Facebook Ailesi

Custom Search

19 Mart 2016 Cumartesi

20 Mart 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

Haftanın en uyumlu ve güzel günlerinden birindeyiz. Sevgimizi ve düşüncelerimizi gösterebilmemiz için olanak sağlayabilir, duygularımız coşabilir ve sevgi bazında içimiz içimize sığmayabilir.Yaratıcılık gerektiren, estetik veya sanatla ilgili konularda yeteneklerimizi gösterebilir, bahsi geçen konularda başarı sağlayabiliriz.

20 Mart 2016 Pazar Günlük Astroloji Burç Yorumları


Koç
Ne istediğinizi netleştirebileceğiniz, bağlantılarınızla bazılarını etkileyebileceğiniz günler. Kendinizde yapacağınız değişiklikler, önemli ilişkilerinizi geliştirmenizi sağlayabilir.

Boğa
Başarıya ulaşmanızda tecrübelerinizin faydasını görebileceğiniz günler. Daha çok bilgi edinmeye, öğrenmeye ve dinlemeye zaman ayırmanızda fayda var. Gereksiz harcamalardan kaçının.


İkizler
Yapacağınız değişiklikleri herkesin bilmesi gerekmiyor. Daha gizli hareket edebilirsiniz. Bazı konu ya da kişiler hakkındaki düşüncelerinizi açıklamanız sizi tuhaf durumda bırakabilir.

Yengeç
Görevlerinizi ihmal etmeniz durumunda sizi zorlayacak bazı kişiler olabilir. O nedenle başkaları için bir şeyler yapmaya talip olmak yerine, yardım talep etmenizde fayda var.

Aslan
Fark yaratmaya çalışmanız, yeni bağlantılar kurmanıza, yaptığınız işlerden tatmin sağlamanıza yardım edebilir. Bazı konulara dahil olmanız, yeteneklerinizi göstermenize olanak sağlayacaktır.

Başak
İş ve eğlenceyi birbirinden ayırmalısınız. Duygusal konular, bazı yanlış anlaşılmalara yol açabilir. Pişmanlıklarınız veya geçmişin üzerinde çok fazla durmamalısınız.

Terazi
Hobiler ve seyahatler ön planda. Bazı planlara, ilişkilere veya yaşam felsefenize bakış açınızı değiştirmeniz, size gelecek tepkilerin de değişmesi anlamına gelebilir.

Akrep
Yatırım fırsatları söz konusu, gerekli araştırmaları yapmalısınız. Fikir uyuşmazlıklarıyla vakit kaybetmemeli, uzlaşmacı olmalı, size uymayan durumlar varsa yalnız ilerlemelisiniz.

Yay
Duygu ve düşünceleriniz sizi ilginç arkadaşlık ya da işbirliklerine çekebilir. Son dakika değişiklikleri hoşunuza gidecek maceraları gündeme getirebilir.

Oğlak
Yerli yerine oturmayan gelişmeler, işlerinizi ilgilendiren konularda düşünce veya duygularınızın değişmesine neden olabilir. Maddi sıkıntılardan kaçınmak için ani tepkiler vermemelisiniz.

Kova
Belli ilişkilerinizi güçlendirecek planlar yapabilirsiniz. Önem verdiğiniz kişileri ilgilendiren değişiklikler yapmak bu kadar önemliyken, yok yere tartışmaktan kaçınmakta fayda var.

Balık
Birilerini yanlış yönlendirmekle suçlanmak istemiyorsanız, detayları ihmal etmeyin. Köprüleri yakmaya değil, köprüler kurmaya niyetli olduğunuzu göstermeniz para kayıplarının önüne geçer.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder