Facebook Ailesi

Custom Search

19 Ocak 2014 Pazar

Zeynep Turan Şubat 2014 Balık Burcu

Balık Burcu Şubat 2014 Yorumları

Sevgili Balıklar, Şubat ayında bir arkadaşınız kafanızı karıştırabilir. Arkadaşınızın iyi olduğunu düşünmek ve her duyduğunuza inanmak isteseniz de altıncı hissiniz size temkinli olmanız gerektiğini düşündürtecek. Arkadaş olarak gördüğünüz birinin tam tersi çıkması mümkün. Bir sır paylaşın, sırrın kulaktan kulağa yayıldığını görebilirsiniz. Ayrıca sizden bir grup aktivitesine önderlik etmeniz istenirse hemen kabul etmeyin. Bu teklifin altında yatan başka şeyler olabilir, o yüzden egonuza yenilmek yerine, karşı tarafı test eden sorular sorun.

Evren, bu ay özellikle Güneş’ in on ikinci eviniz Balık burcunda olduğu 19 Şubat sonrası, mola vermeniz için size ihtiyacınız olan tüm sebepleri sunuyor, Masaj yaptırın, güzellik merkezine gidin ya da hafta sonu bir gününüzü sadece kendinize ayırıp kucağınızda kitabınızla koltuğa kurulun. Ayrıca hayallerinize dikkat edin. Size kariyer veya ilişkilerinizle ilgili fikirler sunabilirler.


Kova ayın 2′sinde Yeni Ayda ve Aslan ayın 18′inde Dolunaydayken, bu sizin sosyal yaşamınızı hareketlendirecek, eğlence, arkadaşlık ve romantizm getirecektin Bu, yeni biriyle tanışmak ya da özel bir akşam planlamak veya hafta sonunu eşinizle geçirmek için harika bir fırsat. Şubat ayının başlarında yakın arkadaşlarınızla görüşün. Onlardan biri, ihtiyacınız olan kişi olabilir.

Venüs, ayın 4′ünde onuncu eviniz Oğlak burcuna girerken durumunuz iyiye gidiyor. Bu kariyeriniz için potansiyel bir artıdır ancak iş arkadaşlarınızla bazı sorunlar yaşayacaksınız. Potansiyelinizin farkında olun ve aşırı özgüven geliştirmeyin. Şimdi gerçek başarıya ulaşmak, üst düzey insan becerileri ve net bir vizyon gerektiren dengeli bir eylemdin Ay sonunda geleceğinizle ilgili önemli kararlara kulak verin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder