Facebook Ailesi

Custom Search

26 Aralık 2016 Pazartesi

Zeynep Turan 26 Aralık-1 Ocak 2017 Haftası Burçlar

Haftalık Burç Yorumları

Astrolog Zeynep Turan 26 Aralık - 1 Ocak 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Aralık-1 Ocak)


Bu haftanın ruh hali; mücadele etmek zorunda kalacağın bazı gelişmeler olabilir. Nerdeyse yumurta kapıya dayandı ama bir türlü sonuçlanmadı dediğin konular çözümleniyor. 2017 yılına hazırlanırken sıra dışı gelişmelere hazır olman gerektiğini vurguluyor.

Neşelen biraz!

Haftanın ilk günü etkili olan Güneş, Mars 60’lığı sakin ve dingin günlerin geleceğin sinyalini veriyor. Bu dönemde farklı çevrelerden insanlarla bir araya gelebilir, farklı tecrübelere atılabilirsin. Senden çok farklı özelliklere sahip insanlar bu dönemde daha çok dikkatini çekecektir. Kardeş ya da kardeş gibi gördüğün insanlara karşı korumacı olabilirsin.

Sosyal hayatın renkleniyor!

29 Aralık’ ta gerçekleşecek Yeniay gücüne güç katacak etkileri işaret ediyor. Senin gibi öncü bir burçta meydana gelen yılın son Yeniay’ ı hedeflerine daha yakın olmana neden oluyor. Temmuz ayından beri üzerine oynanan oyunların gerçek nedenlerini öğrenmene neden olabilir. Tereyağından kıl çeker gibi bu süreç senin için oldukça adaletli olacaktır. Burcunda devam eden Uranüs’ün geri hareketine nihayet düz seyrine giriyor.  İlişkinde güven arayışının artarken, kalıcı ilişkiler kazanıyorsun. Ayı maddi anlamda karlı bitirirken, Yılbaşı’nı kardeşlerle birlikte geçirebilirsin.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Aralık-1 Ocak)


Bu haftanın gündemi; 2016 yılının son altı ayını gözden geçireceğin bir haftadasın.  Aşamadığın konularla yüzleşmek zorunda kalabilirsin. Tolerans seviyeni yeni yılın hatırına yükseltmeye ne dersin?

Şaşırtan adımlar!

Pazartesi günü Ayın konumuyla birlikte gündeminde hareketli ve girişken olmanı sağlıyor. Arkadaşlarına karşı daha pozitif bir bakış açısına sahip olacaksın.
Birlikte proje yapmak, sosyal ortamlarda aynı aktivitelere katılmak sana da iyi gelecektir. Sevgilinle arandakileri içgüdüsel olarak değerlendirmen yerinde olacaktır. Çalışma ortamında uzun zamandır hoşlandığın birinin akşam yemek daveti seni çok şaşırtabilir. Evet, gökyüzü bu döngüde kalbini harekete geçirebilir.

Kıskançlıklardan kurtuluyorsun.

Perşembe günü 29 Aralık’ta meydana gelen Yeniay, gündemini tamamen değiştiriyor. Bu birkaç günlük süreçte sosyal hayatına hareket katacak konular gündeme düşebilir. Yapmak istediğin ev değişikliği ya da kariyer adımlarını değerlendiriyorsun. Başvuru yapmak istediğin bir sınav ya da önemli bir karar aşaması varsa potansiyelini kendin için kullanacaksın.  Eğer arkadaşlarınla bir süredir ayrı düştüysen onları arayıp hâl hatır sormak, zaman geçirmek isteyebilirsin. Evli Boğa burçları ise yılın bu son günlerinde maddi konularda ortak kararlar alabilirler. Sevdiklerine bir şeyler alarak yılı birlikte uğurlamak isteyebilirsin. Kalabalık yerine aile içinde bir organizasyonu tercih edebilirsin.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Aralık-1 Ocak)


Bu haftanın gündemi; Bu hafta ruhunda gamsızlık var. Ancak bunun ne kadar gerçek ya da sahici olabileceğine de karar veremiyorsun. Bir yılı sona erdirirken kendinle çok baş başa kalacaksın. Zorlu yollara alışık bir İkizler burcu için rota belirlemek o kadar da güç olmuyor.

Yeni bir yıl, yeni bir heyecan….

Pazartesi hiç olmadığın kadar kendini kararlı hissediyorsun. Bu günlerde yaşayacakların koca bir yılın ödülü gibi gelecek sana. Ayın konumu karşıt burcunda seyir ederken hareketlerinde abartılı haller, sosyal güdünde canlılık ve neşe olacak. Yabancı kültürler ile iletişim kurmak, uzaklardan gelen akrabalar ya da kuzenler ön planda olacak. Birlikte zaman geçirmek için şatafatlı günler geçirebilirsin. Yemekler, yeni kültürler, cazibeli hediyeler hep bu hafta sürekli koşturmana neden olabilir.

Aşırı korumacı olabilirsin.

Yılın bitmesine birkaç gün kala meydana gelen Yeniay, 29 Aralık Perşembe günü gerçekleşiyor. Enerjine daha çok ortaklıklar, yeni fikirler ve girişimler dahil oluyor. Hayalini kurduğun bir konuda anlaşma ya da imza atmak gibi prosedürler söz konusu olabilir. Ancak acele etmemen gerektiğini de fark edebilirsin. Sırf işine yaradığı için bazı insanlara sabır etmekten vazgeçeceksin. Yılın son günlerinde yaşam alanlarını ve düzenlerini değiştirmek için atılımlar oluşabilir. Yılbaşı akşamını sevgilin ile gözlerden uzak geçirmeyi düşünebilirsin.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Aralık-1 Ocak)


Bu haftanın gündemi; Aralık ayının son iki haftası kendini her açıdan iyi hissetmeye başladın. Hak ettiğin itibari ve gerçekleri bu hafta da görmeye devam edeceksin. Yeni bir dönem senin için bir süre önce aslında başladı. Özüne dönmen aklındaki işleri de yapabilmeni sağlıyor. Aile ve sorumluluğun olduğu insanlara karşı daha toleranslısın.

Hiç olmadığın kadar keyifli bir hafta…

Gökyüzünün bu özel haftasında heyecanlanmana neden olaylar ardı ardına geliyor. Potansiyelini kullanabileceğin Salı günü Güneş, Mars 60’lığı ile harekete geçiyorsun. Koşturmak, organizasyon yapmak, önemli isimlerle bir araya gelmek gibi hız alman gereken birkaç gün geçirebilirsin. Bu günlerde aynı zamanda eşinle ilişkilerini raya oturmak için ideal zamanlar.  Sevdiklerine özel hediyeler seçmen gibi eğlenceli rutinlerin de hız alacak. İlgilendiğin biri varsa onunla yakınlaşmana ön ayak olacak dostların var!

Yılın son Yeniay’ı duygularına rehber oluyor.

Haftanın ikinci yarısı meydana gelen Yeniay, karşıt burcunda gerçekleşiyor. İlişkilerde garanti oluşturacak sözler duymak, duygulara rehber olan itiraflar ardı ardına gelebilir. Aklındaki belirsizlikleri bu sayede ortadan çıkartabilirsin. Yönetim bazlı değişiklikler gündemine bomba etkisi yaratabilir. Eğer düzenlemen gereken evrak, dosya ya da buna benzer prosedürler varsa 29’undan önce toparlamanın faydalarını göreceksin.  31 Aralık gününe gelecek olursak, aileyi bir araya getirme, sevdiklerinle haberleşmek gibi tatlı yorgunluklar yaşatabilir. Yılın tüm ağırlığını üzerinden atarak huzurlu bir akşama hazırlanmak isteyebilirsin.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Aralık-1 Ocak)


Bu haftanın gündemi; insan ilişkilerinde son birkaç haftadır sınanan bir burç olarak, “her şeyin en iyisini hak ediyorum” cümlesini kendine çok sık kullandın. Nihayet 2017 geldi çattı.  Benzer ilişkiler ya da duruş sergilememek için kendi kendine söz verdiğin bir hafta yaşayabilirsin. Geçmişim muhasebesi yerine geleceğine bakmaktan yanasın. Olaylar bazen kendi kontrolün dışına çıkar ya, yıl bitmeden sadece kendine odaklanmak iyi gelecek.

Biraz saygı, istediğin tek şey bu…

Bazı hırsların bu günlerde seni oldukça yorduğuna kanaat getirebilirsin. Haftanın ikinci günü meydana gelen Güneş, Mars 60’lığı kimi ciddiye alman ya da almaman gerektiğine yardımcı olabilir. Bu dönem öne çıkmak yerine insanları gözlemlemek sana iyi gelecektir. Sevgilinin evlenme teklifini bekleyen bir Aslan isen bu günlerde ilginç bir teklifle karşılayabilirsin. Bu günlerde aile ilişkilerinde mükâfatını aldığını görüyorsun. Kalabalık arkadaş gruplarıyla bir arada hareket ederken insanlara yardımın olacak.

Değişikliklere ayak uydurmakta zorlanabilirsin!

29 Aralık’ta meydana gelen Yeniay’la birlikte senin dışında gelişen bazı konulara müdahale etmen kolaylaşabilir. Yılmadan kararlı ve emin adımlar atmana neden olan ilişkilerinde istediğini almak gözlerini yaşartabilir. Şimdiye kadar tecrübe etmediğin hobiler, yeteneğini zorlayan uğraşlar için para harcamayı göz alacak gibisin. Alışveriş tutkunun abartılı olması eşini ya da sevgilini yorabilir. Kısa tatil havasında olan Aslan burçları ise yola çıkmadan önce eksiklerinizi kontrol etmenizi tavsiye ederim.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Aralık-1 Ocak)


Bu haftanın gündemi; 2016 yılının artıları ve eksilerini çevrendekiler hesaplaya dursun, sen geleceğe yönelik fikirleri kafandan çoktan geçirmeye başladın bile. Bu hafta mantığını kullanarak insan ilişkilerine yön vermek isteyebilirsin. İhmal ettiğin duyguların olduğunu keşfetmen yeni aksiyonlar almana neden olabilir. Kahraman olmak değil güven oluşturmak istiyorsun. Ailedeki uzak akrabalar rutin giden gündeminize bomba etkisi yaratabilir.

Aşk hayatında ne ararsan var!

26 Aralık haftanın ilk günü, Jüpiter ile Uranüs karşıtlık yapıyor. Özgürlüğünü kısıtlayan her türlü ilişkiye karşı dik bir duruş gösteriyorsun. İstediklerini elde etmek için bazen kısa yollar kullanılır ya işte bu günlerde önüne bu tarz fırsatlar çıkabilir. Şansını zorlamak isteyebilirsin. Yaşadığın ilişki mercek altına alınabilir. Savunma refleksini dedikoduların yayılmaması için kullanıyorsun.Hayatının akışını değiştirmene yardımcı olan büyük değişimlere de adım atabilirsin. Şehir değiştirmek ya da eğitimini başka bir ülkede devam etmek gibi…

Keyifli bir hafta sonu seni bekliyor!

Sosyal olarak girişkenliğin, insanlara yaratıcı fikirler vermen yılın son günlerini sık sık dışarda geçirmene neden olabilir. Bu yıla evli giren Başak burçları ise yeni yıl arifesinde bir bebek müjdesiyle karşılaşmanız mümkün. Ya da aileye katılacak bir bireyin tanışma toplantısı söz konusu olabilir. Hafta sonunu etkisine alacak olan Yeniay, fikirlerinde öncü etkiler yaratacaktır. Yılın son günlerinde, yaz dönemlerinden kalma ilişkilerinden dolayı hız alabilirsin. Eski patronun daveti ya da çalışma arkadaşlarının özlem dolu sözleriyle karşılaşabilirsin. 2016’ya hem keyifli hem de hüzünlü bir kapanış yapmaya hazırlanıyorsun.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Aralık-1 Ocak)


Bu haftanın gündemi; Ne yıldı ama! Kaygılı biri hiç olmadın ancak bazı alanlarda mücadele etmekte zorlanmış olabilirsin. Yaşadığın zorlu süreçler sonrasında yeni yıl için umutlu olma vakti geldi. Hayatına dahil olan değişimleri de yeni yılın getirecekleri ile birlikte yabana atılmasını istemiyorsun. Yeniliğe açık olduğun için kendini iyi hissedeceksin.

2017’de ilişkilerden beklentin artıyor.

Pazartesi günü Jüpiter, Uranüs karşıtlığı fikirlerini özgürce ifade edebilmeni sağlıyor. Ancak ilişkilerinde özgün duruşun karşı taraf için fazla rahat bulunabilir. Eğer ilişkinde bir yön arıyorsan yapıcı ve birleştirici olman gerekebilir. Haftanın ortasından itibaren seyahat etmek, farklı kültürleri görmek isteyebilirsin. Hatta şehir dışında yaşayan arkadaşların ya da uzak akrabaların var ise onlarla bir anda farklı programlar geliştirebilirsin. Eğer yalnız bir Terazi burcuysan bir insanla arkadaşlık ilişkinin aşka dönüştüğüne tanıklık edebilirsin.

İddialı olmak senin işin!

Perşembe günü 29 Aralık’ta gökyüzünde meydana gelen Yeniay, yeni fırsatlar ve sağlam ilişkiler için bir şans getiriyor. Disiplinli bir hayat için elde edebileceğin her türlü imkânı bu etki sayesinde buluyorsun. Ek maddi imkanlar sağlamak, uzun süredir sana dert olan borcu halletmen huzur içinde bir yeni döneme girmene neden oluyor. Bugün aynı zamanda Uranüs’ün geri hareketi sonlanıyor. Uzun zamandır nedenini bilmediğin fikir uyuşmazlıklarına sevdiğin insanla son veriyorsun. Ev içinde düzenleyeceğin parti ve dostlarla birlikte olmak fikri, herkes tarafından hoş karşılanıyor.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Aralık-1 Ocak)


Bu haftanın gündemi; “Olmaz deme her şey bizim için” cümlesini ne çok tekrar ettiğin bir yıldı. Kendini bolca telkin etmeye çalıştın. 2016’ya veda etmeye hazırlanırken “Keşke giderken kalp kırıklıklarımı ve hayal kırıklığımı da alıp götürse” diye içinden geçiriyor olmalısın. Bu haftanın son günlerinde bazı geri dönüşler ve umut edeceğin olaylar sana canlılık verecektir.

Sanatçı ruhun ön plana çıkıyor!

Pazartesi günü heyecan dolu duygular yaşayabilirsin. Özellikle sosyal ortamında gözler üzerinde olacak. Jüpiter, Uranüs karşıtlığı 26 Aralık’ta ön planda olacağın aktiviteleri işaret ederken gündemin aniden değişim gösterebilir. Yazdıklarınla, paylaşımlarınla ya da düşüncelerinle sınanabilirsin.  İnsanların aniden değişen tarzlarına hayretle baka kalabilirsin. Hafta ortasına doğru kafanda yer alan bazı şüphelere cevaplar arayacaksın. Sabrını sınayan üçüncü kişilere karşı duruşun net olacak. Sevdiklerin için yaratıcı hediyeler seçiyorsun.

2016’yi önyargılarınla birlikte arkanda bırakıyorsun!

29 Aralık bu günlerde önemli bir etkiyi temsil ediyor. Yeniay, öncü bir burç olan Oğlak’ta meydana gelirken dikkatli ve irdeleyici tarafını daha çok ön plana çıkarıyorsun. Hem maddi hem de manevi destekle birlikte eşinin ailesi tarafından olumlu etkilere sahip olabilirsin. Yeni bir eve taşınmak ya da var olan düzende değişiklikler keyfine mutluluk katabilir. Eşin ya da sevgilin sana bir jest yapmaya hazırlanıyor. Limiti artan kredi kartın gönlünce hediyeler almanı sağlayabilir. Eğer bu yılı yurtdışında giren bir Akrep burcuysan bol bol yeni yerler görerek geçmişi arkada bırakmak isteyebilirsin.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Aralık-1 Ocak)


Bu haftanın gündemi; kabul etmek gerekir ki son aylarda elinden gelen mücadelenin en kalitelisini gerçekleştirdin. Ne hayat ne de çevrendekiler sana bir bütün olarak adil davranmamış olabilir bu yıl ama bu hafta hak ettiğin her şeyi geri kazanman mümkün. Önümüzdeki günlerde sert rüzgârıyla geçmişi silip süpürecek etkileri bizzat yaşıyor olacaksın.

Gökyüzü rotasını aşk hayatına çeviriyor!

2017’ye girerken sana güven ve sevgi dolu bir gündem eşlik ediyor. Pazartesi günü Ayın konumu burcunda seyir ederken rutin giden işlerinde hız alabilirsin. Biliyorsun ki yeni bir yıla girmeden önce halletmen gereken birçok iş var. Sorumsuzlukları yüzünden ailedeki kardeşler ile çatışman mümkün. Ancak hem sosyal hem de manevi olarak güven duyacağın destekler de söz konusu. Eğer bu haftanın ilk yarısında seyahat düşünüyorsan her şeyin tam olduğundan muhakkak emin olmalısın. Eve geri dönmek istemiyorsan tabii… Sosyal medya ya da gündelik hayatında seni uzun zamandır takip eden hayranların olduğunu fark edebilirsin.

31 Aralık heyecanı seni de sarıyor!

29 Aralık Perşembe günü meydana gelen Yeniay, koşullarını değiştirmek isteyen Yay burçları için olanaklar sağlıyor. Ailene, maddi ortaklıklara ve gelirlere de bu vesile ile bir şekil, çare bulman kolaylaşabilir. Öte yandan harcamalarına dikkat etmen gereken bir döngüde olduğunu da unutmamalısın. Bugünlerde sürpriz hediyelere ve davetlere de açık olmalısın. Eğer çalışıyorsan iş yerinde ya da sosyal ortamında katılacağın erken Yılbaşı partisinde oldukça eğleniyorsun. Yargılardan uzak insanlar yaşamına ahenk katıyor. Ve 31 Aralık yılın son günü ruhunda oluşan coşkuyu içine sindirmek istiyorsun. Eğer aile içinde kırgınlıklar varsa onlarla barışma yoluna gidebilirsin.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Aralık-1 Ocak)


Bu haftanın gündemi; sen ve tabuların ayrılmaz ikili gibi gözükürken, 2016 yılını kendi doğanı koruyarak geçirmeye çalıştın. Kariyer ve sosyal yoğunluk bu hafta da tam gaz devam edecek. Bu hafta eksik kaldığın konularda yenilenmeler ve değişimler yeni kararlar almana neden olabilir. Motivasyon deyip ellerini çırpıyorsun, başarılar peşi sıra gelebilir.

Kendine güvenin yine başyardımcın!

Bu haftaya hızlı başlamana neden olan Güneş, Mars 60’lığı son derece kuvvetli etkiler yaratabileceğini vurguluyor. Güçlü kişiliğin sayesinde başkalarının sana saygı duymasını gözlemleyebilirsin. Özellikle ailedeki genç insanlar ya da çevrendeki bireylerle iletişim kurman fark yaratıyor. Dünya gündemi ve entelektüel yaklaşımın tarzın dışında maceralara atılmanı sağlıyor. Bu hafta ilişki kurabileceğin insanların farklı sınıftan, kendi konumlarında önemli insanlar da olabileceğini gösteriyor. Aylar önce planladığın organizasyonların şekli değişebilir.

Fikirlerine güvenmeye başlıyorsun!

Perşembe günü 29 Aralık’ta burcunda meydana gelen Yeniay barış bayrağını her türlü çekmene neden oluyor. Yüreğinde dalgalanan her türlü rüzgâra bu vesile ile yol bulabilirsin. İlişkilerinde samimiyet, kariyerinde istikrarı ve aile ilişkilerinde yenilikleri ardı ardına getirebilir. Tam bir yeni yıl hediyesi gibi yeni bir ilişkin olabilir ya da var olan ilişkinde evlilik yoluna gidebilirsin. Belki de 2017’yi başı bağlanmış bir Oğlak olarak kutlayabilirsin. Haftanın son günü ise koşturmayla geçebilir. Yılbaşı akşamını dostlarınla sıcak bir ortamda kendi halinizde girmek isteyebilirsin.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Aralık-1 Ocak)


Bu haftanın gündemi; bu haftanın sana birçok jesti olabilir. Duygu durumlarının beklenmedik karmaşası ruhunu yorarken, geçmiş hesaplar önüne istemesen de geliyor. O zaman bu haftadan itibaren yeni yıl hedeflerine odaklanmaya başlasan iyi edersin. Çünkü karar almaktan hiç korkmayacağın günler seni bekliyor.

Peşinden kalabalıkları sürükleyeceğin bir hafta!

Aslında haftanın ilk günleri seni çok yakından ilgilendiriyor. Yeni bir haftaya Ay Yay burcunda hareket ederken başlıyoruz. Bu da bulunduğun ortamlarda ön plana çıkacağına, oldukça dinamik, haftaya enerjik bir başlangıç yapacağına işaret ediyor. Her zamankinden fazla süslü, kendinden daha emin görünüyor olman mümkün! Cesaretinin zirvede olduğu ama ayın da etkisiyle zaman zaman huysuzlaştığın günler geçiriyor olabilirsin. İkili ilişkilerinde iddialı sözler söyleyebilirsin; etrafında olan bitene tahammül göstermekte zorlanabilirsin! Uykusuzluk problemi yaşıyorsan, kafeinli içecek tüketimine dikkat etmeni tavsiye ederim.

Sevgi her yer de var.

Gökyüzü 2016’yı terk ederken sana da müjdeleri olacaktır. 29 Aralık’ta meydana gelen Yeniay, kendine yatırım yapmaya başladığın günleri temsil ediyor. Kariyerinde, sosyal duruşunda önemli adımlar atmana neden gelişmeler olabilir. Eğitim ve yeteneklerin konusunda bireysel kararlar alabilirsin. Bekar Kova burçları hayatlarının aşkını çıktıkları seyahatlerde bulabilirler.  Evli Kova’lar ise yaşam standartlarını arttırmaya yönelik çalışmalarda bulunacaktır. Ağustos ayından beri beklediğin bir gayrimenkul işinin bugünlerde sonuçlanması aile işlerini toparlıyor. Zamanını daha kaliteli ve keyfine göre geçireceğin bir yılbaşı akşamı hayal ediyorsun.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Aralık-1 Ocak)


Bu haftanın gündemi; söz konusu sen olunca, geride bırakacağımın yıllı detaylı değerlendirmemek mümkün mü...Yeni bir yıl için bazı hedeflerini şimdiden belirliyorsun. İstediğin gibi gitmeyen şeyler oldu. Ancak birkaç ay içinde yaptığın atılımları da dikkate alarak bu hafta harekete geçmek isteyebilirsin.

Biraz olumlu gelişmeler olsun istiyorsun hayatında!

Pazartesi haftanın ilk günü 26 Aralık’ta Jüpiter, Uranüs kavuşumu belli alanlarda enerji sarf etmeni kolaylaştırıyor.  Sosyalleşmek, yeni bir şeyler öğrenme isteğini de arttıracaktır. Rekabetin ön planda olduğu ortamlardan ve git-gel’li ilişkiler içerisinde olduğun insanlardan uzak durmak, bugünlerde kendi adına aldığın en sağlıklı karar olabilir.  Planlında yer almayan ani seyahatler oluşabilir. Parasal anlamda beklentilerin tam anlamıyla karşılık bulmayabilir.

2017 geliyor! İlişkilerinde plan ve detay önde olacak.

29 Aralık’ta meydana gelen Yeniay sana birçok ilişki tipinde yeniliklere ihtiyacın olduğunu ifade ediyor.  Dış dünyaya odaklanman, kendi ihtiyaçlarını da ön planda tutmana yardımcı olabilir. Her ne kadar bazı ilişkilerin gidişatı seni mutsuz etse de sevdiklerinle zaman geçirmenin kıymetini kazanacaksın. Ay sonuna doğru kariyerinle ilgili konular ön planda olabilir. Sosyal çevren, yakın arkadaşların fikirleri ve gözlemlerine önem veriyorsun. Bir aşk’ın bitmek üzere olduğunu görmen seni hüzünlendirebilir. 31 Aralıkta koşturman, gün boyu bir telaş devam ediyor; ikramlar için alışverişler yapmak, ufak hediyeler almak vs… Yılbaşı akşamı için yakın akrabalarla bir arada olabileceğini vurguluyor.

İyi haftalar, mutlu yıllar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder