Facebook Ailesi

Custom Search

1 Ekim 2016 Cumartesi

Zeynep Turan Ekim 2016 Aylık Burç Yorumu

Zeynep Turan

Koç Burcu

AŞK

Ferman da dinler, Ferhat’a da âşık olur.

Ekim ayında bu yılın bütününde yapamadığın kadar iletişimde büyük ölçüde iyileşmeler var. Bazı kararları sonuca oluşturmak tamamen senin inisiyatifinde olabilir. Artık sevgili olmak ile eş olmak arasındaki ayrımını biliyor ve karşı tarafa bunu tüm çıplağıyla gösteriyorsun.   Uzun vadeli ilişkilerde sorunlar hakkında konuşmak için uygun bir zamanlama olabilir. 16 Ekimde yaşanacak Dolunay burcunda gerçekleşiyor ve hem savunma alanını hem de rasyonel tarafını ön plana çıkartıyor.

Eğer, iddialı olmak, kendini geliştirmek ve bir düzen oturmak istiyorsan bunu tek başına istemeyeceksin. Sen ve eşin ya da sevgilin yeni bir eve taşınmak ya da var olan düzeni elden geçirmek gibi konular ile meşgul olabilirsiniz. Sağlıklı yaşam için rejim yapmak, aşk kokan bir ortam için kişisel bakımına merakın artıkça masraflarında çoğalacaktır.

PARA

16 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay iş ve kariyer ilişkilerine de ayrıca damgasını vuracak. Bitirmek isteyip de cesaret edemediğin bir işle alakalı bambaşka hiç beklenmedik bir teklif ile karşılaşabilirsin. Büyük çekişmeler arasında kalman aslında mevcut düzende ciddi bir potansiyelin olduğunu gösterecek. Ayrıca geçmişte aileni ilgilendiren hatta büyük küslüklere sebep olan miras ve ortak mallar konusunda olumlu gelişmeler var.

SAĞLIK

Enerjin o kadar yüksek ki, tasarruflu kullansan da kullanmasan da eksiklik yaşamayacaksın. Bu ay senin için önemli olan tek şey, zihinsel olarak kendini sorunlardan arındırmak.

Ekim ayı için tavsiyem;

-Ekim ayının ilk on günlük döneminden sonra aşk hayatın rayına giriyor. Eğer gelişmeleri soğukkanlılıkla takip edebilirsen, ne ala!

Boğa Burcu

AŞK

Mevsimlerden aşk! Evet, doğru duydun...

Bu ay dediğim gibi senin için denge ön planda. Bunu ilişkilerinin her alanına yansıtıyorsun. Kişisel gönül ortaklıkları, bazı sorunları bu dönem daha rahatlıkla çözmeni kolaylaştırıyor. Küçük şeylerden mutluluk yakalamayı tüm yaz boyunca deneyimlemiş bir burç olarak, 16 Ekimde yaşanacak Dolunay hayatına bir anlamda sıradanlıktan kurtaracaktır. Ziyadesi ile yaygara yaptığın ikili ilişkilerde aradığını bulma imkânın oluşuyor.


Ayın 25’ünden sonra karşıt burcun Akrep burcuna geçen iletişim gezegeni Merkür, sezgilerin ile konuşmaya itecektir seni… Bu yüzden iletişim kurmak, düşünerek davranmak senin için daha kolay olacak. Eski ilişkilerin ile dost kalmak, yeni ilişkilerde düzgün ve seviyeli karşı tarafı dinleyen tutumunda göz dolduruyorsun.

PARA

16 Ekim’de öncü burçta gerçekleşecek Dolunay, iç dünyanı kontrol etmekte güçlük çekebileceğini gösterirken, kararlı olduğun işle ilgili büyük girişimlerde bulunmanı tetikliyor. Bazen şunu da göz önünde bulundurmak gerekir,  aile ile çıkılan yol ne kadar meşakkatli ise bir o kadar da güvenilirdir. Ortak hesaplar, onların desteği gibi mal ve toprak endeksli konularda ön yargılı olmamanı öneririm. Merkür 7 Ekimde Terazi burcuna geçerken üst yönetim, kıdemli insanlarla arandaki mesafeler bir şekilde aşılıyor.

SAĞLIK

Denge bu ay senin için çok önemli olacak. Mevsim geçişiyle birlikte mide rahatsızlıklarına ve alerji olaylarına dikkat etmen gerekebilir. Diyet ve egzersiz yapmak, doğru spor programını kendine programlaman gibi konular ön planda olacak.

Ekim ayı için tavsiyem;

-Sadece kendine güvenmek diğerlerine bencillik yapıyorsun anlamına gelebilir. İş koşullarında esnek olman şart!

İkizler Burcu

AŞK

Senin için çok tutkulu ve cazibeni ortaya koyabileceğin bir ay diyebilirim. Gökyüzü her açıdan bu konularda seni destekliyor. Çekici olacağın gibi duygusal olarak hayatı şeylerde yaşayabilirsin. Fiziksel olarak yaşamak istediklerin güdülerine ters düşmüyor, bu yüzden farklı deneyimler yaşaman söz konusu. Hem çok anaç hem de şefkat bekleyen ruh halin senden beklenmeyecek sürpriz kararlar almanı sağlıyor. Sevgilinin bu dönem farklı çıkışlarına hazırlıklı ol; hediyeler, eğlence anlayışlarınız, seni mutlu etmek adına tüm imkânları seferber ediyor. Uzun soluklu ilişkiler için evlilik teklifleri şaşalı sahnelere neden olabilir ancak ihtiyacın olan şey hak ettiğinin gecikmesi kısmında takılıp kalıyorsun.

PARA

Doğru ve sistematik olmak için elinden geleni yaptığını aslında herkes biliyor. 2016 yılı bu açıdan seni oldukça sınadı gibi… Yüksek baskı hissettiğin ortamlarda artık rahatlamalar söz konusu. Hızını artık kendin istediğin yöne çevirebiliyorsun. Ayın 7’sinden itibaren Merkür iletişim gezegenin Terazi burcuna geçiyor, bir süreliğine bu burçta misafir olacak Jüpiter’de hem şans hem de şöhret kazanmanı sağlayabilir. Hangi alanda çalışırsan çalış, iletişimde yaşanan kopukluklar ve insanlar yüzünden yaşadığın engeller ortadan kalkıyor.

SAĞLIK

Her şeyin başı elbette sağlık… Aile ve yakın akraba büyükleri bu açıdan senden destek bekliyor olacak. 30 Ekim Yeniay’dan hemen önceki hafta küçük bir operasyon ya da estetik gibi konular gündeme gelebilir. Gökyüzünde olumlu ve şifa dağıtan bir hava hâkim. Eğer uzun zamandır ertelediğin bu tarz bir operasyon varsa doğru ve güvenilir bir uzmanı bulmak zor olmayacak. Üstelik tam istediğin gibi bir sonuçta elde edebilirsin. Metabolizma ve bağırsak sistemine bu ayda dikkat etmen gerekebilir. Ani şeker yükselmesi yaşayabilirsin.

Ekim ayı için tavsiyem;

Anahtar kelime senin için “büyük konuşma” olacaktır. Yakın geçmişte küs olduğun hemcinsinle yeniden eskisi gibi samimi olabilirsin. Ancak bu sefer daha tutarlı olmalısın.

Yengeç Burcu

AŞK

Radikal çıkışların hep önünü görmek için…

 Ekim ayı geçmişin yakın izlerini senin içinde taşırken cinsel enerjinde büyük bir patlama olacağına işaret ediyor. Ekim ayında, libido ve arzular var. Ancak unutma insanın ruhu güzel bir yemek yerken ki mutluluk gibi doyum aldığını görmek ister. Eğer bu konuda kendini eksik hissediyorsan tanışacağın yeni kişilerin de önce arkadaş olmak isteyebilirsin. Sosyal olarak içine kapanık tavrından kurtulabileceğin yeni fırsatlar olacaktır, kışın korunaklı havası gibi güven elbette ön koşul olacaktır. Ancak görünüşün, edan ve kendine yaptığın ufak tefek değişiklikler dikkat çekmeni de sağlıyor.

PARA

Fırsatlar kovalanmak için vardır…

Ekim ayı doğrudan düzen arayışına destekler planlar yapmanı sağlıyor. Bu yüzden geçmişin hatalarını ya da eksikliklerini sorgulamaktan artık vazgeçiyorsun. Kısa süreli de olsa kariyerin açısından seni ufka taşıyacak projelerde yer almak için bazı koşullarından şimdilik vazgeçmek isteyebilirsin. Ancak bu dönem uzun süremeyecektir. 16 Ekimde yaşanacak olan Koç burcundaki Dolunay, gizli-saklı olmasa bile menfaatin söz konusu olan konularda karar almanı kolaylaştırabilir. 2016 yılının aslında bireysel inisiyatif alman konusunda gündemine ağır sorumlulukları sokmuştu şimdi algı yönetimi yaparak tehlikeyi önceden görmek gibi şansın olacak.

SAĞLIK

Sinir sistemine bağlı rahatsızlıklarını erteliyorsan, bu dönem kemik rahatsızlıklarına ve ağız, diş gibi bölgelere dikkat etmen gerekebilir. Basit rahatsızlıklar küçük korkularla ertelenmemesi gerektiğini fark ediyorsun.

Ekim ayı için tavsiyem;

-Ekim ayı içerisinde caziben ve çekiciliğin üst seviyeye çıkıyor. Karşı cinsin ilgisini fazlasıyla görüyorsun. Birlikteliği olan bir Yengeç isen yaz aşkı olarak kalmış geçici ilişkileri bugüne taşımamalısın.

Aslan Burcu

AŞK

Belirsiz aşklara tahammülün azalacak!

25 Ekim’de iletişim gezegeni Merkür Akrep burcuna geçiş yapıyor. Bu etkiyle birlikte, eğer ilişkisi olan bir Aslan burcuysan, sevgilinin davranışlarına bir anlam veremediğin için onunla ilgili bazı konularda şüpheye düşebilirsin. Aklına takılan soruları, bazı noktalarda birlikte olduğun kişiye yansıtabilirsin. İletişimde sakin kaldığın sürece yaşadığın sıkıntıların üstesinden gelebileceksin. Evli bir Aslan burcuysan, bu ay duygusal beklentilerin artabilir. Eşinden biraz daha elini taşın altına koyup, ilişkinizle ilgili yenilikler yapmasını isteyebilirsin. Ancak eşinin işle ilgili sorunları duygusal dünyasına yönelmesini engelleyebilir. Bu durumda yine bana anlayışlı davranmak düşüyor dediğini duyar gibiyim. Gök kubbe, ne olursa olsun, isteklerini bir kenara atamayacağını vurguluyor bu ay.

PARA

Ekim, birikime ve finansal konulara desteğini büyük oranda sunacak...

Artık rahat bir nefes alabilirsin. Yüreğinde sınava tabi tuttuğun günleri 8 Ekim’den itibaren geride bırakmaya hazırlanıyorsun. Ayrıca finansal konularda yaşadığın sıkıntılarda nihayet sona eriyor. Ekim ayının ilk günlerinde bazı finansal sorunları büyütüp, “Nasıl yetiştireceğim” telaşı, Venüs’ün Yay burcuna geçişiyle daha da alevlenebilir. Ama bu durumu, geride bıraktığın günlerde zaman zaman aşırıya kaçtığın harcamalarda bilinçli hareket etmeye başlamanın bir adımı olarak görebilirsin.

SAĞLIK

Ekim ayında sağlığınızla ilgili konulara biraz evhamlı yaklaşma eğiliminde olabilirsiniz. Küçük sağlık sorunlarınız, uzun vadede stresli yaklaşımından dolayı ruhsal olarak gergin olabileceğini işaret ediyor

Ekim ayı önerim:

- Ayın son haftasında büyük finansal yatırımlardan uzak dur. Parasal konularda yeni kararlar almamaya çalış.

Başak Burcu

AŞK

Ekim ayının ilk günlerinde gökyüzü tazelenmeye yardımcı oluyor!

Nasıl mı? Uzun zamandır planlayıp da yoluna koyamadığın beslenme düzenini yoluna sokma fırsatı yakalayarak… Yorgun ve bitkin günlerini geride bırakma arzun ayın ilk günlerinde sana büyük bir motivasyon katacaktır. Eylül ayının 22’ sinde Merkür retrosunun bitmesiyle Ekim ayında daha iyi bir döneme gireceksin. Tüm ilişkilerinin biraz daha rayına oturduğunu gözlemleyebilirsin.

Ayrıca; evli veya ilişkisi olan bir Başak burcuysan partnerinin kafasının karışık olduğunu hissedebilirsin. Özelikle imalı ifadeler yüzünden açıklamalar yapmak zorunda kalabilirsin. Kendini paylaşmakta zorluk çekebilir, kafanda bulamadığın soruların cevabını aramaya koyulabilirsin. Tabii karşı taraf, senin bu özelliğinden hoşlanmadığını hatırlatırken, biraz kafanın dağılmasına da sebep olabilir.

PARA

Hayatta iyi şeyler de oluyor diyeceksin!

23 Ekim’de Güneş Akrep burcuna geçiş yaparken mevsim sabitlenecek. Bu da hiç aklına gelmeyecek konularda sorular cevaplamak zorunda kalacağını işaret ediyor. Aslında bu açı biraz senin için sancılı geçebilir. Eğer büyük bir kurumda çalışıyorsan bu süreçte ani seyahatler çıkabilir karşına. Ayrıca ailendeki inatçı insanların bu dönemde keskin tavırları iletişim bozukluklarına sebep olabileceği gibi maddi dengelerin sarsılmasına sebep olabilir. Yine denge olmak için sen uğraşabilirsin.

SAĞLIK

Ekim ayında sağlığına biraz daha fazla özen göstermen gerekebilir. Ancak ufak sağlık sorunlarının, zihnini ele geçirmesine izin vermemelisin. İçsel olarak rahatlamanı sağlayacak kontrollerini aksatmamanda fayda var

Ekim ayı önerileri:

Seni en çok ne yapmak mutlu eder? 8 Ekim’de kendini ödüllendir ve uzun zamandır beğendiğin bir kıyafet ya da bir eşyayı kendin için al. Ya da estetik bir takım küçük değişiklikler de yapabilirsin.

Terazi Burcu

AŞK

Öncü burç olmanın bir de hava gurubuna önderlik etmenin getirilerinden biri de sabırsızlık… Belki Ay Tutulmasının etkisi altında Ekim ayına girmek hayatın hatta gökyüzünün bile bir nizamı olduğu fikrine daha çok alıştırmaya başlamış olabilir. Elbette bu fikrin çok uzun sürmeyecekti. Bu ay detaycı ve zorlayıcı tarafın ön plana çıkarken, başka insanların dayatmalarına göre hareket etmekten hoşlanmadığını somut eylemlerle gösterebilirsin. Kırgınlıklarla ne zamana kadar yaşanır. Belki de artık giden gitmiştir ve gittiği gün bitmiştir, deme zamanın geldi. Zorlu birliktelikler artık geri de kalmalı. Yeni bir aya başlamış olmanla beraber, bir yılın daha sonuna yaklaştığımızı hatırlatmak isterim sana.

PARA

Ekim ayı iş ve kariyer hayatını da es geçmeyecek ve 16 Ekim’de gerçekleşecek Dolunay sana bu anlamda yeni kapılar açacak. Önüne çıkan fırsatları değerlendirmek için fazlaca zaman harcayabilirsin. Acele aldığın kararların bu zamana kadar başarılı olman konusunda sana çok yardımcı olmadığının artık farkındasın. Hem gerçekleşecek Dolunay hem de Jüpiter destekçin olmaya hazır. Sen yeter ki başarmak iste!

SAĞLIK

Stresli bir aydan çıkıp daha sakin ve dingin geçirebileceğin bir ay seni bekliyor. Ancak unutmaman gerekir ki mevsimsel değişiklikler ve hava koşulları seni sandığından daha fazla etkileyebilir.

Ekim ayı tavsiyeleri;

- İlişkilerin adına kritik bir ayda olduğunu bilmeli ve ona göre hareket etmelisin.

Akrep Burcu

AŞK

Aşk tanrıçası Venüs henüz 18 Ekim’ de kuralcı Yay burcuna geçiş yapıyor.  Bu da hiç olmadık insanları merak edeceğini hatta düşündükten birkaç gün sonra karşılaşabileceğini bile vurgularken geçmişin bir anda gözünün önüne oturacağını vurguluyor. Tutkularının yıllar önce gözünü nasıl perdelediğini düşünürken ne kadar değiştiğini de düşüneceksin. Eğer görünüşün ve estetik ile ilgili düşünceleri olan bir Akrep burcu isen 18 Ekim’den itibaren seyrini değiştirecek olan güzelliğin gezegeninin fırsatların kaçırmamalısın

PARA

Gelelim Ekim ayının en şanslı ve fırsatlarla dolu gününe… 11 Ekim’de öncü Terazi burcunda gerçekleşecek Merkür-Jüpiter kavuşumu bu ayın en ucu açık etkilere sahip olmayan transiti diyebilirim. Gökyüzünün belirsizliği, ikilemi ve seçenekleri arttırdığı günlerden geçerken, ayın ilk günlerinden bu yana belki üzerinde bir ağırlık olduğunu hissediyor; ne sağlıklı kararlar alabiliyor ne de umutsuz düşüncelerden uzaklaşabiliyordun. Bu transit sana eski gücünü verirken, yerinde saydığını düşündüğün konularda sana atılımda bulunmak için destek verecektir. Özellikle profesyonel hayatı ön planda olan Akrep burçları için bu çok önemli bir transit. Kariyer yaşamına, hukuksal konulara ve ticarete yönelikte önemli etkilere sahip bu olumlu açı, ay ortasında motive olmana yardımcı olacaktır. Mutlaka değerlendir…

SAĞLIK

Sonbaharın kendisini hissettirmesiyle cilt ve saç problemleri yaşayabilir, bu anlamda kendine özel kürler yapabilirsin.

Ekim ayı önerim;

- İlişkilerin adına kritik bir ayda olduğunu bilmelisin ve buna göre hareket etmelisin.

Yay Burcu

AŞK

16 Ekim’ de adeta kalbini ısıtacak derin bir Dolunay oluşacak gökyüzünde! Bu da geçmişte yarım kalmış ilişkilerin hakkında yorumlar yapmana neden olabilir. Ancak, yerin kulağı var! Bunu unutmadan kiminle ne konuştuğuna bu dönem dikkat etmelisin.

Bu da son 1 yıldır çevrenin, arkadaşlarının ne kadar değiştiğini görmene sebep olan tutulmaların etkisi Ekim ayının ilk günlerine kadar devam edecek. Bu da senin için çok önemli yeri olduğunu düşündüğün kişi veya kişilerle, tesadüfen aynı ortamlarda karşılaşabilirsin ve bir süre kimse bu kişi ya da kişiler, bu karşılaşmanın etkisinde kalabilirsin.  18 Ekim’ de Venüs’ün burcuna geçişi ile gökyüzü adeta burcunda şölen yaparken sana sevmenin yoğunluğunu büyük günlerin büyük mücadeleler vererek geçtiğin işaretçisi olacak. Hatta kendi iç dünyanda bazı konularda bu yıl fazla hassas biri olduğunu bile düşünebilirsin. Duygularının yoğun olduğu bir aya hazır mısın?

PARA

Parasal anlamda eşinin veya ailendeki yakın kişilerin eline geçecek maddi güçler senin içinde sevindirici bir hal alacak. İlişkilerine dikkat etmen gereken bir hassasiyet söz konusu olabilir. Kişileri yargılamadan önce, dinlemen gerektiğini fazla meraklı yapını da ayrıca kontrol etmen gerektiğini söylemeliyim.

Sosyal ve günlük iletişimde, kaynaklı problemler yaşayabilirsin. Ve bundan dolayı farklı yüzleşmelere maruz kalma riskin var. Bunlar neler mi? Örneğin; aldığın bir eğitim programını ya da yapacağın sunumu ileri bir tarihe erteleyebilir, evden çalışarak işlerini yönetmek isteyebilirsin.

SAĞLIK

Güneş - Jüpiter ilişkisi seni kronik sağlık sorunlarına fayda sağlayacak alternatif alanlarda keşfedeceğini işaret ediyor. Bu ayın son günlerinde sağlık konularında bir takım kontroller, sağlıkla ilgili testler yaptırmak isteyebilir, kendine alternatif tıptan faydalanırken bulabilirsin.

Ekim ayı önerim;

Ailendeki insanlara özellikle kadın figürlere karşı toleransını korumaya çalışmalısın.

Oğlak Burcu

AŞK

Bencilikle ile fedakârlık arasında ince bir çizgi vardır!

Eylül ayı duygularınla başa çıkmayı öğreten bir ay oldu! Bu ay ise sana öğrendiklerinin pratiğini yapma şansı tanıyor. 7 Ekim’de iletişim gezegeni, Terazi burcuna geçtiğinde aynı zamanda yılardır burcunda misafir olan Plüton ile sert bir ilişki kuracak. Bu da nelerin üstesinden gelebileceğini gösterirken; içindeki gücü keşfetmeni sağlayabilir. Kaldı ki eğer çalışan bir Oğlak burcu isen bu durumu senin için büyük günlerden geçiş olarak algılayabilirsin. Yılın başında kapris yapan yöneticilerinin bir anda senin söylediklerine geldiklerini görebilirsin.

PARA

Dolunayın heybeti üç kaplan gücüne bürünmeni sağlayacak!  Ailedeki işsizlik veya iş problemi yaşayan kişiye fayda sağlayabileceğini de vurguluyor gök kubbe. Söz konusu aile olunca var olan meselelerin tırmanmasına izin vermeyeceğini en az benim kadar sende biliyor olmalısın. Anlaşmayı, aradaki buzları eritmeyi vadeden dolunay, sana onları koruma ihtiyacı da doğuracak. Yani sevdiklerine bu kadar özel davranırken, başkalarına da hırpalatmadığını bir kez daha göstereceksin.

28 – 29 Ekim tarihlerine dikkat! Ailende miras konuları söz konusu ise bu tarihlerde büyük kararlar alınabilir. Çözülmeyen toprak meseleleri çözüme kavuşabilir bilgine!

SAĞLIK

Ekim ayında sağlığınla ilgili büyük problemler yaşamayacağını vurguluyor gök kubbe. Ancak sağlık kontrollerini aksatmaman konusunda da uyarıyor seni.

Ekim ayı önerim:

-Ay ortasında evinde yapacağın değişikliklerde mutlaka ihtişamlı parçaları da dâhil et. İlerleyen günlerde gözün parıltıyı arayacaktır.

Kova Burcu

AŞK

Sorguladığın bir aşkın içinde kaybolduysan…

16 -28 Ekim Dolunayı, eğer ilişkisi olan bir Kova burcuysan, birlikte olduğun kişiye karşı şüphe duymana neden olabilir. Hislerin, davranışlarına yansıdığında ise sevgiline derin bir azap yaşatabileceğini sen de çok iyi biliyor olmalısın. Aranızda kuracağınız düzgün iletişimle ertelediğiniz evlilik kararını gerçekleştirmek için her ikiniz de somut adımlar atabilirsiniz. Şüpheci duygularının seni ve ilişkini ele geçirmesine izin vermediğin sürece her şeyi yoluna koyabilecek gücü içinde bulabilirsin.

PARA

Ekim ayının ikinci haftasında, toplantı, sunum pazarlamaya dayalı işlerle uğraşıyorsan, bazı istenmeyen aksilikler yaşayabilirsin, dikkatli olman da fayda var. 30 Ekim’de gerçekleşecek Yeniay’la birlikte, kariyer hedeflerin için yeni bir yol çizmek isteyebilirsin. Karşına çıkacak fırsatları iyi değerlendirirsen, güzel başarılar elde edebileceğini işaret ediyor gök kubbe.

SAĞLIK

Yaz aylarında, çok enerji harcamış olabileceğin için bu ay yorgunluğunun çıktığını hissedebilirsin. Ekim ayı boyunca enerjinin azaldığını düşünebilirsin.

Ekim ayı önerim;

-23 Ekim’den sonra mutlaka evindeki yarım kalan işlerle ilgilen. Yaşam alanında değişiklikler yap. Özellikle bunu evi paylaştığın insanlarla yapmak daha verimli sonuçlar almana yardımcı olacaktır. Taşınmak için ise, 13 Ekim sonrasını değerlendir.

Balık Burcu

AŞK

Her şey halloluyor.

Ekim ayında zor olanı başarmak gibi bir amaca sahip olacaksın. Samimiyetin ile bütün kapıları açarken, sınırları bilmeyen kişilere de eğitim vereceksin. Yani kazanan sen olurken, yorulan kişi rolünü yine kaptırmayacaksın.  Ayın ilk günlerinde yaşanacak olan gökyüzü olayı yine rotanı güncellemene sebep olacak. Başrollerde ise yine gizemi yöneten Mars ile burcunda hareket eden, savunmayı temsil eden Neptün var.  Bilmediğin birçok konuda önemli bilgilere ulaşmanı sağlarken, güçlü insanların göz hapsine girdiğini görmeni sağlayacak.

Kaderin küçük oyunları mı diyeceksin, yoksa düşündüğümü hiçbir şey tesadüf değil mi? diye soracaksın, aslında buna sen karar vereceksin. Aynı zamanda, hayat bu dönem seni sorgulatan biri hale dönüştürecektir. Evliliğini, ilişkini, ilişkin olmayışını dahi sorgulayacaksın. Bu ay sana umutsuzluk yok, gök kubbe seninle…

PARA

Belki de senin için ayın en vurucu günleri geliyor.

Yaşam kaliteni artıracak telefonlar; yeni iş bağlantıları, beklediğin projelerin başlaması, evraklarının tamamlanmış olması, tanışmalar ve görüşmeler; yeni işindeki bölüm şefin, eğitim aldığın kurumdaki başarı bursu haberin… vb Bütün bunlar hızlı kararlar almanı sağlarken maddi sorunlarını da iyileştirilecek. .  30 Ekim Pazar günü Güneş, Ay ilişkisi ve geri giden Neptün ile iletişim kuracak ve Ekim ayı giderken sana sürprizini yapacak!

16 Ekim tarihinde gerçekleşecek Dolunay etkileri iş konusunda fazlasıyla yardımcı olacaktır.

SAĞLIK

Mide ve bağırsak sorunlarını göz ardı etmemeni tavsiye ederim. Eğer kronik bir rahatsızlığın varsa nüksetmesi söz konusu olabilir.

Ekim ayı önerim;

 Seni memnun etmekten uzak ne varsa hayatından bir kalemde silip atmaya ne dersin? Kararlılığından vazgeçmemelisin.

2 yorum:

  1. umarım her şey güzel olur dediğiniz gibi

    YanıtlaSil
  2. umarım her şey güzel olur dediğiniz gibi

    YanıtlaSil