duyacağın ve bilgi alışverişi yapacağın insanlarla birlikte olmak istiyorsun. Para kazanmak, ideal olanı yakalamak konusunda farklı zevklerini ortaya koyuyorsun. Bu günlerde senin için daha önemli olan konu itibar kazanmak.

Kova Burcu

Bu haftanın gündemi; Sevginin büyük bir güç olduğuna inanan Kova’lar yenilgiyi pek kabullenemeseler de arkalarına dönüp bir daha bakmak isteyecekler. Biten bitmiştir ancak yeni başlangıçlar yapabilmek için hem kendinizden hem de bıraktıklarınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Güven bu hafta size bir aydınlık yol gibi gelecek.

Empati kurmak sana çok şey fark ettirebilir!

Kasım ayı geldi çattı! 1 Kasım Salı günü itibariyle Güneş, Neptün üçgen oluşturuyor. Senin gibi hava grubu bir burç da etkisi altına aldığını belirtmeliyim. Yaratıcılıgın, vizyonun, para kazanacağın alanlar ve itibarin bu günlerde ivme kazanıyor. Ağzından çıkacak olan fikirler taktir toplarken önemli işlerde imzan olacak. Eğer birlikte çalıştığın insanlar varsa kattığın huzur ve güleryüzlülük çok konuşulur. İnsanlara özellikle yakın çevrene daha çok zaman harcaman gerektiğine karar verebilirsin. Kasım ayında eğer seyehayların artarsa çok şaşırma işin gereği bolca yurtdışına çıkman gerekebilir. Bazı evrakları hazırlamak, pasaport ya da vize başvurusu yapmak durumunda kalacaksın. Kenara biraz para ayırman hiçte fena olmaz.

Kısa yolculukların var!

Hafta sonu Cumartesi günü Venüs, Uranüs ile üçgen oluşturuyor. Önümüzdeki günlerde ortak ilgi alanlarına sahip olduğun insanlar sana daha çok hitap edebilir. İletişim kurduğun çevre genişlerken; yeni insanlar, farklı bağlantılar hayatına girebilir. Öte yandan sevdiklerinden beklentin artarken bu durumu belli etmeyerek çözmeye çalışabilirsin. Fakat üstündeki rehavet, bazı sorumluluklarını es geçmene de sebep olabilir. İlişkinde zaman zaman değil, her daim mükemmeli arıyorsun. Aynı zamanda yeteneklerin toplumda kendini ifade edecek konularda da gelişmeler var. Giyiminden, duruşuna kadar dikkat çekiyorsun.

Balık Burcu

Bu haftanın gündemi; planlarına doğru ilerlerken, ayağına takılan bir taş olursa eğer sakin, emin ve tam konsantre bir şekilde; dağıt, uzaklaştır, temizle gitsin... Hayatına nelerin uzak olduğu ile ilgili bir liste oluşturarak yeni bir döneme başlamayı hedefleyebilirsin.

Elinden hiçbir sorun kurtulmuyor!

Kasım ayına bir gün kala şimdiden havasını solumaya başladık bile. 31 Ekimde yaşanan Merkür, Kuzey Ay Dügümü gökyüzünde dikkat etmen gereken bir zaman dilimi işaret ediyor. Daha bir gün önce Yeniay yaşandığını hatırlamak isterim. Bu etkiler sana bazı konularda yüzleşmeler yaratırken, özellikle aşk konusunda yeni başlangıçları gösteriyor. Dava süreçlerin varsa bu konularda olumlu gelişmeler olacak. Eğer ortaklıkların varsa senin için en doğru yolu arıyorsun.  Özellikle bu dönem motivasyona dayalı işlerde yeni plan ve fırsatların varken daha dikkatli olabilirsin.

Cesaretlisin, hem de çok!

Cumartesi günü Venüs, Uranüs ile iletişim kurarken aktif bir şekilde etkileşime girdiğin konuları düzenkemek isteyeceksin. Bir Balık burcu olarak ilgi duyduğun alanlar, sanatsal faaliyetler, kabiliyet alanların gibi konulara yönelmek isteyeceksin. Potansiyelini yakalamaya çalışırken gireceğin cevre ve insanlar önemli olacak. Bu süreçte güvendiğin insanları tekrar gözden geçirebilirsin. Hayatının daha sağlam adımlar atmak istediğin bir döneminden geçerken, hiç düşünmeden gözden çıkaracağın insanlar olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder