Facebook Ailesi

Custom Search

19 Ocak 2014 Pazar

Zeynep Turan Şubat 2014 ikizler Burcu

İkizler Burcu Şubat 2014 Yorumları

Ayın 4′ünde sekizinci eviniz Oğlak burcuna giren Venüs, pek çok gezegenle etkileşim kurup Ocak’taki finans sorunlarını devam ettirecek. Ama Venüs, tutarlı bir düşünce yapısı ihtiyacını güçlendirirken bu sorun Şubat ayının ilerleyen günlerinde azalacak. Çocuklarınızla ilgili ekstra harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Bilgi zihninizi harekete geçirir ve 3-20 Şubat tarihlerinde Merkür dokuzuncu eviniz Kova burcuna geldiğinde, bunu sık sık yaşayacaksınız. 2 Şubat’taYeni Ay' ın Kova burcuna ve 18 Şubat’ta Dolunay'ın üçüncü eviniz Aslan burcuna gelmesiyle bu etki güçlenecek. Bu ay enerjisi, iş yaşamınız, tatil, hafta sonu küçük bir kaçamak için idealdir. Ancak 19 Şubat civarındaki günlerde tatile çıkmaktan kaçının.


Geçen ay, on birinci eviniz Koç burcuna giren Jüpiter, 5 Şubat’ın sosyalleşme için ideal olduğunu işaret ediyor, Ancak ay sonundaki aktiviteler size pahalıya patlayabilin Yakınınızdaki biri Şubat başında size tam da ihtiyacınız olan ilhamı verebilir ve her ne kadar gözlemler, duymak isteyeceğinizden çok daha aydınlatıcı olsa da doğru iz üzerindeler, o yüzden dikkatli dinleyin. Şubat başı, uzakta yaşayan insanlarla iletişim kurmanız için idealdir.

21 Şubat’ta Merkür, onuncu eviniz Balık burcuna geçiş yapıyor ve bir sonraki gün Mars da ona katılıyor. Bu pozitif kariyer etkisi, statünüzün yükselmesine veya gelirinizin artmasını işaret ediyor olabilir. O yüzden ufuktaki fırsatlara karşı hazırlıklı olun. Mart ve Nisan aylarında daha başka gelişmeler olacaktır. Bu süre içinde beceri ve yeteneklerinizi patronlarınıza göstermeye devam edin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder