Facebook Ailesi

Custom Search

19 Aralık 2016 Pazartesi

Zeynep Turan 19-25 Aralık 2016 Haftası

Astrolog Zeynep Turan 19 - 25 Aralık 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (19-25 Aralık)


Bu haftanın gündemi:Kendinden emin ve tutarlı olmaya çalıştığın bir haftadasın. Geçmiş artık geride kaldı ancak bazı konuları düzenlemeden yoluna devam etmek istemeyebilirsin. Bazen yorulmadan başarılı olmak zordur, gerekirse aldığın tüm kararları ertelemek isteyebilirsin. Bazı engelleri aşmak isterken aksaklıklarla karşılaşman da mümkün. İletişimde soğukkanlı kalmayı başarıyorsun.

Merkür’ün geri hareketi mucize etkisinde….

Haftanın ilk günü Merkür’ün Oğlak burcundaki geri hareketiyle başlıyor. Bazı şeyler planladığın gibi ilerlemeyebilir. Seyahat biletlerinde yanlış tarihler, arkadaşlarla uzun zamandır yapılmasını istenen organizasyonda ardı ardına problemler oluşabilir. Geç kalınan randevulara, telefonun bir an kesilmesine ya da anlaşılmayan mesajlara kafayı takmazsan ilişki açısından olumlu etkileri işaret ediyor. Yeni hobiler edinmek için de ideal bir dönemdesin. İş yerinde beklentilerin artarken hiç ummadıgın değişimler ile karşılaşabilirsin. Bulundugun posizyona sükür mü etmeli, yoksa olan bitene mi üzülmeli bilemiyorsun...

Kendine odaklanıyorsun.

Değişim rüzgarında olduğunu görebilirsin. Evde ve sosyal alanlarda aldığın kararlar çevren tarafından da destekleniyor. Eğer eğitimine devam ediyorsan bu konuda istikrarlı olmak isteyebilirsin. Hedefin daha yükseklerde. Bu durum,  yurtdışı için adımlar atmana ya da fikir almayaitebilir. Hafta sonu meydana gelen Satürn, Uranüs 120’lığı kendini özgür ve sıra dışı hissetmeni sağlıyor. Tarzının çok dışında insanlarla sohbetler edebilirsin. Yeni fikirler geliştirmek sana güven verecek. Güneş rotasını öncü bir etkiye dönüştürken maddi açıdan kendini güvende hissetmek isteyebilirsin. Ödemeler ya da borçlar konusunda büyük beklentilere girmemelisin. Her şeye rağmen baba ailesinin desteğini yanında hissedebilirsin.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (19-25 Aralık)


Bu haftanın gündemi: Sosyal yaşamının ufak sürprizlerle değişim gördüğü günlerdesin… Her şey ne kadar hızlı ilerliyor derken bir anda karşına beklemediğin engeller de çıkabilir. Hayatından birileri çıkarken aynı duygusallıkta birileri girebilir. İlişkiler de beklentilerinle yüzleşiyorsun. Uzun zamandır ayrı kaldığın her ne varsa bu konulara yönelmek isteyebilirsin. Yeni yıla ayakların yere sağlam basan bir kariyer planı ile giriş yapmak istiyorsun.


Kendinle ortak zevklere sahip birini bulabilirsin…

19 Aralık Pazartesi günü, iletişim gezegeni Merkür’ün geri hareketiyle haftaya başlıyoruz. Hız almak istediğin bazı konular hakkında biraz beklemek gerektiğine ikna olmalısın. Zaman hem bu günlerde duracak hem de gündemini değiştirmeye hazırlanıyor. Dürüst olmak adına yapacagın konuşmalarda ani çıkışların tepki gibi algılanabilir. Özellikle; iş yerinde, arkadaş çevrende ve sosyal ortamında kurulan yanlış diyaloglar bambaşka sonuçları doğurabilir.  Eğer eşinin aşkından eminsen bu günlerde yapmak istedigin konuşmayı ertelemek isteyebilirsin.  Duygularını tartmak için en uygun zaman, bu durumu olumlu kullanabilirsin. İnternetten yapacağın alışverişlere dikkat etmelisin!  Aldığın bu ürünün çalışmama ya da malzemelerinin eksik olma ihtimali oluşabilir; üstelik bilgisayar ya da telefon gibi pahalı bir alet ise...

Ekinoks başlangıcı, yenilenmek anlamına geliyor.

Haftanın ortasından itibaren etkisini göstermeye başlayan 21 Aralık Ekinoks döngüsü, sana yeni kararlar aldırtabilir. Hem sosyal alanlarına hem de mevcut düzenine renklilik katacak insanlarla tanışıyorsun. Yeni bir iş ve sektör arayışına gidebilirsin. Kolay iletişim kurduğun insanlarla bugünlerde anlaşılmazı zor diyaloglara girebilirsin. Yakın çevren, kardeşler ve eğitim gibi konularda yön gösterici olacaksın. Aman cüzdanını ya da önemli bir eşyanı yanından ayırma, unutkanlığın başına bela olabilir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (19-25 Aralık)


Bu haftanın gündemi: Kimsenin fikirlerine ihtiyacın olmayabilir ama fikrine başvurmak istedigin eski dostların özlemini duyabilirsin. Etrafındaki insanlara kendinle ilgili yönelteceğin sorular samimiyet yaratacaktır. Sendeki bu adımı fark etmeyip, bunu ego meselesine dönüştürecek insanlarda olabilir. Bazen hızlı karar vermek yanılmak anlamına da geliyor. Affetmek her zaman erdemdir, sakın unutma!

Yeniden demek için ideal zamanlar…

Pazartesi günü, 19 Aralık'ta yönetici gezegenin Merkür, geri hareketine başlıyor. Gündeminde etkili değişikliklere hazırlıklı olmalısın. Bazı konuları yeniden değerlendirmek için zaman kazanıyorsun. İlişkilerini ve sosyal çevreni gözden geçireceğin ilginç tesadüflerle karşılaşabilirsin. Eski bir arkadaş ya da sevgilinin yeniden hayatına girmek istemesini olumlu yaklaşabilirsin. Kaliteli arkadaşlıklar ve yeni ortamlara girmek uzun zamandır monoton geçen hayatına eğlence katacaktır. Baba ve eşin arasında gerçekleşecek yüzleşme bomba etkisi yaratabilir. Yıllar önce yaşanan tatsız olaylar yeniden konuşuluyor. 

Güneş, öncü bir burç etkisine giriyor.

21 Aralık Ekinoks bayramı gökyüzünün bir başka döngüye girdiğini işaret ediyor.  Bu durum; yeteneklerini ortaya koymana yardımcı oluyor. Hayal kırıklığı yaşamamak adına hayatından çıkarttığın bazı hobilerini ya da yeteneklerini profesyonel bir duruşa getirebilirsin. Özellikle yazı yazmak, eğitim, organizasyon, marka yaratmak gibi konularda sıra dışı çıkışlar yapabilirsin. Organizasyon becerin sayesinde eski arkadaşlar arasında barış ilan edilebilinir. Yurtdışı tatili için uygun bir program yapmak isteyebilirsin. Ancak sitelerdeki indirim notlarına hemen kanmamanı öneririm.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (19-25 Aralık)


Bu haftanın gündemi: Gökyüzü rotasını karşıt burcuna ceviriyor: rakiplerine karşı daha dikkatli olmanı öneririm. Mükemmeli “kendi halinde” arayan biri olarak, bugünlerdeki yoğunluğun sosyal ortamında etkili sahnelere neden oluyor. Bir yandan çevrende rekabet ortamını fitilliyor olabilirsin. Ancak dönüşünün muhteşem olacağını herkese ispat etmekte geçikmeyebilirsin.

Şimdi senin dönemin başlıyor!

19 Ocak'ta meydana gelen Merkür'ün geri hareketi kamusal alandan gelecek fırsatlar için umutsuzluğa kapılmaman gerektiğini vurguluyor.  Maddi anlamda haberler şimdilik gelmeyebilir, geçikebilir ya da bekledigin oranda gerçekleşmemiş olması seni düşündürtebilir.  Ancak zamanın en iyi ilaç oldugunu söylemeden edemiyecegim! Kararsız olduğun konular için de Ocak ayının ilk yarısına kadar beklemen uygun olacak. Miras konuları, ortak kullanılan mallar gibi meselelerde dikkatli olman gerekebilir. Hukuksal bazı işlerde kazanımlar söz konusu olabilir. Sosyal çevrendeki duruşun, kararlığın bazı insanlarla aranda soğuk rüzgarlar estiriyor.  Eğer yolculuk varsa hiçbir şeyi son dakikaya bırakmamalısın. 

Bazı şeyleri baştan kurgulamanın zamanı geldi.

21 Aralık’ta Güneş karşıt burcuna geçiyor. Aynı burçta Merkür’ün geri hareketi detayları bir sis bulutu gibi üzerinden atmana yardımcı oluyor. Duyguların abartılı tepkilere dönüşebilir. Rahatlamak için bir süreliğine inzivaya çekilmek isteyebilir, alternatif şifa yöntemlerine odaklanmak isteyebilirsin. Güven duyduğun insanlarla zaman geçirmek istiyorsun. Eşin ya da sevgilinle aranızdaki anlaşmazlık mesafelerden dolayı büyüyebilir. Eğer bekar bir Yengeç burcuysan karakteri ve zevkleri sana uygun biriyle tanışmaya az kalmış olabilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (19-25 Aralık)


Bu haftanın gündemi: En zor anlarda bile mantığın devreye giriyor. Bugünlerde canını sıkacak en ufak detaya bile toleransın nerdeyse yok gibi…Ancak sabırlı olursan kazanan da sen olacaksın.  Seni mutsuz eden, tedirgin eden konularla ilgili bir kıyı köşe temizliğine girişebilirsin.

Belirsizliklere hayatında artık yer yok!

Pazartesi günü Oğlak’ta Merkür gerilemesi başlıyor. İletişimle ilgili herhangi bir şey yapmak zaman alabilir. Geciken servis, bir türlü gelmeyen önemli dosyalar, imza'da bekleyen evraklar seni telaşlı ve tedirgin yapabilir. Eğer kendi başına küçük girişimlerin varsa sadece bu dönemi araştırma yaparak geçirmen mantıklı olur. Özellikle yetenegine güvendigin konularda küçük çaplı hayal kırıklıkları yaşayabilirsin; internet sitesi kurmak ya da sosyal medya gibi alanlarda beklemede kalabilirsin. Hafta ortasından itibaren sosyal ilişkilerinde zorlanmalar yerine iyi niyete bırakıyor. Sırtını dayaya bileceğin dostların var. Ailenden manevi destek görmen mümkün.

“Olmuyorsa zorlama” demek kolay olacak.

Yeni yıla girmeden önce arkanda hiçbir soru işareti bırakmak istemeyeceksin. Bilinçaltına attığın, görmezden geldiğin problemleri artık daha fazla hasıraltı edemeyeceğini söyleyebilirim. Dikkat çekici görünümün sayesinde farklı kültürlerden insanlar seninle ilgileniyor. Biraz yoğunluktan çıkmak için kısa yolculuklar yapman mümkün olabilir. Aşkı sorgularken bambaşka birinden değer görmen kafanı karıştırabilir.  Sağlığına zarar veren alışkanlıklarından kurtulmaya ne dersin?

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (19-25 Aralık)


Bu haftanın gündemi: İnsanların tercihleri bugünlerde kafanı çok karıştırıyor. “Acaba ben mi yanlış yapıyorum?” sorusu eminim sürekli aklının bir köşesinden geçiyordur. Emin ol bu günlerde bir karar alıyorsan sağlam temellidir. Üzerinde çok düşündüğün bazı konularda fark yaratabilirsin. Geçmişten gelen bazı ilişkiler yeniden gündeminde yer alıyor.

Gökyüzünün sana özel jestleri var!

İletişimin merkez komutası olan Merkür geri hareketine başlarken kararlar sadık ve kalıcı olacak. Bu dönemi ilişkilerin açısından rölantide kalarak geçirebilirsin. Var olan ilişkilerde de irade kullanman söz konusu. Aile içine direk dahil olmadan kardeşler ve büyükler arasında süren didişmelere uzaktan son verebilirsin. Eğer kalbi boş bir Başak burcuysan, ciddi bir ilişkiye başlamak için karşındaki kişi seni ikna etmek üzere olabilir. Ancak düşünmek için zaman istemek gibi alternatifler geliştirebilirsin.  Daha önce hoşlandığın fakat şans vermediğin kişilere tekrar alıcı gözüyle bakabilirsin. 

En büyük korkun yanlış anlaşılmak!

Romantizm ve kıskançlık aynı anda yaşanırken şimdiye kadar hissetmediğin dürtüler seni rahatsız edebilir. Bu günlerde aklını sosyal ilişkilerine ve hobilerine yöneltmek istemen de bundan olabilir. Tek başına sorumluluk alacağın ve sonunu düşünmeden hareket edeceğin büyük değişimlerden kaçınmalısın. Özellikle teknoloji, yolculuk ve diyalog gerektiren konularda bir kez daha durup düşünmelisin. Ekinoks bayramıyla birlikte hedeflerine şölen etkisi yaratabilirsin. Bir dil öğrenmek, eğitime geri dönmek gibi…

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (19-25 Aralık)


Bu haftanın gündemi: Bu hafta gökyüzünde ilginç etkilere maruz kalıyorsun. Hem umut hem de umutsuzluk gibi  ikilimler yaşayabilirsin. Aynı anda birçok konuda akıl yürütmen gerekebilir. İlişki durumlarını geniş pencereden bakmak tam da sana göre olacak. Eğer hala kafanda bazı adımlar netleşmediyse önümüzdeki günlerde hedeflerin belirginleşiyor. Kalbini meşgul eden konulara bir yol arıyorsun.

Mevsim dönüşüyor, hedeflerine destek oluyor!

Artık 2017 döngüsüne bu hafta itibariyle giriş yapmaya başlıyoruz. 21 Aralık'tan itibaren mevsim rota değiştirirken aynı burçta etkili olan Merkür geri hareketi ile muhatap olacaksın. Öncü etkisindeki gökyüzü gündelik konularına her ne kadar aksiliklerde yaratsa, iş yaparken tekrar tekrar düşünmene neden olacaktır. Unutkanlığın eleştiriye maruz kalmaması için sık sık not almalısın. Randevularını istemeden atlamak, doktor kontrollerin varsa kaçırmak gibi gündelik aksilikler yaşayabilirsin.

Samimi bir ilişkinin arifesinde olabilirsin.

İnsanlar bu dönem fikirleriyle seni etkilemek isteyebilirler. Ama ağzı sütten yanan biri olarak karşındakini muhatap almak isteyeceksin. 25 Aralık’ta meydana gelen Satürn, Uranüs 120’lığı sayesinde maddi konularda karasızlığını yeniyorsun. Baba ailesinden destek beklentin rahat bir nefes almana neden olabilir. Gireceğin sosyal ortam yeteneklerini besleyebilir. Eğer bir sanat dalıyla uğraşmak istersen hemen uygun bir kurs programı kendine ayarlayabilirsin. 

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (19-25 Aralık)


Bu haftanın gündemi: Bugünlerde arkadaşların ya da ailen tarafından gündemine giren konuları çok dikkat et. Dost görünen insanların farklı amaçları olabilir. Sana zararı olan alışkanlıklarına karşı iradeli bir duruş sergilemelisin. Geçmişte yaşanan belirsizlikler bugün önünde sorun olarak durabilir. Baş etmek isterken acele kararlar almamalısın.

Küçük hatalar büyük etkiler yaratmasın.

Yeni yıl yaklaştıkça hayatındaki belirsizlikleri ortadan kaldırmak istiyorsun. Bir an önce belirsizliklerden kurtulmak istiyorsun.  Bu haftanın ilk günlerinden itibaren mevsim yönünü kış ekinoksuna çeviriyor. Aynı zamanda Merkür’ün geri hareketi duraklama dönemi yaşatabilir. Evrak, banka işleri, ortak kullanılan hesaplarda dikkatli olmak gerekebilir. Arkadaşlarına el emeği yılbaşı hediyeleri yapmak isteyebilirsin. Kendini biraz soyutlamak isteyebilirsin, kısa yolculuklar hasret gidermene vesile oluyor. İlişkinde ise düşünmeye ihtiyacın olduğunu ima edebilirsin.

Unutma; herkesin zayıf bir noktası vardır.

Bu haftanın ortasına geldiğinde yorgunluk ve dikkat dağınıklığı oluşabilir.  Eğer özel biri varsa hayatında sana kendini çok iyi hissettirmeye devam edecektir. Uzun zamandır beklediğin bir haber geliyor. “Bunun şimdi zamanı değildi” dedirtecek kadar duygusal etkiler yaratabilir. Eski sevgilini hala unutamadığını düşünebilirsin. Hafta sonu meydana gelen Satürn, Uranüs 120’lığı yaptığın işlerde fark yaratabilmene neden oluyor. Sosyal içerikli konularda aktiviteler, grup çalışmaları ön planda olabilir. Evdeki tadilatlara dikkat, daha büyük işler bulaşabilirsin.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (19-25 Aralık)


Bu haftanın gündemi: İçgüdülerini devreye sokmak isteyeceksin. Sana yönelik bakışların, konuşmaların hatta düşüncelerin bile çok iyi farkındasın. Enerjini emen insanlara da bugünlerde hiç tahammülün yok! Samimi bulmadığın ilişkilerine çekidüzen getirmeye hazırlanabilirsin. Yakın çevrene bugünlerde ekstra önem veriyorsun.

 Sabit fikirli oluşun sana kazanç sağlayabilir.

Bu hafta emin olmadığın hiçbir işe imza atmayacağını vurguluyor gökyüzü. Bu hem sosyal hayatını hem de geleceğini etkisi alan konularda da böyle olacak. İşin içinde imza, sözleşme, satış gibi seni de yakından ilgilendiren meselelerde kararlı oluyor ve büyüklerin fikirlerine sadık kalıyorsun. Heyecan duyduğun bir ilişkinin kalıcı olmasını istiyorsan haftanın ilk gününe damgasını vuran Merkür geri hareketini dikkate almalısın. Gereksiz kaprisler anlaşılmaz bir noktaya gelebilir. 21 Aralık'ta gökyüzü kış ekinoksuna hazırlanıyor. Arkadaş çevren ya da yakın dostların arasında oluşan fikir ayrılıkları uyum problemi yaşatabilir. Bu günlerde insanları mutlu etmenin zor oldugunu fark edebilirsin.

Değişmek her zaman insanı olgunlaştırır.

Şüphe ettiğin bazı durumları çözmek için arkadaşlarınla bir araya gelebilirsin. Yola devam etmek için kafanın net olmasına ihtiyacın olacak.  Aile içinde anlamsız kalan tartışmalar bir yön buluyor. Aile büyüklerinin yıllar sonra yeniden bir araya gelmesi, sıcak konuşmalara neden olabilir. Satürn, Uranüs etkisiyle hafta sonu özgüvenini geri kazanıyorsun. “Temiz bir sayfa” açmak için geçmişte oluşturduğun algıyı yıkıyorsun. Yeniden eğitimine devam etmek için farklı arayışlar düşünebilirsin. Toplumsal duyarlılıgın oldukça yüksek!

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (19-25 Aralık)


Bu haftanın gündemi: Hiçbir şey göründüğü gibi değildir! Bazı insanları gözünde ne kadar büyüttüğünün farkında mısın? Onun ilişkisi, bunun kariyeri derken nerede durduğunu bazen unutuyorsun. Unutma, çevrendekilerin çoğu kendi kusurlarını kapatma stratejisini uyguluyor. Güneş senin etkinde ilerlerken elinde altın değerinde avantajlar olacak.

Kış dönümünde isteklerine sınır koyma!

Haftanın ilk günü Merkür gerilemesi burcunda başlıyor. Hem mantığın hem de duyguların bir arada işleyecek. Çevrendeki insanlarla iletişim güç kazanırken, gereksiz konuları gündeminden uzak tutmayı başarabilirsin. Yanlış anlaşılmalardan dolayı uzak kaldığın bir dostunla kavuşabilirsin. 21 Aralık'ta Güneş rotasını burcuna döndürüyor: Parlak işler yapman, yeni bir hobi edinmen, yatırımlarını kazanca dönüştürmen mümkün olabilir.  Ancak bu dönem hiç bir şey için acelele etmemelisin. Eğer bekar bir Oğlak burcuysan hayatının fırsatının tam yanı başında olduğunu fark edebilirsin.

Yeni yıl dileklerini yaz bir kenara: istersen yaparsın! 

Yeni yıla girmeye az kalmışken aldığın her karar sana güven verecektir. Ailede, kardeşler arasında ortaklıklar, aynı fikre sahip olmak, bir olmak ekstra güven kazanmana neden oluyor. Harcamalarında kontrollü davranman istediğin her şeyi kolaylıkla sahip olmana neden olabilir.  Sevdiklerini de bu dönem düşünüyorsun. Onlarla plan yapmak, hediye seçmek ve ihtiyaçlarını karşılamak isteyebilirsin. Ancak internetten yapacağın alışverişlere dikkat etmeni öneririm. Evlenmek için sıra bekleyen Oğlak burçları kararlarını en yakınlarına açıklayabilirler.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (19-25 Aralık)


Bu haftanın gündemi: Bugünlerde gerçekten çok toleranslısın. Bunun da faydalarını yakın bir dönemde görmeye başlayacaksın. Bu hafta adeta bir filozof gibi olmana neden olgunluğun, yeni fikirler geliştirmeni sağlıyor. Çevreni etkilemek için elinden geleni yapabilirsin. Canını sıkan insanlardan uzaklaşmana yardımcı olan etkenler var.

Arkandan konuşanlara tepkin sert olacak!

İnsanların üstüne vazife olmayan konuşmalar yapması senin doğrularına uymuyor! Merkür’ün geri hareketi Pazartesi günü itibariyle hedeflerinde belirleyici olmanı sağlıyor. Sabrını kısıtlayan insan ilişkileri seni yoruyordu. Bu tarz insanları merkezinden çıkartabilirsin. Akılcı ve yenilikçi yapın entelektüel çevrelere girmene neden oluyor. Sevdiğin insanla ortak noktalarınızın olması avantajına dönüşebilir. Birlikte kış sporlarını yapmak, doğu kültüründen bir dili öğrenmek gibi somut tecrübeler edinebilirsin. Eski aşklar yeni heyecanlar yaratabilir. Ama kalıcı mı olur? sorusunu bir kenara kaybetmeni öneririm.

Gündemin değişiyor, gönüller fora!

Gökyüzü rotasını 2017’ye çevirmeye hazırlanırken, senin de gündemin değişmeye başlıyor. Öncelikle özel hayatına ilişkin detaylara kafa yormak istiyorsun. Aradığı aşkı bulmaya çalışan bir Kova burcuysan çizginin ötesinde biriyle ilişki yaşaman mümkün olabilir. Yaş farkı olan bu kişiyle dünyanın diğer uçuna kadar gitmek isteyebilirsin.  Eğlenceli ortamlara dahil olmanı sağlayacak Venüs, Jüpiter 120’lığı yabancı uyruklu bağlantılar oluşturmana neden oluyor. Eski bir çiftin yeniden barıştığını duyman sevinmene neden olabilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (19-25 Aralık)


 Bu haftanın gündemi: Bu hafta kendine zaman ayırarak “Nerede hata yaptım ya da ilerledim” demek isteyebilirsin.  Hayatta en kalıcı şey insanın kendine güven duymasıdır. Bu günlerde çevrene karşı bu mesajı veriyorsun. Emin olmadığın hiçbir ilişkiye imza atmaktan yana değilsin. Kendine önem vermen, zaman ayırman kalıcı ilişkiler kurmana neden olabilir.

Akıl vermek senin ikinci işin...

Kalabalık gündeme sahip gökyüzü Pazartesi günü itibariyle, lider bir ruha bürünmeni sağlıyor. Ancak Merkür geri hareketini de dikkate almalısın. Heyecanlı bekleyişlere razı olursan kalıcı ilişkiler kurmak için anlamlı iletişimler gerçekleşebilir. Mantığın yerine hislerini devreye sokmak istiyorsun. Ayrıca bugünlerde sosyal zekân yaratıcı ortak gruplarla iş yapabilmene neden oluyor. Unutkanlığın bugünlerde başına tatlı belalar açabilir.  Eğer 2017 Ocak ayında planladığın bir yolculuk varsa detayları şimdiden kontrol etmende fayda var.

Değişmek, evet dönüşmektir…

Önümüzdeki günlerde çocuklarınla ilgili gelişmeler seni heyecanlandırabilir. Hatta ikinci bebeğine sahip olacağının haberini alabilirsin. Bekar Balık burcuysan bir süreliğine arkadaş çevrenden uzak kalmak isteyebilirsin. Çiftler seni yalnız hissettiriyor olabilir mi? Eğer bir sağlık problemin varsa üzerinde durmanı tavsiye ederim. Aklında ufak tefek estetik operasyonlar varsa 15 gün içinde yaptırmaman senin faydana olabilir.  Beklediğin sonucu alamayabilirsin. Kredi kartı ekstren eşinle tartışma konusu yaratabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder