Facebook Ailesi

Custom Search

27 Mart 2016 Pazar

28 Mart 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

28 Mart 2016 Pazartesi Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
En az umduğunuz alanlarda görülmeye başlayan hareketlilik ilginizi çekebilir. Ancak bu sefer, ekip çalışmalarına yatkın olduğunuzu veya işbirliklerine sıcak baktığınızı karşı tarafa hissettirmeniz gerekebilir.

Boğa
Belli konularda hızlı değişiklikler yapmanızı gerektirebilecek bir fırsat ya da olanak yüzünü gösterebilir. Bu tür bir durumda olaya ne kadar hazır olduğunuzu göstermenizde fayda var.

İkizler
Olumlu gelişmeler bazı programlarınızın ya da planlarınızın hızlanmasını sağlayabilir. Bahsettiğim bu konu her neyse, konsantrasyonunuzu sadece ona yoğunlaştırmanızda fayda var.


Yengeç
Bazı konularda karşı taraftan cevap ya da hareket beklememeli, ipi siz göğüslemelisiniz. Girişken taraf olmanız durumunda karşılığı gelecektir ve işler istenilen akışta harekete geçecektir.

Aslan
Belli başlı konularda girişimlerde bulunmak istiyor ama bir türlü olayları netleştiremiyorsanız, dünden beri devrede olan olumlu etkiler olumlu adımlar atmanıza yardım edecektir.

Başak
Bazı konularda belli bilgilere ulaşmadan ya da elinizdeki bilgileri netleştirmeden harekete geçmemenizde fayda var. Hazırlıksız hareket etmektense beklemek daha iyidir.

Terazi
Zihninizin hızlı çalıştığı günlerdesiniz. Önemli randevular, toplantılar ya da görüşmeler için zaman ayırırsanız, son iki günün enerjisini doğru kullanmış olursunuz.
Akrep
Daha önce jest yaptığınız veya yardımlarda bulunduğunuz kişiler varsa, bugünlerde bu kişilerin desteğini alabilirsiniz. Bu kişilerle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Yay
Hangi konularda girişimde bulunmak, ilerlemek, iletişime geçmek istiyorsanız, o konunun üzerine gitmek için güzel bir gündesiniz.

Oğlak

Başta ilişkileriniz ve işbirlikleriniz olmak üzere, belli konularda taşların yerli yerine oturmaya başladığı ya da başlayacağı iki günlük süreçtesiniz.

Kova
Bazı konularda fazla ihtiyatlı davranıyor olabilirsiniz. Bugünlerde yaşanan gelişmelerde biraz daha rahat olmak ve olayları akışına bırakmak, daha hızlı ilerlemenizi sağlayabilir.

Balık
Hızla gelişen olaylar ya da farklı gelişmeler kafanızı karıştırabilir veya çok fazla zamanınızı alabilir. Ancak sunulan şeyler beklediğiniz türde teklifler olabilir veya siz onu o hale dönüştürebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder