Facebook Ailesi

Custom Search

6 Şubat 2017 Pazartesi

Zeynep Turan 6-12 Şubat 2017 Haftası

Zeynep Turan

Astrolog Zeynep Turan 6 - 12 Şubat 2017 Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Yorumu (6-12 Şubat)


Bu haftanın gündemi; sosyal çevren ve aşk hayatındaki insanlar sana sürprizler yaşatabilirler. Hazır ol!

Hayatında büyük olaylar yaşanacak!

2017 yılının senin için çok önemli bir yıl olduğundan bahsetmiştim. İşte bu süreç 6 Şubat itibariyle başlıyor. Şans gezegeni Jüpiter karşıt burcun Terazi’de gerilemeye başlıyor. Aşk hayatı ve ilişkilerle ilgili önümüzdeki beş ay edineceğin tecrübeleri hayatın boyunca unutamayacaksın. Eğer son dört ay içerisinde evlendiysen ya da yeni bir ilişkiye başladıysan, önümüzdeki beş aya çok dikkat etmen gerekiyor. Zira bazı gelişmeler, ilişkinde oturttuğun düzeni alt üst edebilir.

Ay tutulması büyük gelişmeleri gündeme getiriyor!

Şanslısın; bu döngü sana iyi gelecek. Tabii bazı problemler yok değil ama diğer burçları kendinle kıyasladığında tutulmanın seni teğet geçeceğini göreceksin. 11 Şubat’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulması her şeyin keskin olacağını işaret ediyor. Sinirlerimizin de sevinçlerimizin de... Bu süreçte uzun zamandır devam eden ilişkinle ilgili evlilik kararı alabilir, ailelere istediklerini bir şekilde yaptırabilirsin. Özellikle düğün ve ev gibi büyük kararlarda kendini net bir şekilde ifade edebilirsin.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu (6-12 Şubat)


Bu haftanın gündemi; maddi konularda kaynaklarını daha iyi yönetebileceğin bir süreç başlıyor senin için. Zor günler için birikim yapmak adına eline daha çok fırsat geçmeye başlıyor.

Sağlığına ve düzenine önümüzdeki beş ay dikkat etmen gerekiyor!


Pazartesi günü itibariyle şans gezegeni Jüpiter önümüzdeki beş ay boyunca geri gitmeye başlıyor. Jüpiter retrosu seni düzen oturttuğun alanları değiştirmene neden olacak gelişmelerle karşılaştıracak. Eğer son dört aydır yaşam alanına sana yardımcı olmasına adına işe aldığın biri varsa bu kişiyle yollarını ayırabilirsin. Önümüzdeki beş ay Jüpiter, seni sağlığına daha çok dikkat etmen gerektiği konusunda uyarıyor olacak.

Bu Ay tutulması iç dünyanı etkisi altına alacak!

11 Şubat’ta seni zor bir döngü seni bekliyor. Aslan burcunda gerçekleşecek Yılın ilk Ay tutulması büyük yüzleşmelerin yaşanacağını işaret ediyor. Özellikle aile içinde uzun zamandır devam eden gerginliklerin bu döngüde zirveye ulaşacağını ve büyük yüzleşmelerin yaşanacağını söylemek isterim. Ailedeki kadın figürlerinin baskın geleceği bu ortamda sen arayı bulmak için köprü görevi sağlayabilirsin.

İkizler Burcu Haftalık Yorumu (6-12 Şubat)


Bu haftanın gündemi; göz ardı ettiğin meseleler toplanıp üstüne gelmeye söz birliği etmişken, hazırlıksız yakalanmış hissediyor olabilirsin kendini. Merak etme, hep böyle sürmeyecek. Hatta yüzünü güldürecek fırsatlar kara bulutların her birini yok etmeye yetecek.

Hayatındaki sorunları onaracaksın!

Pazartesi günü başlayacak Jüpiter retrosu sana iyi gelecek. Hava grubu burcunda gerileyecek şans gezegeni önümüzdeki beş ay boyunca hayatında sorun yaratan konuları onarmak adına hareket edeceğini işaret ediyor. Bazı konulara gereksiz yere zaman ve enerji harcadığını fark ederken, ilgini ihmal ettiğin konulara da yönlendireceksin.

Küllerinden doğacaksın!

11 Şubat’ta gerçekleşecek Ay tutulması hassasiyetlerini azaltacak ve kendini eksik hissettiğin her noktada tamamlandığını sana hissettirecek.  Bir ay boyunca karşılaştığın her durumun muhasebesini Ay tutulmasıyla yapacaksın. Kendini bu döngüde “Acaba şu sözü söylemeseydim ne olurdu?” “Biraz daha sert mi olmalıydım?” gibi sorgulamalar yaparken bulabilirsin. Ufak çaplı duygusallıkların seni korkutmasın! Hayatında dengeye oturmayan konularda keskin gelişmeler yaşanacak.

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu (6-12 Şubat)


Bu haftanın gündemi; fevri davranışlarının son 4 aydır seni fazlasıyla zor durumda bıraktığının farkındasın. Senin için artık bir şeylerin değişme zamanı.

En değerli sensin!

Yılın en önemli günleri geldi çattı. Pazartesi günü itibariyle öncü burçta başlayacak Jüpiter Retrosu sana önümüzdeki beş ay boyunca kendini ufak tefek meseleler için yormamayı öğretecek. Hatta seni yoranları bu döngüde hayatından çıkaracaksın. Jüpiter, aileni de ilgilendiren yıllardır beklediğin fırsatları ayağına getirebilir. Eğer evliysen, çocuk sahibi olabilirsin.

Yönetici gezegenin Ay tutuluyor!

Yılın ilk Ay Tutulması 11 Şubat’ta yaşanacak ve kendini uzun bir süre hissettirecek. Bu döngüde kendine biraz daha dikkat etmen gerektiğini belirterek söze başlamak istiyorum. Çünkü bir ay boyunca oldukça inişli çıkışlı süreçler geçirebilirsin ve bu sende strese veya ufak çaplı gerginliklere yol açabilir. Bu yüzden de minör de olsa hormonal problemler yaşayabilirsin

Aslan Burcu Haftalık Yorumu (6-12 Şubat)


Bu haftanın gündemi; yüksek bir enerjiye sahip olduğun, koşturmanın bol olduğu ve bir yandan da mücadele etmeyi öğrendiğin günler seni bekliyor olacak.

Şubat ayı hafızana kazınacak gelişmelerle dolu!

Yılın senin için en önemli günlerine hazır mısın? Pazartesi günü itibariyle Jüpiter gerilemesi başlıyor. Hayatında önemli karar aşamalarında olduğun bu döngüde özellikle Eylül’den bu yana hayatına giren insanları gözden geçirmek isteyeceksin. Yakın çevrende artık gerçekten güvenebileceğin insanların olmasını istiyorsun ve bu isteğine yönelik adımları Haziran ayına kadar atacaksın.

Güneş burcunda bir Ay Tutulması gerçekleşecek!

Yılın ilk Ay tutulması 11 Şubat’ta gerçekleşiyor. Güneş burcunu etkileyen bu güçlü döngü ile kişilik, birey yapısı, kimlik konularının yanı sıra partnerinle ilişkin, iş hayatındaki ortaklıklar, evlilikler vb. konular gündemine gelip oturacak. Uzun zamandır sabrettiğin ve yavaş yavaş ilerlediğin için bu döngü seni biraz daha aceleci olmaya itecek. Fakat benim sana tavsiyem şubat ayında biraz daha sabırlı davranman yönünde. Aksi takdirde “keşke o zaman bekleseydim” deme ihtimalin yüksek görünüyor.

Başak Burcu Haftalık Yorumu (6-12 Şubat)


Bu haftanın gündemi; hayatında ait olduğun her alanı, her kalıbı, her insanı bir gözden geçir. İşte bunların her biri önümüzdeki günlerde güncellenmeye başlıyor.

Maddi konulara dikkat!

Geride bıraktığımız yılı senin için unutulmaz kılan Jüpiter artık farklı bir burçta. Pazartesi günü itibariyle de geri hareketine başlıyor. Şans gezegeni geri giderken, maddi konularda son 4 ayda edindiğin kazançlarda değişiklik yaşanabileceğini işaret ediyor. Eğer aile içerisinde bir sonuca varmayan miras konuları varsa, bu konuda da net gelişmeler yaşanabilir.

Geçmişi tarihin tozlu sayfalarına karışacak!

11 Şubat’ta gerçekleşecek Ay tutulması aldığın kararları sonuca ulaştırmana yardımcı olacak. Maddi konular tekrardan gündeme gelirken; eğer çalışıyorsan iş yerinle ilgili aldığın kararları artık hayata geçirebilirsin. İş yerini kapatmak isterken birden “Hayır, ben işimi seviyorum. Devam etmeliyim.” diye düşünebilirsin. Olumsuz kararlarını bir kenara bırakıp senin için ne iyi olacaksa kendinden emin tavırlar sergileyeceksin. Alacağın bu kararlarda da kimsenin bir etkisi olmayacak.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu (6-12 Şubat)


Bu haftanın gündemi; son 2 yıldır üstünde durduğun, önemsediğin birçok konuda refaha çıkıyorsun.

Jüpiter retrosu kafanı toplamana yardımcı olacak!

Eylül ayından bu yana hareketli bir döngünün içerisindesin ve zaman zaman sadece kendi ihtiyaçlarına, planlarına, kazançlarına odaklı düşünüyorsun. Haftanın ilk günü itibariyle yaklaşık 5 ay boyunca güneş burcunda gerilemeye başlayacak Jüpiter, bu sefer etrafındakileri de gözetmen adına çalışacak. Empati yeteneğin artarken, yakın çevrendeki insanların problemlerine daha çok kafa yorabilirsin. Ayrıca geride bıraktığımız günlerde kaçırdığını düşündüğün fırsatları tekrardan ayağına gelecek.

Ay tutulması seni şaşırtacak!

11 Şubat’ta gerçekleşecek Ay tutulması seni iyice bıkkın ve yorgun bir hale getirebilir. Sana tavsiyem kendini sakın ola bırakma! Daha dik ve güçlü durmaya çalışırsan bu süreci kolaylıkla atlatabilirsin.  Bu döngüyle birlikte aşk hayatınla ilgili net kararlar almak yerine umutsuz ve isteksiz tavırlar sergileyebilirsin. Hayatınla ilgili hayal kurmak yerine daha somut şeyler düşünmek isteyecek ve buna göre hareket edeceksin.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu (6-12 Şubat)


Bu haftanın gündemi; seni harekete geçirecek olan yeni kazançlar ve güncel sorumluluklar olacak. Üstüne düşüneceğin konular artarken, ara sıra zamanın nasıl geçtiğini fark edemeyebilirsin bile!

İyilik yap denize at

Haftanın ilk gününden itibaren Jüpiter önümüzdeki beş ay boyunca Terazi burcunda geri gitmeye başlıyor. Değişim içeriden başlar sözü bu döngüde adeta seni anlatıyor. Duyguların, olaylara bakış açın değişirken iç dünyanda sana baskı yaratan konularla yüzleşeceksin. Şans gezegeninin geri hareketi ailenle olan bağlarını da güçlendirecektir.Yaşam alanında sıklıkla kullandığın eşyalarında büyük ölçüde değişikliğe gidebilirsin.

Büyük günlere hazır mısın?

Çünkü 11 Şubat’ta gerçekleşecek Tutulmanın etkileri büyük olacak. Bu haftadan itibaren uzun süreli planlar yapabilirsin ama bunları hayata geçirmek için acele etmemelisin. Yılın ilk Ay tutulması 11 Şubat’ta yaşanırken, ailevi konular biraz daha geri planda kalacak. Ailene ayırdığın vakti biraz daha azaltacak kendini işine daha çok yoğunlaştıracaksın. Bu arada eğer göz önünde olan insanlarla iş yapıyorsan onların hayatının bu döngüde yoğunluğuna ve bu yoğunluğun sana yansımasına hazırlıklı ol!

Yay Burcu Haftalık Yorumu (6-12 Şubat)


Bu haftanın gündemi; önümüzdeki günler hayatına aşkı ve biraz da eğlenmeyi yeniden hatırlatmaya hazır. Hemen göz ardı etme. Belki de uzun zamandır yaşadığın boşluk ve belirsizlikleri toptan unutturacak gelişmelerle karşılaşırsın.

Yönetici gezegeninin hepimize vereceği mesajlar var!

Bolluğu ve bereketi temsil eden Jüpiter, haftanın ilk günü itibariyle 5 aylık geri hareketine başlıyor. Bu süreçte teknoloji alt yapılı konular bu döngüde seni biraz zorlayabilir. Büyük paralar vererek aldığın elektronik eşyalar beklediğin kadar sağlam çıkmayabilir. Fakat Jüpiter’in geri hareketi esas olarak yakın çevrendeki insanlarla ilişkilerin üzerinde etkin olacak. Çevrende çok sık birlikte vakit geçirdiğin insanlarla ilişkilerinin seyri değişirken, hayatına yeni insanlar girebilir.

Sana bir dokunan bin ah işitiyor!

11 Şubat’ta gerçekleşecek yılın ilk Ay tutulması gökyüzündeki şöleni yeryüzüne indirecek. Bu da keskin kararlar alacağını ve hiç olmadığın kadar insanlara net tavırlar sergileyeceğini vurguluyor. Eğer yurtdışı planların varsa bu döngüde yapacağın işlerin öneminden dolayı seyahat planlarını erteleyebilirsin. Bu döngüyle birçok şansızlık başına gelebilir. Mesela alışveriş yaparken birden cüzdanını unuttuğunu veya kart limitlerini doldurduğunu fark edebilirsin.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu (6-12 Şubat)


Bu haftanın gündemi;  6 aydır üzerine yük olan birçok konuda olumlu gelişmeler yaşanacağı bir rahatlama dönemine giriyorsun.

Bir kapı kapanır, bir kapı açılır

2017 yılının en önemli günleri geldi çattı. Haftanın ilk günü itibariyle Jüpiter yaklaşık beş ay boyunca öncü bir burçta gerilemeye başlıyor. Olaylara her zaman gerçekçi yaklaşımlarda bulunan biri olarak bu dönemde bazı yanlış kararlar alabilirsin. Eğer çalışan bir Oğlak burcuysan iş değiştirmek isteyebilir, daha iyi sandığın fakat öyle olmadığını zamanla anlayacağın bir işe girebilirsin. Eğer çalışmıyorsan, çalışma hayatına katılmak adına karşına fırsatlar çıkabilir.

Maddi konularda risk almamaya özen göstermelisin!

Geçtiğimiz günlerde Ay tutulmasıyla maddi sıkıntılarına bazı geçici çözümler yaratmıştın. 11 Şubat’ta yılın ilk Ay tutulması gerçekleşecek. Bu da tekrar maddi problemlerin gün yüzüne çıkacağı manasına geliyor. Bu döngüde yapacağın harcamalarda biraz daha dikkatli olmanı öneririm. Yine bu döngü sana ani kararlar aldırabilir.

Kova Burcu Haftalık Yorumu (6-12 Şubat)


Bu haftanın gündemi; özel hayatına soktuğun insanlar konusunda önemli değişiklikler yapacağın sürecin başlangıcını kapsıyor.

İdeallerine sandığın kadar uzak değilsin!

Hayatındaki her olumsuzlukta kendini sorumlu tutmaktan artık vazgeçmenin zamanı geldi. Bunu ben değil Jüpiter söylüyor. Pazartesi günü itibariyle önümüzdeki beş boyunca hava grubu burcunda gerileyecek Jüpiter, sana biraz rahatlanmanı ve kendini şımartmayı öğütleyecek. Hayatındaki sorunların, senin onlara yönelik bakış açından kaynaklandığını fark edeceksin. Eğer bir şeyler yolunda gitmiyorsa, bunları değiştirmek senin elinde.

Geçmişe sünger çektiren bir Ay tutulması…

Yılın ilk Ay Tutulması karşıt burcun Aslan’da 11 Şubat’ta yaşanıyor. Duygularını en yoğun bir şekilde hissedeceğin bir döngü olacak diyebilirim. Çünkü bu tutulma karşıt burcunda gerçekleşecek. Şu döngüde hayatınla ilgili ani kararlar alabilir, aceleci davranabilirsin.Çevrendekilere karşı daha ılımlı ve yumuşak bir dille konuştuğunu fark edecek olsan da hayatınla ilgili önemli olacak kararlarda aceleci davranmamanı öneririm. Senin için bu önemli günleri mutlaka aylık detaylı yorumundan da okumalısın.

Balık Burcu Haftalık Yorumu (6-12 Şubat)


Bu haftanın gündemi; sağlığını ve günlük rutinini ilgilendiren konularda önemli ve işlevsel değişiklikler yapacaksın.

Risk almak her zaman başarı getirmez!

2017 yılının en önemli haftalarından biri başladı. Pazartesi günü başlayacak Jüpiter retrosu maddi konularda son 4 ayda edindiğin kazançlarda değişiklik yaşanacağını işaret ediyor. Bu dönemde geçmişe dönük bazı fırsat kapıları yeniden aralanırken, son dönemde edindiğin olanaklarda olumsuzluk yaşanabilir. Cimri biri değilsin ama önümüzdeki beş ay boyunca sana ait olanı paylaşmakta daha isteksizsin.

Sağlık sorunlarına dikkat!

Ay Tutulması geçmişte yaşadığın bir sağlık sorununun tekrar nüksetmesine sebep olabilir. Bu dönemde karşılaşacağın rahatsızlıklar sana günlük rutininde sana zaman zaman engel olabilir, bazı alışkanlıklarından vazgeçmen gerekebilir. Beslenme düzenini yeniden şekillendirmen gerekebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder