Facebook Ailesi

Custom Search

20 Ocak 2014 Pazartesi

Hande Kazanova Oğlak Mart 2014

Aylık Burç Yorumları Oğlak Burcu Mart 2014

Siz bu ay evde ve işte yeni bir başlangıç yapmaya hazırsınız fakat bir sonraki adımı atmadan önce bitirilmemiş bazı işlerinizi tamamlamalısınız. Meraklı Merkür ele avuca sığmayan Koç burcunda ve Kuruluşlara ilişkin 4. Evinizde 2 Mart’ ta kayıtsız bir duyguya sahiptir. Ancak 12 Mart’ ta Merkür’ün gerilemeye dönmesi 4 Nisan’ a kadar ilerlemenize sekte vuracaktır. 5 Mart’ta Eğlence ve Oyuna ilişkin 5. Evinize ve Boğa burcuna Venüs’ün girmesiyle alacağınız keyif artacaktır.

Sizin yaratıcılığınız ve karizmanız bir amaca ulaşmak yönünde acele etmek yerine her bir anın keyfini sürmek yönündedir. Ne olursa olsun, işinizi eğlencenin önüne koyma eğiliminiz 8 Mart’ta Başak burcundaki Dolunay tarafından kargaşa çıkarılmasına neden olur. Gelecek Vizyonuna ilişkin 9. Evinizdeki bu ay hiçbir zaman önemli olmayacak küçük konulara takılmadıkça uzun-dönemli planlamalar açısından faydalıdır.


20 Mart’ ta Güneşin modayı belirleyen Koç burcuna girmesi Köklere ilişkin 4. Evinizde İlkbahar Ekinoksu’nu işaret eder. 22 Mart’ ta meydana gelen durdurulamaz Koç burcundaki Yeniay’a kadar bu enerji veren olayın tam bir etkisini göremezsiniz. Ancak geleceğe bir roket ile girmiş gibi hissedeceksiniz. Kabadayı Uranüs ve meşgul Merkür rutin aktivitelere direnmek ve doğal fikirler oluşturmak için Güneş ve Ay ile birleşirler. Sizin daha heyecanlı bir yaşama olan arzunuz evde bir kriz yaşanmasına neden olabilir ve kariyeriniz konusunda sıkıntı yaşamak durumunda kalabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder