Facebook Ailesi

Custom Search

9 Mart 2014 Pazar

Zeynep Turan Aslan Burcu Nisan 2014

Nisan 2014 Aylık Burç Yorumları

Geçmişi gözden geçirme zamanı sona erdi. Eğer temel inançlarınızı yeniden gözden geçirdiyseniz, finansal durumunuzu düzene soktuysanız ve en yakın ilişkilerinizi güçlendirdiyseniz, güvenle ilerlemeye hazırsınız. Ama her ne kadar hâlâ bitmemiş işleriniz olsa da bu ay, sizi döndürüp yeni bir yöne sevk eden bir dönüm noktasıdır.

Yeni bir siz, ortaya çıkmaya hazırlanın  9. Evinize girdiğinde bütün sistemler harekete geçmeye hazır olmalıdır. Bu arada 23 Ocak’tan beri  2. Evinizde gerileme döneminde bulunan enerjik Mars özgüveninize ve belki para akışınıza karşı bir dizi zorluk getirdi. 13 Nisan’da Mars ileri harekete geçtiğinde tekrar öne atılıp hızı yeniden kazanmaya başlıyorsunuz. Her ne kadar Merkür ve Mars’ın ileri hareketinin hayatınızı yoluna koymaya oldukça büyük katkısı olsa da hala uğraşmanız gereken sorunlar var.

Nisan’daki  Dolunay, İletişime ilişkin 3. Evinizi aydınlattığında, ailenizden ya da sevdiğiniz biriyle bir tartışmada bulunmanız gerekecek. 5-7 Nisan’da aşk dolu Venüs, kafa karıştırıcı Neptün ve motive edici Mars arasındaki dinamik açılar, konuşmaları ilişkideki karmaşık bir yanlış anlamayı düzeltmeye doğru yönlendiriyor. Güneş’in 19 Nisan’da güvenilir Boğa ve Kariyere ilişkin 10. Evinize girişi ve ardından 21 Nisan’daki Yeniay mesleki hırslarınızın geçerliliğini yeniden doğruluyor ve amaçlarınızı gerçekleştirmek için içinizi kararlılıkla dolduruyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder