Facebook Ailesi

Custom Search

21 Kasım 2016 Pazartesi

Zeynep Turan 21-27 Kasım 2016 Haftası

Zeynep Turan

Astrolog Zeynep Turan 21 - 27 Kasım 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Yorumu (21-27 Kasım)


Bu haftanın gündemi; geçmişte seni kıskanan, hakkında dedikodu yapan insanlarla aynı ortama girebileceğini vurguluyor. Rekabet iyidir, tabii bu bahsettiğim; kimsenin aleyhine işlemeyen, dürüst bir rekabet ortamı olursa...

Önümüzdeki günlerde gündemin hareketleniyor ama bu hafta biraz stresli!

Kasım ayına veda etmeye hazırlanırken, gündemimizdeki konular, hayatın teması bu hafta değişmeye başlıyor. Salı günü mevsim kışa, Güneş ise rotasını Yay burcuna çeviriyor. Her ne kadar etkisini bu hafta hissedemesen de önümüzdeki günlerde seni çok renkli bir dönem seni bekliyor bu yüzden kendini bu dönemde sadece günlük rutine ayak uydurmakla sınırlı tutma!

Birlikte hareket ettiğin insanlarla arandaki bazı ipler kopabilir!

Bu yıl ilk kez gerçekleşecek olan Jüpiter-Plüton sert açısı bu hafta seni bir hayli zorlayabilir. Resmi olarak Perşembe günü gerçekleşecek olsa da aslında etkilerini haftanın ilk günlerinden göstermeye başlayacaktır. Bugünlerde eşinle, sevgilinle ya da her konuda birlikte hareket ettiğin çok yakın bir arkadaşınla sık sık anlaşmazlık yaşayabilir, fikir ayrılığına düşebilirsin. Bu hafta birilerinin sana ya da senin birilerine ayak uydurman biraz zor gözüküyor.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu (21-27 Kasım)


Bu haftanın gündemi; Güçlü duruşun ve sakinliğinden bu aralar pek bir eser yok. Bu süreç ve sana yansıyan ruh hali ömrün boyunca devam edecek değil elbette... Sadece az bir süre daha çetrefilli konularla uğraşmak zorunda kalabilirsin.


Değiştir kendini, değişir her şey…

Salı günü Güneş Yay burcuna geçiş yaparken, üzerindeki ağırlığı, yaşadığın kararsızlığı ve duygusal ruh halini söküp alıyor.  Hatırlarsan geçtiğimiz hafta burcunda gerçekleşen Süper Dolunay ruhunu bir hayli yormuş, daha karamsar bir ruh haline girmene sebep olmuştu. Yay burcunda hareket etmeye başlayan Güneş, kafanı toplamanı desteklerken, bazı konularda yanlış düşüncelere kapıldığının farkına varabilirsin.

Hafta sonu sağlığına ve söylediklerine dikkat etmen gerekiyor!

Cuma günü Venüs ve Plüton kavuşum yaparken, sağlığına yönelik rutininde değişiklik yapabilir. Vücudunun hassasiyet kazandığı bu dönemde ameliyat ya da bunun gibi cerrahi işlemlerini başka bir haftaya ertelemen senin adına daha faydalı olabilir. Ayrıca bugünlerde arkadaş tavsiyesi üzerine kesinlikle ilaç kullanmamanı öneririm.

İkizler Burcu Haftalık Yorumu (21-27 Kasım)


Bu haftanın gündemi; kendini esen rüzgarlara bırakmaya hazır olmalısın. Çünkü bu hafta zaman senin lehine doğru işlemeye başlıyor.

İkili ilişkilerin adına önemli bir dönem başlıyor!

Mevsim yavaş yavaş rotasını kışa doğru çevirmeye hazırlanıyor! Salı günü Güneş, önümüzdeki bir ay boyunca Yay burcunda hareket etmeye başlamasından da anlayabilirsin. Bahar burcu olarak bu durum seni üzmesin çünkü önümüzdeki günlerde artık kendini her açıdan göstermeye başlayabilirsin. Özellikle seni cesaretlendiren bir sevginin içinde olmak bazı şeyleri geride bırakmana neden olabilir. Önemli olan bu saatten sonra ne istediğin olacaktır.

İnsanların isteklerine göre hareket etmekten çok sıkıldığını fark edebilirsin!

Çarşamba günü Merkür-Satürn kavuşumu karşıt burcunda gerçekleşiyor. İlişkilerin adına kritik bir dönemden geçerken, son dönemlerde ilişkinde yaşadığın bazı sorunları tek başına oturup değerlendirmeye itebilir seni. Bu dönemde hayatında var olan gündemden kendini biraz daha soyutlayabilir; kendini farklı şeylere daha çok verebilirsin.

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu (21-27 Kasım)


Bu haftanın gündemi; Yaşamına yön vermek adına, belirlemek istediğin keskin görünümlü değişim istekleri hala sürmekte. Değişimi solumak istiyorsun. O halde hazır ol; bu dönem yeniliğe yolculuğun başlıyor.

Evin insanlarla dolup taşacak!

İlişkilerinde artık sorun istemiyorsun.  Gökyüzü de bu dileğini gerçekleştiriyor. Salı günü itibariyle Güneş Yay burcunda hareket etmeye başlıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca daha hoşgörülü ve öfkeni kontrol edecek kadar sakin kalabilirsin. Aşkı bu günlerde son derece cömert ve asil yaşamak taraftarısın.

Haftanın son günlerine dikkat!

Bu haftanın en kritik günlerinden biri Cuma, evet!  Karşıt burcun Oğlak’ta gerçekleşecek Venüs-Plüton kavuşumu da bunlardan biri. Bugün sevgilisi olan Yengeç burçları karşı taraftan çok fazla beklentiye girebilir, biraz sevdiklerine karşı huysuzluk edebilir. Yalnız seni bir konuda uyarmalıyım; bugün birilerini bir şeyler yapmaya zorlamak hiç beklenmedik sonuçların doğmasına yol açabilir.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu (21-27 Kasım)


Bu haftanın gündemi; ne olursa olsun; geleceğe umutla bakmayı bilmen, eninde sonunda peşinden gitmek istediklerin konusunda sana destek veriyor. Tıpkı bu hafta olduğu gibi…

Sosyal yaşamın renkleniyor!

Salı günü Güneş’in Yay burcuna geçişiyle gökyüzü adeta kendini güncelliyor. Önümüzdeki günlerde aşkın en eğlenceli halini görmeye hazır ol! Sosyalleşmek senin için hiçbir zaman zor olmadı fakat bu sefer girdiğin ortamlarda aşkı da bulabilirsin. Kısa süreli de olsa, flörtleşmeler hayatına renk katacak.

Hareketli bir hafta sonu seni bekliyor!

Özellikle Cumartesi günü oldukça hareketli… Yani “kendime biraz zaman ayırma fırsatı bulurum herhalde” diye düşünüyorsan, şimdiden planlarına çok fazla bağlama derim. Burcunda hareket eden Merkür, Uranüs ile olumlu bir açı yapıyor. Gün içerisinde uzun zamandır görüşmediğin kalabalık arkadaşlarını organize etmeye çalışabilir ya da onlarla bir araya gelebilirsin. İletişim araçlarında yaşanabilecek aksaklıklara karşı arkadaşlarınla plan yapma işini son günü bırakmamanı öneririm.

Başak Burcu Haftalık Yorumu (21-27 Kasım)


Bu haftanın gündemi; basamaklar önünde duruyor, yukarıya doğru çıkmak için adım atmak ya da geldiğin yere geri dönmek… Bu hafta buna sen karar vereceksin. Yapman gereken; kafanda oluşan soru baloncuklarını alternatif çözümler üreterek dağıtabilmen...

Aklın ve kalbin aynı dilden konuşuyor!

Bu hafta gökyüzünde dengeler değişirken, hepimiz için yeni bir dönemin başladığına gözlemleyeceğimiz gelişmeler gündeme geliyor. Salı günü Güneş Yay burcunda hareket etmeye başlıyor. birini tanımak ve gözlemlemek için mükemmel bir süreç senden yana olacaktır. Hem ne kadar doğru bir karar aldığından emin olacak hem de aşkı eğlenceye, romantizme dönüştürecek renkli günler seni bekliyor olacak.

Bu hafta üstlendiğin işlerin üstesinden kolaylıkla geleceksin!

Hafta ortasında Ay burcunda hareket ederken finansal konularda sağlamcı tarafının daha çok ön plana çıkabilir. Aslında hızlı bir hafta senin için.  Özellikle kesin sonuçlar getireceğine inandığın takdirde bir işe koyulmak isteyebilirsin. Bu hafta sadece Salı gününe dikkat etmen gerekebilir. Merkür-Satürn kavuşumu eğer bugün ufak yolculuklar yapacak bazı problemlerle karşılaşmana neden olabilir. Kısa mesafeli bir yere gitmek dahi sorun yaratabilir…

Terazi Burcu Haftalık Yorumu (21-27 Kasım)


Bu haftanın gündemi; bu aralar gözün, seni saran problemlerden başka bir şey gözün görmüyor. Haklısın! Ama artık sona doğru yaklaştık, rahatlamak için önünde sayılı günler kaldı.

Kasım ayının son haftası ‘hayatta olmaz’ dediğine pişman olacağın gelişmelerle karşılaşabilirsin!

Bu hafta ilk kez Jüpiter hem Venüs hem de Plüton ile sert bir etkileşim içine girerken bugünlerde aşk hayatında hiç beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Öncelikle ilişkisi olmayan bir Terazi burcuysan bugünlerde aşk hayatında hareketleniyor. Fakat bugünlerde tanıştığın kişi ile iletişimin pek te sağlam olamayabilir hatta pek te sana uygun olmadığını fark edebilirsin. Maddi konularda bu dönem biraz aşırıya kaçabilirsin. Özellikle dış görünüşe yönelik ve seyahat harcamalarını biraz abartabilirsin. Aman dikkat!

Bu hafta önemli konuşmalar yapıyorsun!

Aslında bu haftanın geneli biraz böyle. Cuma günü Venüs-Plüton kavuşumu Oğlak burcunda gerçekleşiyor. Bugün ailendeki insanlarla geleceğine ve beklentilerine dair konuşmalar gerçekleştirebilirsin. Bugün onlarla yapacağın konuşmalarda kararlı bir tavır sergilemen, sana maddi anlamda yardımcı olmalarını sağlayabilir.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu (21-27 Kasım)


Bu haftanın gündemi; içinde neler biriktirdiğini duymak için bir süre yalnız kalmaya ihtiyacın var. Yazmaktan, kitap okumaktan hoşlanan bir Akrep burcuysan bu hafta iletişim trafiğini biraz kesmeyi deneyebilirsin.

Maddi konularla ilgili gelişmeler bu hafta ön planda!

Güneş Salı günü burcunu terk ediyor ve Yay burcunda hareket etmeye başlıyor. Güneş’in başka bir burçta hareket etmeye başlaması hayatlarımızdaki baskın temayı değiştirirken, senin ise daha istikrarlı ve sağlamcı adımlar atacağın günlere girdiğini işaret ediyor. Özellikle paranı harcama konusunda artık bir düzene girmeyi planlıyorsan, bunu başarabilirsin.

Önceliklerini iyi belirlemen gerekiyor!

Çarşamba günü Yay burcunda gerçekleşecek Merkür-Satürn kavuşumu hafta boyunca etkisi gösterecek. Bu kavuşum ile neye ihtiyacın olduğu konudaki kararsızlıkların pekişebilir. Bütçe planlaması yapmayı hedeflerken bir anda var olan arabanı değiştirmek ya da yeni bir ihtiyaç tane almayı düşünebilirsin. Ancak son zamanlarda seni sıkan tüm harcamalardan kurtulma fikrinde bir yandan baskın konumda olabilir. Bu yüzden bugünlerde alacağın kararlar acele etmemeni tavsiye ederim.

Yay Burcu Haftalık Yorumu (21-27 Kasım)


Bu haftanın gündemi; hazır mısın? Bu hafta başkalarına değil, kendine sorduğun sorular artacak ve cevapları seni tatmin etmeyecek. Net bir cevap alacağını söyleyemem. İç dünyan; bir sis dalgası içinde. Ara ki bulasın!

Salı günü itibariyle senin dönemin başlıyor!

Hazır mısın? 23 Kasım itibariyle Güneş burcunda hareket etmeye başlıyor ve bir ateş grubu burcu olarak şöyle bir silkelenip kendini gelmeni sağlıyor. Kendine olan güvenini arttıran Güneş, elini taşın altına soktuğun her konuda etkin bir rol üstlenmeni sağlıyor. Kimse kendini daha çok düşündüğün için seni bencil ilan etmesin. Çünkü yılın bu kendine zaman ayırman adına destek veren kısıtlı zamanında, uzun zamandır görüntünden tut da kendine dair ihmal ettiğin her konuyla ilgilenme fırsatı yakalayacaksın.

Herkese ‘evet’ demek zorunda olmadığını kendine bu hafta hatırlatmalısın!

Haftanın son günü ise oldukça hareketli ve sürprizlerle dolu… Ateş grubu burçları arasında gerçekleşen Merkür-Uranüs 120 derecelik açısı ile bu güne yaptığın planların çoğu son dakika değişikliklerine uğrayabilir. Kalabalık arkadaş gruplarındaki dostlarının ısrarcı davetlerine “hayır” demekte zorlanabilir; onlarla bir arada günü beklenmedik bir plan içerisinde geçirebilirsin.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu (21-27 Kasım)


Bu haftanın gündemi; “başarıya giden yolda her şey mübahtır” diye kendine sık sık öğütler veren yapın, yaşamda önüne çıkan tüm zorluklarla baş etmeni kolaylaştırıyor. Bu hafta emek verdiğin konularda ektiklerini biçiyor, istikrarlı olmanın meyvelerini tek tek topluyorsun.

Gökyüzü kapılarını yeni bir döngüye açıyor; senin ise yüreğini ve ruhunu arındırmaya çağırıyor!

22 Kasım itibariyle Güneş Yay burcunda hareket etmeye başlıyor. Bugün itibariyle kendinle daha çok baş başa vakit geçirmek adına zaman kollayabilir, gündemindeki yoğunluğu hafifletmek için hareket edebilirsin. Kış mevsimine ve yılın senin için en önemli günlerine çeyrek kala, biraz enerji toplamak isteyebilirsin. Ayrıca bu süreçte ilişkilerinde güven ihtiyacı ön plana çıkabilir.

Bu hafta kendi isteklerine çok fazla odaklanabilirsin!

Artık enerjini emen sorumluluklara, sevgiliye ve arkadaşlara paydos! Senin de bazı kuralların olduğunu bazılarına hatırlatmanın vaktinin geldiğini düşünüyorsan, vakit bu vakittir! Cuma günü gerçekleşecek Venüs-Plüton kavuşumu sana bazen de ‘önce ben’ diyebilmen gerektiğini hatırlatacak. Özellikle evliysen ya da sevgilisi olan bir Oğlak burcuysan, sevdiğin insana açık açık kafandakileri anlatabilirsin.

Kova Burcu Haftalık Yorumu (21-27 Kasım)


Bu haftanın gündemi; radikal değişim ve dönüşümler de en çok senden sorulur. Ancak bir türlü üzerinden atamadığın rehavete bir son vermelisin artık. Bu hafta kıpırdanmalı, ruhunu yeniden canlandırmalısın.

Ailendeki insanlara destek olmalısın!

Bu hafta itibariyle gökyüzünün gündemi değişmeye başlıyor. Salı gününden itibaren Güneş'in Yay burcundaki hareketi, önümüzdeki bir ay boyunca oldukça sosyal olacağına işaret ediyor. Kalabalık ortamlara girme fikrine şimdiden kendini hazırla derim… Güneş Yay burcunda hareket ederken etrafında destek olman gereken insanlar artabilir. Özellikle aile içerisinde birinin cerrahi operasyonlara girmesi gündeme gelebilir.

Bu hafta çok sosyalsin!

Cumartesi günü gerçekleşecek Merkür-Uranüs üçgeni ise bu haftayı sosyal bir şekilde geçireceğini vurguluyor. Gün içerisinde uzun zamandır görüşmediğin kalabalık arkadaşlarını organize etmeye çalışabilir ya da onlarla bir araya gelebilirsin.

Balık Burcu Haftalık Yorumu (21-27 Kasım)


Bu haftanın gündemi; beklentilerin bir  tane değil, birden fazla!  Ancak gerçekleşmesini istiyorsan bir an önce ayağa kalkıp hareket etmelisin. Bu hafta gökyüzü senin için daha önce kaçırıp pişman olduğun fırsatları bu kez yakalamanın vaktinin geldiğini vurguluyor.

Bireysel kararlar aldığın günler başlıyor!

Salı günü Güneş Yay burcuna geçiş yapıyor ve senin için daha bireysel hareket ettiğin ve hayatına dair planları hayata geçirmek adına hareket edeceğin günlerin başladığına işaret ediyor. Önümüzdeki günlerde yakın çevrenden belli konularda ufak yardımlar istemekten dahi kaçınabilirsin. “her şeyi tek başıma halledebilirim” cümlesi monologlarında sık sık yer alabilir.

Arkadaşlarının yorumları seni yanlış yönlendirebilir!

Bu yıl ilk kez gerçekleşecek Jüpiter-Plüton sert açısı haftanın son günlerine doğru arkadaşlarınla ilişkilerinde gerginlikleri ortaya çıkarabilir. Özellikle yakın çevrenden bazı insanların aşk hayatına yönelik yorumlarına biraz öfkelenebilirsin. Aslında bu dönemde üçüncü kişilerin yorumları, karşı tarafla ilgili şüpheye düştüğün konulara parmak basabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder