Facebook Ailesi

Custom Search

26 Mart 2016 Cumartesi

27 Mart 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

27 Mart 2016 Pazar Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Yaratıcılık gerektiren işlerinizi, aşk hayatınızı veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren konularda ilerleme sağlayacağınız günlerdesiniz. Bu alanlarda olanaklar ve fırsatlar kapıda. Bu nedenle, bazı mantıksız konularda başlangıçlar yapmamaya özen göstermelisiniz.

Boğa
Maddi, sanatsal ya da yaratıcılık gerektiren veya duygusal başlıklı konular hayatınızda istediğiniz yönlü bir ilerleme sürecinde. Bazı kişiler veya bağlantılarınız yetersiz olsa bile, işbirliklerinize odaklanmanızda fayda var.

İkizler
Yarın burcunuza geçecek olan Venüs, kendinizi daha iyi gösterebileceğiniz, dış görünüşünüzü yenileyebileceğiniz ve çevrenizdeki kişiler tarafından yüksek ilgi göreceğiniz üç haftalık sürece gireceğinize işaret ediyor.


Yengeç
Bazı iş ya da planlarınızı bir kenara bırakıp, yenilerini başlatma eğiliminiz yüksek olabilir. Ancak ani tepkiler vermeden ya da kararlar almadan önce daha uzun vadeli düşünmenizde fayda var.

Aslan
Uzun vadeli planlarınızı gözden geçirmeli, ulaşabilmek için elinizden geleni yapmalısınız. Bu esnada, oluşabilecek aksilikleri büyütmemek ve bu konularda yüksek sesli müdahalelerde bulunmamak daha hızlı ilerlemenize yardım edecektir.

Başak
İş hayatınızı, sosyal yaşamınızı veya imajınızı ilgilendiren konuların ön plana çıkacağı bir süreç başlıyor. Aynı an da pek çok şeye yetişme eğiliminde olsanız da aslen sadece birisine odaklanmak daha doğru olacaktır.

Terazi
Biraz rahatlamayı herkesten çok hak ettiniz. Önümüzdeki birkaç hafta yeni keşifler yapmak, ilerlemek ve büyümek için uygun koşulları oluşturabilir. "Oh! Sonunda!" mı dediniz? Evet. Sanırım, gayret gösteren için oldukça hoş günler geliyor.

Akrep
Bazı konuların nasıl devam etmesi veya halledilmesi gerektiği konusunda herkesin fikrini alabilirseniz, işlerin daha hızlı aktığını ve ekip çalışması ya da işbirliği gerektiren konuların yoluna girdiğini görebileceğiniz günlerdesiniz.

YayBirlikte çalıştığınız, paslaştığınız veya işbirliği içinde olduğunuz kişilerin zayıf ve kuvvetli yönlerini doğru değerlendirmeniz gerekiyor. Bu alanda gerçekçi olmanız bundan sonra gideceğiniz yol üzerinde etkili olabilir.

Oğlak
Diğer kişilerin görüşlerine veya olaylara vereceği destek ya da katkıya önem vermeniz gereken bir dönemdesiniz. Bu kişilerin söylediklerini ciddiye almanız, neler yapacaklarını sizin söylemenizden daha fazla yol katetmenizi sağlayabilir.

Kova
Yarın İkizler burcuna geçecek ve üç hafta bu burçta kalacak olan Venüs, aşk hayatınız, yaratıcılığınızı gösterebileceğiniz işler, çocuklarla ilgili konularda size enerji vermekle kalmayıp çeşitli olanaklara kavuşmanıza da yardım edecektir.

Balık
Evinize veya ailenize odaklanmanız durumunda oldukça önemli gelişmeler sağlayabilirsiniz. Ancak bu esnada diğerlerinin istek ve ihtiyaçları için kendinizinkileri arka plana almanız gerekmiyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder