Facebook Ailesi

Custom Search

28 Mart 2016 Pazartesi

29 Mart 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

29 Mart 2016 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Biraz mola! Son günlerin yorucu, şaşırtıcı veya gergin ortamlarının ardından bacak bacak üstüne atıp, olayların geneli ve uzun vadeli görünümü üzerine düşünebileceğiniz bir gündesiniz.

Boğa
Bazı kişileri her türlü olaya inandırabileceğiniz, ikna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Bu kabiliyetinizi sizin için önemli olan işlerde kullanmaya çalışmanızda fayda var.

İkizler
Yaratıcılığınız artıyor ve yeni şeyler öğrenmek istiyorsunuz. Yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanmak isteyebilir veya bazı özelliklerinizi geliştirmek isteyebilir, bu işler için zaman ayırabilirsiniz.


Yengeç
Hayaller kurabileceğiniz bir gündesiniz. Normal koşullarda tedbirli ve gerçekçi bir burç olmanıza rağmen, bazı konuların gerçeğe dönüşme ihtimali bile sizi heyecanlandıracak.

Aslan
Hedeflerinize ve yapılması gereken işlere odaklanmanız gereken bir gün. Hiçbir şeyin dikkatinizi bozmasına izin vermemelisiniz. Belli girişimlerinizi gözden geçirebilir, nasıl devam ettiği üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

Başak
Olaylara farklı açılardan yaklaşıyor olabilirsiniz. Üzerinde anlaşma sağlanması gereken konular varsa, aynı noktaya gelmeden bağlayıcı sözler vermemekte fayda var.

Terazi
Sağlığınızı, iş hayatınızı veya duygusal başlıklı konuları ilgilendiren alanlarda iç sesinize kulak verebilirsiniz. Sizden daha önemli konumda olan kişiler sizinle aynı görüşte olmasa da, aslında doğruyu gören siz olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin.

Akrep
Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Sizi heyecanlandıran veya umutlandıran konular varsa, üzerine gitmenizde fayda var. Ancak bazı konularda endişeliyseniz, onları biraz ertelemelisiniz.

Yay
Bugün belli başlı konuların hızlanması, büyümesi veya tamamlanması için farklı yollar üzerine düşünmeniz ve diğer konuları arka planda bırakmanız yararlı sonuçlar doğurabilir.

OğlakBelirsizlik içeren konuların aydınlanmaya başlayacağı ve olayları daha net anlayabileceğiniz bir gün. Neyin neden olduğunu daha rahat anlayabilirsiniz.

Kova
Bazı açıklamalar veya sözler hayal kırıklığı yaratsa da, önemli hedefleriniz varsa alttan almanızda ve kendi konularınıza odaklanmanızda fayda var.

BalıkÖnemli konularda diğerlerinin değil, sizin ne hissettiğiniz önemli. Dolayısıyla olayları detaylı şekilde ve kendi açınızdan ele almalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder