Facebook Ailesi

Custom Search

27 Şubat 2017 Pazartesi

Zeynep Turan 27 Şubat-5 Mart 2017 Haftası

Koç Burcu Haftalık Yorumu (27 Şubat-5 Mart)


Bu haftanın gündemi; farklı fikirlere açık olduğun bir süreçten geçerken ilişkilere bakış açını değiştirebilecek insanlar daha cazip geliyor olabilir. Bu hafta sonunda yıpranan düşüncelerine yeni bir yaşam stili ekleyebilirsin.  Vazgeçmek hep çok kolay… Değip, değmediğine daha rahat karar verebilirsin.

Tutulmanın etkisi kariyer evinde devam ediyor.

Bir gün önce yaşanan Güneş Tutulması 12. evini etki altında bırakırken bugünlerde gündeminde değişmek, düzen kurmak ve para kaynakların yer alabilir. Eğer işinden memnun değilsen ayrılmak için ilginç bahaneler sunabilirsin. Ya da yeni bir iş ararken beklentilerini yüksek tutabilirsin. Gireceğin ortamlarda heyecanlı tutumun ve konuşkanlığın ile dikkat topluyorsun. Yoğun günlük programların üstesinden gelebilecek potansiyele sahipsin. Çevrendeki insanlar olaylara bakış acını kıskanabilir. Gelen teklifler bu sıralar eve geç saatlere kadar gidemeyeceğini işaret ediyor.

Venüs burcunda Retro yaparken…

Haftanın ortasından itibaren gündelik hayatında bazı şeylerin rayına oturması seni mutlu edebilir. Bu sefer sahneye beklenmedik aşklar ve itiraflar gelebilir. Venüs aşk gezegeni yaklaşık bir ay önce burcuna geçiş yapmıştı bu günlerde ise Retro yapmaya hazırlanıyor. İlişkilerde tahammül sınırın bir parça azalabilir. Yanlış anlaşmalar, mesajları farklı algılamak, gelen telefonlara kulak vermek gibi konularda eşini ya da sevgilini sıkıştırabilirsin. “Benim dediğim olacak” tavrı Cuma akşamından itibaren sosyal ilişkilerini gerebilir. Hafta sonu oldukça kırılgan ve hassas bir yapı sergilemen mümkün. 4 Martta Venüs Retro’su baharın ilk yarısına kadar yaşamlarımızda olacak. İçe kapanık duruşun kendini yenilemeye doğru gidebilir. Spor, yürüyüş yoga, cilt bakımı, yeni bir saç modeli gibi tek başına yapabileceğin etkinlikleri tercih edebilirsin.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu ( 27 Şubat-5 Mart)


Bu haftanın gündemi; hayatını bir adım öteye götürmek konusunda güçlü isteğin, Mart’ın ilk haftasından itibaren kendini göstermeye başlıyor. Değişiklikler hızla meydana gelirken; sevinci ve hüznü bir arada yaşayabilirsin. Bu hafta etrafındaki insanların sana yönelik yorum ve eleştirilerine fazla takılmamanı öneririm.


Zor olanı başarmak seni işin!

Bu haftanın ilk günlerinde emeklerine bir de gökyüzünden destek geliyor. 27 Şubat Pazartesi günü Ay Balık burcunda yaratıcılığını destekleyecek. Birtakım riskler için henüz erken olabilir ancak kariyerinde önemli bir atılım söz konusu da olabilir. Uzun zamandır beklediğin bir pozisyon için teklif gelebilir.  Sosyal yaşamında belirleyici bir rol alman grup ya da topluluk çalışmalarında sözünün geçeceği anlamına gelebilir. Uzak yollar ya da seyahat gibi planların aniden haftanın gündemini ve rotasını değiştirebilir. Aklında olan bir eğitim, seminer ya da kurs gibi konularda yeni başlangıçlar yapabilirsin. Bu günlerde sosyal medya ya da elektronik ortamdaki yazışmalarına dikkat etmelisin.

Bazı arkadaşlıklarını gözden geçirme vakti…

Gökyüzü arka planda paranı çok fazla harcamaman gerektiğini sana fısıldayacak. Yakın arkadaşların, birlikte çalıştığın insanlar ve içinde bulunduğun sosyal gruplar bu günlerde önem kazanıyor. Venüs Retro’sunun bulunduğu bir haftalık süreçte ortaklaşa hareket ettiğin konularda çatışmalar oluşabilir. Kalabalıklardan sıyrılmak istesen de, bunu başarman zor duruyor. Venüs Retro’su 12. evini etkisi altına alırken dünya görüşün, hayat felsefen konusunda ayrışmalar barız ilişkilerini etkiliyor. Kıskançlık duygusu yüzünden uzun soluklu bir ilişkiye artık son vermek isteyebilirsin. Ya da çok istemene rağmen yeni ilişkin hakkında ayrılık kararı alabilirsin. Sağlık açısından bu dönem senin için biraz kritik olabilir. Geçmişte kalan bir konu bugün doktor doktor gezmene neden olabilir.

İkizler Burcu Haftalık Yorumu (27 Şubat-5 Mart)


Bu haftanın gündemi; ani gelişmelerin ayı Mart, hızlı değişecek bir gündeme işaret ediyor. Şubat ayının son günlerinden rengini belli etmeye başlayan baharın ilk ayı, seni de farklı gelişmelerin ortasında bırakmaya hazırlanıyor. Çevre ilişkileri ve sosyal statü anlamında olgunlaşma sürecinde olduğunu her anlamda gösterebilirsin.  Bu hafta büyümenin gerektirdiği gibi davranabilirsin.

Bu hafta senin için anlamlı başlıyor.

27 Şubat’ta Ay Balık burcunda hareket ederken bir gün önce yaşanan Tutulma etkisini hissediyorsun. 10. evini etki altına alırken bir süredir ertelediğin ve kararsız kaldığın konularda sonuç odaklı davranabilirsin. Özellikle iş bağlantılı konularda sosyal çevren ve itibarin önemli olacak. Bir süredir üzerinde dönen dolapları fark etmen ve insanların gerçek niyetlerine tanık olman seni başka seçeneklere yönlendirebilir. Ancak tüm bunları yaparken öfkene yenilmemeni de tavsiye ederim. Sosyal çevren ve bulunduğun ortam seni hep yükseklerde tutmuş olabilir ancak sahte arkadaşlıklar bugünlerde seni yorabilir.

Kararların sana göre net ama birileri inatlaştığını düşünebilir.

Bu haftanın ikinci gündemine hâkim olan Venüs Retro’su öncü etkide kendini gösterirken, inattan tırnaklarını yiyebilirsin. 2009 yılında evlenen çiftler ve 1970-84 doğumlu İkizler burçları bu süreçte ilişkilerine bir nokta daha dikkat etmeleri gerekebilir. Uzun zamandır evlenmeyi bekleyen çiftler aralarında sorun varsa bir sözle sonsuza kadar ayrılık yaşayabilirler. Eğer yeni bir macera peşinde isen sosyal ortamındaki duruşun ve statün sayesinde birileri ile karşılaşman mümkün olabilir. Bu kişi senin kadar zeki ve entelektüel olabilir. 4 Marttan itibaren Venüs Retro’su kendini 15 Nisan’a kadar gösterecektir. İçindeki potansiyeli ego savaşına dönüştürmediğin sürece farklı çevrelerden kabul alabilirsin.

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu (27 Şubat-5 Mart)


Bu haftanın gündemi; istikrarı seven karakterine çok karşıt durumlar oluşacak ve bu oluşan durumlar karşısında da büyük tepkiler vereceksin. Ama ezbere hareket etmektense olayın özünü kavramayı neden denemiyorsun? Önümüzdeki günlerde bir şeyleri gözden geçirmek adına kıymetli zamanların olabilir.

Haftanın ilk yarısı gökyüzünden büyük torpil var…

Yılın en iddialı Tutulması gerçekleşmişken Pazartesi gününe uykusuz bir geceden başlıyorsun. Ay Balık burcunda etkili olurken bugünün aslında şanslı, fırsatlarla dolu ve oldukça hareketli bir gün olacağını sen bile tahmin edemezdin. Bu bir günlük fırsat, bir yılı etkisi altına alabilir, değerlendirmeni öneririm. Ayrıca Tutulmanın etkisi hayati kararlar aldırmaya da oldukça yatkın olabilir. Yurtdışı bağlantılı işler, organizasyon, büyük bir toplantı gibi konularda detaylı sorumluluklar alman gerekebilir. Bugün istek, cesaret ve girişim için başkasına ihtiyaç duymayabilirsin.

Sevdiklerin gönül koyabilir.

2 Mart Ay Boğa burcunda yerleşirken yavaş yavaş Venüs Retro’suna hazırlanıyor. Sosyal faaliyetlerin daha planlı ve organize bir şekilde ilerlerken; yerinde durmak bu sıralar ne mümkün… Bu günlerde uzak akrabalarınla ilgili enteresan haberler alman da mümkün… Medya, yayıncılık, eğitim, yurt dışı ve inançlarınla ilgili konularda daha araştırmacı olduğun bir süreçtesin. Yeni bir ilişkin varsa isteklerini yerine getirmekte zorlanabilir, bağımsız hareket etmek isteyebilirsin. Duygularını bir kenara bırakıp sadece kendine odaklanırken, sevdiğin insanları kaybetmemeye dikkat et…

Aslan Burcu Haftalık Yorumu (27 Şubat-5 Mart)


Bu haftanın gündemi; Mart ayı, zaman zaman hepimizin tepesinin tasını attırırken, bir şeyleri değiştirmek adına da cesaret verecektir. Hal böyleyken sana tavsiyem; zamanını yiyen, canını sıkan, işlevini yitirmiş her şeyi hayatından çıkarman. Özellikle bu hafta, geçmiş meselelerin güncel ilişkilerinde ön plana çıkmasına izin vermemeye dikkat etmeni öneririm.

Dönüşümün baskın bir şekilde gerçekleşiyor.

Haftanın ilk günü Pazartesi, Ay Balık burcunda ilerliyor ve kendini tam anlamıyla sıkışmış hissediyorsun. Hayatında uzun soluklu düzenleri sorgulatırken; yeni başlayan her durumu besleyecektir… Özellikle iletişim ve ilişkilerde gergin bekleyişler sosyal hayatında ayrışmalara neden olabilir. Aileden gelen kaynaklar, ortak yapılan işler ve ortaklıklar bu günlerde risk almamanı işaret ediyor. Ortak hesaplar tartışma konusu olabilir. Dava ve tazminat gibi konularda bekleyişlerin varsa sıkıntılarına değebilir.

Aşk da sorumluluk ister!

Haftanın ikinci yarısı gündeme damgasını vuran bir Venüs Retro’su var. Mart ayının ilk günlerinden itibaren kendisini göstermeye başlıyor. İlişkinle ilgili önemli kararlar alırken, arzularını ve tutkularını ön planda tutmayı tercih edebilirsin. Bunun yanı sıra eğer evliliğinde boşanma evresinde isen hukuksal konularda anlaşmaya kadar durumlar değişebilir. Uzlaşmacı olan senin aksine karşı taraf olabilir.  Bu bir haftalık süreçte, borçlarını tahsil edebilir ya da birinden aldığın borç parayı geri iade edebilirsin. Finansal konular sosyal ortamına ve ilişkilerine de yansıyabilir. Çocukları olan Aslan burçları ev kazaları konusunda kendilerine uyarı listesi hazırlamanızı tavsiye ederim.

Başak Burcu Haftalık Yorumu (27 Şubat-5 Mart)


Bu haftanın gündemi; belirsizlikler ilerleyen günlerde bir sonuca varacaktır. Ama kendi kendine meseleleri çevirip durmaktansa, açık sözlü davranmalısın. Finansal anlamda iniş çıkışlar, gelir düzeyindeki değişiklikler, bu haftadan itibaren daha çok gündeme gelebilir. Arkadaşlarınla ilgili problemlerini gözünde büyütmemeni öneririm.

Ailen ve kariyerin arasında kalabilirsin.

Haftanın gökyüzü gündemine iki önemli etki hâkim. Bir gün önce yaşanan Güneş Tutulması 7.evini etkisi altına bırakırken yakın ilişkiler ve ailendeki bireyler ön planda olacak. Pazartesi Ay karşıt burcunda iken ilişkiler, aşk konulu meseleler, evliliklerdeki kararlar gündeminde yoğun bir program oluşturuyor. Kardeşler ve ilişkileri gibi konulara da ayrıca takılabilirsin. Etrafında mutsuz bir yandan da yeni heyecanlar yaşanan insanlar görebilirsin. İkilem içinde kalmana neden olan ruh haline hakim olabilmek için bir süre sadece işe odaklanmak isteyebilirsin.

Gönüller bir olunca sevmek güzel…

Haftanın ikinci yarısında aşk gezegeni Venüs” ben buradayım” dedirten zorlanmalara vesile olabilir. 2 Marttan itibaren Retro etkisini yavaştan göstermeye başlıyor bile… Aldanmaya, aldatılmaya, saf yerine konulmaya nerdeyse hiç tahammülün yok. Hele bu günlerde bu tarz yaklaşımlara ve kişilere de tahammülün yok. 4 Mart’ta başlayan Venüs Retro’su; özel hayatın, eşin veya sevdiğin insan, kardeş gibi gördüğün arkadaşlar hakkında uzun uzun düşünmek için nedenler oluşturabilir. Özellikle ikili ilişkilerine çok dikkat etmelisin. Arabulucu rolündeki insanların gerçek niyetlerini görebilirsin. 1970-84 doğumlu bekar Başak burçları ise hayatlarının aşkını bu evrede bulabilirler.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu (27 Şubat-5 Mart)


Bu haftanın gündemi; önümüzdeki günlerde romantik gelişmeler, keyifli planlar hayatında yer almaya başlıyor. Bir yandan da aniden meydana gelen gelişmelerin, seni var olan planlarından uzaklaştırabileceğini özellikle vurgulamak isterim. Moralini bozmazsan; kendini geliştirebileceğin günler aslında çok yakınında.

Haftaya aşk hayatına vurgu yapan bir gökyüzü ile başlıyorsun.

Bir gün önce Tutulma, 6. evine hâkim olurken iletişim odaklı konular söz konusu olabilir. Kariyer, günlük rutin işler derken ev odaklı konularda mecburi değişimler söz konusu olabilir.  Oturduğun evde beklenmeyen bir tadilat ya da imar planı gibi projelerden dolayı taşınmak zorunda kalabilirsin. Bu günlerde duygusal yorgunluk fiziksel enerjine de etki gösterebilir. Adeta geçmiş ile bağlarını koparamamış Terazi burçlarına savaş açmaya niyetli bir gökyüzü hâkim… Sosyal ve aşk hayatında cüretkâr adımlar atabilirsin.

Düzen merakın bazı alışkanlık gibi algılanabilir.

 İlişkisi olan Terazi burçları, karşıt burcunda Venüs Retro oluşturmaya başladığında 7. evini eki altına alıyor. Ateş burcunda oluşan etki ilişkileri kavurup savuracak özelliklere sahip… Birlikteliğinizde ileriye dönük kararlar alabilir ya da bitmesine yönelik kozlar kullanabilirsin. Yeni ilişkiler içinde aceleci ve meraklı bir duruşun olabilir. Yurtdışı ve farklı kültürlerde buluşmalar da söz konusu olabilir. Seyahatlerin planlamasını yapabilirsiniz. Eğer şehir veya ülke dışına çıkmak istiyorsan bu günlerdeki karşılaşmalar seni yeni çevrelere sokabilir. Hafta sonu ise aile içinde yaşanan bazı konuların sır olmaktan çıktığına tanık olabilirsin.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu (27 Şubat-5 Mart)


Bu haftanın gündemi; özellikle geride bıraktığın insanların hayatına girip, var olan ilişkilerini etkilemesi son günlerde kafanı karıştırmış olmalı. Bu haftadan itibaren ise hayatında var olan düzeni korumak adına sana yardımcı olacak insanlar artabilir.

Hayatını garanti altına almak istiyorsun.

Haftanın gündemini büyük oranda belirleyecek olan Güneş Tutulması, bir gün önce yaşandı. Şubat ayının bitmesine birkaç gün varken dikkat dağınıklığın ve planlarda aksaklıklar keyfini kaçırabilir. Mart ayına girerken kariyer açısından önemli değişiklikler söz konusu olabilir. Para kazanmak değil ama bulunduğun pozisyonu sağlama almak için elinden geleni yapabilirsin. Hırsın sosyal çevrende farklı algılanabilir. Maneviyatına bu sıralar inanılmaz güvenebilirsin. Çocuğu olan bir Akrep burcuysan, onunla ilgilenmen gereken bazı gelişmeler yaşanabilir.

Venüs ilişkileri sallıyor!

2 Mart Perşembe günü Ay Boğa burcunda ilerliyor; abartılı lüks tüketime sinyal veriyor.  Bu günlerde yapacağın alışverişlere, ev düzenindeki restorasyona, pahalı hediye siparişlerine adeta seni tetikliyor…  Biraz daha dikkatli olanda fayda olabilir. Eğer ailede ortak hesap kullandığın birileri varsa bu tutumunu adaletsiz bulabilirler.  Özellikle 1962-68 doğumlu Akrep burçları yönetici iseniz ya da çalışan uzun zaman emek verdiğiniz konuları bir kalemde silmek isteyebilirsin. Bu günlerde Sosyal Medya’da gördüklerine, izlediklerine oldukça şaşırabilirsin.

Yay Burcu Haftalık Yorumu (27 Şubat-5 Mart)


Bu haftanın gündemi; hayatında aynı anda birden fazla değişiklik gerçekleşirken duygusal yönün öne çıkabilir. Eğer istersen düşüncelerini onarabilirsin. Senin elinde! Şubatın sert geçen havasını tamamen arkada bırakmak istiyorsun.

Baskın ve dominant bir ruh hali ile başlangıç yapıyorsun.

Bir gün önce yaşanan Tutulma ve Ay Balık etkisi 4. evini etkisi altına alıyor. Uzun soluklu düzenleri sorgulatırken, ailenle yaşama konusunda yeni başlayan her durumu besleyecektir… Özellikle iletişim ve ilişkilerde kimseden akıl almak istemeyeceksin. Duruşun güçlü. Uzun zamandır adım atmayı düşündüğün plan ve projelerini gerçekleştirmek adına harekete geçebilirsin. Aile desteğine ihtiyaç duyduğun günlerden geçiyorsun. Kendi başına olmak istemeyecek ve kafanın karışık olduğu konularda onlara danışacaksın.

Haftanın geri kalanına dikkat!

2015 yılında cevapsız bıraktığın bazı konular mı vardı? 2013 yılında işten mı çıkmıştın? Aynı konuların yeniden gündeme geldiği bir süreç yaşayabilirsin. Değişim bir süredir senin içinde kaçınılmaz ancak bazı şeylere alışman zaman alabilir. Venüs Retro’su ile eş, eş ailesi ve kardeşler ön planda olacak. Bu vesile ile evde ve ev gibi gördüğün ortamlarda bazı düzenlemelere gidebilirsin. İnsanları bir arada tutmaya çalışırken fazlasıyla ödün verdiğini fark edebilirsin. Hafta sonu doğana aykırı, aktiviteler ya da etkinlikler için para harcamak isteyebilirsin.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu (27 Şubat-5 Mart)


Bu haftanın gündemi; kendi hayatınla ilgili daha özgür kararlar almak istiyorsun. Ama duygusal anlamda sıkı bağ kurduğun insanlar bu durumu senin gibi değerlendirmeye bilirler. Eleştirilere karşı tavrın net olacak. Zor da olsa önemli seçimler yapman gerekiyor.  Ancak ileride çok faydasını göreceğini bilmelisin…

Gökyüzünün de senin de gündemin yoğun!

Pazar günü yaşanan Güneş Tutulması ve Balık etkisinde ki Ay bugün müthiş haberler ile uyanmana neden olabilir. Sanki bir gecede bir sürü şey değişmiş gibi hissedebilirsin. Bu etkiler kariyer ve sosyal bağlantıların da bazı mücadele dolu günleri işaret edebilir. Ancak iletişim hanendeki etkisi ise devlet, kamu sektörü, uzman, usta, yöneticilik gibi konularda ilerlemeleri gösteriyor. Bir süredir kendini yorgun hissetmelerin yerini tam gaz enerjiye bırakabilir. Koşturmalar, yakın yerlere yolculuk ve dostlar bu hafta ortasına kadar ön planda olacak. Aman dikkat! Ertelenen işlerin için karşındaki insanları suçlarken çok hiddetlenebilirsin.

Radikal kararlar almamak için zor kendini zor tutuyorsun.

4 Martta meydana gelen Venüs Retro’su uzun zamandır ertelediğin duygularını açığa çıkarabilir. Eski bir sevgiliye özlem, yaz aylarında sonlanan evliliğin gibi; özellikle 1970-84 arası doğumlu olanları yakından ilgilendirecektir. Yeni ilişkiler için kendini bitkin ya da beceriksiz bulabilirsin. Ancak sosyal potansiyelin sana tam tersini söylüyor. Projeler tıkır tıkır işlerken aynı ortamlarda bulunduğun birinden etkilenmen mümkün.

Kova Burcu Haftalık Yorumu (27 Şubat-5 Mart)


Bu haftanın gündemi; başkalarına olan sorumlulukların bugünlerde kendi gündeminden sıkça uzaklaşmana sebep olabilir. Eğitim, seyahat ve sağlığınla ilişkin aksaklıklar da bu durumun bir parçası olacak. Bu süreç seni sıkıyor olabilir. Fakat yavaş yavaş kendini şartlar dâhilinde disipline etmeye başlıyorsun.

Haftaya sorgulayıcı bir ruh hali ile başlangıç yapıyorsun.

Pazartesi Ay Balık burcunda seyir ederken Güneş bir gün önce Tutuldu. Bugünlerde ise yenilik adına birçok risk ve cesaret sende olacak. Uzun soluklu düzenleri sorgulatacak. “Kendimi mi daha çok seviyorum, onu mu daha çok bilmiyorum” dediğin günlerdesin. Egonun en üst seviyede olması, çevrendeki herkese kendini beğendirmek için uğraşmana sebep olabilir. Herkes bana baksın, beni dinlesin gibi düşünmen mümkün. Sevgilisi olmayan bir Kova burcuysan senden çok farklı bir insanla ilişkiye başlayıp herkesi şaşırtabilirsin

Venüs Retro’ya başlıyor…

Bu etkiyle birlikte; maddi imkanlarını kullanma, kredi alma, borç alarak bir iş girişiminde bulunmak gibi konular oluşabilir. Gökyüzü bu konuda seni destekliyor ancak büyük paralar altında kalmamanı öneririm. Sevimli yanın ve yeteneklerin yeni insanlar arasında dikkat toplamana neden oluyor. Rahat ve konforlu ortamlar bugünlerde zevk aldığın yerler olabilir. Bu tarz tatiller ve etkinliklerden hoşlanabilirsin. Cazibeli olduğunu düşünen insan sayısı artabilir, sevgili Kova maddi imkanları iyi biriyle tanışman mümkün olabilir. Ya da sosyal kulüpler gibi ortamlarda yeni cevreler edinmen mümkün.

Balık Burcu Haftalık Yorumu (27 Şubat-5 Mart)


Bu haftanın gündemi; hayatındaki eksiklikleri daha net görüp, etkin bir şekilde müdahale edebildiğin günlerdesin… Çevrendekilerle ilgili kafandaki soru işaretleri bir hayli zihnini yoruyor olabilir ancak kendi çıkarların bu hafta ön planda olacak.

Aşk tesadüfleri sever…

Güneş Tutulması, bir gün önce (26 Şubat Pazar) meydana geldi. Burcunda etkili olurken Pazartesi Ay yine burcunda seyir ediyor. Hayatı her anlamda yeniden kurgulaman, ilişkilerini, kendini yeniden sorgulamaya başladığın bir döneme giriyorsun. Tesadüflere ve sürprizlere açık bir ayı işaret ediyor! Ani başlangıçlara hazırlıklı olmalısın. Örneğin; kalbi boş Balık burcuysan garip bir biçimde karşına çıkacak ve tesadüfen tanışacağın biriyle aşk hayatın zirve yapabilir. Ayrıca kariyerinde hiç beklemediğin bir anda sıçrama yapabilir, terfi edebilir ya da bir ekibin başına geçebilirsin.

Planlarını gerçekleştiriyorsun!

Bu hafta seni en çok memnun edecek olan ise kolay organize olman… Kafanı toparlamakta zorlandığın günlerden geçerken, Perşembe günü itibari ile dağınıklığın ortadan kalkabilir. Planlarında ve çocuklarını ilgilendiren konularda kolaylıkla organize olabilirsin.  Venüs Retro’su 4 Martta meydana gelirken 2. evini etkisi altına alıyor. Lüks yaşam, para, aşk, kıskançlık gibi konularda farklı bir ilişkiler düzlemine girebilirsin. Kafanın son derece karışabileceği sosyal ortamlarda bulunabilirsin. Görünümün ile dikkatler üzerine toplanıyor. Gönlü kırgın olan Balık burçları, üzerinden çok zaman geçmemesine rağmen yeni aşklara yelken açabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder