Facebook Ailesi

Custom Search

13 Mart 2014 Perşembe

Hande Kazanova İkizler Burcu Nisan 2014

Hande Kazanova Nisan 2014 Aylık Burç Yorumları

Sevgili İkizler 11. eviniz Koç burcuna yöneliyor. Bundan sonra plan ve projeler rayına oturacak ancak başta son derece yavaş ilerleyecekler. Kararları, sadece fikirlerle değil, somut gerçeklerle de desteklemeye hazır olun. Bir grup aktivitesine katıldıysanız, finansal detayları gerekli beceri ve deneyime sahip olan birine bırakın. Telaşlı yaşamınızdan kısa bir mola almayı hak ediyorsunuz, Güneş 19 Nisan’da on ikinci eviniz Boğa burcuna girdiğinde, size tam da bunu sağlıyor. İyi bir kitapla koltukta rahatlayabileceğiniz birkaç akşam ve belki de bir hafta sonu planlayın.

 Ve Mayıs ayında da bunu sürdüreceğinizi bilin. Değerler çarpışıp öfkeli sözler duyulduğunda, en az bir arkadaşlığınız sınava tabi tutulacak. Bunun geldiğini görürseniz geri çekilin ve tartışmaya girmeyi reddedin. Aynı şey ay ortasında özel birlikteliğinizde de yaşanabilir. Sorun para da olabilir. Ama bunun yanında bu ay arkadaşlarınızla güzel zamanlar geçireceksiniz ve yakın bir arkadaşınız, durumları çözümlemeniz için ihtiyaç duyduğunuz bakış açısını sağlayabilir.

Genel anlamda bu kariyer etkisi çok olumlu olsa da kendinizi görünmez gibi, hak ettiğiniz övgüyü başkaları alıyormuş gibi hissettiğiniz zamanlar olabilir. Şimdiden plan yapın çünkü 2014 sonları ve 2015, başarı potansiyelinizi fark edeceğiniz yıllar olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder