Facebook Ailesi

Custom Search

7 Mart 2014 Cuma

Zeynep Turan Boğa Burcu Nisan 2014

Nisan 2014 Aylık Burç Yorumları

Nisan daima özeldir çünkü Güneşin tatlı ve hassas burcunuza girdiği aydır bu ay. Gezegenlerin bu nöbet değişimi 19 Nisan’da, siz gölgelerden yeni bir büyüme ve değişiklik döngüsüne çıkınca meydana geliyor. Enerjik Mars 13 Nisan’da ileri harekete geçtiğinde, 23 Ocak’ta başlayan uyuşuk bir gerileme dönemini sonlandırarak, hızınızın artması için yakıt yüklüyor. Mars Aşk ve Yaratıcılığa ilişkin 5. Evinizde geri gittiğinde girişiminizi engellenmiş, sizi geri çekilmeye, şimdiki durumunuzu yeniden değerlendirmeye ve sonra yeni planlar yapmaya zorlamıştı.

Şimdi Mars yeniden ilerlemeye başlayınca duygularınız ve kendinizi ifadeniz daha özgürce akarak fikirlerinizi eyleme dökmek için sizi güçlendiriyor. Venüs 3 Nisan’da kolayca uyum sağlayan İkizler burcuna ve Gelirlere ilişkin 2. Evinize girdiğinde daha esnek bir tavır, paranın daha kolay akmasını sağlayabilir. Nisan’da Çalışmaya ilişkin 6. Evinizdeki Terazi burcu Dolunay’ı süresince işle ilgili ilhamlar yükselebilir. Eğer hayal kırıklığı sorumluluktan kaçmanıza neden oluyorsa, bu ay döngüsü seçeneklerinizi geniş tutmayı hatırlatıyor.

Hoşa gitmeden bir durumu pasif hale getirebilecek ya da yeni bir işe yönlendirebilecek konuşmalara katılmaya devam edin. 21 Nisan’da Boğa’daki Yeniay sizi yeni bir enerji dozuyla yüklüyor. Becerikli Başak burcundaki Mars ve idealist Neptün’le uyum sağlayarak, hayal gücü ve uygulamayı birleştiriyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekte yardım ediyor. Huysuz Plüton bile belirgin bir üçgen açıyla Yeniay’a el uzatarak, çabalarınızın geri dönüşünü en üst seviyeye vardırmak için odak ve kaynaklara sahip olmanızı sağlıyor

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder