Facebook Ailesi

Custom Search

15 Mart 2016 Salı

25 Mart-13 Ağustos Satürn Retrosu Etkileri

Satürn Yay Burcunda 25 Mart - 13 Ağustos 2016 Tarihlerinde Geri Hareket Ediyor? 

Satürn Retrosu

Burçlara Etkileri?

Satürn Yay geri hareketi sürecince ne yapın/ ne yapmayın;


- Okulunu yarım bırakanlar! Okula geri dönün. Eğitiminize devam edin. Kaydını yeniden yaptırın. İdeallerinizden vazgeçmeyin...

- Yurt dışı seyahatlerinizi erteleyin. Özellikle Haziran’a kadar! Uluslararası ilişkilerdeki sıcak gündemin seyahatinize yansımaları olabilir...

- Sıkılıp bıraktığınız ilgi alanlarınıza, hobilerinize yeniden göz atın. Buradan size yeni bir kapı açılabilir...

- Sürekli “önce ben” diyerek bakmayın olaylara, hayata. Karşı taraf ne düşünüyor, onun hikayesi ne; bunları da gözetin...

- Her zaman siz haklı olamazsınız! Satürn’ün ruhuna kendinizi kaptırıp kısıtlayıcı olmayın, toleransınızı eğitmeyi öğrenin.

Satürn Yay burcunda, 2017’ye kadar değişen değerler ve düşüncelerimiz karşı karşıya kalırken dünya bize başka boyutları göstermeyi hedefliyor...

Soyutla somutun savaşı Mart itibariyle gündemimize hükmetmeye başlarken siz kendi gündeminize yabancı kalmayın. Satürn kaçıncı evinizde, 2017’ye kadar hayatınızı nasıl etkileyecek  buyrun tek tek anlattım...

KOÇ BURÇLARI
Satürn YAY cümleniz; “Bilgi güçtür!”

İkili ilişkilerle ilgili zorlukları artık atlattınız. Aşk artık sizin için zorlu bir sınav olmayacak. Aksine siz etrafınızdakilere akıl hocalığı yapacağınız bir döngüdesiniz. Eğitim hayatı yarım kalan Koç burçlarının bu dönemde okula dönmesi, onlara güzel sonuçlar getirecektir. Düşünsel, maneviyatla ilgili alanlarda profesyonellik elde etmeye çalışabilirsiniz. Bu dönemde farklı ülkelere seyahat edebilir, hayatınızın seyrini değiştirecek gelişmeler size farklı bir kültürden gelebilir.

Tavsiye;
keşfetmek önceliğiniz olsun. Merakınızın peşine düşün...

BOĞA BURÇLARI
Satürn Yay cümleniz; “düşmanımın düşmanı dostumdur”


Şimdi birleşme zamanı! Sizi sırtınızdan vuranları da, yanınızda olanı da 2012’den beri o kadar iyi gördünüz ki. Arkanızda bıraktığınız çok insan, etkileri hala taze ağır tecrübeleriniz oldu. Kötü gün dostlarınızla ilişkileriniz güçlenecek. Sizi yönetmeye çalışan insanlara bu dönemde çok sert tepkilere vereceksiniz. Bağımsızlığınızı  ilan ettiğiniz özellikle alışkanlıklarınız ve yaşam tarzını daha çok sahipleneceğiniz bir döngü olacak.

Tavsiye; çok güvenmediğiniz insanlara kör merhametinize kapılıp borç vermeyin!

İKİZLER BURÇLARI
Satürn Yay cümleniz; “sensiz olmaz”

Kim o? Hala cevabını bilmiyorsanız, söyleyeyim. Çok özel biri… Belki de evleneceğiniz, gelecek hayallerinizi paylaşacağınız insan. Uçarı İkizler burçları için ciddi bir ilişki diyor gökyüzü. İlişkisi olanlar ise zorlu bir 2 yıl… Ama sonuç olarak doğru insanı bu dönemde bulacaksınız. Bu dönemde iş hayatınızda da size bir ortağın eşlik etmesini isteyeceksiniz. Yalnız yaşayan İkizler burçları ise deneme yanılma yoluyla kendilerine bir ev arkadaşı nihayet bulacaklar.

Tavsiye;
pes etmeyin, yılmayın. O kişiyi mutlaka bulacaksınız!

YENGEÇ BURÇLARI
Satürn Yay cümleniz; “sağlık her şeydir!”

Beslenme konusundaki alışkanlıklarınız değişiyor, hazır mısınız? Anneliği temsil eden bir burçta olmanın fiziksel tüm dezavantajlarından kurtulacaksınız. Planlı, programlı ve fit bir Yengeç göreceğiz bu iki yılın sonunda. Fakat biraz da rahatınızdan ödün vereceksiniz, kusura bakmayın… “Aşk hayatım beni bezdirdi” diyen bir Yengeç burcuysanız, size ve önceliklerinize hitap edecek yeni bir ilişkiye başlayacaksınız.

Tavsiye;
çalışma şartlarınız, mesai saatleriniz, mide problemleriniz hepsi üst üste mi gelir? Gelir. Yılmayın. Satürn’ün sizi eğitmek istediği alanları göz ardı etmeyin.

ASLAN BURÇLARI
Satürn Yay cümleniz; “ dramaya son!”

Perde kapansın! Evet, bunu söyleyen siz olacaksınız. Hayatınızda daha ciddi sorumluluklar alacağınız bir döneme resmen girdiniz. Anne- baba adayları bu sene Aslan burçları olacağa benziyor! Ebeveynlikle ilgili yükümlülükleriniz artarken, artistik yetenekleri olan Aslan burçları sıkı bir çalışmanın ardından keşfedebilir. Ailenizle ilgili yaşadığınız sorunları onaracaksınız.

Tavsiye;
yaratıcılık, yetenek yetmez. Disiplinli çalışmanız şart.

BAŞAK BURÇLARI
Satürn Yay cümleniz; “aile her şeyden önce gelir!”

Güneş burcunuzla önümüzdeki 3 yıl boyunca sert bir açı gerçekleştirecek Satürn, hayatınızı çok değiştirecek. Özellikle yaşam alanınız ve aile bireylerinizle ilgili bu dönemde hayatınıza girecek sorumluluklar sizin için yeni bir dönemin başlangıcı niteliğinde olacak. Ev sahibi olmak ya da aile kurmak isteyen Başak burçları ise isteklerine ulaşacak. Annenizle ilgili meseleler sizi biraz üzebilir.

Tavsiye;
fedakarlıklarınızı ölçülü tutun. Taşıyabileceğiniz kadar yük alın, fazlasını değil.

TERAZİ BURÇLARI
Satürn Yay cümleniz; “hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!”

Olmayacak çünkü siz çok değiştiniz. Satürn ile birlikte de çevrenizi genişletecek, düşündüklerinizi hayata geçirmek için çok vakit harcamayacaksınız. Özellikle basın-yayın işlerinde çalışan, sanatçı, yazar Terazi burçları için çok önemli bir döngü. Bu döngüde sürekli kendinizi geliştirmeye yönelik hareket ederseniz, hedeflerinize ulaşacaksınız. Hayatınıza çok insan girecek.

Tavsiye; geçmiş tecrübelerinizin düşüncelerinizi etkilemesine izin vermeyin...

AKREP BURÇLARI
Satürn Yay cümleniz; “derin acılar dilsizdir”

Şimdi sizden bir şey istiyorum; koca bir nefes alın... Çünkü Satürn sizi uzun bir süre rahatsız etmeyecek!  Şimdi ise bu sert mücadelenizle edindiklerinizi hayata kazandırma zamanı. Gerçekten kim olduğunuzu size öğreten ağır bir döngünün ardından artık hayatınızı yeniden düzene sokacaksınız. Yeteneklerinizi yansıtacağınız, güzel kazançlar elde edeceğiniz bir iş edineceksiniz.

Tavsiye; maddi konularda haklarınızı talep edin. Verilene razı olmayın.

YAY BURÇLARI
Satürn Yay cümleniz; “dönüşüm kendinle başlar”

Gardınızı kuşanın, Satürn ziyaretinize geldi. Ve uzun bir süre de misafiriniz olmaya hazırlanıyor. Hayatında yeni, dönüştürücü ve yeri geldiğinde ağır sorumluluklar yükleneceğiniz bir dönem başladı sizin için. Çok çaba göstereceksiniz, yeri gelecek yaptıklarınız yetmeyecek kendi kapasitenizi aşmak isteyeceksiniz. Fakat bu sürecin sonunda belki hiç başaramayacağınızı düşündüğünüz şeyleri başarmış olacaksınız. Alanınızda lider olacaksınız.

Tavsiye; yılmayın, kendinizi motive edin. Hayatınız kötü yönde değil aksine iyi yönde değişecek.

OĞLAK BURÇLARI
Satürn Yay cümleniz “ iyileştir, affet, yansıt”

Kendinizi frenleyin. Satürn iç dünyanızdakileri dışarıya yansıtacağınız önemli bir döngüye girdiğinize işaret ederken eminim kartlarınızı bu kadar açık oynamayı siz hiç istemezsiniz. Geçmişle, pişmanlıklarınızla, öfkenizle başa çıkmakla ilgili önemli dersler edineceğiniz günlerdesiniz. Kendinizle baş başa vakit geçirmek size daha çok keyif verirken, hayatınızı bireysel seçimleriniz doğrultusunda yeniden şekillendireceksiniz. Enerjinizi emen insanları hayatınızdan çıkaracaksınız.

Tavsiye; mutlaka spritüal danışmanlıklardan, meditasyon, terapi gibi uygulamalardan faydalanın.

KOVA BURÇLARI
Satürn Yay cümleniz; “ bir ben vardır bende benden içeri”

Kendinizi yeniden keşfetmeye hazır mısınız? Satürn, Güneş burcunuzun 11.evinde hareket ederken önceliğiniz olan konularda önemli gelişmelerle karşılaşacak, kendinizi geliştireceksiniz. Network alanında çalışan Kova burçları bu dönemde harika başarılara imza atabilir. Arkadaş çevrenizi genişletecek, birlikte hareket edip önemli gelişmelere birlikte imza atacağınız insanlarla tanışacaksınız. Teknoloji alanından disiplinli bir çalışma yürüttüğünüzde büyük kazançlar elde edeceksiniz.

Tavsiye; her insana güvenmeyin. Tanıştığınız insanların özgeçmişini mutlaka araştırın.

BALIK BURÇLARI
Satürn Yay cümleniz; “ güç bende!”

Geleceğinizi şekillendireceğiniz önemli bir döngü başladı sizin için, hazır mısın? Görev adamı gezegen Satürn, başarınızı katlamanız ve hedeflerinize odaklanmanız adına sizi sürekli uyarıyor olacak. Satürn’ün Güneş burcunuzun 10.evinde yani Satürn kendi evinde hareket edecek. Hayatınızın bir çok alanında disiplinli hareket etmeden bir şeyleri elde etmek sizin için zor olacaktır. Babanız yada hayatınızdaki önemli erkek figürleri hayatınızın değişmesinde büyük rol oynayacak.

Tavsiye; hedeflerinizi belirleyin ve kendinizi her türlü zorluğun üstesinden gelebileceğinize ikna edin.

Not: twitburc.com sitesinden alınmıştır..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder