Facebook Ailesi

Custom Search

17 Mart 2016 Perşembe

18 Mart 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

18 Mart 2016 Cuma Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ: Yaratıcılık gerektiren veya ekonomik konularda, sadece size uyan durumların peşine düşmelisiniz. Bazı davetleri geri çevirirken kibarlığınızı korumanızda fayda var.

BOĞA: Mevcut durumunuzu koruma veya bunu insanlara açıklama konusunda ısrarcı olabileceğiniz bir gün. Bu esnada bazı alanlarda geri adım atmayı düşünüyorsanız zorlanabilirsiniz.

İKİZLER: Bugünlerde enerjiniz biraz düşmüş olabilir, sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Ancak sosyal anlamda hareketli günlerdesiniz. Yaratıcı fikirlerinizi doğru kullanmalısınız.


YENGEÇ: Bazı alanlarda tüm hızınızla ileri atılmak, bazı işlere soyunmak ya da kendinizi göstermek niyetinde olabilirsiniz. Enerjinizi nasıl ve ne alanda kullandığınıza dikkat edin.

ASLAN: Bazı konularda ufak hatalarla bir çuval inciri berbat edebileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Daha da enteresanı, bunu isteyerek yaptığınız sanılabilir. Dikkatli yol alma zamanı.

BAŞAK: Maddi anlamda destekleniyorsunuz. Bazı konularda diğerlerinden daha fazla bilgiye sahip olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz veya bazı koşullar sizi bu şekilde düşünmeye itebilir.

TERAZİ: İş hayatı veya işbirliklerinizi ilgilendiren konularda olayları ele alış biçiminize dikkat etmeniz gerek. Kendinizi açıkça ifade etmeye çalışırken zor durumda kalmamaya dikkat edin.

AKREP: İkili ilişkilerinizde strese açık bir gün. Sevdiğiniz veya yakın bulduğunuz kişiler sabrınızı zorlayabilir. Bu esnada kibar davranmaya çalışmanız olayları daha garip hale sokabilir.

YAY: İş hayatınızı, sağlığınızı veya sahip olduğunuz şeyleri ilgilendiren konularda önemli yorumlar, gelişmeler ya da açıklamalar söz konusu olabilir.

OĞLAK: Başkalarını tahrik edebilecek açıklamalardan uzak durun. Zira, karşı taraf bu sözlerinizi aleyhinize kullanabilir, başka insanları size karşı kışkırtabilir.

KOVA: Bazı konulardaki pozisyonunuzu netleştirme eğiliminiz yüksek. Ancak, bunun için iki üç gün beklemenizde fayda var. Yoksa söylediklerinizden pişman olma olasılığınız mevcut.

BALIK: Bazı konularda yapacağınız önemli konuşmalar olabilir. Ancak, konusunda uzman ya da sizi sakinleştirebilecek birileriyle görüşmeden açıklama yapmamanızda fayda var.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder