Facebook Ailesi

Custom Search

13 Mart 2017 Pazartesi

Zeynep Turan 13-19 Mart 2017 Haftasi Burçlar

Astrolog Zeynep Turan 13 - 19 Mart 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Yorumu (13-19 Mart) 

Bu haftanın gündemi; aile bireyleri kararlarına eleştirel bir hava ile yakşalabilir. Senin ise bu aralar eleştiriye pek tahammülün yok. Bu sebeple tepkili davranabilirsin. Bu günlerde uyumlu halini devreye sokmalısın. Hayatında çok fazla ani gelişmeler yaşayabilirsin.Haftanın ilk yarısı mantık karışıyor…Haftaya yakın dostlarının hayatındaki karmaşık olaylarıyla başlayabilirsin. 14 Mart Salı günü Merkür, burcunu ziyaret ederken sana tavsiyem kendini anlatmak için çok fazla hırpalamaman... Çünkü herkesin hayatı ve aklı çok karışık ve bu karmaşada seni anlamaya çalışmaları çok zor olabilir. İnsanlar yaşananları bir kaosa çevirmeye pek bir meyilli… Evli ya da uzun soluklu bir ilişkisi olan Koç burcu isen; partnerine bu dönemde destek olmanı öneririm. Çalışma arkadaşların, eşinin ya da senin gelirinde bir artış sağlaması gibi durumlar oluşabilir.İlişkilerde zorluk ve mücadele var…18 Martta meydana gelecek Merkür, Venüs kavuşumu ile ruh halini toparlıyorsun. Gündelik işlerini, iş hayatını ve çalışma koşullarını düzenlerken bir yandan egosu yüzünden karşı karşıya geldiğin insanlar olacak. Kariyer yaşamında önemli gelişmeler yaşayabilirsin, gözünü dört aç derim. Aşk konusunda tecrübe kazanırken bir yandan mantığın sana başka şeyler yaptırtabilir. Aile içerisinde sinirler biraz gergin. Empati kurmaya çalışman bazı şeyleri kolay çözmene neden oluyor.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu (13-19 Mart) 


Bu haftanın gündemi; bu hafta hayatın akışında karşına çıkabilecek sürpriz gelişmeler tadını kaçırabilecek nitelikte. Seni iyi tanıyan ya da kişiliğini çözmüş insanlar zayıf noktalarına oynayabilirler. Ancak maddi kaynaklarını iyi organize etmen seni rahatlatıyor.  Hayatında yeniden bir tarih yazmaya hazır mısın?14 Mart Salı günü iletişim gezegeni, öncü bir etkide; bu geçişin olumlu etkilerini görmek mümkün iken sabırsız tarafını ortaya çıkartabilir.
12. evinde etkili olurken; var oluş, yeniden oluşturmak, doğum ve bitişler gibi konuları tetikleyebilir. Arana soğukluk giren kişiler ile karşılaşman ve iletişim yeniden geliştirmen mümkün olabilir. Sözleşmesi biten bir işin ya da anlaşman varsa bir süre daha ekmek kapının bu konularda devam edeceğini görebilirsin. Evli ya da bir beraberlik olan Boğa burçları ise, aşklarının ikinci baharını yaşayabilirler.İlişkilerde dikkat senin üzerinde…Haftanın ikinci yarısı 16 Martta Ay Akrep burcuna geçerken; ilişkiler, aşk, evlilik gibi konularında bazı sırları ortaya çıkartabilir. Arada kaldığın kişiler yüzünden kendi ilişkin de problemler yaşayabilirsin. Kafan biraz karışık ve dağınık düşünüyor olabilirsin. Bu da aynı anda birden fazla işe odaklanmaya çalıştın için oluyor, haksız mıyım? Bu hafta tanışacağın kişiler hayatında devamlı ve önemli yerlere sahip olabilir. Yeni adımlar, ciddiyete varan ilişkiler, eskiye yönelik hesap kapamalar hayatının merkezine oturabilir.


İkizler Burcu Haftalık Yorumu (13-19 Mart)


Bu haftanın gündemi; bu hafta yaptığın harcamalara dikkat etmelisin. Beklenmedik harcamalar da yapmak zorunda kalabilirsin. Ayrıca riskli yatırımlara girmeyi düşünüyorsan bu günleri pas geçmelisin. Diğer yandan çevrendeki herkesin hayatı ve kişilerin fikirleri hızlı değişimlere uğrayabilir.Kader şimdi örmüyor kaderini…14 Mart Salı günü Merkür, Koç burcuna geçerken biraz hiddetli bir ruh halinde…Gökyüzü rekabet ortamını sana hazırlarken bir yandan kararlarında çocuksu bir inat oluşturabilirsin.  Bu geçişle beraber senin de toplumda duruşun ve ifade etme konusunda kaygını artabilir. Görüntüne de bu günlerde kafa yorabilirsin. Kilo fazlan olduğunu düşünüyorsan, sağlıklı beslenme ve spor programları hem ruhen hem de fiziksel olarak seni rahatlatacaktır… Ego problemleri, kişisel baskılar, aile ile geçmişten gelen gerilimler yeniden ortaya çıkabilir.Küslükler tatlıya başlanabilir.Merkür, Venüs kavuşumu Cuma günü 17 Marttan itibaren kendini gösteriyor. Bu süreçte dinlemek ve empati kurmak senin için çok önemli olacaktır. Eğer ev alma ya da evinde değişikliklere gitmeyi düşünüyorsan, aile meclisinde bu konuda ele alınabilir. Kısacası bahar sana her manada değişiklik fırsatları ve değişimlerle geliyor… Planların her zaman tıkır tıkır işlemesini beklememek lazım… Biliyorum kafan çok karışık özellikle insanların sana karşı tutumu ve senin yaptığın fedakârlıklar kafanı oldukça kurcalıyor olabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu (13-19 Mart)


Bu haftanın gündemi; ev ve aile yaşamındaki şartlar birtakım değişikliğe uğrayabilir. Hali hazırda olan biteni ve hayatında yanlış giden noktaları, aksaklıkları daha net görmeye başlayacaksın. Bu sayede hedeflerini tekrar gözden geçirerek, yaşam planlarında değişikliklere yönelebilirsin.Kontrollüsün…Eğer hayatında biri yoksa, yeni ortamlar sana yeni beraberlikler getirebilir. Katıldığın davetlerden birinde tanıştığın biriyle yaptığın keyifli bir sohbet seni oldukça etkileyebilir. Ama kontrolü elden bırakmama adına yine temkinli davranıyorsun. 16 Mart Perşembe günü grup çalışmalarında özverili ve sabır göstermen gereken bir süreç diyebilirim. Ayrıca bu dönemde çevrende gelişen olayları kesinlikle kişiselleştirmemelisin.Kendini gösterme zamanı…18 Martta meydana gelen Merkür, Venüs kavuşumu bir süredir içinde sakladığın konuları sert bir dille paylaşmanı sağlıyor. Haftanın ikinci yarısında bu etki ile gündeminde değişiklik olabilir. Kendini ifade etmekte ve ısrarcı olmaktan geri durmuyorsun. Yenilik yapmaktan çekinme, kendini eve kapama, hayatınla ilgili önemli kararlar al! Hem bu günlerde kendine yol haritası çizmen daha kolay, olabilir. Hayatınla ilgili önemli kararlar alman kolaylaşırken, ailene verdiğin önem de artabilir. Yaşam kalitende bazı değişikliklere gitmek isteyeceksin.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu (13-19 Mart)


Bu haftanın gündemi; gökyüzü hareketlerinin de etkisiyle akrabaların ve yakınların tarafından hayatına gelen baskı artıyor. Bu durum günlük yaşamına devam ederken seni biraz sıkabilir. Ayrıca geçmişe dair sorunlar ve geçmiş ilişkilerinden arta kalanlar var olan ilişkini etkileyebilir. Aman dikkat! Sen özgürlüğüne düşkün bir insansın ve zorlanmaya pek fazla gelemiyorsun.Özüne dönüş başlıyor…13 Martta Pazartesi, Ay Terazi burcunda seyir ediyor; kalbi boş bir Aslan burcuysan, daha ayağı yere basan ilişkiler yaşamaya hazır olmalısın. Bu günlerde tarzı sana benzer ama yaşam stili senden çok ayrılan birine karşı ilgin artabilir. Aynı zamanda yaşam koşullarında daha iyi olmayı amaçlaman çevrene karşı da hırslanmana neden oluyor. Evli Aslan burçları ise; yaşam alanında değişikliklere ve güzelleştirmelere gidebileceği gibi, ev yatırımı yapmak için de kolları sıvayabilirler. Kariyer ve sosyal hayatında etkili olmayı tercih ediyorsun.Haftanın ortası Ay Akrep burcunda ilerliyor…Bu etkiyle kendine yeni iş olanakları yaratmak isteyebilir, bireysel çalışmalara yönlenebilirsin.  Yani kariyer ve gelecek planlarınla ilgili başlangıçlar yapabilirsin. Bu büyüme planlarını destekleyen Merkür iletişim gezegeni güçlü isimler ile bir araya gelmeni sağlayabilir. Odaklanma problemini aşabilirsen, bu şansını değerlendirebilirsin. Mutsuz ve yıpratıcı bir ilişki yaşayan Aslan burçları kanayan yarayı bastırmak için elinden geleni yapabilir.

Başak Burcu Haftalık Yorumu (13-19 Mart)


Bu haftanın gündemi; bu hafta finansal iniş-çıkışlar yaşayabilirsin. İş hayatında ve buna bağlı olarak da gelirinde değişiklik olma ihtimali yüksek. Bir gün önce yaşanan Dolunay burcunda meydana gelirken sana birçok kişisel kararlar aldırıyor. Bu günlerde kendini ara ara çaresiz hissediyor olabilirsin.Zaman her şeyin ilacı mı?14 Martta yönetici gezegenin Merkür, Koç burcuna geçiş yapıyor; aile, ortalıklar, gruplar, yardım kurumları gibi konuları ön plana çıkartabilir. Miras almak ya da bu konuda davaların devam ediyorsa, bir çözüme girdiğini görebilirsin. Baba ailesinden güçlü karakterler ile yüzleşmeler gerçekleşebilir. Belki de yıllardır içine attığın bazı aile konuları bu vesile ile gündeme gelebilir. Hayat yoğunluğu arasında bazen vücudumuzu ihmal edebiliyoruz. Sana bunun için tavsiyem eklem ve kemik ağrılarına dikkat etmen yönünde olacak…Her değişim kolay olmuyor…18 Martta meydan gelen Merkür, Venüs kavuşumu; Cuma gününden itibaren etkisini göstermeye başlarken evli olan Başak burçları bir süre daha konuşmalarına dikkat etmeliler. Hem Merkür asi bir etkide hem de Venüs aynı etkide geriliyor…. Yanlış okunan mesajlar, bakış açısından sığlaşma, iletişimde kopuşlar, estetik kaygılar gibi konularda ikili ilişkileri zorlaştırabilir. Aşka bakış açın genel havanın aksine biraz bohem durabilir. Rahat iletişim kurma konusunda becerilerini kullanamayabilirsin. Farklı arayışlarda olanlar için sıra dışı topluluklar ve insanları tanıma söz konusu olabilir. Felsefe, din, rüyalar, edebiyat gibi konulara yönelmek isteyebilirsin.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu (13- 19 Mart)


Bu haftanın gündemi; Mart ayının ortasına geldik ve ilkbahar kapıda. Yani senin mevsimin geliyor! Eski güleç ve neşeli günlerine dönüyorsun. Kaldığın yerden hayatın tadını çıkarmaya devam edebilirsin. Kariyerinle ilgili konular için biraz daha dişini sıkman gerekebilir. İş konusundaki hırsın bazen geri tepebiliyor, aman dikkat! Geçtiğimiz ay iş arkadaşların ve ortakların ile yaşadığın sorunlar yavaş yavaş çözülüyor.Ay burcunda iken Pazartesi gününe başlıyorsun. Anne, yakın dostlar ve güvendiğin insanlara dair beklentilerin bu sıralar artabilir. Arzu ettiğin tepkilere karşılık gelmeyince gergin ve anlamsız tartışmalara girişebilirsin. Önceliğin bu süreçte empati kurmak ve ilişkileri düzenlemek yönünde olmalı. Mücadeleyi seven tarafın ise 14 Martta Merkür, Koç burcuna geçince ortaya çıkıyor. Konuşmaların her ne kadar sivri ve aceleci olsa da yeni bağlar ve iletişim kurmak acısından olumlu geri dönüşler sağlayacaktır. Gönül ilişkilerinde ise savaşçı yanını ön plana çıkarmaya devam edebilirsin. Sosyal açıdan ise; patlamaya hazır bir bomba gibisin ama girdiğin ortamlarda herkes bir gergin… Kendini rahatlatmak adına spor ya da meditasyona yönelebilirsin.Bu günleri şiir gibi yaşayabilirsin.Cuma günü Ay Akrep burcunda seyir ediyor. Aniden karşılaştığın sürprizler, beklemekten sıkıldığın konulardaki ani gelişmeler, haberler sanki her şey yüzünü güldürmek için tasarlanmış gibi hissedebilirsin. Ayrıca bekar bir Terazi burcuysan yeni bir ilişkiye başlamak için içinde büyük bir istek duyabilirsin. Zaten iç dünyanı keşfe çıktığın günlerdesin. Haftanın son günleri yaklaşırken genel havan değişiyor. Günlerini dışarda arkadaşlarınla ve dost sohbetlerinde geçirmek isteyebilirsin. Hafta sonu; Merkür, Venüs kavuşumu ilişkilerinde ve sosyal yaşamında sıra dışı değişiklere neden olabilir. Yeni bir eve taşınmak, araba almak ya da uzun zamandır bozup durulan bir ev eşyasından kurtulmaya çalışılabilirsin.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu (13-19 Mart)


Bu haftanın gündemi; insan kazanmak para kazanmaktan daha önemli tabii… Ama para kazanmanın senin hayatındaki yerini de inkâr edemeyiz öyle değil mi? Bu hafta senin için sosyal geçiyor. Aynı zamanda estetik ve güzellik gezegeni Venüs’ün de etkisiyle, dış güzelliğine önem verdiğin günlerden geçiyorsun. Geçtiğimiz aylarda yaşadığın sıkıcı günlerin acısını çıkarır gibisin.Düzen ve denge bir arada!13 ve 14 Mart Ayın konumu Terazi etkisine giriyor. Kendini mutsuz ilişki içine atanlar, imkânsız aşklar için ailesinden vazgeçenler, yıllar önce bir aşkı uğruna en iyi arkadaşından olan Akrep burçları, kendi kabuklarından sıyrılabilir. Bu dönemleri aynı zamanda eğitim, sanat, yaratıcılık gerektiren işler de geçirmek isteyenler içinde uygun ve ideal dönemler olacak. Şansını, başkasının iki dudak arasına bırakmak istemeyen çalışan Akrepler ise bu birkaç günlük süreçte sorumluluklarını bırakmıyor. Aşk hayatının ayrıca netleştirecek bir döneme giriyorlar. Sürüncemedeki ilişkiler için belirleyici gelişmeler yaşanabilir. Bekar Akrep burçları ise sadece günlerini ve kalbini dolduracak geçici heveslere pek sıcak bakmayacak.Hassas ilişkilere özellikle dikkat!Perşembe günü Ay, burcuna geçiş yapıyor; bugünden itibaren zorlayıcı ve disiplin gerektiren işlerden uzak durmak isteyebilirsin. Ancak bazı şeyler senin arzu ettiğin gibi ilerlemiyor! Hiç beklemediğin sorumluluklar, hukuksal bazı meseleler uzun saatler işte mesai geçirmene neden olabilir. Benden uyarması! Bu günlerde zihninde nostalji rüzgarları esebilir. Geride bıraktığını düşündüğün kişileri aramak için telefonu alıp alıp bırakabilirsin… Bu kararı vermeden önce etraflıca düşünmeni öneririm. Hafta sonu 18 Martta Merkür, Venüs kavuşumu meydana geliyor. Bu açıdan iletişimine sevgili Akrep bir parça daha dikkat etmen gerekebilir. Alınganlıklar, hızlı cevap verirken yanlış kelimeler kullanman, bilinç altında adeta yüreğinin kılavuzu olabilir. Ancak bu günlerde bu tür yaklaşımlar ilişkileri germeye hazırlanıyor.

Yay Burcu Haftalık Yorumu (13-19 Mart)


Bu haftanın gündemi; etrafında olup bitenler güven problemi yaşamana sebep olabilir. Çevrendekilerin yaşadığı kararsızlıklar ve fikir değişimleri seni kendi yaşamınla ilgili daha sert düşünmeye itebilir. İlişkinde ya da evliliğinde paylaşımların, sorumluklardaki dağılımlar hepsi açık seçik ortaya dökülüyor.Bazı şeyleri bugünlerde toparlamak zor olabilir.13 Martta Ay Terazi etkisinde haftaya başlıyoruz. Bir de üstelik Salı günü Merkür iletişim gezegeni Koç burcu etkisine giriyor. Ortaklık yaptığın kişiler ve çalışma arkadaşlarına özellikle dikkat etmeni tavsiye ederim. Sosyal açıdan zihnindeki sınırları kaldırırken, aklını da biraz karıştıran konular gündeme gelebilir. Özellikle arkadaşların ile fikir ayrılıkları yaşayabilirsin. Kendi düşüncelerini dayatmak istemem bazı kopukluklara neden olabilir. Sorunsuz günler için iletişim kurduğun kişilere ve konuştuğun konulara ayrıca dikkat etmelisin.Gelelim haftanın ikinci yarısına; 16 Martta Ay Akrep burcunda yer alırken kariyerde sıçramalara destek bulabilirsin. Karşına çıkacak işler, planlanın da olmasa bile çalışmaya neden olabilir. Ayrıca ek işler ve başkalarından gelecek parasal kaynaklar içinde önemli günler olabilir. Sana bu konuda destek olacak insanlar ile yolları kesişebilir. Bu günlerde partnerini her zamankinden fazla sahiplenebilirsin. Kıskançlık gereksiz bir davranış ama genelin aksine bugünlerde ekstra istediğin ilgi pek de yersiz değil. Herkes zaman zaman şımartılmak ister öyle değil mi? Ve sana baharı müjdeleyecek günler yaklaşırken sokakta geçireceğin saat dilimi artış gösterebilir.  Sağlığına özellikle soğuk algınlığına dikkat etmelisin.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu (13-19 Mart)


Bu haftanın gündemi; Mart ayının tam da ortasındayken geride kalan iki haftada yarım kalan işlerini halledip, geçmişinle hesaplaşıp artık önüne bakman gerekiyor. Unutma bir yıkıntının üstüne gökdelen dikmezsin! Dostların ve ailenle ilişkilerinde bazı sorunlar yaşayabilirsin. Seni seven insanların öğütlerini en azından bir kez düşünmelisin, öyle değil mi?Anlaşılmak için anlayışlı olmalısın!14 Mart Salı günü iletişim gezegeni Merkür, senin gibi öncü bir burç etkisine giriyor.  Bugün ihmal ettiğin ve sürekli ertelediğin konularla ilgili yüzleşmek zorunda kalabilirsin. Ayrıca sevdiğin kişiyle fikir ayrılığına düştüğün meselelerde ısrarcı olmamalısın. Özellikle sosyal hayat ve kariyer merkezli konularda biraz daha dinleyici olman gerekebilir. Küçük tartışmalar büyük kavgalara dönüşebilir. Aile, iş, sorumluluklar derken geçen hafta oldukça gergin geçmişti. Bu hafta da insanlar üstüne üstüne geliyor sanki…  Çarşamba günü kurumsal işlerinde oldukça toparlayıcı etkilere maruzsun.Kendini güçlü hissettiğin bir sürece giriyorsunİkinci hafta, hayata biraz daha iyimser tarafından bakıyorsun. Yeni, görmek istediğin yerleri keşfetmek isteyebilir ve bunun için araştırmalar yapabilirsin. Kendini bu günlerde zaruri iş seyahatlerine hazırlaman gerekebilir. Ancak bu sefer şikâyet etmek yerine bu durumu fırsat ya da kaçışı olarak görmeye başlayabilirsin. Adeta küçük bir tatil yapabilirsin.  Evlerini ayıran evli kardeşin için yardım etmek isteyebilirsin. Bu günler ona akıl vermek değil yanında durmak zamanı… Birlikte zaman geçirmek, yaralarını sarmak için zamanının bir kısmını hafta sonu onunla geçirebilirsin. Yeni ortamlar ve yeni insanlar için de oldukça açıksın.

Kova Burcu Haftalık Yorumu (13-19 Mart)


Bu haftanın gündemi; önemli sorumluluklarını göz ardı edebilirsin. Pratik zekânla kolayca halledebileceğin sorunları, hiç de sana uygun olmayan bir şekilde uzun yollarla çözüme ulaştırma yoluna gidebilirsin. İç dünyanda halledemediğin duygular ve sorunlar artık günlük yaşamında da etkili olmaya başlıyor. Kendini toparlamaya başlamanın tam da zamanı! Yoğun stres altında olduğun için ufak sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsin.Gelelim haftanın detayına; 14 Mart Salı günü zekanın timsali Merkür, Koç burcuna geçiş yapıyor. Bu gezegen hareketinin etkisiyle kariyer hedeflerin adına güzel fırsatlar ve haberler ile karşılaşabilirsin. Özellikle teknoloji ve sanat bağlantılı işlerde önemli adımlar atabilirsin. Önemli terfi ve ilerleme adına kalıcı adımlar kapında olabilir… Tanıdığın önemli kişiler sana iş hayatın ve projelerinle alakalı destek vermekten çekinmeyecekler. Eğer kendi işinin patronu olan bir Kova burcuysan, işyerinde ufak değişikliklere gitmek isteyebilirsin. İlişkilerde tek taraflı düşünmen ve diretmen yakın çevrende eleştiri almana neden olabilir.Motivasyona ihtiyacın var…Perşembe günü Ay, Akrep burcunda hareket ederken gelecek planlarını tekrar masaya yatırmak istiyorsun. Haftanın ikinci yarısında; pratik ve kolay yol yerine, uzun ve çetrefilli olanı seçmeye meyledebilirsin, aman dikkat! Bu üstündeki rehavetin kalkacağı gün ise gittikçe yakınlaşıyor. Hayata karşı olan gücünü yeniden kazanmak için en yakın arkadaşlardan destek var. Bu hafta sonu bazı arkadaşlarından yeteneklerinle ilgili iş teklifi gelebilir ya da öneriler alabilirsin. Bazı kişilerin hakkında söylediklerini ve yaptıklarını kafana takma. Unutma meyve veren ağaç taşlanır.

Balık Burcu Haftalık Yorumu (13-19 Mart)


Bu haftanın gündemi; parasal konular gündemine oturuyor. Maddi-manevi destek aldığın kişilerle fikir ayrılığına düşebilir ve ciddi kopukluklar yaşayabilirsin. Bu sıralar maddi destek aldığın kişilerle inatlaşmamanı ve onlara sırt çevirmemeni öneririm. Hiç hesapta olmayan ödemeler karşına çıkabilir. Yatırım ve harcamalarında risk almayı düşünüyorsan, bu hafta hiç de sırası değil.Değişime istedikçe adapte oluyorsun!13 Mart Terazi burcunda başlayan etki ile haftaya giriş yapıyoruz. Bir gün önce karşıt burcunda meydana gelen Dolunay, aile ve eş evini etkisi altına alırken yenilik kaçınılmaz oluyor. Bu alanlarda değişim biraz zaruri olabilir. Ev değiştirmek, eşya değiştirmek, aile köklerini ilgilendiren miras konuları gündeme gelebilir. Denge tutturmak biraz zor gelebilir. Merkür’de hali hazırda burcundan ayrılmışken iletişimde sertleşmeler söz konusu olabilir. Kalbi boş bir Balık burcuysan, farklı kültür, din, dil ya da ırktan birine kapılman ve hayatına sokman da oldukça yüksek bir ihtimal.İkili ilişkiler mercek altında…16 Mart Perşembe günü Ay su grubunda etkili oluyor, ikili ilişkilerde partnerini biraz zorlayacak etkiler bırakıyor. Eşinden ya da sevgilinden sevgisini kanıtlamasını isteyebilir ve bunu biraz farklı ortaya koyabilirsin. Bu tavrın karşındaki insanında kafasını allak bullak edebilir. Ayrıca ilişkinize ve partnerinize biraz eleştirel gözle bakacak, her hareketini hatta bakışlarını bile analiz etmeye çalışacaksın. Empati kurmayı dene derim. 18 Martta ise; Merkür, Venüs kavuşumu ikili ilişkiler, evlilik gibi konuları etkisi altına alacaktır. Kalbi boş olan Balık burçlarına ise müjde! Gireceğiniz ortamlarda veya katılacağınız organizasyonlarda ruh eşini bulabilirler. Evlilik teklifi için hazırlıklar başlayabilir!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder