Facebook Ailesi

Custom Search

18 Mart 2016 Cuma

19 Mart 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

19 Mart 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Elinizden gelenin en iyisini ortaya koymalısınız. Girişkenliğiniz, sempatikliğiniz ve motivasyonunuz her alanda istediğiniz tepkileri, desteği veya yardımı almanızı sağlayabilir veya sevgi anlamında gereken karşılığı görebilirsiniz.

Boğa
Bazı girişimleriniz ya da daha önce başladığınız işler aniden hızlanabilir. Gelişmeler hoşunuza gitse de, hazırlıklı olmanız büyük önem taşıyor olacak.

İkizler
Sempatikliğinizi ve güler yüzünüzü kullanarak üzerinize düşen her görev ve sorumluluğun altından kalkabilirsiniz. Ancak, bu esnada eleştirilerden kaçabilseniz de, sizin de çok fazla şikayet ya da eleştiride bulunmamanızda fayda var.


Yengeç
Sizi endişelendiren bazı düzenlemeler, anlaşmalar ya da yapılacak konuşmalar iptal edilebilir ya da korktuğunuz sonuçların doğmaması sayesinde rahat bir "oh!" çekebilirsiniz. Bir rahatlama söz konusu.

Aslan
Kafanızda soru işaretleri yaratan veya şüpheli bazı durumlar varsa, sezgilerinize güvenmeniz ve olayları çok fazla zorlamamanız durumunda, daha kabul edilebilir bir hal alabilir.

Başak
Etrafınızda olan biteni dikkatle takip etmenizde fayda var. Geçmişte birlikte çalıştığınız kişiler ya da dahil olduğunuz iş veya projeler çok daha iyi koşullarla tekrar karşınıza çıkabilir.

Terazi
Bazı girişimleriniz, işleriniz ya da aşk hayatınızla ilgili konularda gerçeklerin anlaşılmasını sağlayacak ipuçları yüzünü gösterebilir. Bu ipuçlarına dikkat çekmek yerine tüm gerçekleri takibe almanızda veya öğrenmeye çalışmanızda fayda var.

Akrep
Aslında çok da cazip olmadığını düşündüğünüz konularda bazı sözler vermiş olabilirsiniz. Bu alanlardaki şüpheleriniz daha da arttıysa veya şüphelenmenizi gerektirecek ipuçları görünüyorsa, ortaya çıkan bilgileri görmezden gelmemelisiniz.

Yay
Bazı konuları net bir şekilde görmeye başlayabilirsiniz. Ortaya çıkan durumlar aslında hiç açılmaması gereken başlıkların ortaya dökülmesi anlamına gelse de olayları görmezden gelmek de, bir o kadar zor olabilir.

Oğlak
Dünden beri hüküm süren olumlu hava, ortaya çıkartabileceği fırsatlar ve şanslar kadar, aynı zamanda, bazı konularda huzuru sağlamanız, gerçek aşkı bulmanız veya bazı şansları kaçırmamak için canla başla savaşmanız anlamına da gelebilir.

Kova
Sağlığınızı ve ev ya da aileyle ilgili konuları nasıl ele alacağınız ve bu alanda atacağınız adımlar ön planda. Kâr elde edebileceğiniz, fırsatlar yakalayabileceğiniz veya bazı alanlarda yükselişlerin ön plana çıkabileceği bir süreçtesiniz.

Balık
Önümüzdeki birkaç gün, bazı alanlarda dönüm noktasında olduğunuza işaret ediyor. Dolayısıyla, özel yaşamınızı, toplum içerisindeki duruşunuzu, iş hayatınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi etkileyebilecek başlıklardaki çözümlenmemiş konuları ele alırken sezgilerinize güvenebilirsiniz. Doğru taktiklerle ilerlemeniz gerekiyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder