Facebook Ailesi

Custom Search

13 Mart 2014 Perşembe

Hande Kazanova Aslan Burcu Nisan 2014

Hande Kazanova Nisan 2014 Burç Yorumları

3 Nisan’da Yeni Ayın dokuzuncu evinizi harekete geçirmesiyle, bu ay her şeyden uzaklaşmak isteyeceksiniz. Ancak Merkür’ün 3 Nisan’a kadar geri çekiliyor olmasıyla, bu iyi bir fikir değildir. Özellikle iş konusunda iletişim sıkıntılı olabilir, akrabalar konusunda da aynı şey geçerli. İnsanlar sözlerinizi anlayamadıklarında bile sabırlı olmak için elinizden geleni yapın. 19 Nisan’da Güneş onuncu eviniz Boğa burcuna girerken yıldızınız yükselmeye başlıyor.


Bunu aklınızda tutun, böylece gelecek birkaç ay içinde etki arttığında sahne ışıklarını yakalamaya hazır olursunuz. Bir terfi ya da yeni bir pozisyon içindeyseniz bu harekete geçmek için yılın en ideal zamanı Yeni bir pozisyon arayışındaysanız bu ayın son haftası olan işlerinizi güncelleyin. Bu ay iletişim konusunda yaşanacak sıkıntılara rağmen Nisanda Dolunayın üçüncü eviniz Terazi burcuna gelmesiyle, o hafta insanlara ulaşma konusunda daha başarılı olacaksınız. Onların fikirlerini ve görüşlerini ciddi bir biçimde göz önümle bulundurduğunuzda neler öğrenebileceğinizi görünce sasuaçıksınız. Aklınızı açın ve ufkunuzu genişletin.

20 Nisan a kadar sekizinci eviniz Balık burcunda olacak Venüs sayesinde, para size doğru akmaya devam ediyor. Ancak asıl büyük haber, 4′ünde dört aylığına aynı burca gelen Neptüıulüı. İyi kullanırsanız bu pozitif bir etki olabilir. Faturaların zamanında ödendiğinden ve mali kayıtlarınızın düzenli olduğundan emin olmak için bir sistem geliştirin. Ayrıca internet bankacılığını kullanıyorsanız gereken tüm önlemleri alın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder