Facebook Ailesi

Custom Search

12 Mart 2014 Çarşamba

Zeynep Turan Balik Burcu Nisan 2014

 Nisan 2014 Aylık Burç Yorumları

Eğer son zamanlarda herhangi bir ilerlemede bulunmaksızın olduğunuz yerde sayıyorsunuz bu ay sizin için bir değişim zamanı olacaktır. 4 Nisan’da sizin burcunuzda ilerlemeye dönen interaktif Merkür daha serbest bir şekilde akmaya başlayacaktır. Ertelediğiniz önemli konuşmalar ve bitirilmemiş işler konusunda önünüzdeki dönem hız kazanacağınız bir süreç olacaktır. Eş-yönetici gezegenleriniz olan Jüpiter ve Neptün 4′ünde hayali bir beşli açı içinde olacaklardır ve bu ideallerinizi gerçekleştirme konusunda pratik durumlar oluşturacaktır.

Hem kişisel hem de finansal açıdan  Nisan’da  8. Evinizi aydınlatan Dolunay en üst önceliğinizi belirleyecektir. Dürüstlük her iki durum için de önem taşımaktadır. Her konuda bu yönde bir uzlaşma içinde olmaya çalışacaksınız. 13 Nisan’da İlişkilere ilişkin 7. Evinizde dinamik Mars ilerlemeye dönecektir. Bu ikinci bir enerji dalgası yaratır. Bu, profesyonel projeleri hayata geçirmek için mükemmel bir zamandır. Potansiyel müttefiklerinize yeni kavramları sunabilir ve şimdiki partnerinizle yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Eğer bekârsanız ve arayıştaysanız, birinden size yönelik hamle yapılmasını beklemek yerine ilk hareketi siz yapın.

 Vizyonunuzu başkalarına açıklamanın daha kolay olması söz konusudur. Ayrıca evden çok fazla uzaklaşmadan bir geziye çıkacaksınız. 21 inde Boğa burcundaki Yeniay büyüsel Neptün ile altmışlık oluşturur, bu sizin hayallerinizi gerçekleştirmeye yönelik olarak somut adımlar atma yönünde esin kaynağı olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder