Facebook Ailesi

Custom Search

24 Mart 2016 Perşembe

25 Mart 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

25 Mart 2016 Günlük Astroloji Burç Analzileri

Koç
Yakın çevrenizdeki kişilerle ilişkilerinizi tazelemek için daha fazla gayret göstermeniz gerekiyor. Sıcak yazışmalar veya telefon görüşmeleri ilişki açısından olumlu olabilir.

Boğa
Ailenizi veya evinizi ilgilendiren konularda genelde şanslı bir süreçte olmanıza rağmen, önümüzdeki hafta sonu bu alanlarda yeni girişimlerde bulunmamakta fayda var.

İkizler
Hafta sonu fikir çatışmaları olabilir veya anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. Arkadaşlarınızın sırları veya davranışları rahatsızlık yaratabilir. Haftalık planları buna göre yapın.


Yengeç
Önümüzdeki günlerde ufak tefek gerilimler yaşansa da kısa sürecek, takılmayın. Yalnız kalmak isteyeceğiniz, platonik ya da gizli ilişkilere ilgi duyabileceğiniz bir sürece girdiniz.

Aslan
Kariyerinizi ilgilendiren konularda görüşmeler hızlanabilir, farklı gelişmeler yaşanabilir. Ancak, arkadaşlık ilişkileriniz veya sosyal yaşamınız açısından gergin durumlar olabilir.

Başak
Kariyerinizde yükselmek isteyeceğiniz ve bu amaçla görüşmeler yapabileceğiniz bir süreçtesiniz. Hafta sonu yeni eğitimler veya farklı konularda yeni bilgiler söz konusu olabilir.

Terazi
Eğitim, yabancılarla ilişkiler ve seyahat başlıklı konularda kısa bir sıkıntı yaşanabilir, Ama kredi, prim, burs gibi alanlarda yeni olanaklara kavuşabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

Akrep
Sosyal çevrenizdeki hareketlilik yeni aşkları gündeme getirebilir veya var olan ilişkinizi bir adım ileri taşıyabilirsiniz. Hafta sonunda yanıltıcı etkiler var, yanlış kararlar almamaya dikkat edin.

Yay
Hem ruhen hem de fiziksel olarak kendinizi iyi hissedebileceğiniz günlerdesiniz. Ama hafta sonunda ilişkiler stres içeriyor, dolayısıyla bazı hayal kırıklıkları yaşanabilir.

Oğlak
İş ilişkileriniz açısından olumlu bir sürece girdiniz, ama hafta sonu kontrolünüz dışındaki gelişmeler, çalışma arkadaşlarınızla veya işinizle ilgili sıkıntılar yaratabilir!

Kova
Aşk hayatınızın renkleneceği veya sosyal anlamda ilerleme sağlayabileceğiniz bir süreç başladı. Ama hafta sonunda maddi konularda stres yaratabilecek bazı gelişmeler yaşanabilir.

Balık
Evinizi ilgilendiren konular (dekoratif değişimler, tamiratlar vb.) ön plana çıkabilir veya ailenizle birlikte keyifli vakit geçirmenizi sağlayabilecek programlar yapabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder