Facebook Ailesi

Custom Search

19 Ocak 2014 Pazar

Hande Kazanova ikizler Mart 2014

Aylık Burç Yorumları İkizler Burcu Mart 2014

Sizi bekleyen şeylerle ilgili fazla heyecanlı olduğunuz için rahatlamanız zor ve 2 Mart’ta Merkür aceleci Koç’a daldığında sabırsızlığınız adeta katlanılmaz bir hale geliyor. Ama 2-4 Mart’ta Aileye ilişkin 4. Evinizdeki Mars ile İçtenliğe ilişkin 5. Evinizdeki Satürn’e yönelen bir dizi gergin açı, özel konular ya da ailevi sorumlulukların üzerinize çökmesiyle ilerlemenizi engelleyebilir. Her ne kadar hızlı Merkür, Koç’tayken düşünme sürecinizi hızlandırsa da, haberci gezegen 12 Mart’ta gerileme dönemine girmek için yavaşladığında zihninizin ağır çalıştığını düşünebilirsiniz.

Artık hem Mars hem de Merkür geri harekette bulunduğuna göre, eğer özellikle bir şeyin şimdi olması için baskı hissediyorsanız, bu iki gezegenin önemli bir projeyi duraksattığını ya da beklenmedik ertelemeleri işaret ettiğini görebilirsiniz. Paradoksal olarak, hızınız yarıda kesildiğinde ya da sürenin sonu olarak belirlenen bir zaman ertelendiğinde, planlarınızı yerine getirmek için fazladan zaman size bağışlandığı için bir rahatlama hissi duyabilirsiniz.


8 Mart’ta analitik Başak burcundaki Dolunay, Eve ilişkin 4. Evinizi vurguladığında ve pratik bir Büyük Üçgeni harekete geçirdiğinde bir değişim denizinin ortasında çok ihtiyaç duyduğunuz sükûneti bulacaksınız. Her ne kadar bu büyük üçgen 13-14 Mart’ta tam olup size genel bir huzur hissi verse de tembelliğin zamanı değil. Şimdi yaptıklarınızın derin ve kalıcı bir etkisi olabilir, başarı ertelenmiş görünse bile.

20 Mart’ta ki İlkbahar Ekinoksu’nda, Güneş Amaçlara ilişkin 11. Eviniz aydınlatmak üzere ateşli Koç’a girdiğinde bir başka coşku dalgası geliyor. Ama ilerlemeye karşı bitmek bilmeyen sınırlamaları kabul etseniz bile 22 Mart’ta atılgan Koç’taki Yeniay yeni döngüyü başlatıyor ve dikkatinizi geleceğe odaklıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder