Facebook Ailesi

Custom Search

22 Mart 2016 Salı

28 Mart-3 Nisan 2016 Haftalık Burç Yorumları

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Haftalık Burç Yorumları

Ay'ın olumlu açıları akışkan bir haftada olduğumuza işaret ediyor.
Elimizdeki olanakları doğru şekilde değerlendirebilir, olumlu görüşmeler yapabilir, kendimizi daha rahat hissedebiliriz. .Eğer gereken gayreti gösterebilir ve heyecanımızı aynı şekilde koruyabilirsek, gerçekten de başarabiliriz. Ancak, öğle sonrası kısa bir süre içim engellenmişlik hissi hakim olabilir veya tutukluk da yapabiliriz. Jüpiter olaylara daha olumlu bakabilmemiz, yeni şeyler denememiz veya öğrenmemiz için olanak tanıyacak, bir süredir durağanlaşan ya da tıkanılmış hissi yaratan olayların önünü açacaktır.
Hepinize keyifli günler...

Filiz Özkol 28 Mart - 3 Nisan 2016 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Bir süredir istediğiniz gibi akmayan işlerin yavaş yavaş daha rahat ilerlediğine şahit olabileceğiniz günler başlıyor. Dolayısıyla, eğer sizi yavaşlattığını düşündüğünüz bazı işbirlikleri veya kullandığınız yöntemlerle vedalaşılması gerekiyorsa bu arzunuz artabilir.Aşırılıklara açık bir hafta. Sizden çok fazla istek veya talebi olan kişiler olabilir. Değişiklik yapılması gereken şeyler olabilir. Değişimden korkmayın. Sabırlı olmanız ve daha fazla çalışmanız durumunda amaçlarınıza ulaşabilirsiniz.


Boğa
Evinizi, ailenizi veya gayrimenkul konularını ilgilendiren başlıklarda ilerle kaydedebileceğiniz bir süreçtesiniz. Hazır rüzgar arkanızdan eserken bu avantajı doğru kullanmanızda fayda var.Kuvvetli ve güvenilir yapınız takdir edilecek ama bu uğurda başkaları için bedel ödemeniz veya harcama yapmanız gerekmiyor. Fazla gurur nedeniyle yüksek bedeller ödeyebilirsiniz. Romantik planlar söz konusu olabilir ama imajınızı korumalısınız.

İkizler
İşbirliklerinizi, çevrenizi veya iletişim ağınızda bulunan kişilerle ilişkilerinizi geliştirebileceğiniz bir süreçtesiniz. Seyahat ederken veya kısa yolculuklar esnasında etrafınıza dikkatle bakmanızda fayda var. Zira, size yararı dokunacak kişilerle bir araya gelebilirsiniz.Bazı eleştiriler nedeniyle iş hayatınızla veya günlük yaşamınızla ilgili bir ilişkiniz zarar görebilir. Fikir farklılıklarına değil, yapılması gerekenlere odaklanmak daha doğru olur. Bazen değişiklik yapılması faydalı olabilir.

Yengeç
Yaratıcılık gerektiren işlerde, maddi konularda ya da aşk hayatınızda farklı fırsat veya olanaklara açık günlerdesiniz. Ayrıca, mevcut işlerinizde de yaratıcı çözümler bulabilirsiniz. Enerjiniz yenileniyor.Yaratıcılık gerektiren bir plan düşündüğünüzden daha iyi bir hal alabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Duygularınızı açıkça göstermenin faydasını görebilirsiniz. Bazı konularda tutumunuzu değiştirmeniz durumunda ilginç kişilerin dikkatini çekebilirsiniz.

Aslan
Yavaş yavaş tekrar her konuda iyimser düşünmeye başlayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizin ve işbirliklerinizin de bu iyimserlikten doğru etkilenme ihtimali yüksek. Dolayısıyla her anlamda ilerleme göstereceğiniz günlerdesiniz.Tutamayacağınız sözler vermeniz durumunda, evde size ters düşen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Planlarınızı ilgilendiren konularda tartışmalara girmekten kaçınmalısınız. Yeni bir yöne doğru ilerleyebilirsiniz.

Başak
Yeteneklerinizi ve kendinize has özelliklerinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz ve çevrenizdeki kişilerde hayranlık uyandırabileceğiniz günler geri geliyor. Bu enerjiden en iyi şekilde faydalanmalısınız.Yapacağınız araştırmalar, katılacağınız konferanslar veya tecrübeli kişilere soracağınız sorular sonrasında değerli bilgiler edinebilirsiniz. Sizi ilgilendiren kişilerin dikkatini çekebileceğiniz günlerdesiniz.

TeraziUzun zamandır kafanızda olan veya uzun vadeli bir hedefiniz daha ulaşılabilir bir hal alıyor. Dolayısıyla, kendinizi ve elinizdeki yararlı bilgi, belge, kaynak, özellik vb. her şeyi yenilemenizde ve hedefe kilitlenmenizde fayda var.Lüks tüketime açık hafta. Harcamalarınızı kontrol etmemeniz durumunda maddi problemler söz konusu olabilir. Bazı kişileri farklı bir gözle görmeye başlayabilirsiniz. Huzur ortamını bozmamalısınız.

Akrep
Parasal konuları veya işbirliklerini ya da kariyerinizi ilgilendiren konularda yaşanan tıkanıklık veya terslikler sona eriyor. Olayların bundan sonra umduğunuz şekilde ilerleme olasılığı yüksek.Duygularınızı paylaşmak isteyebilirsiniz. Birlikte daha fazla zaman geçirmek istediğiniz kişilerle sırlarınızı veya ilgi alanlarınızı paylaşmadan önce daha özgün bir yaklaşım geliştirebilirsiniz.

Yay
Belli plan veya projelerinizde yaşadığınız sıkıntılar veya belirsizlikler yavaş yavaş sona eriyor. Olaylarla ilgili kararsızlıklarınızı veya kafa karışıklıklarınızı geride bırakabilirsiniz.Bazı konularda harekete geçmeden önce daha fazla soru sormanız gerekiyor. Olayları zamana yaymalı ve en iyi sonuçları alabilmek için herkesi çok iyi dinlemelisiniz.

Oğlak
Duygusal yaşamınızı veya ortak kaynak kullanımı gerektiren işlerinizi ilgilendiren konulardaki durgunluk veya tıkanıklık hali geride kalıyor. Yavaş yavaş tekrar eski hızına kavuşmaya başlıyor. İstikrarsız ve ne yaptığı belli olmayan bir tipleme çizen kişilerden uzak durmalısınız. Evinize, ailenize ve güvenebileceğiniz kişilere odaklanın. Romantik planlar daha istikrarlı bir geleceğin ilk adımları olabilir.

Kova
Aşk hayatınızı veya sosyal yaşamınızı ilgilendiren konularda 12 yılın ardından geçtiğimiz temmuz sonundan itibaren tekrar şanslı bir giriş yapmıştınız, ama beş aydır bir duraklama dönemi başlamıştı. Müjde! Aynalara küsmeyin ve en güzel kıyafetlerinizi giyin. Beyaz atlı prensi bulmak veya elmayı ısırmadan prensesi yakalama zamanı.Aşırı tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Bu esnada potansiyeli olan fırsatları kaçırabilirsiniz. İşinizi, maddi durumunuzu veya işbirliklerinizi ilgilendiren değişiklikler ilerlemenize katkı sağlayabilir.

Balık
Fiziksel durumunuzu, duygusal yaşamınızı veya işinizi ilgilendiren konularda yaşanan durağanlık yerini harekete bırakmaya başlıyor. Dolayısıyla sahalara dönebilir ve atacağınız gollerin antremanlarını yapabilirsiniz.Mevcut durumunuzu tekrar gözden geçirmelisiniz. Belli görüşmeler, planlar, projeler, randevular ya da maddi planlamalar esnasında daha yaratıcı ve yenilikçi olmanız durumunda maddi açıdan kazançlı çıkabilirsiniz.

Diğer Yazılar;

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder