Facebook Ailesi

Custom Search

16 Mart 2016 Çarşamba

17 Mart 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

17 Mart Günlük Burç Analizleri

KOÇ: İnişli çıkışlı bir ruh hali sergilemek yerine kendinizi günün romantik etkilerine bırakmanızda fayda var. Enerjinizi sinirlenerek boşa harcamak yerine, doğru kullanmaya çalışın.

BOĞA: Belli tartışmaları doğru yönlendirmenin veya tartışmalardan kaçınmanın yollarını aramalısınız. Evinize, ailenize odaklanmalı ve aşırı tepkiler vermekten kaçınmalısınız.

İKİZLER: Kendinizi meşgul etmeniz, hata yapma olasılığınızı azaltabilir. Kısa mesafeli seyahatler veya size ilham veren yerlere yapacağınız ziyaretler stresi azaltmanıza yardım edebilir.


YENGEÇ: Altından kalkabileceğinizden daha fazla iş yüklenmeniz sıkıntılı sonuçlar doğurabilir veya ufak kayıplara neden olabilir. Sahip olduğunuz şeyleri ve paranızı korumalısınız.

ASLAN: Duygusal durumlar, iş veya özel yaşamınızda değişiklik yapma gereği doğurabilir. Aşırı tepki veriyor gibi görünebilirsiniz. Sakinliğinizi korumanızda fayda var.

BAŞAK: Hukuki, finansal, sağlıkla veya eğitimle ilgili başlıklarda tıkanıp kalma hissi hakim olabilir ya da farklı kültürlerden gelen kişiler nedeniyle problemler yaşayabilirsiniz.

TERAZİ: Bonkörlüğünüz nedeniyle sıkıntı yaşayabileceğiniz günlerdesiniz. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi besleyici faaliyetler, uzun vadeli ilişkileri kuvvetlendirebilir.

AKREP: Hızlı gelişen olaylar, yanlış yöne gitmenize neden olabilir. Başkaları için doğru olan şeyler sizin için de doğrudur diyemeyiz. Kendi ihtiyaçlarınıza göre kararlar almalısınız.

YAY: Maddi konulara, ailenize veya evinize odaklanmanız gereken günler. Mevcut durumunuzu iyileştirmek için yapacağınız her şey, aynı zamanda sevdiğiniz kişileri de olumlu etkileyecektir.

OĞLAK: Evinizde konfor anlayışınıza uygun değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinizi rahat
hissetmenizi sağlayacak değişiklikler aynı zamanda daha verimli çalışma ortamlarına işaret ediyor.

KOVA: Evinizi ve ailenizi ön plana almanız, sevdiğiniz kişiler üzerinde olumlu etki bırakmanızı sağlayabilir. Planlarınızı bozmaya çalışan ya da planlarınıza karışan kişiler olabilir.

BALIK: İlginizi çeken kişilerle görüşebilirsiniz. Eskiden birlikte çalıştığınız biriyle karşılaşma olasılığınız yüksek. Aklınızdakileri açıkça dile getirebilmek, iyi hissetmenize yardım edebilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder