Facebook Ailesi

Custom Search

30 Ocak 2014 Perşembe

31 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumu

Bugün Burçları Neler Bekliyor?

KOÇ BURCU:
Bugün, sosyal ilişkilerinizde yaşadığınız olaylara farklı bir bakış açısı ile değerlendirebilirsiniz. Mesleğinizle ilgili yeni ve olumlu bir yapılanma dönemine giriyorsunuz.
BOĞA BURCU:
Duygusal konularda bazı fanatik düşüncelerinizin esiri olabilir ve eskiye özlem duyabilirsiniz. Yaşamınızı kolaylaştırma pratikliği içinde davranmalısınız. Her aktiviteye açıksınız.
İKİZLER BURCU:
Bugün köklü düşünceleriniz yüzünden bocalayabilirsiniz. Değiştirmek istemediğiniz değer yargılarınız yüzünden, ikileme düşebilirsiniz. Değişim yaşamak istemenize rağmen koşullar zorluyor.
YENGEÇ BURCU:
Bugün arkadaşlık bağlarınızı daha da ön plana çıkaracak davranışlar içindesiniz. Yakın ilşillerinizde fazla sahiplenici davranmakla, çevrenizdeki kişilerin tepkisini üzerinize çekebilirsiniz.

ASLAN BURCU:
Zihinsel enerjinizi çevrenize ispat edebileceğiniz önemli günlerinizden biri. Bağlantı içinde olacağınız kişilere karşı cana yakın tavırlar içinde olmalısınız. Koşullarınızı kendiniz yaratıyorsunuz.
BAŞAK BURCU:
Bugün enerjinizin sınırlarını kendiniz çizmelisiniz. Duygularınızı paylaşırken dikkatli olmalı ve çevrenizin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Arkadaşlık konusunda fazla iyimsersiniz.
TERAZİ BURCU:
Ailevi konularda hassas bir yapınız var. Üstelik siz yenilgiyi sevmediğiniz için, olaylara gelişigüzel bakamıyorsunuz. Sorunlardan kaçmayı deneseniz, oldukça rahatladığınızı göreceksiniz.
AKREP BURCU:
Bugün çevre koşulları sizi zorluyor. Sinirlerinizi sağlam tutmak zorundasınız. Bugün iddialı ve sosyal yönlerinizle rakip tanımıyorsunuz. Yaşam enerjinizin güçlü olması, hatalara neden olabilir.
YAY BURCU:
Maddi konularda taleplerinizi gerçekleştirmeyi düşünüyorsunuz. Her yönden güçlü konuma gelmek isteyişinizde, kendinizi ispat etme duygusu yatıyor. Birlikte çalıştığınız kişilerle takışmamalısınız.
OĞLAK BURCU:
Ay, burcunuzda olumlu ilerliyor. Bugün kendinizi daha enerjik hissediyorsunuz. İşyerinizde bazı kişilerin desteğinize ihtiyacı olabilir. Yaşlılarla kuracağınız diyalog, sizde tatmin duygusu sağlayacak.
KOVA BURCU:
Planlarınızı gizli tutmalı ve olaylarla ilgili düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Enerjinizin depolandığını görecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Kendinizi yenilemek istiyorsunuz.
BALIK BURCU:
Projelerinizi ertelemenize rağmen, huzursuzsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırmalısınız. Tanışacağınız kişilerin üzerinizde bıraktığı hoş etki sizi yanıltmasın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder