Facebook Ailesi

Custom Search

19 Ocak 2014 Pazar

Zeynep Turan Şubat 2014 Başak Burcu

Başak Burcu Şubat 2014 Yorumları

Bu ay genel anlamda mevcut olaylarla ilgili sorunlar yaşayacaksınız ve hem çocuklar hem de aktiviteler nedeniyle parasal sorunlar devam ediyor. Yatırımlar konusunda dikkatli olun. ilgilendiğiniz biri ya da bir arkadaşınız sizden borç para isterse, daha kötüsü kredi için kefil olmanızı isterse cömertliğinize sınır koyun çünkü kesinlikle pişman olacaksınız. Kaynaklarınızı koruyun.

Her akşam en az bir saatinizi rahatlamak için kullanın, 18 Şubata on ikinci eviniz Aslan burcundaki Dolunayın önerisi bu yönde. Zihniniz ve bedeniniz size teşekkür edecek çünkü Şubat ayı yoğun bir ay olacak. Kendinize bir iyilik daha yapın ve bir gün birkaç saatinizi bir güzellik merkezinde geçirin ya da hafta sonları en sevdiğiniz kitabınızı alıp koltuğa kurulun.


4 Şubat’ta Venüs’ün beşinci eviniz Oğlak burcuna gelmesiyle ilişkiler önem kazanıyor. Merkür ise üç burcu, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını ziyaret edecek. Bu açıdan kendinizi ifade etme konusunda çok rahat olacaksınız ve başkalarını rahatça etkiniz altına alacaksınız, 3′ünden 20 sine kadar iş yerinde insanlar olaylara sizin gözünüzden bakacaklar. Bu dönemin ardından eşiniz ve çocuklarınızla yapacağınız konuşmalar aradaki bağları güçlendiriyor.

Bu sizin için yılın en favori aylarından biri olacak. 2 Şubat’ta Yeni Ayın altıncı eviniz Kova burcuna gelmesiyle, siz aksiyonun ortasında olacaksınız. Özellikle Mars’ın 2 sine kadar aynı burçta bulunması, iş hayatınızı hareketlendiriyor. Hatta çabalarınız karşılığında büyük bir maaş çeki almanız mümkün. Ancak bir iş arkadaşınız yardım etmeyi önerirse, onun yaptığı işleri de kontrol etmeyi unutmayın; vaat ettiği özeni göstermeyebilir, bu da sizi daha büyük sıkıntıya sokabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder