Facebook Ailesi

Custom Search

19 Ocak 2014 Pazar

Zeynep Turan Şubat 2014 Boğa Burcu

Boğa Burcu Şubat 2014 Yorumları

Uzaktaki insanlar Şubat ortasına kadar sizi öfkelendirecekler çünkü ihtiyacınız olan bilgilere ulaşmak zor ve bazen imkansız olacak. Her zamanki cazibeniz de durumu değiştirmeyecek, o yüzden sakin olun, ısrarcı ve kararlı davranın» Sonuçta ihtiyacınız olan şeyi alacaksınız. Aynı zaman çerçevesinde seyahat etmek sıkıntılı olabilir.

18 Şubat’ta, Aslan burcundaki Dolunay sırasında, ev kadar tatmin edici bir yer daha olamaz. O hafta sonu arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirin ya da ailenizle bir araya gelin. Ancak evle ilgili projeleri erteleyin çünkü gezegenlerin dizilimi bazı aksaklıklar yaşamanıza sebep olabilir.


Şubat’ın üçüncü haftası, on birinci eviniz Balık burcuna gelen Güneş, Merkür ve Mars sayesinde pek çok arkadaşınızdan haber alacaksınız. Ay sonunda en yakın arkadaşlarınızla daha sakin görüşmeler yapmak isteyeceksiniz ama Mart ayında sosyal yaşamınız hız kazanacak ve siz daha geniş bir grupla görüşmeler ve aktiviteler planlayacaksınız. Ayrıca Şubat ayı sona yaklaşırken birkaç arkadaşınız veya bir başka çiftle hafta sonu küçük bir geziye gitmeyi düşünün.

Evde ve arkadaşlarınızla geçireceğiniz zaman, size Şubat ayındaki önemli odak noktanız, kariyer yaşamınız için ihtiyacınız olan dengeyi sağlayacak. 2 Şubat’ta Dolunay onuncu eviniz Kova burcunda olacak ve ertesi gün Merkür de aynı burca gelecek. Ve ayın 2′ sine kadar Mars’ın Kova burcunda olmasıyla, çılgınca bir koşuşturma yaşayabilirsiniz. Tüm bu gezegensel etkiler sonucunda terfi edebilir ya da prim kazanabilirsiniz, iş arıyorsanız, ay sonu gelmeden ideal bir pozisyona kavuşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder