Facebook Ailesi

Custom Search

29 Mart 2016 Salı

30 Mart 2016 Günlük Burç Yorumu

Günlük Burç Yorumları

30 Mart 2016 Çarşamba Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç
Aklınızda çok farklı ve kârlı ya da faydalı olabileceğini düşündüğünüz fikirler olabilir. Kariyerinizde yükselmenizi, imajınızı parlatmanızı veya işinizde ilerlemenizi sağlayacağını düşündüğünüz fikirleriniz varsa, her ne kadar alışılmışın çok dışında olsa da, harekete geçirmeye çalışmanızda yarar var.

Boğa
Uzun zamandır beklediğiniz bir proje, iş ya da randevu gündeme gelmek üzere. Dolayısıyla, olumsuzluklara odaklanmak yerine, iyileştirilmesi gereken yerlere daha fazla eğilmenizde fayda var.

İkizler
Detaylara çok fazla odaklanmanız asıl resmi kaçırmanıza neden oluyor olabilir. Bir an için rahatlayıp, daha geniş bir açıdan olayları ele almanız problemli yerleri daha iyi görmenizi ve çözmenizi sağlayabilir.


Yengeç
Bazı kişilerin şikayetleri veya sızlanmaları sizi rahatsız etse bile, renginizi belli etmemenizde ve kibarca konuşup ikna yöntemiyle istediklerinizi elde etmenizde fayda var.

Aslan
Amaç ve hedeflerinizin ne olduğu konusunu bir an önce netleştirmenizde ve hayallerinizin bir listesini yapmanızda fayda var. Zira yakında aklınızdan geçen her şey gerçek olabilir.

Başakİşiniz, özel yaşamınız veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili bazı konuların sizi endişelendiren veya şüphe duyduğunuz tarafları olabilir. Bu tür kaygılarınız varsa, daha detaycı olmanız sizi olası sıkıntılı durumlardan koruyacaktır.

Terazi
Daha sakin olmanız ve yavaş ilerlemeniz durumunda sizin için önemli olan konularda istediğiniz sonuçları almanız daha kolay olacaktır. Ancak, mutlaka daha istikrarlı olmalı ve yavaşlamalısınız.

Akrep
Oldukça ikna edici görünse de veya karşınızdaki kişiler savlarının gerçeğe yakınlığı konusunda sizi ikna etmekte oldukça başarılı olsalar da, bir şeyler aklınıza yatmadıysa onay vermek zorunda olmadığınızı bilmenizde fayda var.

Yay
Olmasını istediğiniz konular varsa, tekrara girse bile ısrarcı olmanız gerekebilir. Bu amaçla belli yeteneklerinizin, bilginizin veya pazarlık yeteneklerinizin de üzerinden geçmeniz faydalı olabilir.

Oğlak
Siz farkında olmasanız da veya kafanızda bazı endişeleriniz olmasına rağmen, bazı hayallerinizi veya amaçlarınızı gerçekleştirmek için uygun koşullar oluşmaya başlıyor.

Kova
Karşınızdaki kişileri etkileyebilmek veya ikna etmek için kendinize güvenmeniz gerekiyor. Topluluklar içinde konuşmanız veya bazı konularda kendinizi ya da düşüncelerinizi savunmanız gerekiyorsa, öncelikle kendi kendinize hayran olmanız da fayda var.

Balık
Hayatınızın istediğiniz gibi ilerlemeyen veya beklentilerinizi karşılamayan bölümlerinde bazı değişiklikler yapmanız gerektiğini fark edebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder