Facebook Ailesi

Custom Search

25 Mart 2016 Cuma

26 Mart 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

26 Mart 2016 Cumartesi Günlük Astroloji Burç Yorumları

KOÇ: İş hayatı veya gayrimenkul başlığı altında incelenebilecek konulara sabırla yaklaşmalısınız. Yakında bu alanlarda önemli bir ilerleme söz konusu olabilir. O nedenle seçeneklerinizi doğru değerlendirin.

BOĞA: Bulunduğunuz sektörde ya da ortamlarda siz farkınızda olmasanız da, sizin yararınıza çalışan kişiler var. Ve bu kişiler, gayretlerinizi değerlendirme konusunda çok istekli.

İKİZLER: Bazı planlara bağlanma konusunda çok istekli olmanıza rağmen, önümüzdeki birkaç gün içinde yüzünü gösterebilecek yeni seçenek veya fırsatları beklemeden harekete geçmemenizde fayda var.


YENGEÇ: Daha önce riskli veya uçuk bulduğunuz bazı planları tereddüt etmeden uygulamış olsanız da, bu sefer şaibeli fikir ya da planlardan uzak durmanızda fayda var.

ASLAN: Kariyerinizi ilgilendiren konularda gizli yürütülen çalışmalar yararınıza sonuçlar doğurabilir. Şu an için bu durumun farkında olmasanız da, yakında ipuçları yüzünü göstermeye başlayabilir.

BAŞAK: Çok kısa bir zaman öncesine kadar iyi gittiğini düşündüğünüz bazı işler bugünlerde çatırdayabilir. Dolayısıyla yolunda giden aracın önüne bariyer koymadan önce iyi düşünmenizde ve plan yapmanızda fayda var.

TERAZİ: Bir türlü şans yüzünüze gülmüyor veya şansı kıl payı kaçırdığınız hissine kapılabilirsiniz. Ancak kafanızda her şeyin net olması ve planlı olmanız durumunda hızlanabilir ve şansı yakalayabilirsiniz.

AKREP: Siz farkında olmasanız da bir hayran kitleniz var. Eğer belli anlaşmalar yapmak istiyorsanız veya belli jest talepleriniz varsa, yakında bu kişilerin kim olduğunu fark edebilirsiniz.

YAY: Bazı kişilerle ilgili düşünceleriniz değişebilir ama korkmayın. Bu durum maddi ve duygusal anlamda sizin yararınıza sonuçlar doğuracaktır. Sadece konuyla ilgili kişileri doğru yönlendirmeniz gerekiyor.

OĞLAK: Bugün bazı konularda ısrarcı olmak yerine politik davranmanız, istediğiniz sonuçları almanızı kolaylaştıracaktır. Aksi takdirde bir süredir emek harcadığınız işlerin istediğiniz gibi ilerlemesi zorlaşabilir.

KOVA: Evinizi veya karmaşık işleri ilgilendiren konularda daha kolay plan yapabileceğiniz günlerdesiniz. Bu alanlarda yaşadığınız bir sorun varsa, problemlerin ortadan kalkmaya başladığını fark edebilirsiniz.

BALIK: Tüm seçenekleriniz henüz yüzünü göstermediyse zaman kazanmaya çalışmanızda fayda var. Ayrıca, diğer kişilerin planlarına veya takvimine göre davranma zorunluluğunuz da bulunmuyor zaten.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder