Facebook Ailesi

Custom Search

15 Mart 2016 Salı

21-27 Mart 2016 Haftalık Burç Yorumları

Haftalık Burç Yorumları

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Pazartesi sabah saatlerinde bazı işlerimiz yavaş ilerleyebilir veya zorlayıcı ve engelleyici etkiler ön plana çıkabilir. Salı günü saat 11.00'den sonra bu etkiler hissedilmeyecek.Koşuşturmacalar ve görüşmeler gündemde.
Çarşamba günü, altından kalkabileceğimizden fazlasına söz verebilir ve bu sözleri yerine getirebilmek için mekik dokuyabiliriz. Cuma günü, sonrası ise ufak çaplı da olsa yanlış anlaşılmalar, kanma veya kandırılma türünde gelişmeler ya da belirsizlikler ve dalgınlıklar söz konusu olabilir.
Hafta sonu, sevgi paylaşımları, şefkat, maneviyat duyguları ve sevgi ifadeleri artıyor.
Sevgi ve inançla dolmaya başlıyoruz.

Filiz Özkol 21 - 27 Mart 2016 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: Sanatsal işlerde, maddi başlıklı konularda veya başarılı işbirlikleri noktasında ibreler size dönüyor. Ancak sizi endişelendiren konuları yine de bir kenara bırakmamanız lazım.Eğlenceli aktivitelere ve eğlenmeye zaman ayırmanız gereken bir gün. Sizi üzen ufak tefek durumlar oluşsa da, olumsuz tavırlar geliştirmemelisiniz.

BOĞA: Yaratıcılık gerektiren veya aşk hayatınızı ilgilendiren işleriniz açısından olumlu bir dönemdesiniz. Önünüzde hedeflerinize ulaşmanızı engelleyebilecek hiçbir şey bulunmuyor.Günü hareket halinde geçirmeniz, stresli durumların veya gerilmenize yol açan kişilerin yaratabileceği olumsuzlukların hafiflemesini sağlayabilir. Maddi anlamda aşırılıklara kaçma riskiniz var.

İKİZLER: Önemli problemlerin çözülmesini sağlayacak gelişmeler sizi şaşırtabilir. Bu durum gerçekleşmese bile, her halükarda işleri yoluna koyabilirsiniz. Unutmayın.Eski tanıdıklar veya
geçmişle bağlantılı kişiler tekrar yüzünü gösterebilir. Başkalarına yardım etme veya destek olma biçiminizde değişiklikler yapmanız işleri karıştıran kişileri engelleyebilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

YENGEÇ: Bugünlerde uzun vadeli planlarınızı destekleyen gelişmeler söz konusu olabilir. Ancak olası problemlere odaklanıp zaman kaybetmek motivasyonunuzu düşürebilir.Duygularınızı gözden geçirmeli ve kontrol altında tutmalısınız. Yaratıcılığınızı gösterebilmenizi, yeni kültürler tanımanızı veya hayal gücünüzü geliştirmenizi sağlayacak projelere odaklanmalısınız.

ASLAN: Maddi konuları çok fazla ön plana almamayı tercih etseniz de, yapacağınız anlaşmalarda kendiniz için en iyi koşulları ve zamanı belirlemeniz yerinde olur.Liderlik özelliklerinizi ön plana çıkarmalısınız. İnatçılık etmeniz durumunda karşıt görüşlü kişilerle karşılaşabilirsiniz. Kendi işlerinize odaklanın, ilerlemeniz kolay olacaktır.

BAŞAK: Alışkanlıklarınızın veya günlük rutininizin dışına çıkabilirseniz size yardımcı olabilecek, asistanlık edebilecek veya yol gösterebilecek kişilerle karşılaşma olasılığınız yüksek.Yeteneklerinize güvenebilirsiniz. Yapacağınız değişiklikler, sizi pek çok anlamda koruyacaktır. Taşınmak veya uzun vadeli yatırımlar yapmak türünde gelişmeler söz konusu olabilir. Fikir ve görüşlerinizi ilgili kişilerle paylaşmanız, faydalı bilgiler edinmenizi sağlayabilir.

TERAZİ: Çok yakında doğru zamanda, doğru yerde olduğunuzun farkına varacaksınız. Dolayısıyla o gün gelene kadar planlarınızı olumsuz etkileyebilecek hareketlerden kaçınmalısınız.Hayatınızda önemli bir yer kaplayan kişiler sizi üzebilir. Bazı kişiler şikayet etmeye başlamadan önce sorumluluklarınızı yerine getirmenizde fayda var. İlişkilerinizde dengeler değişebilir. Eşitlik ilkesi önemli!

AKREP: Belli başlı ilişkilerinizi gözden geçirebileceğiniz ve yeniden yapılandırma şansı bulabileceğiniz günlerdesiniz. Duygu ve düşüncelerinizin bilinir olmasını sağlamanızda fayda var. Odaklanmanız durumunda halledilmesi gereken her konunun altından kalkabilirsiniz. Size ilham verdiğini düşündüğünüz kişilerle vakit geçirmelisiniz. Olumlu diyaloglardan fayda sağlayabilirsiniz.

YAY:İş hayatınızı, maddi durumunuzu veya ortaya koymak istediğiniz planları ilgilendiren konularda harekete geçmeniz durumunda karşılığını görebileceğiniz günlerdesiniz. Kısa mesafeli bir yolculuk ya da bir süredir görmediğiniz bir kişiyi ziyaret etmek size iyi gelebilir. Paylaşılan veya tartışılan fikirler, yaşam tarzınızda olumlu değişikliklerin yolunu açacaktır.

OĞLAK:Rutinin ve sizi sınırlayan şeylerin dışına çıkmak isteyeceğiniz ve zincirlerinizi kırıp cesaretle ileri atılacağınız günlerdesiniz. Olumlu gelişmeler sizi bekliyor.Olmayacak veya yapılamayacaklara değil, olabilir ve yapılabilir şeylere odaklanmalısınız. Evinize odaklanın. Bazı değişiklikler sıkıntılı diyaloglara neden olabilir. Ufak tefek kazalara karşı tedbirli olun.

KOVA: Evinizi ve işinizi ilgilendiren konularda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu düzenlemelerin, herkese olduğu kadar size de uyum sağlaması gerektiğini unutmamalısınız. Gelirlerinizi artırabilir, ek gelirler elde edebilir veya bazı alışverişlerden kâr elde edebilirsiniz. İş fırsatlarını kaçırmamanızda fayda var. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanacak.

BALIK:Girişimlerinizin istediğiniz şekilde ilerleyebileceğini görebileceğiniz günler. Önümüzdeki birkaç gün, birlikte hareket ettiğiniz kişileri iyi tanımanın faydasını görebilirsiniz.Olayları bir kenara bırakmak yerine, elinizden gelenin en iyisini ortaya koymak için çaba sarf etmelisiniz. Disiplinli olmanız durumunda sizi yavaşlatmaya ya da engellemeye çalışan kişilerin cesaretlerini kırabilirsiniz.

Diğer Yazılar;

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder