Facebook Ailesi

Custom Search

22 Mart 2016 Salı

23 Mart 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük  Burç Yorumları

23 Mart 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ: İşleri gürültü patırtı olmadan halletmek zor olabilir. Dolayısıyla, sakinliği korumakta, esnek olmakta ve diplomatik davranmakta büyük fayda var.

BOĞA: Aile ilgili konularda yeni girişimlerde bulunmak için daha uygun tarihler bulmalısınız. Bazı işleri başkalarına emanet etmeniz durumunda da sıkıntı yaşanabilir.

İKİZLER: Fikir çatışmaları olabilir. Arkadaşlarınızın sırları veya davranışları rahatsızlık yaratabilir. Fikirlerinizi hayata geçirmek için inisiyatif kullanmalısınız.

YENGEÇ: Küçük gerilimler yaşansa da bunlar kısa sürecek. Yalnız başınıza kalmak isteyeceğiniz, platonik ya da gizli ilişkilere ilgi duyabileceğiniz bir sürece girdiniz.


ASLAN: Kariyerinizi ilgilendiren konularda görüşmeler hızlanabilir. Ortağınıza güvenerek ilerlemeniz durumunda olaylar düşündüğünüz gibi gitmeyebilir.

BAŞAK: Açık fikirli olmanız durumunda kazançlı çıkacaksınız. Kariyerinizde yükselmek isteyeceğiniz ve bu amaçla belli görüşmelere başlayabileceğiniz bir süreçtesiniz.

TERAZİ: Eğitim, seyahat başlıklı konularda kısa bir sıkıntı yaşanabilir. Ama kredi, prim, burs gibi alanlarda yeni olanaklara kavuşabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

AKREP: Yanıltıcı etkiler var, yanlış kararlar almamaya çalışmalısınız. Sosyal çevrenizdeki hareketliliğin yeni aşkları gündeme getirebileceği günlerdesiniz.

YAY: Ruhen ve fiziksel olarak kendinizi iyi hissedebileceğiniz günler ama ilişkiler stres içeriyor. Başkasının ipiyle kuyuya inmeden önce iki kere düşünün.

OĞLAK: Bugünlerde kontrolünüz dışındaki gelişmeler, çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sıkıntı yaratabilir. Sadece biraz beklemelisiniz. Haftaya olaylar şekillenmeye başlar.

KOVA: Maddi ya da sevgi temalı konularda stres yaratabilecek gelişmeler yaşanabilir. Olaylar haftaya şekilleneceği için bu haftadan nasıl bir yol çizeceğinize karar verin.

BALIK: Önümüzdeki üç gün, istediğiniz gibi ilerlemeyen konulara odaklanmayı bırakın. Zira, bu süreçte bir değişim yaşanması ihtimali zor görünüyor.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder