Facebook Ailesi

Custom Search

2 Ocak 2017 Pazartesi

Zeynep Turan 2-8 Ocak 2017 Haftası Burçlar

Zeynep Turan 2017

Astrolog Zeynep Turan 2 - 8 Ocak 2017 Haftalık Burç Yorumları


KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU (2-8 OCAK)


Bu haftanın gündemi;  2017’nin ilk günlerinde zaman biraz yavaş akıyormuş gibi hissedebilirsin. Ama bu tarafıyla Ocak daha ilk günlerinden gelişmeleriyle tam sana hitap edecek. Adımlarını bilinçli ve düşünerek atacaksın.

Gerçekleri görme zamanı!

Salı gününden itibaren aşk gezegeni Venüs Balık burcunda hareket etmeye başlıyor. Aşk gezegeninin yaklaşım bir ay boyunca perde arkasında kalanları temsil eden bir burçta hareket etmesi, senin de bazı ilişkilerinde iyi niyetinin suiistimal edildiğini görmeni sağlayacaktır. Son günlerde kafanı kurcalayan kişi ile ilgili bir karar alma noktasına da bu ay gelebilirsin. Önümüzdeki günlerde bireysel vakit geçirmek, kendine düşünmek için vakit ayırmak sana daha çok hitap edecek.

Müjde! Merkür geri hareketi sona eriyor…

Ailenle ilişkilerini, sorumluluklarını, duygularını, en çok kullandığın eşyaları ilişkilerini iyice çıkmaza sokmuş olan Merkür geri hareketi haftanın son günü nihayet sona eriyor! Âşık olmak isteyen Koç burçlarının da bu tarihten sonra artık yüzü gülecek.

BOĞA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU (2-8 OCAK)


Bu haftanın gündemi; adımlarını her zaman ihtiyatla atan biri oldun ama sadece bunun yeterli olmadığını gösterdi sana 2016. Sıra 2017 de. Ocak ayının ilk günleri sana “E ne değişti ki?” dedirtebilir. Biraz bekle. Hayatındaki değişimler seni çok heyecanlandıracak.


Hayat müşterektir!

Salı günüden itibaren yönetici gezegenin Venüs’ün Balık burcuna geçişi bu ay aşka bakış açına yeni bir yön katabilir. Duygularını yoğun ve net bir şekilde yaşayan biri olarak bu ay ilişkilerindeki bu duygu yoğunluğunu azaltabilirsin. Eğer ilişkin varsa ya da evliysen, sevgilinden Ocak ayında biraz sıkıldığını fark edebilirsin. Öte yandan bu ay arkadaşlarınla daha çok vakit geçirmen sevgilinin pek te hoşuna gitmeyebilir. Unutma, Balık etkisindeki Venüs şıpsevdi aşklara da destek veriyor.  Fakat bu ilk görüşte aşkın etkisi pek te uzun sürmeyebilir.

Merkür, planlarını bozmayı bırakıyor!

19 Aralık’tan bu yana devam eden Merkür gerilemesi ise Pazar günü son buluyor. Son günlerde yakın çevrendeki arkadaşlarına yaptığın açık sözlü konuşmalar yanlış anlaşılmış olabilir. İlişkilerinde tüm olumsuzluklar, Merkür’ün yolundan çekilmesiyle yavaş yavaş kaybolmaya başlayacaktır. Ev içerisinde sıklıkla kullandığın elektronik eşyalardaki sorunları da nihayet arkanda bırakıyorsun.


İKİZLER BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU (2-8 OCAK)


Bu haftanın gündemi; Hayatı dolu dolu yaşayan, İkizler burcu. Şimdi 2017’ye odaklanma zamanı. Önümüzdeki günler daha ilk günlerinden rüzgârıyla geçmişi silip süpüreceğe benziyor benden söylemesi…

İlişkilerde beklentilerin değişiyor!

Salı gününden itibaren aşkı yöneten Venüs Balık burcunda hareket ederken kimseyi kolay kolay beğenmiyorsun. Eğer ilişkisi olan bir İkizler burcuysan, evlilik çanları çalıyor! Bu ay sevdiğin kişiyle geleceğe dair planlar yaparken bulabilirsin kendini. Eğer benim aşkla meşkle hiç işim yok diyorsan bu ay aile bireyleriyle arandaki ilişkiler epey aktif olabilir. Bir konuda ailendeki bir kadınla aynı fikirde olmamak, seni onunla rekabetin içerisine sokabilir. Fakat ailendeki bu kişi aslında sana destek olmaya çalışıyor olabilir.

Omuzlarındaki yük hafifliyor!

Çünkü yavaşladığı her döngü olay yaratan, senin de gündemini arapsaçına döndüren yönetici gezegenin Merkür nihayet düz seyrine geçiyor. Pazar günü Merkür’ün geri hareketi son bulurken, görünümün ve stilinle ilgili tazelenme yoluna gitmek için  büyük bir istek duyacaksın. Kendini internet başında, yeni saç modelleri araştırırken bulursan hiç şaşırma…

YENGEÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU (2-8 OCAK)


Bu haftanın gündemi; birden fazla gezegenin karşıt burcunda misafir olduğu günlerde geride kalırken, hiçbir etki altında kalmadan disipline olmak senin adına daha kolay olacaktır. Özellikle bu hafta hayatını yeniden düzen sokmak adına birçok fırsatlar karşılaşabileceğin bir hafta olabilir…

Bazı konularda kendini artık suçlamaktan vazgeçmelisin…

Haftanın ilk günlerinden itibaren etkisini göstermeye başlayacak olan Güneş Plüton, tam kavuşumu Cumartesi günü karşıt burcunda gerçekleştirecek. Bir süredir ne olduğunu tam olarak kavrayamadığın bir ilişki içerisinde isen, bu günlerde taşlar yerine oturabilir. Aklındaki bazı soruların cevaplarını tamamen tesadüfen bile olsa buluyor olacaksın. Özellikle evli Yengeç burçları bu süreçte evliliğinle ilgili bazı yüzleşmelere tanık olabilir. Eşinin ailesinden gelen bazı itiraflar ve duydukların aklını karıştırabilir.

Bunun adı yeniden başlamak!

19 Aralık’tan bu yana ruh halinle sürekli ters düşen gelişmeleri karşına çıkaran bir Merkür geri hareketi vardır hatırlarsan. Sen her “kararları ben alırım” dediğinde, o çıktı karşına. Haftanın son günü ise Oğlak burcundaki Merkür geri hareketi sona eriyor.  Bu döngüde artan hayatındaki belirsizliklere, en sevdiklerinin sana karşı anlayışsızlığına açacağın tertemiz bir sayfayla en güzel cevabı verebilirsin. Unutma; değişmek, gelişmektir. Ama yeniden başlamak, artık arkana hiç bakmamaya dair verdiğin sözdür.

ASLAN BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU (2-8 OCAK)


Bu haftanın gündemi; yılın ilk günleri, senin için de yepyeni bir dönemin başlayacağına işaret ediyor. Önümüzdeki günlerde kendini tamamen düzenine adayabilirsin. Hırsların pekişirken, seni son zamanlarda savunmasız görenlere de cevabını vereceksin…

Aşka doyacaksın!

2017 yılının ilk günlerinde Balık burcuna geçiş yapan Venüs, duygularını yoğunlaştıracak. Aşkı önümüzdeki bir ay boyunca doyasıya yaşamak isteyeceksin. Eğer ilişkin varsa bu haftadan itibaren sevdiğin kişiyle daha çok baş başa vakit geçirmek isteyebilirsin. Bu döngüde sevdiğin kişiyi daha çok sahiplenirken, onu herkesten kıskanabilirsin. Güvenin çok kırılgan. Kim olursa olsun en ufak bir hatasında gözden çıkarmaya hazırsın. Eğer evli bir Aslan burcuysan, eşinin gelirinde yaşanacak değişiklik maddi anlamda seni de etkileyebilir.

Düzensizlik sona eriyor!

19 Aralık’tan bu yana devam eden Merkür geri hareketi yeni bir haftanın gündemini şekillendirmeden Pazar günü sona eriyor. Bu döngü sona erirken, geride bıraktığımız günlerde yaşadığın sıkıntılarında mükâfatını almanı sağlayacak gelişmeler önümüzdeki günlerde seni karşılayacak.

BAŞAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU (2-8 OCAK)


Bu haftanın gündemi; aile her şeyden önce gelir dediğin için kazanan sensin! Çünkü aile ve yakın akrabalarla ortak iş yapan Başak burçlarını sözünün daha çok dinleneceği ve itimat edileceği günler bekliyor! Artan pozitif enerjiyle birlikte ilişkilerin tazelenirken, paylaşımların da artıyor.

Venüs aşk getiriyor!

2017’nin ilk günleri sana aşkı getiriyor. Salı günü Venüs’ün Balık burcuna geçişiyle mesafeli durmayı tercih ettiğin ilişkilerinde tavrını yumuşatabilir, bunu tatlı sert bir tavra dönüştürebilirsin. Kendini önümüzdeki günlerde iniş çıkışlı duygular içerisinde bulabilirsin. Duygusal kararlar almaktan kaçınmanda fayda var.

Merkür Retrosunun bitmesi hatalarını görmeni sağlayacak!

19 Aralık’tan bu yana gerileyen ve kafanı bir hayli karıştıran yönetici gezegenin Merkür, Pazar günü itibariyle düz seyrine geçiyor.  Merkür gerilemesinin bitmesiyle, büyük konuştuğun konularla karşı karşıya kalabilirsin. Retronun bitmesi, her şeyi daha net görmeni sağlarken “ben ne yapmışım!” demene de neden olabilir. Fakat güzel haber, sağlınla ve yaşam alanına ilgili yaşadığın problemleri geride bırakıyorsun…

TERAZİ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU (2-8 OCAK)


Bu haftanın gündemi; gökyüzü ekonomik olarak sana neyin kazanç sağladığını daha net görmene vesile olan olaylar yaşamana neden olabilir. Sosyal hayattan elini ayağını çektiğin bu hafta ise sakinleşmek için kendine farklı hobiler edinmek isteyebilirsin.

Zayıflamak isteyen Terazi burçları buraya!

Salı günü itibariyle Venüs Balık burcuna geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca beslenme ve spor konularında daha bilinçli hareket etmeye özen gösterebilişin. Bu döngüde sakin ama uzun doğa yürüyüşlerine de katılmanı öneririm.

Merkür, sana hiçbir kimsenin vazgeçilmez olmadığını göstermeye devam edecek!

Geride bıraktığımız günlerin “vurucu” yorumunu hak etmesini sağlayan baş aktörlerden biri de Oğlak burcundaki Merkür gerilemesiydi. Haftanın son günü ise bu süreç sona eriyor. Merkür Retrosunun bitmesiyle senin için yeni bir dönem başlıyor, geçmişle hesaplaşmanın etkisiyle şekillenmeye başlayan! Sana tavsiyem; geçmişi unutma ama şimdinin büyük bir parçası haline sakın getirme…

AKREP BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU (2-8 OCAK)


Bu haftanın gündemi; yılın en keskin gelişmelere sahip, kritik gündemine giriş yapıyoruz. Geçmişi tam anlamıyla arkadan bırakmana ise yine önümüzdeki günlerde gökyüzü yardımcı olacak. Ufak rüzgârların boynunu artık bükmeye yetmediğini sen de göreceksin…

Yeni yılın ilk günlerinde çok eğleneceksin!

Salı gününden itibaren Venüs, Balık burcunda hareket etmeye başlıyor. Bekar bir Akrep burcuysan bu dönemde yeni bir kişiyle ilişkiye başlayabilirsin. Evli bir Akrep burcuysan bu dönemde eşinle birlikte sosyalleşebilir, dışarıda daha çok vakit geçirebilirsin. Venüs’ün konumu ayrıca önümüzdeki günlerde maddi koşullarını iyileştirmene yardımcı olacaktır.

Merkür’ün gölgesi üstünden çekiliyor!

Aralık ayından bu yana gökyüzü gündemine tuz eken Merkür geri hareketi Pazar günü nihayet sona eriyor. Bugünden itibaren normal seyrine dönecek olan iletişim gezegeni, geride bıraktığımız günlerde finansal konularda yaşadığın tatsız sürprizlerin de sona ereceğini vurguluyor.

YAY BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU (2-8 OCAK)


Bu haftanın gündemi; zihnindeki fikir akışı hız kazanırken, yanında sürekli bir not defteri ile gezme ihtiyacı duyabilirsin. Ki bence de mutlaka yapmalısın.

İlişkilerinde toparlayıcı tavrın ön plana çıkıyor!

Salı günü itibariyle aşkı, evliliği, ikili ilişkileri temsil eden Venüs Balık burcunda hareket etmeye başlıyor. Venüs’ün konumu önümüzdeki günlerde eşinin ailesi ile uzlaşmanı sağlayacak gelişmelere neden olabilir. Düşünce tarzı ile yaşamı arasında bağ kurmakta zorlanan insanlara yardımcı olmak isteyebilirsin. Özgür ruhunu biraz daha sakinleştirmek için insanları anlama yoluna girmen, çevrendeki herkesin rahatlamasına neden olabilir.

Parasal sıkıntıların çözüme kavuşuyor!

Aralık ayından bu yana maddi konularda seni bir hayli zorlayan Merkür geri hareketi Pazar günü itibariyle son buluyor. Yani bu tarihi artık maddi yükümlülüklerini hafifletebileceğin, para yönetimini daha iyi yapabileceğin günlerin başlangıcı olarak görebilirsin. Özellikle bu dönemde gelir-gider dengesini çok iyi ayarlayamadığını düşünen bir Yay burcuysan önümüzdeki günler önüne sana destek olacak fırsatları karşına çıkaracaktır.

OĞLAK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU (2-8 OCAK)


Bu haftanın gündemi; “Yık duvarlarını, iletişime açık ol” diyen bir gökyüzü karşılıyor seni bu hafta, hazır mısın? Güvenebileceğin insanlarla karşılaşacaksın. Biraz sabır.

Herkes seni konuşuyor!

2017 yılın ilk günleri senin için oldukça özel günleri temsil ediyor. Uzun zamandır birbirine oldukça yakın hareket faka nihai olarak Cumartesi Güneş ve Plüton burcunda kavuşum yapıyor. Eğer aile içerisinde en çok emek veren kişi sen isen, bu etki üzerinde oldukça yoğun hissedebilirsin. Bu popülerlik sana aile içerisinde alınacak kararları yönetmeni sağlarken, arkadaş çevrende sözlerinle arkadaşlarının en çok konuşulan kişi sen olabilirsin.

Merkür retrosu sona eriyor!

Rahat bir nefes alabilirsin. 19 Aralık’ta burcunda başlayan Merkür geri hareketi haftanın son günü sona eriyor. Bu haftadan itibaren azı gelişmeler ve aldığın kararlar belirsizlik kavramını ortadan kaldıracak! Düşüncelerin net. Çevrendeki bazı kişilerin ego problemleri olduklarını yüzlerine vurabilirsin. Kopuk ilişkiler ve bir türlü düzene girmeyen mali hesaplar bu tarihten itibaren rayına oturabilir.

KOVA BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU (2-8 OCAK)


Bu haftanın gündemi; yüzleşmelerin, doğruların ve gerçeklerin tüm gizlenenlerin üstünü kazıdığı günler başlıyor. Ama önce kendinle yüzleşmelisin.

Maddi konulara dikkat!

Salı gününden itibaren Venüs Balık burcunda hareket etmeye başlıyor. Venüs’ün güncel konumu önümüzdeki günlerde sevdiğin insanın ekonomik durumu, parası, onun çevresi ile ilişkisi, maddi güvencesi seni biraz gelir kaynakları açısından sıkıntıya düşürebilir. Maddi durumu iyi bir Kova burcu isen, bu dönem senden borç isteyen ya da maddi ortaklık teklif eden insanlara dikkat etmende fayda var.

Hiç akla gelmeyecek detayları sana düşündürten Merkür geri hareketi sona eriyor...

Korkularınla, kendine bile itiraf etmekte zorlandığın bazı bilinçaltı düşüncelerinle seni sürekli baş başa bırakan zekanın ve iletişimin temsilcisi Merkür’ün geri hareketi Pazar gününden itibaren sona eriyor. Şimdi düşüncelerini onarma vakti...

BALIK BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU (2-8 OCAK)


Bu haftanın gündemi; bu zamana kadar sürekli göz ardı ettiğin, sürekli bastırdığın kalbinin sesi yükselmeye başlıyor. Bu döngüde kendini anlatmanın en doğru yolunu bulacaksın…

Gerçek aşkın değerini anlamak için bazı tecrübeler önemlidir

3 Ocak’tan itibaren aşk gezegeni Venüs’ün burcuna geçişi ile tanışacağın kişilerde fiziksel görünüme önem verdiğini fark edebilirsin. Kendi isteklerine değer vermenin yanında ilişkinde karşı tarafın arzularını da dikkate aldığın bir dönemde olabilirsin. Eşine ya da sevgiline zaman ayırman bir süredir aranızda yaşanan soğukluğu ortadan kaldırabilecek kıvamda olabilir.

Müjde! Merkür geri hareketi sona eriyor…

Arkadaş çevrendeki anlaşılmalar, planlarının önüne çıkan engeller seni son günlerde gerçekten bıktırdıysa müjdemi isterim. Seni bu denli yoran Merkür geri hareketi haftanın son günü sona eriyor. Bunların her birini arkanda bırakırken, maddi konularla ilgili sorunlarının da önünü kesebileceksin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder