Facebook Ailesi

Custom Search

31 Mart 2016 Perşembe

1 Nisan 2016 Günlük Burç Yorumu

Bugün Burcum Ne Diyor?

Koç: (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün boyunca Kariyeriniz ile ilgili ilişkilerinizi kullanarak potansiyelleri hayata geçirmek için fırsat bulabilirsiniz. Uluslararası işler, eğitimler gündeme gelebilir.

Boğa: (21 Nisan – 20 Mayıs)
Yılın aşk adına şanslı günlerindeyiz. Salı ve çarşamba günleri uzak bir seyahat, eğitim ya da sanatsal bir aktivite esnasında aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Sevdiğinizle romantik bir Program yapabilirsiniz.

İkizler: (21 Mayıs –  21 Haziran)              
Önümüzdeki iki gün boyunca eviniz ile ilgili gerçekleştirmek istediğiniz dekorasyon değişiklikleri için finansal destek bulabilirsiniz. Kredi ya da Ailenizden destek söz konusu olabilir.


Yengeç: (22 Haziran – 22 Temmuz)
Hem iş hem de özel yaşantınızda yakın ikili ilişkilerinizi geliştirmek ve iletişim kurmak için güzel bir iki gün olacak. Sevdiğinize aşkınızı ilan etmek için duygularınızı rahatlıkla aktarabilirsiniz.

Aslan: (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün alışveriş yapmak, kendi gündelik rutininizi keyifli hale getirecek bir yatırım yapmak için verimli olabilir. Yine de aşırı harcamalara dikkat etmelisiniz.

Başak: (24 Ağustos – 23 Eylül)
Aşk ve yaratıcı projeler için özel olacak. Bugünlerde hem şanslı, hem romantik, hem üretken, hem de verimli olabilirsiniz. Eski bir aşk kapıyı çalabilir.

Terazi: (24 Eylül – 23 Ekim)
Önümüzdeki iki gün boyunca aileniz ve evinizle ilgili yapmak istediğiniz yatırım vb. İç güdülerinizin sesini dinleyebilirsiniz. Aileyle ya da sevgiliyle evde keyifli vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Akrep: (24 Ekim – 22 Kasım)
Sosyal çevrenizden önceden tanıdığınız biri Size aşk-ı ilan ederse şaşırmayın. Salı ve çarşamba günleri boyunca aşk, romantizm, sosyallik, kısa seyahatler vb artabilir.

Yay: (23 Kasım – 21 Aralık)
Kariyeriniz ile ilgili göstereceğiniz bir gelişimin, uluslararası proje vb. gelirlerinize direk etkisi olacak. Bolluk, bereket, şans açısından salı ve çarşamba günleri yılın olumlu günlerinden olacak.

Oğlak: (22 Aralık – 20 Ocak)
Önümüzdeki iki gün boyunca uluslararası ilişkiler, hukuki, akademik konularda ilişkilerinizi kullanarak çözüm bulabilirsiniz. Medyada kendinizi göstermeniz söz konusu olabilir.

Kova: (21 Ocak – 19 Şubat)
Gün boyunca aşk, ilahi konularda yaratıcılığınız ve inaçlarınız kuvvetli olacak. Sevdiğiniz için bir yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Lüks veya sanatsal bir  yatırım olabilir.

Balık: (20 Şubat – 20 Mart)
Evlilik, ortaklık gibi konularda şanslı ve romantik bir gün olacak. Sosyal çevrenizden tanıdığınız birinin ruh eşiniz olduğunu düşünerek açılmak isteyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder