Facebook Ailesi

Custom Search

15 Mart 2014 Cumartesi

Hande Kazanova Terazi Burcu Nisan 2014

Hande Kazanova Nisan 2014 Aylık Burç Yorumları

Bu ay Mars,  Nisanda yedinci eviniz Koç burcuna gelen Yeni Ayın etkilerini artırıyor ve ilişkileriniz ile bazı sorunlar yaşamanız olası. Yeni Ay burcunuzda Satürn’le karşılaşıyor. Bu da kendi ihtiyaçlarınızı, başkalarının ihtiyaçlarıyla en iyi şekilde nasıl harmanlayabileceğinize dair birçok soruyu beraberinde geıi riyor. Ancak unutmayın, siz sadece kendinizden sorumlusunuz ve başkalarının davranışları üzerinde hiçbir kontrolünüz yok
Dolunayın burcunuza geldiği bu tarih, özel bir randevu için de idealdir. Çok çekici olacaksınız ve pek çok kişinin ilgisi üzerinizde olacak. Bu hafta başka bir şey daha yapın: Geçen doğum gününüzde belirlediğiniz kişisel hedeflerinize dair kendinize bir yıl ortası sınavı yapın ve hâlâ aynı rotada ilerleyip ilerlemediğinizi kontrol edin. Bu sırada, Yeni Ayın üzerinden yeterince zaman geçmiş olacak ve siz her şeyi daha iyi bir perspektife oturtabilirsiniz. 2 sinde Venüs’ün de Koç burcuna gelmesiyle ilişkileriniz rahat bir nefes alacak ve ay sonunda siz, size yakın biri hakkında neler hissettiğinizi bileceksiniz. Kendinize karşı dürüst olun.

Neptün 4 Nisan’da altıncı eviniz Balık burcuna geliyor ve yeni bir iş dönemini başlatıyor. Gelecek yıllarda, Neptün’ün meşhur olduğu her şeyi yaşayacaksınız. Bunlarda hayaller ve hayal kırıklıkları dâhil. Ayrıca yaratıcı enerjinizi günlük işlerinizde kullanmak için harika bir fırsat yakalayacaksınız. Eğer yeterince tatmin olmadığınızı hissetmeye başlarsanız, seçeneklere göz gezdirin ancak bir karar vermek için gelecek yılı bekleyin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder