Facebook Ailesi

Custom Search

28 Kasım 2016 Pazartesi

Zeynep Turan 28 Kasım-4 Aralık Haftası

Zeynep Turan 28 Kasım - 4 Aralık 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Yorumu (28 Kasım- 4 Aralık)


Bu haftanın gündemi; gökyüzü sana planlarını hayata geçirmen konusunda destek verse de, bunun kısa süren bir destek olduğunu fark edebilirsin. Acele etme. Önünde uzun bir zaman var…

Aklındaki soru işaretlerinin cevabı Yeniay’da!

Salı günü Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay herkesin hayatında olan bitene farklı bir pencereden bakmasını sağlayacak. Hayatından bir süre önce çıkarttığın insanlarla yeniden bir araya gelebilirsin. Onlarla aranın açılmasına sebep olan olayları bir de onlardan dinlemek seni biraz şaşırtabilir.

Sadece kendi hayatını değil, etrafındakilerin de hayatını kolaylaştıracaksın!

Cumartesi günü Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve 19 Aralığa kadar etkin bir şekilde etkisini göstermeye hazırlanıyor. Bu dönemde niteliklerinle ve başarılı olduğun konularda sana gıpta edildiğini fark edebilirsin. Aile içerisinde kararları alan, son sözü söyleyen kişi olma fikrine de şimdiden alışmaya başla derim. Aile büyüklerinden uzlaşamadığın insanlara, seninle hem fikir olmalarını sağlayacak konuşmalar yapabilirsin.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu (28 Kasım- 4 Aralık)


Bu haftanın gündemi; beklentilerin konusunda eski formuna kavuşuyorsun. Özellikle ilişkilerin güçlenirken, kendini her zamankinden çok motive olmuş hissedeceksin. Geleceğinle ilgili önemli kararlar gündemde!

Sırlarını paylaştığın insanlara dikkat etmen gereken bir hafta!


Salı günü gerçekleşecek Yeniay geleceğe yatırım yapman adına sana yardımcı olacaktır. Önümüzdeki 6 ay boyunca ev almak, yeni bir eve taşınmak ya da arabanı değiştirmek konusunda önüne güzel fırsatlar çıkabilir. Yeniay’ın etkisiyle başlayan bu hafta gökyüzü bir yandan da doğru kişilere güvenmen gerektiğini konusunda seni uyarıyor olacak. .

Çevrendeki insanların desteği sana iyi gelecek!

Cumartesi gününden itibaren Merkür’ün desteği geliyor.  Merkür, Oğlak burcuna geçiş yaparken farklı, yeni çevrelere girebileceğini ve her zamankinden daha girişken, sosyal olabileceğini işaret ediyor. Önümüzdeki günlerde sadece kendi dertlerine değil, başkalarının dertlerine de pratik çözümler üretebilirsin.

İkizler Burcu Haftalık Yorumu (28 Kasım- 4 Aralık)


Bu haftanın gündemi; Tazelenmeye hazır mısın?  Aralık geldi çattı! Yeni bir ay enerjisini henüz haftanın ilk günlerinden hissettirmeye hazırlanıyor. Uzun zamandır bir araya geldiğin insanlar nihayet somut tekliflerle gündemini değiştirmeye hazırlanıyor.

Yeniay önüne yeni fırsatlar getirmeye hazırlanıyor!

Salı günü karşıt burcunda gerçekleşecek Yeniay kendini birçok açıdan geliştirebileceğinin altını çiziyor. Hobilerine yönelmek bu dönemde daha kolay olabilir. Bu süreçte eğlenceli aktivitelere dâhil olabilirsin. Ayrıca Yeniay enerjisinin kat be kat güçlü olduğu bu günden itibaren bir süredir eksik kaldığın sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar ve organizasyonlarla ilgili konularda oldukça şanslı olacağını söyleyebilirim.

Yoğun tempolu günlere hazır ol!

Cumartesi gününden itibaren Merkür, Oğlak burcunda hareket etmeye başlayacak. Önümüzdeki günlerde planlarının hepsini uygulamak, birden fazla yerde olabilmek için farklı çalışmalar yapabilirsin. Güvenme ihtiyacın ise önceliğin haline gelecektir. Aksi takdirde kimseyle bağ kurmaya niyetin yok.

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu (28 Kasım- 4 Aralık)


Bu haftanın gündemi; etrafındaki insanlara yönelik fazlasıyla duygusal yaklaşımlarda bulunduğunu fark ederken, aldığın kararların hepsini değiştirmeye başlıyorsun. Kendine boşuna üzdün! Seni aydınlık günler karşılıyor…

Etrafındaki insanlara destek oluyorsun!

Bu hafta da kendine ait planları ertelemek durumunda kalabilirsin! Salı günü gerçekleşecek Yeniay, yakın çevrendeki insanların senden belli konularda yardım isteyeceklerine işaret ediyor. Şimdi yeteneklerini ortaya koyma zamanı. Sana Yeniay tavsiyem ise mutlaka ertelediğin doktor randevularına gitmen yönünde. Özellikle 2015 yılından beri devam eden ve üstüne düşmediğin bir rahatsızlığın varsa, bir kontrolden geçmende fayda var.

Ufak talihsizlikler hemen karalar bağlatmasın sana!

Cumartesi gününden itibaren Merkür, Oğlak burcunda hareket etmeye başlıyor. İnatlaşmak, şüphe etmek, bir anda sinirlenmek gibi duygu geçişleri yaşayabilirsin. Belli detayları ayın başından bu yana biriktirmek, özellikle seyahat gibi küçük planları bir türlü yapamamak içten içe kurmana neden olabilir. Fakat her şeyin son dakika değişebileceğini söyleyebilirim. Şimdiden karalar bağlaman haksızlık!

Aslan Burcu Haftalık Yorumu (28 Kasım- 4 Aralık)


Bu haftanın gündemi; gündemin biraz değişmeye başlıyor. Finansal konularda halletmen gereken meseleler ön plana çıkarken, sorumluluklarına daha çok enerji akıtman gerekebilir.

Yeni Ay ile aşkın en eğlenceli halini görmeye hazır ol!

Salı günü yaşanacak Yeniay sayesinde diyalogların ve insan ilişkilerinde netlik kazanmana sağlayacaktır. Sosyalleşmek senin için hiçbir zaman zor olmadı fakat bu sefer girdiğin ortamlarda aşkı da bulabilirsin. Kısa süreli de olsa, flörtleşmeler yeni yılın son ayına renk katacak. O zaman bu hafta kendine hareketli bir plan yapmak için bahane aramayı bırakıp, arkadaşlarını organize etmeye başlamaya ne dersin?

Sağlığına odaklanıyorsun!

Cumartesi günü Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki günlerde sağlığına daha çok odaklanabilir hatta bu konuda en ufak karşılaştığın bir sorunda epey kaygılanabilirsin. Merkür, bu konumda 19 Aralığa kadar etkin olurken uzak mesafeli yolculularla çıkman gündeme gelebilir. Haziran ayından bu yana emek verdiğin konularda bu dönemde sonuç alabilirsin.

Başak Burcu Haftalık Yorumu (28 Kasım- 4 Aralık)


Bu haftanın gündemi; aynı anda ilgilenmeni gerektiren meseleler bir yana, gündemine farklı olaylar da eklenebilir. Bu sebeple önümüzdeki günleri önceliklerine ayırmanda fayda var. Verdiğim emekler fark edilsin artık diyorsan özellikle bu haftayı değerlendirmen çok önemli!

Yeniay, ev içerisinde bazı problemler yaratabilir!

Salı günü gerçekleşecek Yeniay, yaşam alanına dair bazı problemleri de beraberinde götürebilir. Bu hafta özellikle su alt yapılı konularda sorunlarla karşılaşabilirsin. Bu yüzden evde su ile ilişkin her alanda (musluk, su boruları) daha çok dikkatli olmanda fayda var. Yeniay’ın etkisiyle ailendeki insanlarla gergin konuşmalar gerçekleştirebilirsin.

Sabırlı ve kararlı bir Başak burcunun önünde kimse duramaz!

Cumartesi günü yönetici gezegenin Merkür'ün çok düşünen, az konuşan ve kontrollü hareket eden Oğlak'a geçiş yapması önümüzdeki günlerde düşünce ve pratik alanındaki hızını kesebilir. Pratik ve hızlı hareket etmesi ile bilinen Merkür, çabuk karar vermekte zorlanan Oğlak'ta olduğu süre içinde aşk hayatında daha sabırlı ve kararlı olacaksın. Eğer platonik olarak birinden hoşlanıyorsan, bu süreçte onunla ilgili daha fazla bilgi edinebilir; kimseye çaktırmadan ona yaklaşmanın farklı yollarını keşfedebilirsin.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu (28 Kasım- 4 Aralık)


Bu haftanın gündemi; seyahat planları gündemine gelirken, yarım kalan bazı işlerin sana engel olabilir. Fakat gökyüzünde seyahat ve aşk vurgusu o kadar fazla ki… Bu yüzden haftanın ilk günlerinde mutlaka yarım kalan işleri bitir ve bu romantik ve maceralı günleri iyi değerlendir!

Yeniay demek umut demek…

Salı günü gerçekleşecek Yeniay ile birlikte iletişimin artacağı gibi, dedikoduya yatkın olacaksın. Arkadaşlarınla buluşup, arkadaş çevrende canını sıkan kişinin bol bol kulaklarını çınlatabilirsin. Aralık ayının ilk haftası ile özellikle Yeniay ile başladığın işler için attığın adımlar enerjini yükseltecektir…

Aile saadetine kapılıp, harcamalarında ölçüyü kaçırabilirsin!

Cumartesi günü itibariyle iletişim gezegeni Merkür, Oğlak burcunda hareket etmeye başlıyor. Bugünden itibaren ailendeki insanlarla ilişkilerin güçlenirken, aile içerisinde arası açılan insanları uzlaştırma görevini de üstlenebilirsin. Fakat bu dönemde harcamalarına daha çok dikkat etmen gerekiyor. Kendine yaptığın bütçenin dışına çıkman olası… Aşk hayatında son günlerde yaşadığın iniş çıkışlarda yerini daha dengeli duygulara bırakmaya başlayacaktır.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu (28 Kasım- 4 Aralık)


Bu haftanın gündemi; gündemin hız kazanırken, bazı keskin düşüncelerinden de yavaş yavaş sıyrılmaya başlayabilirsin. Bu hafta aşka dair heyecanlar, kalbini attırabilir. Tadın çıkar...

Sırlar ve doğrular…

Salı günü gerçekleşecek Yeniay ile birlikte daha çok sosyalleşirken, bu hafta bazı enteresan tesadüflerle de karşılaşabilirsin. Özellikle sır ya da saklaman gereken bazı konuların karşına geliyor olması bu dönem tesadüf olmayabilir. Zor durumda kaldığını düşünsen bile, dobra konuşmaların partnerini etki altına almana neden olacaktır.  Bu döngüde güvendiğin insanları mercek altına almak isteyebilir ve onlarla bir oyun haline dönüştüreceğin doğru mu yanlış mı noktasında kalabilirsin. Peşin hükümlü olmamaya özen göstermelisin bu süreçte.

Sana barış çubuğu uzatan insanları önce eleştiri yağmuruna tutabilirsin!

Cumartesi günü Merkür’ün de Oğlak burcuna geçişi ile sen ne kadar kinlensen de ne kadar karşı tarafı suçlu görsen de önümüzdeki günlerde bir şekilde aranın soğuk olduğu insanlara bir şans daha vereceksin. Kardeşi olan bir Akrep burcuysan, önümüzdeki günlerde ona daha çok destek olmanı gerektirecek gelişmelerle karşılaşabilirsin.

Yay Burcu Haftalık Yorumu (28 Kasım- 4 Aralık)


Bu haftanın gündemi; eğer senin de belli sınırların olduğunu düşünüyor ve bunların sürekli üstüne basılıp geçilmesinden şikayetçiysen, insanlara senin de sınırların olduğunu göstermelisin. Kolay günlerden geçmiyorsun. O yüzden ikinci kişilerin sana bu kadar engel olmasına izin verme.

Yeniay sana sürekli engel olan sorunlara ışık tutacak!

Salı günü burcunda oluşacak Yeniay ile birlikte kendi isteklerine odaklanırken kafandaki boş yere kurduğun korkularından arınabileceksin. Ayrıca kısa süreli tatil planları yapmak için bu döngüyü de değerlendirebilirsin. İlişkinle ilgili aklına takılan her türlü soru işaretini, en ince noktalarına kadar çözebileceksin. Yeniay’ın oluşması kendin için bir şeyler yapman gerektiğini sana yeniden hatırlatacaktır.

Haftanın son günlerine dikkat!

Perşembe günü burcunda hareket eden Güneş, Neptün ile sert bir iletişim kuracak. Haftanın son günlerine doğru hayatındaki tutarsızlıkları daha keskin bir şekilde farkına varıp, onarma yoluna girerken, kendini kısıtladığın alanlarda da zincirlerini kırabilirsin. Daha somut örnek vermek gerekirse eğer sigara, aşırı ve gereksiz harcama ya da fazla kahve tüketimi gibi sana zarar veren alışkanlıklarından kurtulmanın zamanı geldiğine karar verebilirsin. Öte yandan hayatınla ilgili artık daha büyük sorumluluklar almanın zamanı geldiğini de fark edebilirsin.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu (28 Kasım- 4 Aralık)


Bu haftanın gündemi; çevrene karşı duyarlılığın artmış olabilir, evet. Ama bu durumu etrafındakilerin insanların hayatına karışarak el atmak ne kadar doğru sence?   Senin de birçok önceliğin var! Önümüzdeki günlerde bunlara odaklanmanda fayda var…

Yeniay ile birlikte empati kurma zamanı…

Salı günü gerçekleşecek Yeniay hayatına artılarla birlikte gelirken, ikili ilişkilerde ve ortaklı projelerde zarar etmemeye özen göstermeli, net olmayan hiç bir konuda ileriye dönük atılım yapmamalısın. Eğer finansal krizler yaşayan; miras, vergi, banka borcu, hukuksal problemleri olan bir Oğlak burcu isen, sana zarar veren her türlü zorluğu adeta koşarak geçeceksin.

Güven meselesi bazen çok şüpheci davranmana sebep oluyor, farkında mısın?

Cumartesi günü Merkür nihayet burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki günlerde hayal gücünün gerçekçiliğin yüzünden bazen kısıtlı olduğunu düşünebilirsin. Bu dönemde çevrendeki insanları adeta risk olarak görebilirsin.  Bu yüzden eskiden gelen, sana akıl hocalığı yaptığını düşündüğün kişileri kendine yakınlaştırabilirsin. Muhtelif hiçbir şeye başlamak istemeyeceksin.

Kova Burcu Haftalık Yorumu (28 Kasım- 4 Aralık)


Bu haftanın gündemi; yeni gelişmeler gündeme gelirken, özellikle finansal konularda ve sosyal yaşamında bazı tatsız sürprizlere karşı tedbirli olmanı öneririm. Arkadaşların arasında yanlış anlaşılma konusu çok fazla büyüyebilir.

Haftanın ilk günleri senin için oldukça hareketli!

Salı günü Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sosyal çevrende kalabalık ve bol sohbeti sana ikram ediyor olabilir. Uzun zamandır ihmal ettiğin arkadaşlarını bu dönem tek tek arayarak görmek hatta topluca bir yerlerde zaman geçirmek isteyebilirsin. Duyacağın bazı konular şaşkınlık yaşamana neden olsa da onları ihmal ettiğini bir kez daha anlıyor olacaksın.

Yüzleşmelere hazır ol!

Cumartesi günü Merkür Oğlak burcuna geçiş yapıyor. Merkür, 19 Aralığa kadar baskın bir şekilde etkisini gösterirken sosyal çevrende yüzüne gülüp, arkandan konuşan insanları net bir şekilde görebileceğini işaret ediyor. Onları fark etmen o kadar kolay olacak ki, onlar tarafından hiçbir şekilde zarar görmeyeceksin. Aşk hayatında bazı problemler gündeme gelebilir. Fakat bunların üstesinden de gelebileceksin.

Balık Burcu Haftalık Yorumu (28 Kasım- 4 Aralık)


Bu haftanın gündemi;hayatının her alanında ekstra ilgi ve özen göstermen gereken bir süreçtesin. Evin içinde duvardan kopup düşen bir çividen, arkadaşına anlattığın bir konunun üzerinden tekrar geçmek durumuna kadar...

Yeniay duygularını coşturuyor!

Bu haftanın en önemli gündemini senin için şüphesiz ki Yeniay! Salı günü gerçekleşecek Yeniay, duygularının coştuğu ve ilişkin açısından romantik anların yaşanacağı günlerin seni beklediğini vurguluyor. Dış dünyaya daha çok kendini açtığın bu döngü, her ne kadar savunma alanı kuvvetli refleksler göstersen de yine de sakin geçirmeni ve sevdiklerinle zaman geçirmeyi tercih edeceğini işaret ediyor. Bu dönemde hobilerine ve yeni yıl için hediye seçimine odaklanabilirsin.

Şimdi kabuk değiştirme dönemi!

Cumartesi günü Merkür, Oğlak burcuna geçiş yaparken isteklerini tek tek yerine getirebilme gücü bulacaksın. Eğer hobileri olan bir Balık burcuysan, bunu daha ciddi bir aktiviteye dönüştürmeye çalışabilirsin. İnsanların bu dönemde eleştirilerini kulak arkası edeceğin gibi hayatındaki en önemli, kişisel kararları alacaksın. Genel çevrenle alakalı küçük değişiklikleri yaparken, yeni arkadaşlar edinebilirsin.

Not:http://twitburc.com.tr/ alınmıştır..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder