Facebook Ailesi

Custom Search

19 Ocak 2014 Pazar

Hande Kazanova Koç Mart 2014

Aylık Burç Yorumları Koç Burcu Mart 2014

Bu ay gürültülü başlıyor. Her ne kadar temel gezegeniniz Mars, 13 Nisan’a kadar geri harekette kalsa da, Haberci Merkür 2 Mart’ta gözüpek Koç’a giriyor ve patlamaya hazır Uranüs’le 5 Mart’ta kavuşum yapıyor. Ne var ki Güneş’in 3 Mart’ta gerileme dönemindeki Mars’la gergin karşıt açısı korkutucu; çünkü tanıdık çatışmalar ilerlemenizi engelleyerek, sizi durağan bir kalıbın içine girmeye zorluyor. Diplomatik Venüs sınırlayıcı Satürn’le 4 Mart’ta karşıt açı oluşturduğunda ve sonra 5 Mart’ta hassas Boğa’ya girdiğinde benzer bir mesaj verilerek, yavaş ve sakin bir tavır teşvik ediliyor. Koç’tan geçen hızlı Merkür bile, 12 Mart’ta gerileme dönemine girip, 23 Mart’ta kısa süreliğine aşırı hassas Balık’a dönerek yolunuza engeller koyuyor.


Çelişkili olarak, dünyanızın merkezinde durup güç ve cesaret topladığınız için, bu sizin için harika bir ay olabilir. Konu şimdi amaçlarınızla ulaşmak değil, daha büyük bir genel düzende kendi yerinizi kabul etmek. 8 Mart’ta titiz Başak’taki Dolunay, Sağlık ve Alışkanlıklara ilişkin 6. Evinizi aydınlattığında yaşam tarzınızı iyileştirebilirsiniz. Ama bu Dolunay ayrıca kendinden emin Jüpiter ve çetin Plüton arasında, 13 Mart’ta tam olacak uzun süreli bir üçgen açıyı harekete geçiriyor.

Para gezegeni Venüs 14 Mart’ta Jüpiter’le buluştuğunda ve Mars aynı gün Venüs, Jüpiter ve Plüton’la üçgen açı yaptığında doyuma ulaşma potansiyeliniz sınırsız görünüyor. Bu gezegenler birlikte sağlam bir Büyük Üçgen oluşturuyorlar, bu da yılın geri kalanı boyunca üzerine inşaat kurabileceğiniz sağlam temel olabilir. Yine de her ne kadar Güneş 20 Mart İlkbahar Ekinoksu’nda burcunuza girip 22 Mart’ta Koç’taki Yeniayla birleşerek hayatınızın yeni aşamasının başlangıcını ilan etse de kendinizi gözü kapalı öne atmayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder