Facebook Ailesi

Custom Search

14 Kasım 2016 Pazartesi

Zeynep Turan 14-20 Kasım 2016 Haftası

Zeynep Turan

Astrolog Zeynep Turan 14 - 20 Kasım 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Kasım)


Bu haftanın gündemi; içine sinmeyen bir konuda fikrini değiştirmek kazanç olarak geri dönebilir. Bu yüzden farklı seçeneklere ve yeniliklere açık olmalısın. Özellikle iş hayatın konusunda.

Gerginliğini üstünden atıyorsun!

Henüz haftanın ilk günü itibariyle ifade etmekte dahi zorlandığın sıkıntılar sona eriyor. Son birkaç gündür ruhunu sıkıştıran Dolunay Boğa burcunda gerçekleşiyor ve gündemini hızlı bir şekilde değiştirmeye başlıyor. Eğer hala kalbindeki yalnızlığı bütünleyen birini bulamadıysan, bugün gerçekleşecek Dolunay karşı cinse daha çekici kılacak etkiler bırakacağını işaret ediyor. Bugünlerde kişisel bakımına, sporuna daha da önem verebilirsin.

5 aydır kendini hiçe sayacak kadar fedakâr davrandığın ilişkilerine çeki düzen veriyorsun!

16 Haziran’dan bu yana geri giden Neptün, hayatındaki yanlış alınan kararların sorumlusu Pazar günü nihayet normal seyrine geçiyor. Her zaman net olmaya özen gösteren ve hızlı sonuca varan bir karakter olarak, gerçekçi yaklaşımlarda bulunamadığın için hata yaptığın konuları da telafi etmeye bu hafta itibariyle başlıyorsun. Çevrendeki insanların derdini kendi derdinmiş gibi dinledin ama bunun sana pek te bir şey kazandırmadığını henüz fark etmeye başlıyorsun.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Kasım)


Bu haftanın gündemi; yeni başlangıçlardan ziyade hayatımızda devam eden döngülerin sonuçlarını göreceğimizi işaret eden bir gökyüzü gündemi hakim haftaya. Bu yüzden içinde bulunduğun ruh haline göre aldığın kararlar pek te doğru olmayabilir. Acele etmemende fayda var…


Kafanı kurcalayan konularda net gelişmeler gündeme geliyor!

Henüz haftanın ilk günü burcunda bir Dolunay gerçekleşirken, enerjin, aşk ve eğlence için atacak. Günlük hayatında seni hareketlendirecek faaliyetler bulabilirsin. Fakat bu hafta tanışacağın kişiler üzerinde beklediğinden de fazla etki yaratabilir. Eğer ne istediğinden henüz emin değilsen ortak zevklerini keşfettiğin kişilerden etkilenmen de mümkün. Ancak bu ilişkiler geçici hevesler olmayacak. Hatta beklemediğin kadar etkisi altında kalacağın insanlar, var olan ilişkinden vazgeçmene neden olabilir.

Arkadaşlarınla olan ilişkilerindeki belirsizlikler sona eriyor!

Hayatının her alanında ilişkilerinde karşılıklı güvenin oluşmasına çok önem veren bir yapın var. Fakat son 5 aydır özellikle sosyal çevreden verdiğin güvenin aynısını karşı taraftan alamadığını düşünüyor olabilirsin. Haklısın çünkü arkadaş çevrenle ilgili konularda son 5 aydır geri giden Neptün seni biraz üzmüş olabilir. Pazar günü itibariyle bu süreç sona ererken ikiyüzlü davranan insanları net bir şekilde fark etmene yardımcı olacaktır.  Görmek istemesen de bazı gerçeklere göz yummak senin için bir hayli zor olacaktır.

İkizler Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Kasım)


Bu haftanın gündemi; gündemin sakinleşirken, bu zamana kadar ertelediğin işlerinle ilgilenmek isteyebilirsin. Ayrıca geçiştirdiğin sağlık problemlerinle ilgilenmen gerektiğini vurgu yapan bir haftadan geçiyorsun. Doktor randevularını artık ertelememende fayda var…

Geçmişi artık arkanda bırakman gerekiyor!

Hafta, Boğa burcundaki güçlü bir Dolunay ile başlıyor. Dolunay resmi olarak Pazartesi günü gerçekleşiyor.  Fakat birkaç gündür bazı konularda gerçekçilikten uzak yaklaşımlarda bulunuyor ya da ve eleştirilere çabuk savunma geliştiriyorsan, Dolunay ruh halin üzerinde etkin olmaya başlamış demektir. Dolunay’ın hafta başında başlayan etkisiyle bugünlerde geçmişe dair meselelerle son yüzleşmeni yapabilirsin. Özellikle bu yıl ayrılık yaşamış ve eski ilişkisini hala unutamayan bir İkizler burcuysan, Dolunay sana artık kendi yoluna bakman gerektiğini sert bir şekilde hatırlatabilir.

Ne istediğinle ilgili kafa karışıklığın sona eriyor!

5 aydır geri giden Neptün Pazar günü düzeliyor. Kendinle ilgili belirlediğin ama sürekli ertelediğin hedefleri artık hayata geçirmeye başlıyorsun. Ev ekonomisine katkıda bulunmayı düşünüyorsan, bugünlerde bir işe girebilirsin. Bilerek ve isteyerek daha çok sorumluluk üstlenirken, hayatına ve geleceğine yeni bir vizyon katacaksın.

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Kasım)


Bu haftanın gündemi; günlük rutinine değişiklikler katma, farklı aktivitelere katılmak ya da yeni hobiler edinmek önünde güzel bir hafta var. Fakat önce senin bu kadar zamanını alan konularla ilgili yeni bir strateji geliştirmen gerekiyor. Artık önceliklerini yeniden belirmenin zamanı!

Arkadaş çevren değişiyor!

Geride bıraktığımız birkaç gün yaşadığın yoğunluğun sebebi olan Dolunay, bu Pazartesi resmi olarak gerçekleşiyor. Dolunay arkadaş çevrendeki insanlarla ilişkilerine yeni bir düzen katmayı hedefliyor. Bazı konularda birlikte hareket ettiğin ama tam anlamıyla bir türlü güvenemediğin insanlarla yollarını ayırmak isteyebilirsin.

Hayallerinden vazgeçme!

Yaklaşık 5 aydır geri giden Neptün, ideallerinin peşinden gittiğin yolda karşında büyük bir engeldi. Bu süreç Pazar günü itibariyle sona eriyor. Özellikle daha önce hiç gitmediği bir ülkeyi ya da şehri gezmek ya da yeni bir dil öğrenmek isteyen Yengeç burcuysan senin için önemli bir dönem başlıyor. Hatta şimdiden seyahat biletlerine bakmaya başla. Kasım ayı bitmeden mutlaka planlarına dair atılımda bulun.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Kasım)


Bu haftanın gündemi; gökyüzü etrafındaki insanlarla bir arada hareket etmenin senin için verimli sonuçlar getireceğini vurguluyor. Şimdi onların sana destek olma zamanı! Uzun zamandır ertelediğin telefon konuşmaları, yaşam alanına dair düzenlemeler gibi konularla ilgilenmek için de ideal bir haftadasın.

Senin için bir şey bitmişse bitmiştir!

Pazartesi günü Boğa burcunda gerçekleşecek Dolunay, sabit bir burçta meydana gelirken duyguların konusunda sabit fikirlilik ön planda olabilir. Eğer kalıcı ilişkiler peşinde isen bu dönem geçici teklifleri hemen hissedeceksin ve arkana bakmadan yoluna devam etmek isteyebilirsin. Aynı zamanda var olan ilişkin için daha gerçekçi davranabilirsin. Eğer yaz aylarından beri çözemediğin bir ilişkin varsa bu sefer konuları daha derinden sorgulamak isteyebilirsin. Karşındaki kişi sevgilin ise ondan beklentilerini net ortaya koyuyorsun.

Bazı insanlara hak ettiğinden daha fazla değer verdiğini fark ediyorsun!

İnsanları hep kendin gibi sanma huyun var ve genelde hep bu huyun yüzünden hayal kırıklığına uğruyorsun. Son 5 aydır gereğinden fazla fedakar davrandığın ilişkilerine göz attığında eminim ne demek istediğimi anlarsın. Pazar günü itibariyle artık bu süreç sona veriyor. İnsanların gerçek niyetini daha iyi görebildiğin ve hayatındaki insanlara çeki düzen vermeye başladığın bir süreç başlıyor.

Başak Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Kasım)


Bu haftanın gündemi; hayatının farklı alanlarında üstlendiğin rollerde başarılı olduğunu emek verdiğin insanlar sana gösterecektir. Evliysen eşine iyi bir eş, çocuk sahibiysen çocuklarına mükemmel bir anne ya da hem çalışıyor hem de evin sorumluluklarıyla ilgileniyorsan çalışkan bir Başak burcu olmanın haklı gururunu yaşayacaksın.

Hem sevgilinle hem de arkadaşlarınla keyifli vakit geçirdiğin bir hafta!

Hayatında her şey bu kadar hızlı ilerlerken, yavaş olan noktalar ister istemez daha çok gözüne takılıyor olmalı. Özellikle son birkaç gündür… Fakat bunun astrolojik olarak tercümesi şu: bugün Pazartesi günü resmi olarak gerçekleşen Dolunay etkilerini birkaç gün önceden göstermeye başladı. Bu yüzden eğer ilişkisinde durağanlık yaşayan bir Başak burcuysan, dürtüsel olarak yeniliklere ihtiyacın olduğunu fark edebilirsin. Eğer evliysen eşine zaman ayırırken, onun da keyif aldığını keşfettiğin ortak konulara yönelebilirsin. Hem bedensel hem de duygusal olarak kendini kontrol etmekten vazgeçmelisin.

Kendine bazı konularda çok fazla yüklendiğini fark ediyorsun!

Bunu sana fark ettiren ise son 5 aydır karşıt burcunda geri giden Neptün’ün düz seyri olacaktır. Pazar günü düz seyrine geçecek olan Neptün sana bazı şeyleri artık taşımak zorunda olmadığını fark ettirebilir. Sen yıpratan, karşı tarafın yerine de sorumluluk aldığın ilişkilerden artık feragat ediyorsun. Kendini ne kadar serbest bırakırsan, hayata da o kadar rahat atılıyorsun.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Kasım)


Bu haftanın gündemi; seni tanıyan insanları biraz şaşırtabilirsin. İstediğini aldığın konusunda herkes hem fikir ama işler istediğin gibi gitmeyin önüne geleni demediğini bırakmamana kimse pek alışkın değil. Bu yüzden önümüzdeki günlerde eleştirilerine biraz dikkat etmen gerekiyor.

Aşk hayatında gelişmeler seni çok şaşırtacak!

Haftanın ilk günü gerçekleşecek Dolunay ile hoşlandığın ya da sevdiğin kişi dizginleri elinden alıp, aranızdaki ilişkiyi yönetme kararı alabilir. Eğer hoşlandığı biri olan Terazi burcuysan bu Dolunay ile duyguların tavan yapıyor fakat kendini yine de ifşa etmeye niyetin yok. Duygularını karşı tarafa yönelik kıskançlığını arttıracak göstermeyi deneyebilirsin. Hatta ona pahalı jestler yapmak dahi isteyebilirsin.

Artık hiçbir şeyi ertelemek yok!

Çünkü yaklaşık 5 aydır geri giden Neptün, seni üzerinde sürekli bir ağırlık varmış hissiyle baş başa bırakmıştı. Fakat haftanın son günü Neptün normal seyrine dönüyor. Henüz bu haftadan itibaren özellikle sağlığını ilgilendiren konularda göz ardı ettiğin problemlerin daha çok üstüne düşmeye başlayabilirsin. Özellikle kilonu kontrol altına almak ve forma girmek için ideal günler başlıyor. Ayrıca hissettiğin bazı kronik ağrılarının sebebi duygusal alt yapılı meseleler olabilir.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Kasım)


Bu haftanın gündemi; uzun zamandır aklında soru işareti yaratan insanların gerçek niyetini görmeye başlıyorsun. İnsanlarla olan ilişkilerin adına yeni bir dönem başlıyor. Bir kez üzüleceksin ama sonra özgürleşeceksin. Bu hafta hayatında meydana gelen gelişmelerin er ya da geç sana güzel sonuçları olacaktır.

Öfkeni kontrol etmekte zorlanabilirsin!

14 Kasım Pazartesi günü karşıt burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, bu hafta aşk hayatındaki gelişmeler üzerinde büyük oranda belirleyici bir rol üstlenecek. Birkaç gündür en ufak bir sorunda dahi sabrını kontrol etmekte zorlandığını hissediyorsan, Dolunay’ın erken etkileri ruh haline hâkim olmaya başlamış demektir. Dolunay’ın etkisi pazartesi günü zirve yaparken, ailedeki evdeki ya da sevdiğin insana yönelik biriktirdiğin öfke açığa çıkabilir. Düşünmeden ya da tamamen bir anlık öfkeyle sevdiğin insanları, onlara hiç olmadık sözler söyleyerek incitebilirsin.

Duygularını bir türlü anlayamadığın o kişiyle ilgili belirsizlikler sona eriyor!

Son 5 aydır aşk hayatında yaşanan belirsizlikler, başlayan ilişkilerin bir süre sonra hayal kırıklığına dönüşmesi gibi durumlar haftanın son günü itibariyle sona eriyor. Pazar günü Neptün geri hareketi sona erirken, önümüzdeki günlerde kalbini meşgul eden kişinin sana daha net adımlar attığını fark edebilirsin.

Yay Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Kasım)


Bu haftanın gündemi; kafandaki olumsuz düşünceleri bir kenarı bırakırken, etrafındaki insanların hayatında daha aktif bir rol oynamaya başlıyorsun. Sorumluluklarını yerine getirmeye yönelik yaşadığın isteksizlik de bu hafta yerini daha pratik yaklaşımlara bırakıyor.

Haftaya dinamik bir ruh hali ile başlangıç yapıyorsun!

Haftanın ilk günü gerçekleşecek Dolunay; çalışma, düzen, organizasyon, sağlık temalarını gündemine getirirken bu hafta ayın ilk günlerine oranla senin adına daha hareketli geçebilir. Söz konusu sen olunca, aynı anda birden çok işi halletmekte üstüne yoktur! Özellikle çalışan ya da aile içerisinde önemli sorumlulukları olan bir Yay burcuysan sorumlulukların artabilir, eş zamanlı olarak birden fazla işle ilgilenmen gerekebilir.

Sevdiklerine zaman ayırmanın tam sırası!

Neptün haftanın son günü normal seyrine dönerken oraya koştur buraya koştur derken ve (eğer bir arada isen) annenle veya kız kardeşinle arandaki problemler yüzünden tam anlamıyla vakit geçiremediğin yaşam alanına geri dönmeni sağlayabilir. Bu hafta birçok konuda duyguların ve düşüncelerin değişmeye başlıyor.  Fakat etrafındakiler bunu dışarıdan anlayamayabilirler. Bu yüzden onlara da vakit ayırmaya özen göstermende fayda var.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Kasım)


Bu haftanın gündemi; hayatına dair önemli konularda ne kadar doğru seçimler yaptığını fark etmeye başlıyorsun. Seninle belli konularda aynı fikirde olmayan insanlara da bu hafta haklı olduğunu kanıtlıyorsun. Son günlerde mesafeli davrandığın birileri ise henüz haftanın ilk günlerinde seni karşılarına alıp konuşmayı deneyebilirler.

Aşk tazelemeye hazır mısın?

Bu hafta senin için havada aşk var! Pazartesi günü gerçekleşecek Dolunay ile yaşayacakların sadece aklında değil kalbine de kazınacak. Bekâr bir Oğlak burcuysan artık yalnızım diye üzülme! Çünkü bu haftadan itibaren yalnız kalmana imkân yok! Uzun bir zamandan sonra gerçekten ‘tam istediğim gibi’ diyeceğin biriyle de karşılaşabilirsin. Bu dönemde tanışacağın kişiyle de temeli sağlam bir ilişkiye başlayabilirsin. İlişkisi olan Oğlak burçları bu dönemde işleri resmiyete bindirmek adına harekete geçebilir. Evli Oğlak burçları ise maddi konularla uğraşabilir. Çocuk sahibi olan bir Oğlak burcuysan, bugünlerde eşinle birlikte çocuğunuza daha çok vakit ayırmanız gerekebilir.

İletişim problemleri sona eriyor!

Fikirlerin konusunda açık sözlü biri değilsin ama son 5 aydır gerektiğinde dahi kendini yeterince ifade edememene sebep olan Neptün geri hareketi haftanın son günü sona eriyor. Bir anda tüm iletişimi koparan insanlar bu hafta seninle tekrardan iletişim kurmaya çalışırlarsa hiç şaşırma! Beklemediğin insanlardan telefonuna gelen mesajlara ya da sosyal medyadan gelen arkadaşlık taleplerine hazır ol.

Kova Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Kasım)


Bu haftanın gündemi; önemli sorumluluklarını ihmal etmediğinden emin olman gerekiyor. Aile ve arkadaş toplantıları yapılması gereken işlerin yanında çok cazip gelebilir ama sana ait sorumluluklarla ilgilenmediğinde sonuçlarıyla uğraşırken tek başınasın, bunu unutma!

Tepkilerini kontrol etmekte zorlanıyorsun!

Haftanın ilk gerçekleşecek Dolunay ile duygularını dizginlemekte zorlanabilirsin. Özellikle sevdiğin insanlarla bu döngüde olur olmaz meseleler yüzünden karşı karşıya gelebilir ve çok sert tepkiler verebilirsin. Bilhassa evli Kova burçları işi ve evi terk etmeye kadar götürebilir durumu! Dolunay mayıs ayında ilişkinde ön plana çıkan meseleleri ya da bu dönemde ilişkinin olduğu insanları tekrar gündeme getirebilir.

Maddi konulardaki belirsizlikler sona eriyor!

Haziran ayından bu yana ‘kenarı koyacağım’ dediğin eline geçen her toplu parayı bir solukta harcamana neden olan Neptün geri hareketi pazar günü itibariyle sona eriyor. Şimdi maddi konularda daha istikrarlı hareket etme zamanı… Geride bıraktığımız aylarda bütçe yapma konusunda da bir hayli zorlanmış, gerçekçi değerlendirmelerden uzak planlar yapmış olabilirsin. Bu tarihten itibaren maddi konularla ilgili daha isabetli kararlar almaya başlıyorsun.

Balık Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Kasım)


Bu haftanın gündemi; son zamanlarda yoğun duygular beslediğin ilişkilerde ya da alanlarda, bu hafta duyguların değişebilir. Karar almak için acele etme. Sadece biraz daha gözlemci davran. Bu kişilere ya da alanlara gerçekten ihtiyacın var mı? Bu sorunun cevabını bulduktan sonra olaylar kendiliğinden şekillenecektir.

İlişkilerinden beklentilerin artıyor!

Haftanın ilk günü Dolunay meydana geliyor. Yaşam kalitende zevklerin ve arzuların da bu noktada farklılaşabilir. Eğer bir ilişkin varsa karşındaki kişinin maddi koşulları ya da yaşam tarzında paralellik arayabilirsin. Eğer henüz duygularından emin değilsen, seni bu duygulardan sıyırıp çıkaracak kahramanlıklar bekleyebilirsin. Ayrıca bu dönemde hayatında iletişim kurduğun insanlarla arandaki meselelere yönelik oldukça yaratıcı ve yapıcı çözümler geliştirebilirsin.

Hayatına dair karamsar düşüncelerden kurtuluyorsun!

Yaklaşık 5 aydır geri giden yönetici gezegenin pazar günü düz seyrine girerken, yoğun yaşadığın duygular, kıskançlıklar ve öfkeden ikili ilişkilerde sıyrılmayı başarabiliyorsun. Hayattaki hedeflerin ve önceliklerin konusunda fazla naif davranmanın sebebi de Neptün geri hareketinden kaynaklanıyordu. Şimdi gözüne inen sis perdesi ortadan kalkarken, artık kendi isteklerine odaklanmaya başlıyorsun. Geleceğine dair en anlamlı kararları alacağın bu dönemde hiçbir olayın önüne çıkmasına izin vermeyeceksin.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder