Facebook Ailesi

Custom Search

9 Ocak 2017 Pazartesi

Zeynep Turan 9-15 Ocak 2017 Haftasi

Astrolog Zeynep Turan 9 - 15 Ocak 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ocak)


Bu haftanın gündemi; haftaya öngörülerinde ötesinde bir gökyüzü konumu hakimken “hiç böyle bir şey yaşamamıştım” diyeceğin olayların artmasına hazır ol…

Planlar değişiyor!

Salı günü Güneş gökyüzünün asi gezegeni Uranüs ile sert bir açı yapıyor. Bu da bu hafta için yaptığın plan- programların son dakikada değişebileceğine ya da iptaline işaret ediyor. Yani bugün hiçbir verilen söze fazla itibar etme derim. Karar değiştiren taraf sende olabilirsin tabi. Ev içerisinde aniden yapmaya karar verdiğin değişikliklerden sonradan pişman olabilirsin.

Yılın ilk Dolunay’ı seni hassaslaştırabilir!

12 Ocak’ta Yengeç burcunda gerçekleşecek Dolunay, seni bazı bilmediğin gerçeklerle yüzleştirebilir. “Gerçeklerle yüzleşmek” kalıbını kullanıyorum çünkü bu dönemde bir hayli hassas bir ruh hali içerisinde olacağından öğrendiğin beyaz yalanlara dahi çok sert tepkiler verebilirsin. Yakın çevrendeki üçüncü kişiler sevgiline, eşine ya da hoşlandığın kişiyle ilgili sana biraz dedikodu yapabilir.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ocak)


Bu haftanın gündemi; soluklanabilirsin, bütün yaşadıklarını geride bırakacaksın.

Ani değişimlere hazırlıklı ol!

Bir plan ne kadar değişebilir ki? Bu hafta tahmin edemeyeceğin kadar çok. Salı günü Güneş-Uranüs sert açısı gerçekleşirken hangi konuda adım atsan, geri tepebilir. Özellikle bugünlerde ani bir seyahat programı yapman gereken tüm planlarını iptal etmene neden olabilir.  Sabırsız ve aceleci davranışların, ufak tefek kazalar yaşamana neden olabilir.


Konuşmalar seni yorabilir!

Perşembe günü Yengeç burcunda gerçekleşecek yılın ilk Dolunay’ı sana iletişim adına zor günler yaşatabilir; ilişkilerini biraz zorlayabilir. Ne söylesen yanlış anlaşılabilir, bir türlü kendini ifade edemeyebilirsin. Özellikle duygusal olarak bağlı olduğun insanların bu dönemdeki davranışları seni biraz hayal kırıklığına uğratabilir, onlara karşı güveninin sarsıldığını hissedebilirsin.

İkizler Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ocak)


Bu haftanın gündemi; insan ilişkilerine ve özellikle ikili ilişkilere yönelik konuların daha da ön plana çıkmaya başladığı günlere giriş yapmaya hazırlanırken, kimlerle vaktini geçirdiğine daha çok dikkat edebilirsin.

Önceliklerini göz ardı etmek, sevdiklerine aranı açabilir!

Salı günü gerçekleşecek Güneş-Uranüs karesi otoriter kişilere karşı biraz daha dikkatli olman gerektiğini söylüyor. Kim olursa olsun kendi benliğinden ödün vermek istemeyeceğin bir haftadasın. İşlerin başından aşkın fakat sen gündeminin dışında olan farklı planları hayatına dahil edebilirsin. Fakat bu durum yakın çevrendekilerin tepkisini çekebilir.

Yılın ilk Dolunayına dikkat!

Perşembe günü gerçekleşecek Yengeç burcundaki Dolunay, maddi konularla ilgili bazı zorlukları gündeme getirebilir. 2016 yılından bu yana süregelen hatta bitmiş olan bazı borçlar ya da hukuki davalar bir anda yeniden gündeme gelebilir. Bu dönemde gündeme gelebilecek gelişmeler harcamalarını yeniden şekillendirmeye itebilir seni. Özellikle ailenle birlikte ortak bir yatırım içerisindeysen ya da onlara destek oluyorsan, bu konuyu tekrardan gözden geçirebilirsin.

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ocak)


Bu haftanın gündemi; bazı söylentiler ve sır niteliğinde bilgilerin ortaya çıkışı seni huzursuz edebilir. Fakat bu döngü sadece çok kısa bir süreliğine ruh halin üzerinde etkili olacak.

Kendi bildiğini okuyorsun!

Seni çok yakından ilgilendiren önemli bir haftadan geçiyorsun. Salı günü gerçekleşecek Güneş-Uranüs sert açısı ile bazı düşüncelerinin üstesinden gelmekte zorlanabilirsin. Kafana hiç olmadık konuları dert edebilir, yakın çevrendekilerin telkinleri dahi seni rahatlatmayabilir. Vücudun bugünlerde stres ya da diğer mikrobik rahatsızlıklara karşı daha hassas olabilir. Bu yüzden beslenmene bu hafta daha çok dikkat etmende fayda var.

Yılın ilk Dolunay’ı burcunda gerçekleşiyor!

Kalbinin sesinin en gür çıktığı günlere hazır ol! Yeni yılın ilk ayında duygularına göre hareket etmekten hiç çekinmeyeceksin. Bu ruh halini sana aşılayacak olan ise Perşembe günü Yengeç burcunda gerçekleşecek Dolunay olacak. Önümüzdeki günlerde güvendiğin insanlarla aranda gizli de olsa güç savaşları yaşanabilir. Boynuz kulağı geçer derler ya, işte bu durumu kaldıramayan insanlarla muhatap olmak zorunda kalabilirsin. .

Aslan Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ocak)


Bu haftanın gündemi; duygularındaki ve kafandaki karışıklığı bu hafta geride bırakıyorsun. Gökyüzü sana gerçekten hitap eden, kalbinin sesini senden başka duyabilecek birini bulabileceğini işaret ediyor.

Bencil insanlara tahammülün yok!

Salı günü gerçekleşecek öncü burçlar arasındaki Güneş-Uranüs karesi haftanın ilk günlerinde kendine ve çevrene olan duyarlılığını arttırabilir. Bugünlerde bencil insanlara karşı tahammülün yok. Desteğe ihtiyacı olan insanlara yardım eli uzatmaktan çekinmeyeceğin bir haftadasın. Eğer uzun zamandır ertelediğin doktor randevuların varsa mutlaka bu hafta programında ön sıralara al.

Düşüncelerin geçmişe dönüyor!

Perşembe günü Yengeç burcunda gerçekleşecek Dolunay, özellikle ilişkisi olan Aslanları biraz huzursuz edebilir. Duygusal kararlar aldığın bu günlerde, lüzumsuz gördüğün insanları hayatından çıkarma cesaretini sana Dolunay aşılayacak. Aslında bu döngüde aklının sık sık geçmişe gittiğine tanıklık edebilirsin. Görüşmediğin insanlarla yaşadığın anılar zihninde canlanabilir, onlarla ilgili rüyaların artabilir.

Başak Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ocak)


Bu haftanın gündemi; kabul ettikçe, yüzleştikçe kazanacaksın. 2017 ilk günlerinde mağlup değil, kazanan sen olacaksın…

Maddi konulara dikkat!

Radikal kararlar almakta acelecisin fakat bu tavrının sana ekstra sorumluluklar yüklediğini bu hafta fark edebilirsin. Salı günü gerçekleşecek Güneş-Uranüs 90’lığı maddi konularla ilgili fevri kararlar almaya itebilir seni. Bu transit, kafa karışıklığına da sebep olurken detaylardan kaçmak için ani çıkışlarda bulunabilirsin. Kendini sık sık hesap kitap işlerine gömülmüş bir şekilde bulabilirsin.

Düşünce mesain artıyor!

Perşembe günü Yengeç burcunda gerçekleşecek Dolunay, işindeki yoğunluğu arttırırken, çalıştığın yerdeki değişimlere nasıl bir tepki vermen gerektiğine şaşırabilirsin. Yeni düzenlemeler yaparken alacağın riskler, seni daha fazla düşünmeye sevk edecektir. Bu dönemde hissedeceğin şey fiziksel değil, adeta kafa yorgunluğu… Duygusal çıkışların etrafındaki insanları şaşırtabilir.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ocak)


Bu haftanın gündemi; gökyüzünde “her başlangıcın bir sonu vardır” sözünün geçerliliğine güçlü bir şekilde sahip olduğu bir hafta seni bekliyor…

Sabrını zorlayacak olaylara dikkat!

Ciddi sorumluluklarla uğraştığın günlerden geçerken Salı günü meydana gelecek Güneş-Uranüs karesiyle beklenmedik aksiliklerle karşılaşabilirsin. Özellikle bugünlerde bir konuda birlikte hareket ettiğin insanlarla yaptığın planlarda erteleme ya da son dakika iptalleri ile karşılaşabilirsin. Öfkene hâkim olmalı ve kendine bir B planı oluşturmalısın.

Perde arkasındaki ilişkiler açığa çıkıyor!

Perşembe günü Yengeç burcunda meydana gelen Dolunay ile birlikte zaman geçirdiğin insanların bugünlerde gerçek yüzlerini görmen mümkün. Ortak arkadaşlıklar bazı ilişkilerin perde arkasını öğrenmene neden olabilir. Eski bir arkadaşına duyduğun hisleri tartmak oldukça kafanı karıştırıyor. Neler olduğunu anlamak için karşındaki kişiyle konuşma ihtiyacı hissedebilirsin.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ocak)


Bu haftanın gündemi; bu hafta sana pişmanlıklarını, öfkeni, kırgınlıklarını geride bırakmanı öğütleyen bir hafta olacak. Tecrübe edeceğin bazı tesadüfler seni son günlerde aldığın bazı kararları yeniden düşünmeye itebilir.

İnsanların verdikleri sözleri tutmaması, güvenini kırıyor!

Salı günü Güneş ve Uranüs arasındaki sert iletişim; planları bozuyor, aksilikleri rutinin bir parçası haline getiriyor. Bu yüzden bu hafta son dakika planını değiştirdiği için kimseye kızma. Çünkü aynı şekilde sen de bazı beklenmedik gelişmelerle, planlarını değiştirmek durumunda kalabilirsin. Ruh halini dengelemekte zorlanabileceğin bugünlerde yaşam alanınla ilgilenmek kafanı dağıtmana yardımcı olabilir.

Dolunay, ilişkilerine iyi gelecek!

Perşembe günü meydana gelen Yengeç burcundaki Dolunay var olan ilişkilerde toparlayıcı etkiler bırakıyor. Uzun zamandır çocuk düşünen çiftler içinde olumlu etkiler söz konusu. Anne desteği aradığın bir ilişkin için ailenle çok özel duygularını paylaşabilirsin. Özellikle kardeşlerinle ortak bazı tecrübeler paylaşabilirsin. Eğer evli bir Akrep burcuysan, eşinin bu dönemdeki gereksiz kıskançlıklarından veya ilgisizliğinden şikayetçi olabilirsin.

Yay Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ocak)


Bu haftanın gündemi;  kafa karışıklığın nispeten azalıyor. Kararsız kaldığın konularda daha net bir tavır takınmaya başlıyorsun.

Çabalarını göz ardı eden insanlara tepkini dile getireceksin!

Emek vermeye her zaman varsın ama çaban göz ardı edildiğinde gemileri yakıyorsun. Salı günü gerçekleşecek Güneş-Uranüs sert açısı ile eğer evliysen ya da ilişkin varsa son günlerde sevdiğin kişinin düşüncesizliklerine ver yansın edebilirsin. Bugün senin için itiraf günü. Son günlerde içinde biriktirdiğin ne varsa tek tek her birini ortaya dökebilirsin. Yakın çevrende senden beklentileri olan kişilere de tepkili bir yaklaşımda bulunabilirsin.

Maddi konular ön planda!

Perşembe günü Yengeç burcunda meydana gelen Dolunay, maddi konulara ilişkin gelişmeler gündeme getirebilir.  Güven içinde yaşama isteğin Dolunay ile birlikte oldukça artabilir. Paranın biraz da olsa artık cebinde kalmasını istiyorsan, maddi konularda yaptığın yanlışları bulman için güzel bir dönem olabilir. Ortak para hesapları da ayrıca bu dönem değerlendirmeye alınabilir.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ocak)


Bu haftanın gündemi; hem kendine hem de çevrendekilere karşı dürüst olmaya başlıyorsun. Daha gerçekçisin ve yeni seçimler yapacaksın.

Detaylarla meşgul olabilirsin!

Sorumlulukların ve isteklerin konusunda seni ikilemde bırakacak gelişmelere haftanın ilk günlerinde dikkat etmelisin.  Salı günü gerçekleşecek Güneş-Uranüs karesi seni bazı konularda keyfi hareket etmenin olumsuz sonuçlarıyla karşı karşıya bırakabilir. Detaylar ve karışık işler bu hafta seni bir hayli zorlayabilir. Eğer bir süredir ailene yeterli vakti ayıramadığını düşünüyorsan soluğu onların yanında alman hoşlarına gidecektir.

Yılın ilk Dolunay’ı seni çok şaşırtacak!

Haftanın ilk günlerinden itibaren çevrende duyacaklarına inanamayabilirsin. Perşembe günü karşıt burcunda meydana gelen Dolunay, imkansızı başarmış olan ilişkilere tanıklık etmeni sağlayabilir. Gizli kalan aşklar ortaya çıkarken, çevrende bu duruma üzülen birileri olacak. Kimseyi yargılamak değil niyetin ama yakın arkadaşının itirafı seni hayal kırıklığına uğratabilir.

Kova Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ocak)


Bu haftanın gündemi; seni mutsuz eden, tedirgin eden detaylarla ilgili bir kıyı köşe temizliğine girerken bu hafta maneviyatına odaklanacaksın.

Tesadüfler seni şaşırtacak!

Haftanın ilk günlerinde beklenmedik gelişmeler hayatına yeni bir yön verebilir. Hiç karşılaşmayı ummadığın insanlar bir anda karşına çıkarsa şaşırma. Salı günü gerçekleşecek Güneş-Uranüs sert açısı gerek sosyal medyada gerek sokakta görmeyi hiç ummadığın insanları tam karşına çıkarabilir. Kızgın olsan da özlediğini fark edeceğin insanlar da olacaktır.

Kendi kendini motive etmeyi çok iyi biliyorsun!

Perşembe günü Yengeç burcunda yılın ilk Dolunay ‘ı gerçekleşirken, kendini eksik olduğunu düşündüğün konularda geliştirmek için elinden geleni yapacağını vurguluyor. Bu Dolunay sana her şeyin bir sebebi olduğunu düşündürebilir. Başına gelen olumsuz durumlara bile bu şekilde yaklaşman, daima ilerlemeni ve asla geri dönmemeni sağlayacaktır.

Balık Burcu Haftalık Yorumu (9-15 Ocak)


Bu haftanın gündemi; cesur davranacaksın. Özellikle evli ya da ilişkisi olan bir Balık burcuysan, “sevilmeye ihtiyacım var” cümlesini yüksek sesle karşı tarafa dile getirebilirsin.

Sözlerin dikkat çekiyor!

Tepkilerini kolay kolay dile getirecek biri değilsin. Ama sabrın taştı mı gözün kimseyi görmüyor. Salı günü Güneş ve Uranüs arasında sert bir transit gerçekleşiyor. Öncü burçlar etkisindeki bu hava da sert diyaloglar gerçekleştirmene neden olabilir.  Yeni girdiğin ortamlarda bu dönemde sarf ettiğin sözlerine ve fikirlerini yansıtmana dikkat etmelisin.

Biraz şımartılmak istiyorsun!

Perşembe günü su grubu burcunda gerçekleşecek yılın ilk Dolunay’ı seni hem romantik hem de yoğun duyguların şiddetli kıskançlıklara yol açtığı günlerin beklediğine işaret ediyor. Sevgilisi olan Balıklar özellikle kendilerini aşka bırakabilirler. Aman dikkat; başını, sonunu düşünmeden attığın adımlardan ay sonuna doğru pişman olabilirsin.  Kalbi boş ya da yeni ayrılmış bir Balık burcuysan ayın son günlerinde kendini yalnız hissedebilir; ilişkilerle alakalı olarak eksiklerini gözden geçirebilirsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder