Facebook Ailesi

Custom Search

20 Mart 2016 Pazar

21 Mart 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

21 Mart 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ: Belli planların, kontratların ya da pazarlıkların üzerinden geçilmesi, şartların tekrar oluşturulması gerekiyor olabilir. Kendinizi tekrara dahi düşseniz, detayların üzerinde durulmasını gerektiren bir gündesiniz.

BOĞA: Size sunulanlar ve diğerlerinin elde ettikleri arasında fark olduğunu gözlemleyebilirsiniz ama bu konuların peşine düşmek için doğru zaman değil. Ayrıca, görünenle gerçekte olan biten arasında fark olabilir.

İKİZLER: Bazı kişiler hızla bir görüşü savunurken aniden bambaşka bir konuya geçiş yapabilirler. Sizin de anlaşma veya pazarlıklar esnasında hızlı olmanız gerekiyor.


YENGEÇ: Bazı konularda serbest kalmak veya biraz rahatlamak ve bazı yükleri başkalarına yükleyip kaçmak arzunuz yüksek olabilir. Ancak, günün hızını yakalamak için bizzat olayların başında olmanız gerekecek.

ASLAN: Bazı planlarınız tuhaf bir hal alabilir veya karmakarışık şekle dönüşerek sizi şaşırtabilir. Hemen olayları müdahale etmek yerine, zamana bırakmanız daha doğru olabilir derim.

BAŞAK: Bazı konularda hemen belli bir sonuca varmamanızda fayda var. Zira, tüm gerekli bilgilere ulaşamamış olabilirsiniz. Doğru ya da güvenilir olan şeyleri bulmadan harekete geçmek doğru olmayacaktır.

TERAZİ: Bilindik veya alışılmış yollardan ilerlemek istemiyor olabilirsiniz. Ancak, önümüzdeki üç gün için bu eğilimleri bir tarafa bırakıp daha bildik ve alışılmış yolları kullanmanın faydasını görebilirsiniz.

AKREP: Bazı kişiler belli tekliflerin, önerilerin ya da davetlerin başarılı sonuçlara neden olacağı konusunda tereddüt sahibi olabilirler. Ancak bu durum, bu kişilerin haklı olduğunu ispat etmiyor.

YAY: Birbirinden oldukça farklı işaretler kafanızı karıştırabilir. İşinize yarayacak şeylerle, olmasını umduğunuz şeyler de birbirini tutmayabilir. Dolayısıyla en azından siz, doğru mesajları iletmeye gayret edin.

OĞLAK: Araştırma yapmanızı gerektirecek teklifler, öneriler veya davetler gündeme gelmeye başlayabilir. Söylenenlerin veya yapılan reklamın doğruluğundan emin olmadan harekete geçmemelisiniz.

KOVA: Bazı konularda ufak bir detayı atlamış veya bazı yanlış hesaplar yapmış olabilirsiniz. Bir an önce bu yanlış ya da eksikleri tespit etmeniz, konuya kaldığınız yerden hızla devam etmenizi sağlayabilir.

BALIK: Diğerlerinin niyetlerini veya düşüncelerini anlamakta zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Ancak, siz kendi niyetinizi biliyorsanız ve düşünceleriniz koordine haldeyse sorun olmayacaktır.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder