Facebook Ailesi

Custom Search

8 Mart 2014 Cumartesi

Zeynep Turan İkizler Burcu Nisan 2014

Nisan 2014 Aylık Burç Yorumları

Bu ay, son zamanlardaki çabalarınız, aradığınız takdiri ve finansal ödülleri getirmeye başlıyor. Aşk gezegeni Venüs, 3 Nisan’da burcunuza girerek, olumlu tepkiyi çekmenin daha kolay olduğunu düşündüğünüz bir kendinizi iyi hissetme dönemini başlatıyor. Aslında, bu dönem sadece birkaç hafta sürüyor ama Venüs 15 Mayıs’ta gerileme dönemine girerek, ziyaretini 7 Ağustos’a kadar uzatıyor. Her ne kadar bu geçişin genel etkisi hoş olsa da, Venüs 5 Nisan’da garip Neptün’le ve 7 Nisan’da fiziksel Marsla kare açı yaparak yerine getirilmemiş arzularınızla ilişkili stres yaratıyor.

Neyse ki Venüs 9 Nisan’da sürprizli Uranüs’le yarım üçgen yaptığında beklenmedik bir sevinç mümkündür.13 Nisan’da bastırılmış gerginlikler dağılmaya başlıyor çünkü Mars, 23 Ocak’ta başlayan gerileme dönemini sonlandırıyor. Ek bir enerji patlaması hızınızı arttırıyor ama yine de bunun etkisini fark etmeniz günler alabilir.

Sosyal Terazi’deki Dolunay Nisan’da spot ışığını Aşka ilişkin 5. Evinize yönlendirip, Venüs, Mars ve Neptün’le sert açılar oluşturduğunda ve bir ilişki ikileminin şiddetini arttırdığında kendinizi ağır bir yük altında ezilmiş hissedebilirsiz. 21 Nisan’da sabit Boğa’da, İç Huzura ilişkin 12. Evinizdeki Yeniay yoğun ilerleyişinden sonra hoş bir rahatlama var. Bunun Mars ve Neptün’le uyumlu açıları kurtarıcı olarak geliyor ve size ayaklarınız üstünde doğrulma, duygularınıza teslim olma ve rahatlama fırsatını sunuyor. Fırsatınız varken şimdi hayatın tadını çıkarın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder