Facebook Ailesi

Custom Search

23 Mart 2016 Çarşamba

24 Mart 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

24 Mart 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ: Bazı kişilerin artan istekleri sizi rahatsız edebilir. Ancak taleplerde bulunulması sizin bunlara uygun tavır takınacağınız anlamına gelmiyor.

BOĞA: Maddi içerikli veya sevgi temalı ilişkilerinizle ilgili konularda rahatsızlık yaratan durumlar oluşabilir. Çok fazla muhatap olmamanız durumunda sorunlar kendiliğinden hallolabilir.

İKİZLER: Arkadaşlarınızın bazı konulara katılım konusundaki isteksizliği sizi rahatsız edebilir. Ama herkes hassas bir günde olduğu için düşüncelerinizi paylaşmamanız yararınıza olur.

YENGEÇ: Bugün ve yarın, huzuru sağlamak ve sağlığınızı korumak için olayları akışına bırakın. Ne kadar az girişimci olursanız o kadar rahat edersiniz.


ASLAN: Bazı olayların artı ve eksilerini daha rahat görmenizi sağlayabilecek gelişmelere açık iki günlük süreçtesiniz.

BAŞAK: Ev veya işinizle ilgili konularda türlü seçeneklere sahipsiniz. Her ne kadar alışkanlıklarınıza bağlılığınız yüksek olsa da, farklı seçeneklerin farkında olmanın faydasını görebilirsiniz.

TERAZİ: Bugün ve yarın bazı ilişkileriniz ya da işbirliklerinizde istemediğiniz gelişmeler yaşanabilir. Ufak tefek rahatsızlıkları büyütmemeli ve işinizi yapmaya devam etmelisiniz derim...

AKREP: Bazı konularda kafanız karışabilir veya kendinizi kaybolmuş gibi hissedebilirsiniz. Böyle bir durum varsa, acilen olayların içinden çıkmaya çalışmanızda fayda var.

YAY: Planlarınızda pürüzler söz konusu olabilir. Bugün ve yarın yaşanabilecek sıkıntılı durumların geçici olduğunu bilmeli ve geri dönüşü olmayan hatalar yapmaktan kaçınmalısınız.

OĞLAK: Rahatsız edici durumları görmezden gelemeyeceğiniz iki günlük süreçtesiniz. Olayları telafi etmeniz gerekmediği gibi, tolere dahi edemeyeceğinizi düşünebilirsiniz.

KOVA: Belli planların çok fazla şey gerektirdiğini düşünebilirsiniz. Özellikle bugün ve yarın, bu türlü rahatsızlıklarınızda artış olabilir. Sağlıklı kararlar alabilmek için iki gün beklemekte fayda var.

BALIK: Başkalarının sorunları nedeniyle kendinizi kötü hissetmeyin. Bu durumların içine çekilmek istenmenize rağmen uzak durmalısınız.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder