Facebook Ailesi

Custom Search

1 Mart 2017 Çarşamba

Zeynep Turan Mart 2017 Burç Yorumları

KOÇ BURCU MART 2017 AYLIK YORUMU


2017 yılının mart ayı ilişkilerini, çevreni düzenleyecek deyim yerindeyse hayatının renklerini belirlemene yardımcı olacak. Hayal ettiğin ama uygulayamadığın olgunluğu verecek olan baharın ilk ayı son yedi yıldır yaşadığın fikir ayrılıklarının, ani bitiş ve kopuşların da nedenini gösterecek.  Öyle ki Venüs şubat ayı boyunca burcunda hareket ederken, bu konuları birçok kere düşünmene neden oldu.

AŞK

Bir zaman hatası…

4 Mart’ta başlayıp 15 Nisan’a kadar devam edecek olan aşk gezegeni olan Venüs Retro’su özel hayatını süzgeçten geçirirken sana da yenilenmen için fırsatlar sunacak. Ancak asıl önemli olan bu fırsatları fark etmen ve harekete geçmen. Yorulduğunu düşünebilirsin çok da haklısın, her şeye rağmen hayatın devam ettiğini de unutmamalısın. Zor günler de aynen güzel günler gibi geçip gidecek. Her ne kadar içinden sabır taşına döndüm desen de aslında daha çok tahammülün olduğunu da biliyorsun. Venüs Retro’su her ne kadar işleri karıştıracak gibi görünse de gerçekleri de gözler önüne serecek. Tecrübelerin ile hislerini birleştirdiğin doğru yolda olduğunu sen de göreceksin.

10 Mart’ta gerçekleşecek olan Dolunay, tozu dumana katmasa da aldığın kararların arkasında durmana neden olacak. Eğer evli bir Koç burcuysan eşinin sosyal medya hesaplarıyla aşırı ilgilenmesi veya cep telefonunu hiç elinden düşürmemesi sorun yaşamanıza neden olabilir.

PARA

Maddi konular son zamanlarda kimsenin gündeminden düşmediği gibi senin gündemini de oldukça etkiledi. Gerçekleştirmek istediğin planlarını ertelemiş, yatırımların için doğru zamanı bekleme kararı almış olabilirsin. 10 Mart’ta Mars’ın toprak burcunda hareket ediyor olması ticaret ve alışveriş konusunda farklı fikirlere kapılmana neden olabilir. Çok aciliyeti olmadığı sürece bu ay içinde alım-satım yapmamanı tavsiye ederim.

12 Mart’ta gerçekleşecek olan Dolunay sana aceleci bir hava katabilir. Zaten sabırsız olan karakterin bu etki ile ani kararlar almana da neden olur. Eğer uzun zamandır aynı yerde çalışan bir Koç burcuysan ve yaptığın işten sıkıldıysan bu tavrını etrafındaki insanlara çok net bir şekilde yansıtabilirsin.

SAĞLIK

Bu ay strese dayalı birtakım küçük rahatsızlıklar yaşamamak için de beslenme ve uyku düzenine dikkat etmelisin. Eğer mide rahatsızlıkları ile ilgili sorunlar yaşan bir Koç burcuysan; bu döngüde, farklı diyet programları deneyebilir ve beslenme alışkanlıklarını değiştirebilirsin.

BOĞA BURCU MART 2017 AYLIK YORUMU


2017 yılının ilk iki ayında hiç beklemediğin insanlardan büyük destekler görmüş olabilirsin. Aslında bu durum seni şaşırttı ancak yaptığın iyiliklerin uzun süredir beklediğin, sonuçlanamayan bir beklentinle ilgili somut gelişmeler yaşayabilirsin. Son 2 aydır kendi ifade etmeye çalıştığın tüm konularda büyük çözümlerin kendi kendine gelecek olması işini kolaylaştıracak.


AŞK

Hayatının merkezinde “aşk” var!

Venüs Retro’suyla başlayacağın mart ayı seni gerçeklerle yüzleştirmeye hazırlanıyor. Aynı zamanda Mars’ın da burcunda hareket ediyor olması güven temasını hayatının merkezine oturtacak. Yalnızca ikili ilişkiler mi dersen eğer tabi ki hayır. Bu duygunu çevrende bulunan herkese yansıtacak hatta deyim yerindeyse alacak verecek davasına gireceksin. 12 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay seni her zaman olduğundan çok daha cesur bir hale getirecek. Aşka kapılarını sonuna kadar açarken, zamanında açık olan kapıları da kapatmaktan çekinmeyeceksin.

Gökyüzü son 6 aydır seni fazlasıyla zorlamış ve canını sıkmış olabilir. Yaşadıklarını geride bırakmaktan yanasın ancak bu ay bir süre önce ayrıldığın eski sevgilinden haber alabilir, sana ulaşma çabalarına şahit olabilirsin. Eğer ilişkisi aldatma ya da üçüncü kişiler tarafından biten bir Boğa burcuysan, yaşanan her şeyin bir yanlış anlaşılma olduğunu düşüneceğin olaylara şahit olabilirsin. Eğer ilişkisi olmayan bir Boğa burcuysan, aslında kalbinin hızla çarpmasına sebep olacak kişiyle bir süre önce tanışmış olabilirsin.

PARA

Neden olmasın?

Planlar, projeler, hayaller, hedefler… Gündemin çok yoğun. Uzun zamandır hayata geçirmek istediğin projen ya da iş değişikliğin konusunda harekete geçmek isteyebilir, yakın çevrenden destek alabilirsin. Eğer kendi işini kurmak isteyen bir Boğa burcuysan, 28 Mart’ta gerçekleşecek Yeniay’ dan sonra önemli görüşme ve imzaları gündemine almanı tavsiye ederim. Yatırımlarını değerlendirmek istediğin alanı iyice araştırmalı, karşına ilk çıkan fırsatı değerlendirmek adına varını yoğunu ortaya koymamalısın. Özellikle evli ve çocuğu olan bir Boğa burcuysan gündemine bir de çocuğunun eğitimi ile ilgili sürpriz harcamalar girebilir.

SAĞLIK

Kendine daha fazla vakit ayırmaya çalış. Stresin hayatında uzun süre barınmasına izin verecek biri hiç değilsin.

İKİZLER BURCU MART 2017 AYLIK YORUMU

Hayatını ve geleceğini kazanmak adına girdiğin büyük uğraşların yavaş yavaş meyvelerini toplamaya başladığın günler başlıyor. Çok bekledin, sabrettin ve nihayet hedeflerine çok yakınsın! Özellikle son 2 yıldır hayatını, işini, sorumluluklarını paylaştığın insanlar sabrını çok zorladı.

AŞK

Yalnızlıkta bir yere kadar!

Elbette yalnız değilsin, sadece son 2 yıldır kalabalıkların içinde yalnız olmanın ne demek olduğunu tecrübe ettin. Aslında bu yalnızlık hissinin sebebi geride bıraktığımız günlerde kendi meselelerinin içine fazlasıyla dalman olabilir. Aile bireylerinin aniden ortaya çıkan, geçmişe dair başka meseleler bir de kendi hayatınla ilgili meseleler gündemini o kadar meşgul etti ki; bu durum sana destek olmak isteyenleri dahi gözün korkmuş olabilir. Çünkü olaylara bakış açın çok farklı. Yani seni teselli etmek ya da dertleşmek isteyen insanlar, seninle nasıl konuşacağını gerçekten kestirememiş olabilir. Aynı fikirde olmadığın insanlara tahammülsüzlüğünü de yeterince gösterdin zaten. Artık işler tersine dönüyor ve rüzgâr senden yana esiyor. Eğer kalbi yaralı bir İkizler burcuysan artık yalnızlığa son verme zamanı.

12 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay, bu ay aşk hayatın adına önemli adımlar atmana yardımcı olacak. Evliliği ya da uzun soluklu ilişkisi devam eden İkizler burçlarının ise bu döngüde çok dikkat etmesi gerekiyor. Bu dönemde karşı tarafın eksiklerine karşı daha toleranssız davranabilir, onu başkalarıyla kıyaslayabilirsiniz. Karşı tarafın artı ve eksiklerini ciddi anlamda hesaplarken kendinizi bulabilirsiniz.

PARA

12 Mart fırsat kapılarını sonuna kadar açacak

Senin için her ne kadar bağlanma sorunu var deseler de aslında öyle değilsin. Bir yerde kalmayı tercih etmiyorsan mutlaka orada seni huzursuz eden şeyler vardır. Eğer uzun zamandır aynı yerde çalışıyor ve hakkını alamadığını düşünüyorsan, bu ay seninle konuşmaya çalışanın adeta duvara çarpacağını söyleyebilirim. Kendi hakkını arayacağın gibi çevrendeki insanların hakları içinde pasif bir direnişe geçebilirsin. Her ne kadar sevdiğin işi yapsan da bazı hakları elde edemiyor olman seni farklı arayışlar içine itebilir. Özellikle 12 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay’ın çalıştığın yerde kendini güvende hissetmeyebilir, ani bir kararla işten ayrılmayı göze alabilirsin.

SAĞLIK

Beslenme ve diyet konuları mart ayında sürekli gündeminde, bahar mevsiminin de yaklaşmasıyla beraber formuna daha çok özen göstermek isteyebilirsin.

YENGEÇ BURCU MART 2017 AYLIK YORUMU


Bu ay, yakınlarının sana ihtiyacı olduğunu görebilirsin. Özellikle ailendeki kişiler, senden akıl isteyebilirler. Ancak onlara ne kadar yardım etmek istesen de, sonunda yine kendi bildiklerini okumaları seni biraz öfkelendirebilir. O nedenle de ayın ikinci haftasından sonra daha çok kendi kabuğuna çekilmek isteyebilirsin.

AŞK

Sevdiğin kişiyle arandaki buzlar eriyebilir!

Eğer uzun süredir birlikte olduğun kişiye, aklındaki soruları sormaktan çekiniyorsan, bu ay çıkacağınız bir seyahatte ona içinde ne varsa anlatabilirsin. Aşk gezegeni Venüs, 4 Mart’taki retro hareketiyle akılları karıştırırken, doğru iletişime de dikkat çekiyor. Eşinle ya da sevgilinle, konuşmaya başlamadan önce doğru zaman olup olmadığından emin olman gerekebilir… Eğer yorgun, gergin bir ruh haline sahipse ya da uzun zamandır işi ile ilgili çözemediği bir problem varsa yapacağınız konuşmayı daha doğru bir zamana ertelemende fayda var.

12 Mart’ta yaşanacak Dolunay, ilişkilerinde detaycı yanını ön plana çıkartırken, eleştirinin dozunu kaçırabileceğini de işaret ediyor. Eskiden abartmadığın konuların üstünde fazlasıyla üstünde durmak isteyebilirsin. Aslında bu sorun çok eskilere dayanıyor olabilir. Yani içinde bir yerlerde atamadığın güven sorununa… Kendine ne söylersen söyle, aklının evet, kalbin buz gibi bir hayır olabilir.

PARA

Emeklerinin karşılığını artık almalısın!

12 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay ile son 5 aydır yaşadığın maddi sıkıntıların mart ayında çözüme kavuşmaya başlayabilir. Ancak sen de biliyorsun ki bu zamana kadar bu kadar sıkıntı yaşamanda sorumluluklarını tam olarak yerine getirmemenin de etkisi var. Artık toparlanma zamanı! Eğer kendi işinde çalışan bir Yengeç burcuysan, büyük bir markayla anlaşma yapabilir, prensipte anlaşabilirsiniz. Ancak sana tavsiyem atacağın imzayı 12 Mart tarihinden sonra gerçekleştirmen.

Çalışma hayatı devam eden Yengeç burçlarının ise rutin giden iş hayatı dönemde sürpriz gelişmelerle biraz çalkalanabilir. Çalıştığın yerde önemli konumda olan biri işten ayrılabilir ve bu durum senin pozisyonunu da etkileyebilir. Çok sürpriz bir şekilde terfi alabilirsin.

SAĞLIK

Ailendeki insanların sağlığına dair daha dikkatli olmanda fayda var. Özellikle düzenli ilaç kullanan insanların programını takip etmek, beslenme düzenlerini sürdürmelerini sağlamak gibi görevler üstlenebilirsin.

ASLAN

Mart ayında yeni yerler görebilir, yeni kitaplar okuyabilirsin. Bununla birlikte sanatsal etkinliklerle keşif dolu bir ay geçirebileceğini işaret ediyor gök kubbe. İçindeki yaşam aşkını tümüyle hissedebilirsin. Hayatın daha fazla içinde olmak isteyebileceğin bir zamandasın.

AŞK

Bir suçlu mu arıyorsun?

Kalbi kırık bir Aslan burcuysan, kim suçlu sorusunun cevabını aramak isteyebilirsin. Ancak dönüp dolaşıp, vardığın yer yine sensen, burada bir yanlış var demektir. Sevdiğin kişiyle aranızdaki dengeyi korumak istesen de, sadece senin çabalarınla değirmenin dönmediğini anlayabilirsin. İçinde bulunduğun karmaşadan, biraz olsun uzaklaşmak, kafanı dağıtmana yardımcı olacaktır.

Birlikte olduğun kişi, normalden daha gergin davranıyorsa, dışarıda geçirdiği vakit çoğaldıysa, yakınlaşmaktan çekiniyorsa bu aranızdaki sorunlardan da kaynaklanıyor olabilir. Aldatıldığını düşüyor ve neredeyse bundan eminsen, yüzleşmek ve konuşmak en makul davranış olacaktır. Herkes için en iyi olan, bir yolu uzatmaktansa, sonuca varmak… Mart ayının ikinci haftasından sonra olumlu ya da olumsuz sonuca ulaşıp, rahat bir nefes alabileceğini işaret ediyor gökyüzü.

PARA

Sözlerin çok konuşulacak!

Çalışma ortamında göz ardı edilen emeklerini savunurken, sözlerinle yer yerinden oynayabilir. Bu hafta söylediklerin uzun bir süre konuşulabilir...  Eğer kurumsal bir şirkette çalışıyorsan, profesyonellikten uzak tavırlar sergilemene neden olan koşullar, sonunda seni üzebilir. Aynı zamanda iş yerindeki geleceğini etkileyebilir. Öfke kontrolü için elinden ne geliyorsa yapmanı öneririm. Tamam, geçtiğimiz günlerde başka insanların kuralları seni bir hayli sıkmış olabilir. Sen artık kendi kurallarını koyup, kendi şartlarını oluşturmak adına hareket edebilirsin. Buna itirazı olan, sana hiç gözükmesin daha iyi!

SAĞLIK

Mart ayında sağlığınla ilgili konularda ihmalkâr davranmamalısın. Boş verdiğin konular, büyük sorunlar olarak sana dönmese de, küçük rahatsızlıklar gününün kalitesini etkileyebilir.

BAŞAK BURCU MART 2017 AYLIK YORUMU


Ertelenmiş bir hayatı yaşamaya tahammülünün olmadığını çevrendeki herkese anlatacaksın! İş ve özel yaşamında hangi konularda eksikler varsa, üzerinde duracağını ve çözmek için de var gücünle çalışacağını işaret ediyor gök kubbe. Titiz yanını ortaya koyma konusunda bu ay kimse eline su dökemez.

AŞK

Duygularını yaşamaya ihtiyacın var!

Mart ayında ya bunu anlayacaksın ya da özel hayatında önemli problemler yaşayacaksın, diyor gök kubbe. Gündelik hayatının karmaşıklığı ve temposu kendinden uzaklaşmana neden olmuş olabilir. 4 Mart’ta aşkın gezegeni Venüs’ün retro hareketin duygusal dünyanı etkileyecek. 15 Nisan’a kadar ilişkilerinle ilgili keskin kararlar alabilirsin. Sana yeteri kadar vakit ayırmadığını düşündüğün eşinin ya da sevgilinin eleştiri oklarını çıkardığını görebilirsin. Sevdiğin kişi, yaptığı hataları kabul etmek yerine ilişkinizle ilgili eksik olduğunu düşündüğü konuları gündeme getirebilir.

12 Mart’ta burcunda gerçekleşecek Dolunay, planlı programlı olma isteğini arttıracak. Birlikte olduğun kişiyi, geçmişteki haliyle ve diğer insanlarla daha çok kıyaslayabilirsin. Bu dönemde sevdiğin insanın sana yönelik rutin tavırlarına ister istemez, sert tepkiler verebilirsin. Bu zamana kadar toleranslı davrandığın konularda artık daha tahammülsüz yaklaşımlarda bulunabilirsin. Aslında tahammülsüzlük gibi gözüken bu tavrının arkasında yatan kendi isteklerinin biraz daha farkına varmaya başlaman…

PARA

Ekip çalışmalarında başarıyı yakalayacaksın!

Gökyüzü, özellikle ekip çalışmaları için ideal bir döngüye işaret ediyor. Kendi bireysel girişimini yapmayı planlayan bir Başak burcuysan, bu dönemde fikirlerine güvendiğin insanlarla daha çok vakit geçirmeni ya da onlarla birlikte atılımda bulunabilirsin. Eğer iş arayan bir Başak burcuysan, proje bazlı bir işte beklediğinden daha fazla kazanç sağlayabilirsin. Ay sonuna doğru ailenden biri senden borç isteyebilir. Onun durumuna alışkın olsan da kendini yardım etmekten alıkoyamayabilirsin. Ancak senden maddi yardım bekleyen yakınına daha iyi bir çözüm bulmak isteyeceksin.

SAĞLIK

Kendini yorgun hissedebileceğin bu ay, düzenli egzersizle daha dinç kalabilirsin. Yeme düzenine ve öğün atlamamaya dikkat etmelisin.

TERAZİ BURCU MART 2017 AYLIK YORUMU


Gök kubbe, uzun süredir aklına takılan konuları bu ay çözme eğiliminde olacağını işaret ediyor. Öğreneceklerin seni derinden etkileyecek belki ama aklının ve kalbinin bir aydınlanma yaşadığını fark edeceksin. Dostlarının seni yanlış anladığını öğrenebilirsin. 4 Mart’tan 15 Nisan’a kadar etkili olacak Venüs retrosu ikili ilişkilerinin üzerinde duracağın bir ay olacağını söylüyor.

AŞK

Gizli düşmanların olabilir!

Sevgilinin ya da eşinin çevresinde, muhtemelen çok yakınında gizli bir düşmanın olduğunu işaret ediyor gök kubbe. Bu ay, olup biteni çok iyi anlayabileceğin gibi sinirlerine hâkim olamayabilirsin. Hesap sormak konusunda aceleci bir tavır sergileyebilirsin. Bugüne kadar iyi niyetinin suiistimal edilmesine tahammül gösteremeyeceğini vurguluyor gökyüzü. Birlikte olduğun kişinin de desteğini alamadığını düşünebilir, krizi büyütebilirsin. İçindeki sevgiden uzaklaştığını görebilirsin, bu da keskin sözler söylemene neden olacak.

12 Mart’ta yaşanacak Dolunay, detaycı yönünü ön plana çıkaracak! Eğer birlikteliğin varsa ilişkinde düzen arayışına gidebilirsin. İlişkide dengeyi yakalamak yeterince zorken, bir de yaşanılan fikir ayrılıkları “işim daha önemli” düşüncesine sarılmana sebep olacak. Herkesin üzerine düşen sorumluluğu alması gerektiğini düşünebilirsin.

PARA

Maddi anlamda iniş – çıkışlar yaşayabilirsin!

Yılın başından beri yaşadığın finansal sıkıntılar nedeniyle biraz zorlanmış olabilirsin. Borçlarını toparlamaya çalışırken yenileri ile karşılaşmak seni domerolize etmiş olsa da bu aydan itibaren farklı arayışlardaki iş bağlantıların ve mücadelen, küllerinden yeniden doğmanı sağlayacaktır. Benzer sorunları daha önce de yaşadığını ve bir şekilde üstesinden geldiğini işaret ediyor gökyüzü.  Ortak toprak sahibi olduğun miras olarak kalan arazi ya da bir mülkün satış işlemleri gerçekleşebilir. Gelecek para, yatırım yapmak istediğin bir konuda adım atmana vesile olacak.

SAĞLIK

Strese bağlı, kronik baş ağrıları canını sıkabilir. Kendine dinlenmek için daha çok zaman ayırmalısın.

AKREP BURCU MART 2017 AYLIK YORUMU


Ruhunun derinliklerinde keşfettiğin bir aşk vardır kim bilir? Kendine göre hiç de uygun bulmadığın birine gönlüne kaptırabileceğini işaret ediyor gökyüzü. Bu durum, gündelik hayata adapte olmanı engellerken, aklını da fazlasıyla karıştırabilir.

AŞK  

Belirsizliğe tahammülün yok!

10 Mart’ta Mars’ın gökyüzündeki hareketi, ikili ilişkilerinde güven arayışına girmene neden olacak. Henüz adı konmamış bir ilişkin varsa bu duruma bir son vermek isteyebilirsin. Belirsizlik duygusunun seni özellikle 10 Mart’tan sonra yoracağını vurguluyor gök kubbe. Her şeyi konuşup, son noktayı koymak isteyeceksin. Ancak tutkuların ve aklın arasında kalabilirsin. Dolayısıyla git – geller yaşayabilirsin.

Eğer evli bir Akrep burcuysan, ilişkinde “huzur” arayışın bu ay daha çok artacak. Birlikte geçirdiğiniz zamanın, kaliteli olmasına özen göstermek isteyebilirsin. Planlı ve programlı hareket etme isteğine eşinden destek göremeyebilirsin. İletişimi yöneten Merkür’ün 14 Mart’taki hareketi aceleci davranmana neden olabilir. Aynı zamanda gökyüzün spontane olayları desteklediğini belirtmek isterim. Aniden gelişen programlara, buluşmalara ve habersiz misafirlere hazırlıklı olmalısın! Eşinin ailesiyle yaşanan sorunlarda artık karar veren bir noktada yer almak isteyeceksin. Bu dönemde eşinin seni anlamaya çalıştığını en azından çabasını fark etmen, onların sorunlarını çözme noktasında motivasyonunu arttıracaktır. Böylelikle evliliğin için daha olumlu fikirlerin oluşacağına, aradığın huzur için de mücadele etmeye devam etmen gerektiğini vurguluyor gök kubbe.

PARA

Çabalarının karşılığını alacaksın!

20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna geçmesi eğer çalışan bir Akrep burcuysan, iş yerinde liderlik isteğini ön plana çıkartacaktır. Yaptığın işte çıkan sorunların, senden kaynaklanmadığını göstereceğin bir aydasın. Aynı zamanda haddinden fazla sorumluluk üstleniyor olabilirsin. Ancak tüm yaptıkların sana artı olarak geri dönebilir. Beklediğin terfiyi alabilirsin. Sonrasında ise bazı çalışma arkadaşlarının arkandan konuştuklarını duyabilirsin. Sen onlara kulak asmadıkça, amaçlarına ulaşamadıklarını göstereceğini işaret ediyor yıldızlar.

SAĞLIK

Küçük ya da önemsiz gibi görünen sağlık sorunların için gerekli önlemleri almanı işaret ediyor gökyüzü.

YAY MART 2017 AYLIK YORUMU


Son zamanlarda ilişkilerimin iniş – çıkışları beni yordu diyorsan, dinlenmeye ihtiyacın olduğunu söylüyor gök kubbe. Ancak kendini dinlemek bu döngüde ruhuna pek iyi gelmeyebilir. Bunun yerine dostlarınla vakit geçirmeyi, onlarla dertleşmeyi tercih edebilirsin. Anlattıkça dertlerinin hafiflediğini hissedeceksin.

AŞK

Aşk gezegeni Venüs, anlatıyor!

4 Mart’tan 15 Nisan’a kadar etkisini gösterecek Venüs retrosu, duygusal dünyanı fazlasıyla karıştırabilir. Bir birlikteliğin varsa, ortak alınan kararlarda anlaşamadığınız için değişiklikler yapabilirsiniz. Bu durumda vereceğin tepkiler, ilişkinin kaderini tayin edecek! Olayların her ne kadar bir restleşmeye dönüşmesini istemesen de, gidişat her defasında beklediğinden farklı olabilir. Anlayacağın bugünlerde “Sakin sakin konuşuyorduk, birdenbire tartışmaya başladık” gibi cümlelerle diyaloglarını özetlemen sıklaşabilir.

Bir ilişkinin araf döneminde olan bir Yay burcu isen; yaşın kaç olursa olsun, olgun tavırlarını ortaya sunduğun, aklına ve gönlüne almak istediğin kişiyi mantığına yerleştirip karar vermek isteyebilirsin. 20 Mart’ta Güneş’in gökyüzündeki hareketi, duygularında sabrını zorlayabilir. “Ya tamam, ya devam” diyerek hoşlandığın kişiye tavrını net bir şekilde gösterebilirsin.

PARA

Kötü niyetli kişileri fark edeceksin!

İş hayatında kötü niyetli kişilerin aslında ne yapmaya çalıştıklarını anlayacaksın!  Eğer yükselmek için seni kullanan çalışma arkadaşların olduğunu düşünüyorsan, yanılmıyor olabilirsin. Onların gerçek niyetlerini öğrendiğinde nazik tavrından vazgeçmek isteyebilirsin. Herkese karşı davranışını net bir şekilde ortaya koyduktan sonra çalışma performansının arttığını gözlemleyebilirsin.

Beklemediğin bir anda işle ilgili bir fırsat elde edebilirsin. Beklediğin bu sevindirici haber diğer alternatiflerine şans verip vermeme konusunda seni düşündürse bile, bu olabildiğince iyi teklifi geri çevirmek istemeyeceğine işaret ediyor gökyüzü. Kurumsal bir firmada yönetici ya da firma sahibiysen bu dönem bazı sosyal sorumluluk projeleri üzerine çalışmalarını somut bir hale getirebilirsin.

SAĞLIK

Yeme düzeninin, sosyal hayatının yoğunluğuyla şaşabilir. Eğer midenle ilgili hassassan bu ay belirlediğin yiyeceklerin dışına çıkmamaya dikkat etmelisin.

OĞLAK MART 2017 AYLIK YORUMU


Mart ayında evinin sıcaklığında vakit geçirip, huzur bulmak isteyeceğini işaret ediyor gökyüzü. Ancak ailenle ilgili meseleler aklını kurcalayabilir. Bu ay hayatının merkezinde ailen olabilir. Aşk hayatınla ilgili zihninde cevapsız kalan sorular da ruhunu bir hayli yorabilir. Kime, neyi anlatacağını şaşıracağın bu döngüde duygularının da hızına yetişemeyebilirsin.

AŞK

Hesaplaşma vakti!

4 Mart’tan 15 Nisan’a kadar etkili olacak aşk gezegeni Venüs’ün retro hali, tutkularını harekete geçirecek! Eğer evli bir Oğlak burcuysan, ilişkinle ilgili büyük hesaplaşmalara gidebilirsin. Uzun süredir üstü örtülen problemleri artık askıya almak istemeyeceksin! Eşinle konuşmak istediğin konuları duymazlıktan gelmesi sabrının sınırlarını zorlayabilir. İçinde biriken, tamamlanmamış duygularının zihnini yoracağına işaret ediyor gökyüzü. Sevgiye olan ihtiyacın seni bambaşka duygulara itebilir. Kendini dalgın hissedebilir, odaklanma problemleri yaşayabilirsin. Yakınların da bu durumu fark ettiğinde içinde ne varsa bir bir dökebileceğini vurguluyor gök kubbe.

Gönül yarası bu diyorsan… Aradığın aşkı bulup, çok kısa bir sürede yitirdiğini düşünüyor olabilirsin. Ancak bu noktada gökyüzün sesine kulan vermeni ve 45 gün boyunca duygularını dinlendirmeni öneririm. Ancak yalnız kalıp, sadece kendi yaptıklarını ve olasılıkları düşünmen sana iyi gelmeyebilir. Unutma, ilişki iki kişiliktir ve ayrılıktan sadece kendini sorumlu tutmamalısın. Yaşadığın ilişkinin muhasebesini yaparken, sadece kendi yaptıklarını, söylediklerini değil, onun da durumunu, tavrını değerlendirmen gerekebilir.

PARA

Sorumlulukların artacak!

Bu ay, özellikle hizmet sektöründe çalışan bir Oğlak burcuysan, çalıştığın yerde daha fazla sorumluluklar yüklenmen gerekebilir. Bugünlerde mesai saatlerindeki ufak tefek değişikliğe kendini hazırlamaya başla. Bu dönemde yapılması planlanan bir organizasyon beklenmedik olaylar yüzünden iptal edilebilir ya da bazı aksilikler sorun çıkarabilir. Mart ayının ilk haftasındaki seyahat planlarına ve toplantılara çok fazla bel bağlamamanı öneririm. Çünkü programın her an değişebilir. Kendine yeni hedefler belirlemeni destekleyebilir bu ay. Fakat teknoloji ile alakalı işlerden ziyade daha az risk gerektiren işlerde yeni hedefler edinmende fayda var. E posta gelen kutusunu temizleme işini başka bir tarihe ertelemen, emin ol daha sağlıklı olacaktır.

SAĞLIK

Strese bağlı baş ve boyun ağrıların kendini tekrarlayabilir. İlaç tüketimine dikkat etmeni işaret ediyor gök kubbe.

KOVA MART 2017 AYLIK YORUMU


Gökyüzü, mart ayında yaşadığınız pişmanlıklar için harekete geçin diyor sevgili Kova burçları. Hoşlandığın kişiye doğru zamanda açılamadığını düşünüyorsan daha fazla zaman kaybetme derim. Onunla ilgili düşüncelerin, konuştuğunuzda tersine dönebilir. Kalbi boş olan Kova burçları mart ayında hayallerini yakalayacak, sana yeniden yaşamayı sevdirecek biriyle tanışabilirler.

AŞK

4 Mart’tan 15 Nisan’a kadar Venüs retrosunun etkilerini hissedeceksin!

Kimsenin yönlendirmesini dinlemeyen kalbin, sadece yaşadıklarına tutunarak yol bulmak istiyor olabilir. Sevdiğin kişiyle aranda aşılmaz dağlar olduğunu düşündüğünü işaret ediyor gök kubbe.  Ya da böyle düşünmene kalbini yakan kişi sebep oluyordur... Yaşadığınız sorunlara sevdiğin kişinin yaklaşımı nasıldı? Eğer “O” gerçekten toparlayıcı ve düşünceli olsaydı tüm çabalar, sonuçsuz kalmayabilirdi. Mutlu olmak için kendinden vazgeçme noktasına geldiğini düşünüyorsan, olanları daha objektif bir biçimde değerlendirmen gerekebilir.

Kişinin sevmeyi başarabilmesi için önce kendini sevmesi gerekir. Sadece kendine odaklanan, kendi dünyasından çıkamayan biriyle birlikteysen belki de düşünmen gereken sevdiğin kişinin hayata, sana karşı tutumudur. Yaşadığın ilişki, onun isteklerinden ibaret ise, artık düşünme ve fedakârlık yapma sınırını aşmış olabilirsin.

PARA

Sonuç odaklı olacaksın!

Bu ay üstlendiğin her işi mutlaka bir sonuca bağlıyorsun. Yeni başlangıçlarla dolu mart ayında iş bitirici tarafın daha çok ön plana çıkıyor. Evet, bu ay iş hayatın ve maddi konularda yeni başlangıçlar da bol bol gündeminde olacak. Girişimci Kova burçları! Artık planlarınızı ertelemeyin, hayata geçirin… Bir dükkân ya da işletme için mekân arıyorsan, bu tatil sürecini mekân araştırmasına girerek değerlendirebilirsin. Yeniay, sana hedeflerin konusunda kararlılık veriyor. Yılın başından bu yana iş yerinle, içinde bulunduğun projelerle ya da gayrimenkul, mal, mülk konularına belirsizlik hâkimse, her birinin bir sonuca bağlanacağını söyleyebilirim.

SAĞLIK

Özellikle diyet ve egzersiz konularında bir profesyonel birisinden bugünlerde yardım almanda fayda var.

BALIK MART 2017 AYLIK YORUMU


Özellikle ikili ilişkilerinizdeki dengeyi sorgulayacağın bir döngüdesin.  Sahiplendiğin, emek verdiğin insanlar için yaptıklarını mart ayında gözden geçirmek isteyebilirsin. Gök kubbe, bu ay kariyerine de her zamankinden daha çok odaklanabileceğini işaret ediyor. Gündemin oldukça yoğun olabileceği için yakınlarına karşı tahammülün oldukça azalabilir.

AŞK

Venüs, geliyorum diyor!

4 Mart’ta başlayacak Venüs retrosu tam anlamıyla ilişkilerinde hâkimiyet kuracak. Kendini yalnız hissettiğin bir ilişkinin içinde olabilirsin. Büsbütün yalnız olmaktan hoşlanmıyor ya da ilişkindeki sorunları çözmek için gerekli adımları atamıyorsan, bu ay kendini daha farklı hissedebilirsin. Kendini neredeyse hiçe sayarak, devam ettiğin ilişkinin sana getirilerini ve götürülerini en ince ayrıntısına kadar düşünmek isteyebilirsin. Eğer mutsuzluk hissinin seni ele geçirdiğini düşünüyorsan, hayatını yenileme vaktinin geldiğini fark edeceksin!

12 Mart’ta gerçekleşecek Dolunay ile birlikte evli bir Balık burcuysan daha planlı ve programlı hareket etmek isteyebilirsin. Eşinin, uzun süredir yaptığın planlara, organizasyonlara uymaması canını bir hayli sıkabilir. Artık ültimatom verecek düzeyde hissedebilirsin kendini. Sana karşı mantıklı gerekçeler sunsa da, eşinin şartlarını yeterince zorlamadığını düşünebilirsin. Gökyüzü, eleştirilerinin dozunu kaçırabileceğini ve tartışmalarınızın aslında hiç istemediğin bir noktaya gidebileceğini işaret ediyor.

PARA

Ani gelişen olaylara hazırlıklı ol!

Eğer büyük bir kurumda çalışıyorsan bu süreçte ani seyahatler çıkabilir karşına. Kendi işini yapan bir Balık burcuysan, yeni çıkacak kanunlar, işinde büyük değişimler yapmana neden olabilir. Bu süreçte yatırım yapmak, ev veya bir mülk almak istiyorsan, iyice araştırmanı tavsiye ederim.

20 Mart’ta Güneş’in Koç burcuna geçmesiyle birlikte iş hayatında lider özelliklerin ön plana çıkacak. İşini aksatan çalışma arkadaşlarının veya ekibindeki kişilerin davranışları daha çok gözüne batabilir. İşine olan saygından dolayı verdiğin talimatlar çok konuşabilir. Çalışma arkadaşlarının arkandan yapacağı konuşmalar canını sıksa da doğru bildiğinden şaşmaya niyetin yok!

SAĞLIK

Çevrendeki kişilerin düşüncesiz davranışları sinirlerinin yıpranmasına sebep olabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder